Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 18. 20:10 #11121
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2013.05.18. 19:13)
Gondolom akkor nekem szántad, a "nem kell leh*lyézni" mondatot, igazából én imádom Klaust, Tylert meg nem. Azért tartom annak, mert oké, megmutatta egy gentleman, de akkor sem kellett volna megengedni, hogy Ty visszajöjjön.  blush.gif

nagyon remélem h Tyler valamit kezd magával, főleg mert legutóbb vissza tért hogy úgy mondjam egy rakat vérfarkassal, akikkel nem sokra jutott, na és hozta Hayley-t is akit nem kellett volna ( itt nekem Phoebe-vel semmi bajom, magával a karakterrel. most sem tudom megemészteni hogy hogyan feküdhetett le Klaussal.. de komolyan, jobban örülnék ha valaki mással történt volna meg a dolog... nem feltételen Caroline-al.
3 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Minimanó94, miss_areo
2013. május 18. 20:19 #11122
- törölt felhasználó -    
Stefi dobta Klaus-t rohog.gif rohog.gif rohog.gif 1 2
9 felhasználónak tetszik: mikieger, Vampiregirl1, Vampire Lady, lostgirl, Minimanó94, tothbianka, Cintii, Zsuzsy93, MycySmiley
2013. május 18. 21:25 #11123
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.05.18. 20:19)
Stefi dobta Klaus-t  rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif 1 2

OMC,yeah,most már végre békén hagyják a Klefant,és lehet Klamon! w00t.gif Amúgy most már shippelni fogom Silast és Stefit,meg ha már itt tartunk,kéne egy Sifan - Kathlena harc,azt megnézném spiteful.gif
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2013. május 18. 22:54 #11124
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.05.18. 20:19)
Stefi dobta Klaus-t  rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif 1 2


Beteg emberek vannak:D Én ezen sírtam be:D
14 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Vampiregirl1, rencsi95, Minimanó94, mikieger, rolllllleee, Melcsi1997, tothbianka, Kyra99, Cintii, Nita09, An_d_a, Zsuzsy93, zsofeeh
2013. május 18. 23:28 #11125
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (lostgirl @ 2013.05.18. 22:54)
Beteg emberek vannak:D Én ezen sírtam be:D

Hjajj,már mindenhol ők vannak. rohog.gif
Behalok,már Facebook oldaluk is van. _nevet.gif rohog.gif
12 felhasználónak tetszik: Glamster, lostgirl, Vampiregirl1, rencsi95, Minimanó94, tothbianka, Kyra99, Cintii, cintia0023, Nita09, An_d_a, Zsuzsy93
2013. május 19. 00:49 #11126
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2013.05.18. 19:09)
Mondjuk arra kíváncsi leszek ki veszi majd észre? Damon a bátyó, Elena az ex vagy esetleg Caroline? Mondjuk szerintem ő a rózsaszín ködtől majd se nem lát se nem hall.  dry.gif

majd Katherine rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, tothbianka
2013. május 19. 10:04 #11127
Bereniké
Bereniké
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.19.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 202205
Offline offline
az alkonyatban kis nyálas vámpirok vannak XDD !! biggrin.gif de a vámpir naplok király izgalom .. minden van benne !! cool.gif
2013. május 19. 11:22 #11128
- törölt felhasználó -    
LOL
egyébként Lexi a legjobb formáját hozza ki Stef-ből biggrin.gif
XD
6 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, rencsi95, lostgirl, Minimanó94, Kyra99, Jessy
2013. május 19. 12:38 #11129
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Gondolatok a fináléról és tervek a következő évadra Julie Plectől (forrás):

- Először Damon kapta volna meg a gyógyírt, de mivel mindenki erre gondolt, így Katherine lett a "szerencsés". Így többet láthatjuk majd, érdekes lesz látni hogyan boldogul, amikor sebezhetővé és halandóvá válik. Talán itt az ideje, hogy megfizessen az elmúlt 500 év tetteiért. Segítséget fog kérni, és ki tudja, talán pont a Salvatore tesóktól.
- Paul kérései egy izgalmasabb szerep és az új főgonosz szükségessége miatt lett Stefan Sylas hasonmása. Nem akarták újra a ripper Stefant és ez sült ki belőle. Még nem tudni, hogy meddig lesz az igazi Stefan víz alatt, de biztos nagyon le lesz gyengülve a folytonos fuldoklástól, hiszen újra és újra meggyógyul és megfullad. Sylas legtöbbször Stefan alakjában lesz látható, de még mindig belebújhat akárki bőrébe. Mivel a gyógyír nincs többé, így új tervei lesznek, azonban nem ő lesz az egyetlen rosszfiú az évadban.
- Egy ideig nem lesz új boszorkány a láthatáron, de később minden előfordulhat.
- Bonnie valószínűleg szellem marad (már tavaly meg akarták ölni, de így sikerült), Jeremy pedig élni fog. Ez alkalmat ad arra, hogy bemutassanak egy szerelmet, amiben a két fél nem érintheti meg egymást. Kat Graham még többet lesz látható a részekben, mint eddig, ennek köszönhetően.
- Klaus/Caroline szál folytatódhat majd esetleg a másik sorozatban, de az biztos, hogy láthatjuk majd még Klaus gyengédségét.


Véleményem:
Még most a finálé el is ment, nem volt rossz, sőt a régi szereplők jelenetei az élőkkel zseniálisak voltak, Delena újra megdobogtatta a szívem, és még nagy meglepetésemre a Klaroline párost is kedveltem. Sőt, lehet átpártolok hozzájuk, de akkor fájni fog a szívem a külön sorozatba való áttétel miatt. Bár ha nem lesz jobb a TVD, akkor kaszálják és átkerülhet Caroline. smileeee.gif
Tervekhez hozzászólva: Julie egy nagy játékként éli meg ezt, és jól csődbe fogja vinni a sorozatot. Bonnie és Jeremy szellemszerelme, még egy, (valószínűleg) még nagyobb főgonosz, talán főgonoszok, Stefan, mint Sylas... Lemerem fogadni, hogy Nina Dobrev tehetsége ellenére Katherine szála sem fog tetszeni. Uhh.
6 felhasználónak tetszik: Misao, mikieger, rencsi95, csaje.9999, Kyra99, Nita09
2013. május 19. 19:09 #11130
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Double date laugh.gif rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Kyra99, Adrianna
2013. május 19. 19:35 #11131
- törölt felhasználó -    
Spoiler
Azt kell hogy mondjam Julie ezúttal semmiképp sem hozhatta be a Stelena szálat...az ami a 4. évad során történt Delena fronton abszolút kizárta hogy másként végződjön a dolog. Sztem az egyetlen ok ami miatt bárki kétségbe vonta ezt, az Julie eszement ötletei, aki ismeri ezt a nőt, sosem a logikusra tippel...de néha neki is sikerül helyre hozni amit elcseszett. Lényeg a lényeg... a delena ezúttal valóságos. Lesz itt minden ami miatt nem lesz gondtalan kapcsolat, de tisztázva van -> Elena szerelmes Damon-be. wub.gif ( ki tudja meddig)

Katherine emberként is ugyan olyan jó lesz, igaz hogy a vámpírság rengeteget dobott rajta, de a tehetetlenség és az az állandó mogorva feje vicces lesz. Csak Klaus fülébe ne jusson rohog.gif Meg am is. Vámpírként már nagyon unta magát. Kellett neki is valamit kitalálni. És plusz pont hogy most ő is ha minden jól megy benne lesz a részekben, és nem csak beugróként. Azért ez jó nem?? wink.gif Én még emlékszem mennyit könyörögtem hogy bukkanjon fel végre.

Am ezen most komolyan röhögnöm kell. Vissza hozták Jeremyt, akiről mindenki azt hiszi halott de persze ezzel a fontos dologgal nem fognak törődni, mert hát miért lenne gond ha egy halott ember elkezdene járkálni a városban, ugyan.., de a lényeg hogy az én Ric-em helyett vissza hozták őt, azért hogy most meg a szellem szerelmének asszisztáljon? Meg lefogadom hogy suliba is járjon. Megint az lesz hogy együtt van egy szellemmel. Mintha ilyen már történt volna egyszer. De ebből is kilehet jó történetet hozni, az egyetlen baj mindössze hogy Ric-nek kellett volna a szerencsésnek lennie. Julie megint összetört, mintha újra megölte volna őt. De még Lexit is szívesebben visszahoznám mint Jert. dry.gif

Azt hittem már nem tudnak meglepni _nevet.gif
9 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, csaje.9999, Vampiregirl1, Kyra99, rencsi95, SmileyZ, Nita09, Adrianna, Zsuzsy93
2013. május 19. 19:38 #11132
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampire Lady @ 2013.05.19. 19:09)

A stelenasok egyáltalán ne keseredjenek el, mert van egy olyan sanda gyanúm hogy Stefan a következő évadban reflektorfényt kap biggrin.gif A gonoszság Paulnak tökéletesen áll, a badass fejet remekül hozza, jobban mint Ian ha belegondolok, csak ne hogy belőle meg papucsot csináljanak XD azért talán nem
5 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Vampiregirl1, Kyra99, Cintii, lostgirl
2013. május 19. 22:15 #11133
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
http://24.media.tumblr.com/b4d7f117fc2a030076c2642102739eb9/tumblr_mn1idu8x621ql5pg7o1_250.gif
Még Stilas páros is kivan vele rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Kyra99, Cintii, Vampire Lady, lostgirl, rencsi95, Adrianna
2013. május 20. 09:33 #11134
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
Nem tudom, hogy írt e már róla itt vki, de akkor most a sire bonddal mi van? Csak így eltűnt? Akkor minek kellett behozni? Az, hogy azért tűnt el, mert Elena kikapcsolta az érzéseit elég béna megoldás. Attól még most ugyanúgy vámpír szóval semmi se változott. Ha valaki tud erről vmit felvilágosíthatna meghajolo.gif A többi logikátlanságot inkább már meg se említem... tongue.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Adrianna, Jessy
2013. május 20. 10:20 #11135
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Spoiler

Nekem nagyon tetszett ez a rész w00t.gif Végig izgultam mert általában mindig történik olyan aminek nem örülök,de összességében jó rész volt ez smileeee.gif Klaust nagyon bírtam,rendes volt Caroline-al,ezzel meglepetést is okozott.A Damon+Elena páros imádni való volt rendesen meghatódtam a kandallós jelenetnél cray.gif Szép páros,remélem sokáig együtt maradnak majd smileeee.gif Jeremy visszatérésére nem gondoltam,de anno arra sem,hogy majd meghal,úgyhogy meglepődnöm már nem kéne rajta..Bonnie...nem hittem,hogy majd meghal,kíváncsi vagyok mi lesz vele a következő évadban,de amire a leginkább kíváncsi vagyok az az,hogy mi lesz Katherine-el ( heart.gif )?Két vámpír volt akiket nem akartam emberként látni az egyik Katherine volt a másik Damon erre tessék dry.gif Tudhattam volna,na mindegy a kezdeti sokkom ezzel kapcsolatban már véget ért,Katherine emberként is a kedvencem lesz ebben biztos vagyok laugh.gif Silas..ez nevetséges _nevet.gif Ebből mit hoznak majd ki? rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2013. május 20. 10:56 #11136
- törölt felhasználó -    
Kisebb spoilerek forrás
  • Az évad epizódszámait nem erősítették meg.
  • Julie szerint Silas-nak szerepelnie kell az 5. évadban.
  • Néhány új karakter kerül bevezetésre.
  • Katherine jelentős része lesz az évadnak, úgy, mint a 2. évadnak is volt.
    (saját vélemény: tudom h néhányan nem örülnek az emberré változásának, de talán megéri hogy így legalább ne csak az évad utolsó részeibe ugorjon be látogatóba...remélem Damon-el sok közös jeleneteik lesznek,hiszen mindenki más fősulin lesz nem? Ami mondjuk nevetséges mert eddig se vitték túlzása, azt se tudom hogy ballaghattak el? Az meg hogy csak Matt állt bukásra. A többi talán bejárt az óráira? Ez itt zavaros nekem.)
  • Bonnie rendszeres szereplő marad a sorozatban, szellemként. Jeremy képes lesz kapcsolatba lépni vele, mivel médium.
  • Tyler is visszatér.
  • Többet tudunk meg a Salvatore családról?
  • Katherine szervezetébe került a gyógyír, de Silasnak van egy hatalmas B terve.
  • Elena és Damon boldog lesz. wub.gif wub.gif
  • Katherine ember, de ugyanúgy gonosz, ugyanúgy Elenán tölti ki csalódottságát, dühét. biggrin.gif biggrin.gif
  • Damon kideríti, hogy Silas eltette láb alól az öccsét és elrejtette a testét.
  • Damon kideríti, hogy Stefan Silas hasonmása. ( saját vélemény: mindenre Damon jön rá ? biggrin.gif )
  • Bonnie visszatér a holtak földjéről a földi életbe (? ez érdekes - szerk.).
  • Katherine ember, és így Klaus több hibridet csinálhat.
  • Katherine az egyetlen élő hasonmás és most egy csomó ember akar rajta bosszút állni, amit velük csinált, mikor még vámpír volt.
  • Tyler visszatér Mystic Fallsba, ez Klaus ajándéka Caroline-nak, mert ő már nem tér vissza.
  • Tyler főiskolára megy Caroline-nal. Meg akarja tudni, hogy Klaus miért engedte meg, hogy visszatérjen.
8 felhasználónak tetszik: SmileyZ, mikieger, Adrianna, Minimanó94, Vampire Lady, rencsi95, aníítaaa, MycySmiley
2013. május 20. 11:04 #11137
- törölt felhasználó -    
Ez valami új szokás vagy mi? dry.gif

Az orosz Eco-Cont is törölték, ami 4 nap múlva lett volna Moszkvában. A nyilatkozatban ugyanaz áll, mint a magyar con esetében: előre nem látható körülmények miatt az esemény törlésre került. forrás az oldal facebook oldala
2013. május 20. 11:21 #11138
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.05.20. 11:04)
Ez valami új szokás vagy mi? dry.gif 
Az orosz Eco-Cont is törölték, ami 4 nap múlva lett volna Moszkvában. A nyilatkozatban ugyanaz áll, mint a magyar con esetében: előre nem látható körülmények miatt az esemény törlésre került. forrás az oldal facebook oldala

Mi?A magyar con is el lett törölve? blink.gif
2013. május 20. 14:15 #11139
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampiregirl1 @ 2013.05.20. 11:21)
Mi?A magyar con is el lett törölve? blink.gif

Sajnos igen, cikk
2013. május 20. 14:28 #11140
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.05.20. 10:56)
Kisebb spoilerek  forrás 

  • Damon kideríti, hogy Silas eltette láb alól az öccsét és elrejtette a testét. 
  • Damon kideríti, hogy Stefan Silas hasonmása. ( saját vélemény: mindenre Damon jön rá ? biggrin.gif )


Áúcs, buktok az elméletet, miszerint Katherina jön rá a Stafan Salias dologra. rohog.gif
596 oldal 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!