Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 11. 17:52 #2121
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Ne én is meg néztem a részt rolleyes.gif
Úgy tűnik a gazdinak új háziállata van... rohog.gif
Amúgy az tetszik ebben az évadban, hogy jobban fel vannak építve a karakterek, Caroline egyre jobban tetszik, Stefan sem olyan tutyi-mutyi, meg még a végén Jeremy-vel is kezdenek valamit...na meg Tyler... rolleyes.gif
Szóval Kevin...csak így tovább ok.gif
2010. október 12. 09:10 #2122
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
2x07 Masquarade Episode Stills - JÓÓÓÓ sokk biggrin.gif TAG FREE HQ wub.gif
6 felhasználónak tetszik: funny18, marti27, Domcicc, Melcsi1997, zsofeeh, laura96
2010. október 12. 18:51 #2123
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Ezer hála & köszönet a képekért, Britt thumbsup.gif thumbsup.gif Ez az álarcos nő nem Bree? Akárhogy meresztem a szemem, nekem ő Bree. Aki esetleg nem emlékezne.. a nő, akit Damon megölt.



Vagy csak nagyon hasonlít. unsure.gif unsure.gif
2010. október 12. 20:05 #2124
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
HQ minőségben a New York-i Comic Con előzetes biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: funny18, Brittany, marti27, Domcicc, Beba13, laura96
2010. október 12. 20:41 #2125
salieri
salieri
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.04.12.
Hozzászólás: 800
Csatolások: 9
Azonosító: 14940
Offline offline
Hu, az ötödik rész nagyon bejött, és igazából a második évad nagyon rendben van. További vélemények erre.
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2010. október 12. 20:59 #2126
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Találtam pár spoilert, fehérrel lentebb olvasható thumbsup.gif thumbsup.gif

1. MEGISMERJÜK KATHERINET
Bár már a kezdetek kezdetén is hallottunk Katherine-ről, a háttértörténete még mindig hatalmas rejtélyt jelent mindenki számára. De már nem sokáig.

“A kilencedik epizód egy ‘eredetmese’ – visszamegyünk az időben és megmutatjuk, hogy hogyan lett Katherine az, aki.” – mondta Kevin Williamson, a sorozat egyik producere. – “Sok kérdést megválaszolunk és bekukkantunk a Petrova vonalba is. Az 1492-es Burgundiába, Londonba és Romániába is ellátogatunk. Megmutatjuk, hogy hogy kezdődött Katherine története és hogy miért is volt fontos a vámpírok történetéhez.”

Izgalmasnak ígérkezik, nemde? Ráadásul ez lesz az egyetlen időutazásos rész ebben az évadban, hanem négy ilyen epizód is tervbe van véve. És hálaadásra (ha jól tudom, november vége) egy olyan pillanatnak köszönhetően, mint amilyen Damon síros jelenete volt az első évadban, már minden rajongó pontosan fogja tudni, hogy miért tért vissza Katherine Mystic Fallsba.

“Mindez az elkövetkező 4 részben üti fel a fejét.” – gyötörte tovább a rajongók idegeit Julie Plec.

2. JEREMYNEK MEGVÁLTOZIK AZ ÉLETE
A Con-ról talán az jött le a legtisztábban, hogy Jeremy rivaldafénybe fog kerülni és itt nem csak arról van szó, hogy mint ahogy az az előzetesekből is kiderült, össze fog állni Alaric-kal, Stefannel és Damonnal.

“Jeremyt ide-oda tologatták és túl sokáig cipelte a vállán az érzelmeit. Még azelőtt átéled ezt, mielőtt még érzéketlenné válnál. Most pedig ahelyett, hogy hagyná, hogy ez történjen vele, azt fogja mondani, hogy ‘baz** meg, én fogok irányítani és mindent meg fogok oldani’.” – mondta Steven R. McQueen.

3. ÚJ HARC KÖZELEG
A Salvatore testvérek harcba kelnek Katherine-nel, amiből valószínűleg nem fognak jól kijönni.

“A következő részben Katherine nagyon-nagyon meg fogja változtatni a játékot.” – ígérte Julie Plec. – “Mindenki nagyot téved, ha azt hiszi, hogy van valamilyen Katherine-nel szemben. Azt mondom, hogy bármit is tesznek, azzal rájönnek, hogy milyen ördögi is ő valójában. Megtudják, hogy meddig hajlandó elmenni. És a végén csak csekély a győzelem.”

4. RÉGI ARCOK TÉRNEK VISSZA
A rajongók John Gilbertről kérdezték a Comic Con résztvevőit és Kevin Williamson megígérte, hogy nem utoljára találkoztunk Johnnal, mivel Elena apjaként túl nagy jelentősége van.
A másik nagyon visszavárt szereplő Matt édesanyja, Kelly, viszont ő nem fog azonnal visszatérni. Williamson azzal viccelődött, hogy Matt anyukája éppen Nikitát tanítja, hogyan kell fenékbe billenteni valakit, mivel a Kellyt alakító színésznő, Melinda Clarke most kapott egy új szerepet a CW új sorozatában. Emellett szeretnék visszahozni a sorozatba, de jelenleg még semmi ötletük sincs, hogy mégis hogyan kivitelezzék is ezt. Helyette talán Matt édesapja fog majd feltűnni… bár ez is csak viccelődés alapján hangozott el.
Végül pedig Isobelről is megkérdezték Julie Plecet, de a producer csak annyit adott rövid válaszul, hogy róla nem fog beszélni…

5. EGYÉB KÖZELGŐ APRÓSÁGOK
Kevin Williamson a maga részéről kibeszélte a 2. évadot és néhány információt adott a 3. évadról is. Ezenkívül meg fogjuk tudni, hogy mi történik valaki olyannal, akit hosszú ideje kényszer alatt tartanak.
Arra a kérdésre, hogy a könyveket követve vámpír lesz-e majd Elenáról, Kevin Williamson annyit mondott, hogy el tudna képzelni egy ilyen alternatívát is, de nem hiszi, hogy ebben az évadban történne meg a dolog.
Találkozunk majd Katherine vámpírrá tevőjével, Jeremy új hódolójával, Bonnie szerelmi háromszögével (benne egy már ismerős arccal) és Damonnek is sok szexben lesz majd része.
4 felhasználónak tetszik: funny18, Beba13, Domcicc, Sixy
2010. október 13. 07:01 #2127
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Az álarcos nő nem Bree, hanem az új vámpír, aki el fogja rabolni Elena-t allítólag.
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, funny18
2010. október 13. 11:45 #2128
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Ohh, végre látom a képeket, meg a videót! Köszönöm beer.gif Hmm, Bonnie besegít, miért van olyan érzésem, hogy van valami terve a háttérben? dry.gif
Jeremy segédkezének örülök, végre nem csak a nyivákolós szerepe lesz, azt már kezdtem unni kicsit..
Eszty, Brit infomorzsákért hála. meghajolo.gif Ahhoz képest, hogy megfogadtam, hogy idén nem olvasok több spoilert, nem bírom ki. laugh.gif
2010. október 13. 18:15 #2129
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Jaj ezek a képek w00t.gif w00t.gif
Nem bírok betelni velük wub.gif wub.gif

köszi meghajolo.gif
2010. október 14. 00:06 #2130
Leighanne
Leighanne
visszatérő vendég
 
Státusz"Szeretni és szeretve lenni a legnagyobb boldogság a világon!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.24.
Hozzászólás: 347
Csatolások: 1242
Azonosító: 18148
Offline offline
Kár, hogy ezen a héten nincs új rész! Ez az évad sokkal izgalmasabb és érdekesebb, mint az első volt.
Nekem az egyik kedvenc színészem Ian, nagyon jól játssza Damon szerepét, főleg amikor idegbajos! smileeee.gif Nina is jól játssza a két karaktert.

SPOILER! Aki még nem nézi a 2. évadot ne olvassa tovább!

Szerintem az évad végén Damont Elenával összehozzák.
Nemsokára kiderül, hogy Katherin és Elena miért hasonlítanak ennyire egymásra. De rokoni szál biztosan van közöttük.
De azt nem értem, hogy Katherin miért kavar Masonnal? Csak a holdkő miatt, hogy megszerezze neki. Miközben Stefannak azt mondta, hogy miatta jött vissza. Vajon mit is akar valójában?! Izgalmas részek következnek az biztos! smileeee.gif
2010. október 14. 10:47 #2131
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Leighanne @ 2010.10.14. 00:06)
Kár, hogy ezen a héten nincs új rész! Ez az évad sokkal izgalmasabb és érdekesebb, mint az első volt.
Nekem az egyik kedvenc színészem Ian, nagyon jól játssza Damon szerepét, főleg amikor idegbajos! smileeee.gif  Nina is jól játssza a két karaktert.
SPOILER! Aki még nem nézi a 2. évadot ne olvassa tovább!
Szerintem az évad végén Damont Elenával összehozzák. 
Nemsokára kiderül, hogy Katherin és Elena miért hasonlítanak ennyire egymásra. De rokoni szál biztosan van közöttük.
De azt nem értem, hogy Katherin miért kavar Masonnal? Csak a holdkő miatt, hogy megszerezze neki. Miközben Stefannak azt mondta, hogy miatta jött vissza. Vajon mit is akar valójában?! Izgalmas részek következnek az biztos!  smileeee.gif


Szerintem az ilyen spoilereket fehérrel írd ki legközelebb >> ÍGY - ha a válaszolok gombra mész meg tudod nézni, hogy mi a trükkje a betű színének változtatására. beer.gif
2010. október 14. 19:49 #2132
Jay_Grl
Jay_Grl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.27.
Hozzászólás: 455
Csatolások: 491
Azonosító: 67438
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2010.10.12. 09:10)
2x07 Masquarade Episode Stills - JÓÓÓÓ sokk  biggrin.gif TAG FREE HQ  wub.gif


Thank you. w00t.gif thumbsup.gif
2010. október 14. 22:12 #2133
salieri
salieri
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.04.12.
Hozzászólás: 800
Csatolások: 9
Azonosító: 14940
Offline offline
Köszi, van pár nagyon jó kép, várom már az új részt nagyon.
2010. október 14. 22:37 #2134
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
A Sorozatjunkie értesülései szerint hazánkban is megjelenik a Vámpírnaplók DVD-n! Értesüléseik szerint 2 részletben adják ki az első részlet 1-11. részt tartalmazza. Piacra kerülés dátuma: 2010. november 3. thumbsup.gif a második részlet dátumát még nem tudni. A ProVideo adja majd ki és kb. 4000 Ft-os áron fogják adni.

Én izgatottan várom de azt sajnálom, hogy szétbontják és nem tudom, hogy ennek így mi értelme! sad.gif
2010. október 14. 22:54 #2135
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2010.10.14. 22:37)
A Sorozatjunkie értesülései szerint hazánkban is megjelenik a Vámpírnaplók DVD-n! Értesüléseik szerint 2 részletben adják ki az első részlet 1-11. részt tartalmazza. Piacra kerülés dátuma: 2010. november 3. thumbsup.gif  a második részlet dátumát még nem tudni. A ProVideo adja majd ki és kb. 4000 Ft-os áron fogják adni.
Én izgatottan várom de azt sajnálom, hogy szétbontják és nem tudom, hogy ennek így mi értelme! sad.gif

Hát nem sok.. Nekem mindenesetre már megvan az első évad. beer.gif Jó az nekem a letöltött formában is, a szinkron amúgy is eléggé... gáz - minden tiszteletem a szinkron színészeké, de hát.. nézzünk szembe az igazsággal.. mellow.gif mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: cintia0023, Domcicc
2010. október 15. 00:45 #2136
Leighanne
Leighanne
visszatérő vendég
 
Státusz"Szeretni és szeretve lenni a legnagyobb boldogság a világon!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.24.
Hozzászólás: 347
Csatolások: 1242
Azonosító: 18148
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.10.14. 22:54)
Hát nem sok.. Nekem mindenesetre már megvan az első évad.  beer.gif  Jó az nekem a letöltött formában is, a szinkron amúgy is eléggé... gáz - minden tiszteletem a szinkron színészeké, de hát.. nézzünk szembe az igazsággal.. mellow.gif  mellow.gif


Szerintem is jobb eredeti hanggal! rolleyes.gif
2010. október 15. 09:14 #2137
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Több apró cikkben olvashatunk előzetes érdekességeket a Vampire Diaries folytatásáról =] De először is egy kis hírmorzsa egy szereplő végleges “ez-nagyon-meg-fog-halni” haláláról:

Az egyik megbízható forrás szerint a Vampire Diaries-ben meg fog halni egy szereplő. És ez nem az a “Jeremynek-kitört-a-nyaka-de-rajta-volt-a-varázsgyűrűje” típusú halál lesz. Ez rendes halál lesz. Az a szereplő megszűnik létezni. És a színész soha többé nem fog a sorozatban dolgozni.

Szerintem ez egyszerre ijesztő és izgalmas is. A rajongók újra nekiállhatnak azon töprengeni, hogy vajon ki lesz az elhalálozó illető…

William: Nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindenki ismeri mindenki titkát a Vámpírnaplókban. Bárcsak több “ártatlan” lenne a szereplők között.

TV Guide: Nos, rossz hírem van, William. Hamarosan egy új srác érkezik Mystic Fallsba és egyáltalán nem lesz olyan ártatlan. Nagy rajongója a sötét művészeteknek – és különösen sokat tud a Bennett családról. Szóval Bonnie-nak új rajongója lesz, aminek nem nagyon fog örülni.

Tammy: Még fel kell dolgoznom, amit a Vampire Diaries-ről írtatok Twitteren a New York Comic Con-ról. Van valami ötletetek, hogy kivel fog lefeküdni Damon és ki lesz Jeremy szerelme?

Fancast: Miután a Vámpírnaplók producere, Kevin Williamson elárulta, hogy Damon le fog feküdni valakivel, megkérdeztem, hogy ez a valaki olyan valaki lesz-e, aki már most szerepel a képernyőkön. Sajnos nem tudom, hogy Kevin fejrázása azt jelentette-e , hogy “valaki olyan lesz, akit még nem ismerünk”, vagy azt, hogy “ezt nem mondhatom meg”. [...]
2010. október 15. 09:15 #2138
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
ÚJ SZEREPLŐ

Egy új szereplő csatlakozik a TVD csapathoz.Méghozzá nem más,mint Lauren Cohan (legismertebb szerepe a Supernatural-ban Bela Talbot-ként.),aki Rose-t fogja játszani.”Rose több,mint 500 éves és lefegverzően elegáns tulajdonsága ellenére kemény lány.Az öt évszázad vérszívás adott neki egy bizonyos élt .Talán maradt benne valamennyi emberség-vicces lesz megtalálni.”-mondta a forrás.Az első megjelenése várhatóan a 8.epizódban lesz,aminek a címe Rose lesz.
2010. október 15. 10:21 #2139
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
2x08 Rose - Epizódismertető

ŐSI MÚLT A VÁROSBAN - Damon és Stefan segítenek Elena-nak, s közben új dolgokat tanulnak meg emberekről, vámpírokról, s az események ismét a múlthoz vezetnek. Jeremy segít Bonnie-nak, aki bonyolult és kifárasztó varázslatot végez el. Caroline eközben olyan dolgokat tesz, melyek megkönnyítik Tyler dolgát. Stefan és Damon végül elérnek egy megértést valakivel.
2010. október 15. 10:22 #2140
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany @ 2010.10.12. 09:10)
2x07 Masquarade Episode Stills - JÓÓÓÓ sokk  biggrin.gif TAG FREE HQ  wub.gif

thanxxx Brit, csodás képek meghajolo.gif
596 oldal 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!