Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 11. 23:02 #9481
Nadett
Nadett
új tag
 
StátuszÉlek létezem és élvezem :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 176560
Offline offline
jee jee mit találtam biggrin.gif akinek van kedve skubizza meg mert nem birtam lementeni a képet biggrin.gif olvadok biggrin.gif istenem legyen már október biggrin.gif

ian somerhalder ‏@iansomerhalder

Damon in makeup on a business call... He's back! pic.twitter.com/84mOrIuy
1 felhasználónak tetszik: allyangel
2012. július 12. 19:47 #9482
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
A szereplők köszönetet mondanak a 13 millió Facebook rajongónak. heart.gif
(Ha nem ide tartozik akkor töröljétek!)

18 felhasználónak tetszik: Misao, An_d_a, Lolla, Katttah, allyangel, Adrianna, Vampiregirl1, Peti_1992, pink_bunny, House Of Wax, zsuzsye, Lady Suzy, zsofeeh, LadyAlexa, pillecukor3, Meoww, csicsi20, Jeanne
2012. július 12. 19:53 #9483
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2012.07.12. 19:47)


Pont most akartam ide belinkelni rohog.gif Claire milyen dögös volt már,a végén meg Joseph...Á,nem bírom ki okt. 11-ig acute.gif
5 felhasználónak tetszik: Katttah, pink_bunny, Lady Suzy, Meoww, An_d_a
2012. július 12. 21:29 #9484
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó Delena videó
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=SdVaMHStHIU&NR=1
2012. július 13. 10:01 #9485
- törölt felhasználó -    
w00t.gif heart.gif

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7378yfIhx1qentxco1_500.jpg
9 felhasználónak tetszik: Adrianna, Vampiregirl1, Daxy, pink_bunny, Misao, allyangel, pillecukor3, Lolla, An_d_a
2012. július 13. 18:42 #9486
- törölt felhasználó -    
Egy rejtélyes és erőteljes új vámpírvadász érkezik Mystic Falls-ba. A színész Todd Williams Connor szerepét fogja játszani és az október 18.-án fog debütálni a 4.02. részben. Todd olyan sorozatokban játszott már, mint a Célkeresztben vagy a The Chicago Code. Annyi már tudható hogy Connor egy impozáns és halálos gyilkológép. Forrás: EW
http://vampired.org/wp-content/uploads/2012/07/toddwilliams.jpg
én őt sztem biztos h nem fogom kedvelni, arra számítottam h josephhez hasonló lesz de majd bonnie nak jó lesz ha ő is gonosz lesz esetleg
2012. július 13. 19:44 #9487
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.07.13. 18:42)


Todd Williams? Ez biztos? ohmy.gif Én azt hittem valaki...legalábbis reméltem,hogy az illetőnek lesz haja rohog.gif Végülis ijesztőnek ijesztő...

http://static.tvfanatic.com/files/todd-williams-chicago-code-pic_430x312.jpg
8 felhasználónak tetszik: Adrianna, Vampiregirl1, allyangel, Jeanne, LadyAlexa, Lolla, pink_bunny, An_d_a
2012. július 15. 10:56 #9488
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Comic Con 2012


11 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Misao, allyangel, Catherine, Daxy, Vampiregirl1, LadyAlexa, pillecukor3, Lolla, pink_bunny, An_d_a
2012. július 16. 10:56 #9489
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
4. évados előzetes!
20 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pillecukor3, Lolla, pink_bunny, zsofeeh, Daxy, Lady Suzy, Eszter655, Misao, Adrianna, tothferi5, Catherine, allyangel, Beba13, Melcsi1997, Katttah, Minimanó94, An_d_a, Jeanne, BunnyGirl
2012. július 16. 16:35 #9490
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
TVD Panel smileeee.gif
9 felhasználónak tetszik: Misao, pillecukor3, Adrianna, Vampiregirl1, Catherine, pink_bunny, Lady Suzy, Lolla, An_d_a
2012. július 16. 18:14 #9491
- törölt felhasználó -    
hát nem tudom h ki hogy van vele de kezd elegem lenni már ebből a Katherine nem jön vissza amíg Klaus fenyegetést jelent számára dologból

most komolyan julie is csak ezt hajtogatja folyton, fogadok h lövése sincs h mit kezdjen Kat-tel, pedig engem ezerszer jobban érdekel h vissza jöjjön, mint Elena vámpírrá válása, amit folyton elismételnek csak máshogy fogalmazva, új dolgot nem árulnak el róla
nem veszi észre h hányan akarják már vissza őt?
meg mi az hogy amíg fenyegetést jelent klaus rá? nem hiszem h bármi is változni fog, hiszen őt már állandó szereplóvé tették, és ha úgy vesszük klaus miért ne akarná megölni a 4. évad 20. részében ha addig meg igen
én nagyon nem értem ezt, és nem értek ezzel egyet, nincs egy épkézláb hír kat-tel kapcsolatban, az égvilágon semmi még mindig

ráadásul amit olvastam a con-ról mivel sajna nem értek egy szót se a vidikből,így csak abból a néhány magyarra fordított mondatból az a véleményem h nem sokat ért most
nem mondtak nagyon újat csak amit eddig is már
azt is mióta mondogatják h ric feltűnhet még a 4. évadban, ez se volt új, meg az elenával kapcsolatosak sem

nagyon remélem hogy végre julienak megjön az esze és Katherine-t mihamarabb viszontláthatjuk
igaz még sok idő van addig h kitalálja, de nekem nagyon úgy fest h ez az egész évad arról fog szólni v legalábbis az első fele h elena vámpír, damon meg stefan újra rosszban vannak, és az új vámpírvadász meg april felbukkanása
katnek nem sok helyet látok, jah és persze még ott vannak klausék is

meg még azt is olvastam h a kitsune ikrek nem lesznek benne az évadban, pedig állítólag a könyvben elég félelmetesek, ezzel legalább feldobhatták volna,biztos jó lett volna ,de ezek szerint akár az 5. évadban még feltűnhetnek ha már megemlítették őket, igaz a könyveket nem ismerem
5 felhasználónak tetszik: Catherine, pink_bunny, Lady Suzy, Misao, Katttah
2012. július 18. 08:00 #9492
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Végre nekem is sikerült megnéznem a Comic Cont (HD-ben) biggrin.gif Őszintén szólva sok minden nem derült ki. Tudom még csak 1 hete forgatnak,de terveik biztos vannak,amiből csak a szokásost osztották meg,mint pl. Katherine nem jön vissza egyhamar,milyen érzelmes lesz,Elenának meg kell küzdenie a vámpít léttel és ebben a két Salvatore fogja segíteni,mindkettő a maga módján... Tehát tényleg nem derült ki semmi olyan amit én nagy spoilernek neveznék,arról se nagyon beszéltek,mi lesz miután Elenának visszatérnek az emlékei,csak vmi olyasmit,hogy ez is fog okozni néhány bonyodalmat? unsure.gif Kicsit csalódott vagyok,azt reméltem a Comic Con-on majd kiderül néhány dolog a következő évadból erre szinte semmi. A színészek szokáshoz hívően nagyon aranyosak voltak,pláne Paul hihetetlen,hogy mennyi humorérzék szorult abba az emberben rohog.gif Stevennek is volt egy-két jó beszólása,Ian hozta a szokásos formáját,leszámítva,hogy vmikor már tekertem mert olyan hosszan beszélt ugyanarról a dologról rohog.gif Akin meglepőtem az Michael (Tyler) volt,annyi interjút nem láttam tőle anno,mert nem érdekelt,de nagyon rendes srácnak tűnik ő is. Nina csak akkor beszélt amikor kérdezték,számomra kicsit idegennek tűnt,lehet én emlékszem rosszul de régebben sokkal felszabadultabb és nyitotabb volt,modjuk egy ilyen eseményen is think.gif
Hát spoilerekből nem kaptam annyit mint amennyire számítottam,aki nem nézte meg sokat nem veszített,talán a színészek miatt megéri mert nagyon jófejek voltak. Bár az is furcsa volt kissé,hogy az elején Kevin tette fel kérdéseket saját sorozata jövőjéről...de később visszajött az a nő,szóvel lehet csak spontán volt,nem tudom.
6 felhasználónak tetszik: allyangel, Catherine, pink_bunny, Vampiregirl1, LadyAlexa, An_d_a
2012. július 18. 23:33 #9493
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
heart.gif meghajolo.gif
22 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Misao, Bütyi92, Vampiregirl1, Catherine, Adrianna, allyangel, zsofeeh, csicsi20, Bessie, House Of Wax, Katttah, Nita09, pink_bunny, Blackheart.com, zsuzsye, Lolla, Minimanó94, An_d_a, BunnyGirl, Galexa93, standoffan
2012. július 19. 10:11 #9494
- törölt felhasználó -    
nem saját fordítás...

Mondhatjuk,hogy Damon az új hozzáállásának köszönhetően visszatér a sötét oldalra?

Ian: Abszolút! A sötét oldalát két hosszú éven keresztül rejtegette,vagy jobban mondva,én rejtegettem.Alig várom már,hogy visszatérhessek ahhoz a Damonhoz,akit annyira szivesen játszom.Biztos őszinteség van ott.Vannak emberek,akik belépnek az életedbe,valamit gondolnak rólad,de nincs elég bátorságuk,hogy elmondják neked.És itt lép a képbe Damon Salvatore.Neki megvan a bátosága hozzá

már tuti h jó évad elé nézünk, a régi damon-ünk biztosan visszatér
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

az interjú hosszabb szóval ha még nem olvastad, nézd meg az oldalon

forrás: http://www.hotdog.hu/alkonyatvampirnaplok/vampirnaplok-uj-hirek
4 felhasználónak tetszik: Misao, Katttah, Vampiregirl1, An_d_a
2012. július 19. 12:21 #9495
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2012.07.18. 23:33)
heart.gif meghajolo.gif

Csodálatos kép heart.gif Így a negyedik évad promóciója közben elég furcsa második évados képeket nézni, de tényleg remek lett. Köszi Funny! meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Adrianna
2012. július 20. 08:08 #9496
- törölt felhasználó -    
nem tom ki hogy van vele de én nekem eléggé szimpatikusnak tűnik Grace Phipps mint april.
am én olyat is hallottam de nem biztos hogy conor bonnie apja lesz, de nem tudom mi igaz ebből
2012. július 20. 13:54 #9497
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Egy kis segítséget kérnék tőletek. Nem tudjátok véletlenül, hogy a sorozat első évadjának still képeit hol érem el/találom meg HQ + untagged verzióban? Próbáltam itt visszakeresni, de amiket találtam, szinte mindegyik HQ + tagged verziós és abból az időszakból sok kép el is veszett, így nem jelennek meg. Szóval ha valakinek van bármilyen információja, kérem segítsen. Köszi! meghajolo.gif
2012. július 21. 09:32 #9498
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Julie Plec-interjú
A The Vampire Diaries harmadik évadának fináléja egyszerűen brutális volt.
Az volt, brutális. Mikor először láttam, azt gondoltam: 'Ó, ne! Ó, ne! Ez nem fog működni.'. Aztán persze minden nagyszerűen alakult.

Sok minden maradt azonban megválaszolatlanul az évad végén.
Mindent ezért csináltunk. Annyit mondunk, hogy kész és igazából elég könnyű egy fináléval felvezetni egy egész éves új évadot. A legnehezebb ebben az, hogy lassan, mértékkel adagoljuk és a megfelelő módon.

Mióta volt meg a fejedben az a visszatekintős jelenet, mikor megtudtuk, hogy Elena előbb Damonnel és nem Stefannel találkozott?
Meg akartuk mutatni Elena életének azt a részét a fináléban, még mielőtt vámpírok érkeztek volna a városba, s azt az estét, mikor a szülei elhunytak. Mindig is hangoztattam, hogy ez a flashback jelenet nem viccből került az epiózódba. Tudtuk, hogy nem fogunk természetfeletti elemeket alkalmazni a szülők halálának ábrázolásakor, hiszen nem akartuk újraírni a történetet. Már az évad felénél tudtuk, mit és hogyan fogunk megmutatni, lévén mert nagyon sokszor beszéltünk erről. Damon pedig, aki feltűnt rögtön a pilot epizódban, már akkor is túl sokat tudott. Nem mutattuk meg azt, hogyan is tért vissza Mystic Fallsba, így könnyen lehetett beleiktatni egy ilyen csavart a sztoriba. Olyan rejtélyt tudtunk elmesélni, melyet azelőtt nem lett volna alkalmunk. Hála a flashback részeknek.

Elena visszatérő emlékei milyen hatással lesznek az idősebbik Salvatore-ra?
Mindkettejük számára ez sokat fog jelenteni. De nem hiszem, hogy ez megváltoztatna mindent, vagyis nem fognak olyan mondatok elhangozni, mint például: 'Jézusom! Minden olyan más, minden teljesen megváltozott!' A kapcsolatuk volt az egyik kedvenc témám az évadban, s a kérdés, amit Elena feltett neki: 'Miért nem hagyod, hogy az emberek meglássák benned a jót?'. Hinni akar Damonben, hinni abban, hogy ő jó, de Damon mindig tesz olyasmit, mely aláássa Elena belé vetett hitét. És most ez a lány emlékezni fog evvel a fiúval két őszinte, tiszta pillanatukra. Talán elgondolkodik azon is majd Elena, hogy szeretni is tudná Damont, s nem csak állandóan aggódni miatta, mint ahogyan azt tenni szokta.

Meg fogunk tudni újabb részleteket Klaus múltjából?
Őszintén megvallva, nem tudom. Annyit mondhatok, hogy már beszéltünk erről, s ez egy teljesen nyitott téma, amelyhez bármikor visszatérhetünk, mint például: hol volt Damon, mielőtt Mystic Fallsba érkezett? Jelenleg semmit sem tudunk arról sem, ki volt Klaus biológiai édesapja. Klaus csak egy hibrid, akinek hatalmas problémái voltak a szüleivel. Szóval soha nem szabad mondani azt, hogy soha, főleg Klausnál.

Mit jelent Klaus számára Elena vámpírrá válása?
Számára ez sorsfordító pillanat lesz, mindent meg fog változtatni. És ez nagyon, nagyon rossz lesz neki. Megszületett, tudomást szerzett arról, hogy hibrid és még több ilyet akart kreálni, mikor jött az anyja, s azt mondta: 'Nem fogom engedni, hogy létrehozz olyanokat, mint saját magad!'. Utána visszatért a tervéhez, sikeresen létrehozott egy hibridsereget, aztán a forrása teljesen lemerült. Elena nélkül nincs több hibrid, mármint az emberi Elena nélkül.

Joseph Morgan vissza fog térni a sorozatba és milyen hamar?
Joseph Morgan visszatér és inkább előbb fog felbukkanni, mint később.

Klaus még életben van?
Valószínüleg, de mindenképp szüksége van jó sok vérre, hogy felépüljön. Elárulhatok azonban egy mondatot, melyet majd Klaus fog mondani: 'A sors és az oxigén közbeszólt, de most itt vagyok.'

April esetleg szorosabb viszonyba fog kerülni valamelyik Salvatore fiúval?
Nem terveztük, hogy egy újabb szerelmi szálat hozunk be, így is van már elég. A lányra koncentrálunk, arra, akiről Elenának ez jut eszébe: 'Emlékszik rám.' Elena, aki emberi évei alatt olyan könyörületes volt, most majd vámpírként jóval nehezebb lesz az élete. Figyelnie kell arra, hogy senkit ne bántson, beleértve Aprilt is. Az, hogy egy fiatal és vidám lány visszatér szülővárosába, mely tele van rejtélyekkel és veszélyes dolgokkal, Elena számára annyit jelenet, hogy védenie kell ezt a lányt. A sorozatban pedig egyre több a szingli: ott van Jeremy, a két Salvatore fiú. Ráadásul talán Matt is marad egy ideig egyedülálló. Megmutatjuk ezt az új karaktert, Aprilt, de teljességgel nincs kizárva, hogy egy romantikus szál egyik tagját is megismerhetnénk a személyében.

Milyen új karakterek fognak még érkezni az új évad során?
Jön Connor, akit Todd Williams alakít. Connor egy vámpírvadász, s tudja, mi a dolga. Nem olyan, mint Alaric, aki összebarátkozott a vámpírokkal egy idő után. Connor nem köt egyezségeket, gyors, találékony, erős és ember. Nagyon erős ellenfél, s aki első látásra azt hiszi, hogy könnyű megszabadulni tőle, az nagyon nagyot tévedett.

Alaric nélkül, barát nélkül és tele csalódással mit fog Damon tenni?
A harmadik évad végén sajnos Damon elvesztette egyetlen barátját, Alaricot. Aztán Elena Stefant választotta. Magányosnak fogja érezni magát mindenképp, s szüksége lesz egy fickóra, akivel együtt iszogathat.

Ki fogja Elenát a legjobban támogatni az átváltozása alatt?
Elena nincs annyira reménytelen helyzetben, hiszen úgymond 'vámpír gyógyászokkal' rendelkezik. Ott van Stefan, aki volt jó és rossz is, meg Damon, akinek megvan a saját nézőpontja az egész szituációról. Ne feledjük el Carolinet se, aki sikeresen befejezte az átváltozást. Jeremy pedig szemtanúja volt Vicki vámpírrá alakulásának. Még Matt is ott van neki, akire nyugodtan támaszkodhat. Mindenki segíteni fog neki. Bonniet pedig vétek lenne kihagyni, hiszen ő a legjobb barátja és Elena 'érzelmi szemetesládája'.

Bonnie bele fog kóstolni a sötét erőkbe az új szezonban?
A harmadik évad végén Bonnie olyasmihez nyúlt hozzá, ami nagyon sötét és veszélyes. Korábban az évad során is került már ilyen helyzetekbe. A negyedik évadban a döntésének hatásaira is fókuszálunk, s hogy mindez hogyan fog kihatni rá.

Damon rejteget esetleg valamit Elena elől? Amit nem mer elmondani neki?
Nem tudom. Úgy gondolom, hogy Damon mindent magába fojt. Szerintem csak olyannal osztja meg a titkait, akivel ő maga akarja. Úgy vélem, vannak olyan történetei, melyeket még soha, senkinek nem mondott el. Mielőtt bárki rákérdezne, hogy evvel egy újabb rejtélyt vezetünk-e a fel, a válaszom: nem. Semmi újdonság. Damonnek van pár el nem mesélt sztorija. Szívesen készítenék egy olyan sorozat, mely Damonön alapszik. Szerintem az idei évadban csinálunk egy olyan epizódot, mely az 1940-es vagy 1970-es évekbe repít minket vissza, s láthatjuk Damont úgy, ahogy azelőtt soha - hogy a háta mögött senki nem figyeli őt.

forrás: vampire-d.net
6 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1, Cintii, allyangel, An_d_a, Bessie
2012. július 21. 10:05 #9499
- törölt felhasználó -    
már tegnap óta elképzelem azt a damonos epizódot, remélem sort kerítenek rá, mert azt tuti imádnám
meg sztem joseph már az 1 részben benne lesz, a végén max de sztem benne
bonnie-t meg rájöttem tökre szerettem a 2. évadban szóval engem nem érdekel milyen gonosszá akarják tenni, bár annyira úgyse lesz az az biztos, de ne legyen olyan mint a 3. évadban, mert ott nagyon nem bírtam elviselni
2012. július 21. 10:16 #9500
- törölt felhasználó -    
lesz még egy új szereplő a 3. részben
nem teljesen értem, mi köze tyler höz?

Hayley is a friend of Tyler's and helped him break his sire bond. She didn't know he was still alive or wealthy, though, and only found out recently that Klaus hadn't killed Tyler (one of Klaus' hybrids told Hayley he was going to meet up with someone named Tyler) so she shows up at the Lockwood mansion.

She has a confrontation with Damon at the Mystic Grill (she tells Damon she's in town looking for Mason Lockwood because he's missing, and Damon tells her to leave town - which she refuses to do). [Casting Read from previous episode]
596 oldal 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!