Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 15. 17:13 #10641
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
SPOILER
Kat visszatérését már a 14. rész promójából tudni lehetett. Nyílván ő mentette meg Elenáékat még az elöző részben. Kicsit össze vagyok zavarodva a történetszálakkal, a negyedik évad közben nem volt annyira energiám elemezni a dolgokat. Nem értem, hogyha Bonnie nem halt meg, miért jutott ki Klaus és nem értem Caroline miért nem ment Tyler-el. Az egész nagyon zavaros. Volt róla szó, hogy mostanság valami sorsfordító esemény(pontosabban halál) fog történni, lehet, hogy Jer halála végleges, sőt egyre biztosabb vagyok benne. Kat Graham azt mondta sírt a forgatókönyvön, és ez a haláleset mindent megváltoztat, mert más, mint azok, amiket vissza lehet csinálni, szóval... Volt valami okosság is, hogy Silas visszahoz mindenkit, aki miatta halt meg, de ez így túl szép lenne. Meg most őszintén! Kinek nem jutott eszébe, hogy hány vámpírnak elég a gyógyír? Ez annyira kiszámítható volt. Úgyhogy most megint Kat lett a rosszfiú. Nem vagyok benne biztos, hogy Klaust akarja halandónak, lehet, hogy ki akarja váltani magát így 500 év után. Még mindig kérdéses, hogy ha Klaus beveszi a gyógyírt, akkor mi történik mindeegyik vámpírral, aki tőle származik.
SPOILER
2 felhasználónak tetszik: lostgirl, Adrianna
2013. február 15. 17:40 #10642
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2013.02.15. 17:03)
Mi ez a sz_r?  110.gif Unalmas, vontatott, kiszámítható. Elena meg ezzel a drama queen jellemével elmehet a túróba. Most komolyan, mi lett Klausszal és Damonnel? Cullen-üzemmódba váltottak vagy mi a fos? Ezt az évadot még valahogy kibírom, de nekem annyira hiányzik már, hogy úgy izguljak az epizódok alatt, mint régen. Most csak támasztom a fejem, és várom, hogy történjen valami, ne csak a duma folyjon.  mellow.gif


Sajnos csak csatlakozni tudok. mellow.gif Kövi részben meg Jeremy gyászolássa lesz végig...kell ez nekem? Kat visszatérése pozitívum, és rettentően örülök neki (azt se bánom hogy Jeremy-t állítólag kinyifantotta) de végre egy kis izgalmat vinne a már eléggé unalmas soriba.
4 felhasználónak tetszik: lostgirl, Vampiregirl1, Adrianna, An_d_a
2013. február 15. 17:58 #10643
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
SPOILER
Húú. Ez a mostani rész, sokféle érzést váltott ki belőlem. Egyrészt nagyon örülök annak, hogy Katherine visszajött, másrészt nagyon mélyen érintett, hogy Jeremy talán már soha nem jön vissza. Szerintem is kiszámítható volt, hogy a gyógyír csak egy valakinek elég és tényleg nem értem, hogy ebbe miért nem gondolt bele egyik vámpír sem, aki magának akarta. Ez a Vaughn fickó annyira "semmilyen", hogy kár róla szót ejteni. Ha már ennyit kellett várni Silas bácsira, akkor ajánlom neki, hogy rukkoljon elő valami eget rengetővel, vagy komolyan mondom, hogy abba hagyom a sorozat nézését! (Na jó, azt talán nem.) Már sokadjára sokkol, hogy Rebekah milyen "gyenge" is ősi vámpír létére, szinte érthetetlen, hogy pár fadarab leteríti, azért a magafajtától kicsit többet várna az ember. De ezt leszámítva üde színfoltja a sorozatnak és nélküle semmi sem lenne jó, sőt egyenesen unalmas lenne. Damon kezd kiégni, nem mintha az eddigi néhány részben aktivizálta volna magát. Komolyan, kezdem azt hinni, hogy Damon karaktere csak Ian hírneve miatt van még a sorozatban. Elena sem képes újat mutatni, ahogy Stefan sem hajlandó kibontakozni, pedig lenne mit kiadnia magából. Caroline és Tyler sem a régi és kettőjük szerencsétlenkedései Klausra is rányomják a bélyegüket. Mattet szerencsétlent, nem is mutatják, ahogy Meredith dokit sem, úgy látszik ők is csak "dísznek" vannak. Remélem, hogy Hayley viszont minél hamarabb felbukkan. Szinte biztos, hogy Shane professzornak a következő részekben már nem lesz akkora jelentősége, mint eddig, és én ennek csak örülni tudok. Most, hogy Bonnie erősebb, mint valaha, bízom benne, hogy neki sikerül majd Jeremy-t visszahozni a halálból, vagy ha nem is halt még meg, akkor igazán megmenthetné. Na szóval, sok mindent várok a továbbiakban és keresztbe teszem az ujjaim, hogy legalább egy vágyam teljesüljön!
SPOILER
3 felhasználónak tetszik: lostgirl, Jessy, Adrianna
2013. február 15. 18:00 #10644
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Vegyes érzéseim vannak nagyon. Egyrészt örülök Katherinenek de a Jeremyvel történteknek nem. Hülyeség volt azt hinni, hogy mindenkinek jut a gyógyírból és boldogság lesz... Kíváncsi vagyok nagyon mit hoznak ki ebből.
2013. február 15. 18:57 #10645
- törölt felhasználó -    
clapping.gif Taps Julie, megérdemled clapping.gif
Egyszerűen szenzációs hogy ez a nő mennyire könnyedén pusztítja a sorozatot darabokra hétről hétre - ilyenkor felmerül a kérdés kellett nekem hogy Elena vámpír legyen? Hát nem. Jobb volt amikor folyton őt kellett megvédeni? Hát igen.
És itt most nem csak Jer-ről van szó ( megjegyzem olyan édes pasivá nőtte ki magát az évek során, hogy eszméletlen - talán az egyetlen pozitív irányba fejlődő karakter) hanem jó néhány más dolog miatt is.
Nem tartom valami nagy tehetségnek azt hogy a legnormálisabb szereplőket sorra kivégeztessék meg a többi hülyeség. Ezt a nőt ki kéne onnan már szedni, hol marad a kreativitása?? ( öljünk meg mindenkit mert az izgalmas? wtf.gif O_o ??)
És akk még számítsak bármi jóra. Lássuk csak Klaus Rebekah Elijah meg nem tom még ki átsétálnak a saját sorozatukba, amit szintén ez a csodálatos nő rendez , van egy olyan sejtésem hogy ez egyenlő lesz a TVD bukásával. Nem hogy kettővel, de még eggyel sem tud megbirkózni. De azért kell egy testvérsorozat, hát hogyne. Két évadon keresztül folyamatosan romlik a színvonala ennek az egésznek, és még mindig nem kapnak az agyukhoz hogy elcseszik az egész sorozatot
sorry.gif Sorry ha másnak nem tetszik a véleményem, én ezt gondolom, és r*hadtul kiábrándulok ebből a sorozatból ( sejtettem h Jer-el ez lesz, szval nem csak ezen akadtam fenn, lehet hogy visszahozzák, lehet bonnie megint testet cserélgetett, v akármi)
15 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1, lostgirl, mikieger, Jessy, cintia0023, Kyra99, Adrianna, katie993, Nita09, Melcsi1997, An_d_a, marti27, Minimanó94, BunnyGirl
2013. február 15. 20:47 #10646
- törölt felhasználó -    
spoiler ha nem láttad utolsó részt
kész röhej ami itt megy cray.gif bolond.gif blink.gif
7 felhasználónak tetszik: lostgirl, Misao, Zsuzsy93, Adrianna, katie993, Minimanó94, Vampire Lady
2013. február 15. 21:28 #10647
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2013.02.15. 17:40)
Sajnos csak csatlakozni tudok. mellow.gif Kövi részben meg Jeremy gyászolássa lesz végig...kell ez nekem? Kat visszatérése pozitívum, és rettentően örülök neki (azt se bánom hogy Jeremy-t állítólag kinyifantotta) de végre egy kis izgalmat vinne a már eléggé unalmas soriba.

Én most néztem meg a 2.évad 6.részét ,majd az új részt és csak ámultam!Azok a részek(1-2 évad)annyira jók voltak.Volt bennük izgalom ,vártam a következő részt ,de most?
Julie kiírja az összes karaktert ,akit szerettem ,kezdve Jennával.Komolyan gondolkodom ,hogy érdemes lenne az 5.évad?
5 felhasználónak tetszik: lostgirl, Misao, Adrianna, Nita09, An_d_a
2013. február 15. 21:55 #10648
- törölt felhasználó -    
The Vampire Diaries : Stand By Me Clip

2 felhasználónak tetszik: lostgirl, mikieger
2013. február 15. 22:20 #10649
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
Extended Promo


Jeremy sad.gif sad.gif
http://25.media.tumblr.com/77b21b30643af49082b660bbb43fca1a/tumblr_mfghpaAHL21r7nc4ho1_400.gif
5 felhasználónak tetszik: katie993, rencsi95, Bessie, Minimanó94, Vampire Lady
2013. február 15. 22:57 #10650
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Most ez ezt követő epizódban ki kíváncsi megint egy újabb Elena hisztire? rolleyes.gif Egy idő után már nem megható, így az ember együttérezni sem tud nagyon vele...

http://media.tumblr.com/9b06e947f0c7a6204d48174e74aba8f0/tumblr_inline_mia4jv7heD1qz4rgp.gif
10 felhasználónak tetszik: mikieger, lostgirl, Vampiregirl1, Rékakroki72, Nita09, An_d_a, Minimanó94, BunnyGirl, Vampire Lady, Alison Lerman
2013. február 16. 02:02 #10651
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Eddig egyszer sem állítottam, hogy ez a sorozat rossz, vagy hogy valamelyik epizód borzalmas volt, de most, így öt perccel a megnézése után teljesen fel lettem háborodva.. mellow.gif Nem, nem és neem lehet megölni Jeremyt ennyire gyorsan és csak amiatt, hogy ennek az évadnak is legyen egy "mindenkinél erősebb és jobb és szuperebb és legyőzhetetlenebb vagyok" főgonosza ... nosmart.gif
Nem tudom eldönteni, hogy ez tényleg egy borzalmas rész volt-e, vagy pont amiatt kéne szupernek neveznem, mert néha izgultam amiatt, hogy vajon mi történik (hozzáteszem, hogy ilyet kábé a második évad óta nem éreztem a sorozat nézése közben), kétszer sírtam is rajta (Caroline-Tyler búcsúzkodós résznél Candice szerintem nagyon jó volt + az utolsó 40 másodperctől legszívesebben síró-sikítórohamot kaptam volna, ha az alattam lévő szinten nem aludna majdnem az egész családom), a szokásosnál több Klaus jelenetnek és Klaroline-ék esélyeinek minimális növekedésének nagyon örültem, Katherinet pedig azóta nagyon várom, mióta utoljára eltűnt, erre visszajön és alig 20 másodperen belül meg is utálom.
Nina amúgy nagyon jól játssza Katherinet és Elenát is. Nem Ninával, hanem Elenával van a baj. Most is sejtettem, hogy az epizód utolsó két percében felbukkanó Elena nem Elena, és erre már csak a hanglejtéséből is következtetni lehetett valamennyire. (na ezt jól megfogalmaztam...este van már nagyon..)
Jeremy visszatérésére szerintem sajnos nem számíthatunk, maximum valakiből megint szellemlátó lesz (Matt még úgyis normális, ami Mystic Fallsban ugye már abnormálisnak számít.pardon.gif), vagy még valami teljesen lehetetlen dolgot is el tudok képzelni, mivel sokszor kitaláltak már egy csomó bonyolult baromságot. Például Silas nem tudna a saját testében élni (nem tudom elképzelni hogyan lesz abból a 2000 éves penészes csontvázból bármiféle nem horrorba illő emberforma), és megszállja Jeremyt, aztán valahogy visszaszerzik Jer lelkét. Ja, mondjuk... ez nem valószínű, mivel Jer vérének kiszívása után egy elég jól hallható roppanás jelezte a csigolyatörést. unsure.gif (Nagy #bitchfight lesz még emiatt Elena és Katherine között. biggrin.gif)

Matt amúgy olyankor, amikor az összes létező haverja élet-halál harcokat vív mindenféle természetfeletti baromság miatt, otthon ül és tévét néz, aztán néha átjön Playstationözni Jeremyvel (bár mostmár nem igazán fog)? think.gif A könyvekben elég sokat szerepelt, itt meg mellékszereplőnek is alig nevezhető már.
Tutira nem írtam le mindent, de így is annyira bonyolult lett a véleményem, hogy úgy döntöttem megkímélek mindenkit a további okosságaimtól. pardon.gif
4 felhasználónak tetszik: Adrianna, Jessy, Zsuzsy93, marti27
2013. február 16. 09:25 #10652
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (Misao @ 2013.02.15. 22:57)
Most ez ezt követő epizódban ki kíváncsi megint egy újabb Elena hisztire? rolleyes.gif Egy idő után már nem megható, így az ember együttérezni sem tud nagyon vele...

Ezzel egyetértek, de legalább most megértem miért csinálja, úgyhogy felőlem nyugodtan hisztizhet. Ha a helyében lennék én sem bírnám jobban ezt a helyzetet. unsure.gif
Amúgy meg, most még egész elviselhető volt a rész, de tényleg több sebből is vérzett... Kérem vissza a régi színvonalat. Azt amikor minden héten alig bírtam ki, hogy hazaérjek és megnézzem a részt, vagy voltam olyan elvetemült, hogy hajnalban keltem, csak hogy lássam. Amikor még izgultam mi lesz, és nem untam az egészet vagy idegesített fel. cray.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2013. február 16. 09:48 #10653
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Adrianna @ 2013.02.16. 09:25)
Ezzel egyetértek, de legalább most megértem miért csinálja, úgyhogy felőlem nyugodtan hisztizhet. Ha a helyében lennék én sem bírnám jobban ezt a helyzetet.  unsure.gif 
Amúgy meg, most még egész elviselhető volt a rész, de tényleg több sebből is vérzett... Kérem vissza a régi színvonalat. Azt amikor minden héten alig bírtam ki, hogy hazaérjek és megnézzem a részt, vagy voltam olyan elvetemült, hogy hajnalban keltem, csak hogy lássam. Amikor még izgultam mi lesz, és nem untam az egészet vagy idegesített fel.  cray.gif


Te is? biggrin.gif Anno még a 2. évad idején hajlandó voltam 5 órakkor felkelni mert annyira izgatott ez a sorozat. rohog.gif
Ez hiányzik.
3 felhasználónak tetszik: Adrianna, Kyra99, House Of Wax
2013. február 16. 10:06 #10654
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (Misao @ 2013.02.16. 09:48)
Te is? biggrin.gif Anno még a 2. évad idején hajlandó voltam 5 órakkor felkelni mert annyira izgatott ez a sorozat. rohog.gif 
Ez hiányzik.

Gondolom nem mi voltunk az egyetlenek. Kétlem, hogy sokan csinálnák még ezt, de akkor emlékszem nem egy, nem kettő, hanem sok ismerősöm volt így a sorozattal. Még rendesen idegesített ha valaki hamarabb látta és utalt az izgalmas részekre, hjajj... rohog.gif Jó is lenne megint ott tartani. rolleyes.gif Nem érdekelne, hogy újra öt órakor kelnék én is. blush.gif
3 felhasználónak tetszik: Misao, Kyra99, House Of Wax
2013. február 16. 14:57 #10655
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
öt orai kelés helyett én 2kor nézem rohog.gif
hát én továbbra se értem mért kellet igy kiszurni Nina karaktereivel unsure.gif
Elena elveszti utolso családtagját...
Katherine-t meg 20mp alatt megutáltatják tucatnyi nézövel...
http://media.tumblr.com/ee1085c586c20b8ffed273b4b6ecbcfd/tumblr_inline_mi8ok775zk1qz4rgp.gif
5 felhasználónak tetszik: Kyra99, lostgirl, Zsuzsy93, Adrianna, Vampire Lady
2013. február 16. 16:14 #10656
Brittany0417
Brittany0417
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 194980
Offline offline
Magyar feliratos Promo:


Magyar feliratos Webclip:
8 felhasználónak tetszik: lostgirl, aníítaaa, mikieger, Toxic, Nina 10, elena21, nicol bellox, Évike12
2013. február 16. 18:39 #10657
- törölt felhasználó -    
Hát sajna alapból 5 kor kelek, örülök ha addig is alhatok meghajolo.gif , persze ha szombaton lenne a rész biztosan élőben nézném.
Egyébként én nem utáltam meg Kath-et, happy.gif hiszen csak rögtönzött, nem Jeremyt tervezte megetetni vele, de persze biztosra veszem h ennek nem lesz jó vége. Mert ha Jer nem ébred fel amire hát elég nagy az esély akkor Katherine lesz az akit hibáztatnak majd, ergo amint lehet megölik. És teszem azt ha Elena kikapcsolja az érzéseit megkapjuk Katherine-t, így rá már nem lesz szükség.
Ami meg Silas-t illeti nem fér a fejembe miért hajtogatja Shane az érte feláldozottak feltámasztását, ha elméletben a fogonoszt fogja megtestesíteni? bolond.gif Ez nem fér össze. Lehet velem van a baj, de ez nagy hülyeség. Arra meg kiváncsi vagyok már h Katherine-nek miért kellett a sírkő is. Kár h ennyire rossz belépője volt, mert maga az ötlet h bekever nekik tetszik. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2013. február 16. 18:45 #10658
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Ez igazán epic rész volt. meghajolo.gif Annyi minden történt, hogy nehéz lenne felsorolni. Viszont nem úgy volt, hogy aki Silas miatt hal meg, az feltámad? Jer miatta halt meg, szerintem várható a feltámadása. unsure.gif Először amúgy én is Jeremy halálára tippeltem, de az most nagyon nyilvánvaló lenne. Nem csodálkoznék, ha a következő részben Caroline halna meg Klaus keze által. Vagy esetleg Kat által rohog.gif
A lényeg az, hogy pofás rész volt ez. Elment volna évadzárónak is. biggrin.gif

Vaughn, mint az Ötök egyike nagyon bejött (mint vadász.) w00t.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2013. február 16. 19:15 #10659
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2013.02.16. 18:45)
Ez igazán epic rész volt. meghajolo.gif Annyi minden történt, hogy nehéz lenne felsorolni. Viszont nem úgy volt, hogy aki Silas miatt hal meg, az feltámad? Jer miatta halt meg, szerintem várható a feltámadása. unsure.gif Először amúgy én is Jeremy halálára tippeltem, de az most nagyon nyilvánvaló lenne. Nem csodálkoznék, ha a következő részben Caroline halna meg Klaus keze által. Vagy esetleg Kat által rohog.gif
A lényeg az, hogy pofás rész volt ez. Elment volna évadzárónak is. biggrin.gif 
Vaughn, mint az Ötök egyike nagyon bejött (mint vadász.) w00t.gif  meghajolo.gif

Nekem olyan jutott eszembe ,hogy most egy kis szünet lesz és csodálkoztam is ,hogy nem.Remélem Jer valahogy viszzajön(lehethogy Silas által) ,én nagyon szerettem őket Binnie-val és most ,hogy volt valami Jeremy meghal.Kat-nek meg nagyon örültem kb.10 másodpercig,aztán megutáltam ,de nem tudok rá haragudni ,örülök ,hogy visszajött. smileeee.gif Én arra vagyok kiváncsi ,hogy ki lesz Silas ,ha feltámad ,úgy gondolom milyen alakot ölt, vagy marad szobornak? rohog.gif
Most néztem meg azt a részt a 2.évadból ,amikor Rose elrabolja Elenát ,hogy odaadja Elijah-nak.Bonnie Jeremy vérének segítségével találja meg ,merthogy vérrokonok.De nem úgy volt ,hogy Elenát örökbefogadták? blink.gif
2013. február 16. 20:20 #10660
Cyrano73
Cyrano73
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.25.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 2
Azonosító: 35511
Offline offline
Elena John lánya, tehát ő is Gilbert. Valójában unokatestvérek biggrin.gif
596 oldal 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!