Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 12. 23:29 #5341
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Ennek a Julie-nak még mindig nagyon irritatív feje van dry.gif
1 felhasználónak tetszik: vilcs
2011. május 13. 03:18 #5342
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
blink.gif ohmy.gif ooo.gif ennyit tudok mondani spoiler mentesen
ez megkell ujra nézni... hova küldték Kath-t? reklamalo.gif (nem értettem kristály tisztán)
3 felhasználónak tetszik: Domcicc, Melcsi1997, fanni1998
2011. május 13. 03:23 #5343
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Ez a sok reklám az agyamra ment, holnap délben megnézem egyben utazás előtt w00t.gif
Na és most a spoileres véleményem, próbáltam minél kevesebb hangulatjelet belerakni, de ezek jobban leírják az érzéseim laugh.gif
Jaj Damon, olyan rossz volt látni a szenvedést, meg hogy nem mondta meg Elenának az elején, hogy miért annyira szükséges a megbocsájtása. cray.gif Annyira jók voltak a hallucinációk, ahogy egybe olvadtak a valósággal, ahogy több hallucináció olvadt egybe. És ahogy letámadta Lizt yahoo.gif Az a kis *** *** grrr.gif
Nina annyira gyönyörű volt abban a lila ruhában wub.gif
Klaus volt a megoldás, ez hihetetlen, erre nem is gondoltunk. biggrin.gif Jaj, miért pont ő? sad.gif Stefan feláldozott mindent a testvére életéért, huh. ohmy.gif Utálom Klaust, megölte Elijah-t! cry.gif Huu, Stefanból meg badboy lesz megint, na ezt szeretni fogom, nagyon bírtam a vérfüggő korszakában w00t.gif acute.gif És Elijah is visszatérhet később, jippiííí!
Mi volt az a hülye szöveg, hogy Jeremy ember és a gyűrű nem segít rajta? omg.gif És akkor az eddigi halálokat mégis hogyan élték túl? Jézusom! omg.gif Mindegy, túlélte, ez a lényeg. És mostantól szellemeket fog látni. Anna heart.gif
Caroline ezek után még képes szeretni azt a libát? Ahelyett, hogy kinyírta volna?! reklamalo.gif
"I like you now. Just the way you are." wub.gif OMFG rendes Delena csók volt, istenem annyira édesek voltak, hogy az hihetetlen! heart.gif És amit Kat mondott! "It's okay to love them both. I did." Egy pillanatig én is azt hittem egyébként, hogy nem fogja elvinni a szert Damon számára, de végül mégiscsak jókislány volt smileeee.gif

Kisírtam a szemem és szétkarmoltam a homlokom, de sebaj. És kissé sokkot kaptam. Iszonyat jó rész volt!!
6 felhasználónak tetszik: Melcsi1997, katie993, fanni1998, xxxddd, zsofeeh, vilcs
2011. május 13. 04:45 #5344
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
úristen, egy ilyen évadzáró rész után nehéz bármit is mondani... mert kb. sokkolva vagyok ohmy.gif 1 óra kellett, hogy fel tudjam dolgozni, és tudjak ide valami értelmeset írni... mostviszont a SPOILERES elemzésem következne cool.gif
ÚRISTEN, ÚRISTEN, ÚRISTEN!! Megkaptuk a DELENA csókot, amire (a legtöbben itt) már vártunk!!! heart.gif Ezt gondolom a legfontosabbnak! Úristen... majdnem leolvadtam a székről heart.gif sírok örömömben... olyan romantikus volt wub.gif és Damon megmenekült!! (legalábbis remélem.. mivan ha Klaus mást tett az üvegcsébe!? unsure.gif áh, nem.. inkább maradjunk annál a verziónál, hogy megmenekült Damon rohog.gif wub.gif nem bonyolítom túl a dolgokat xD)
Yeppp, badass Stefan spiteful.gif remélem elhagyja Mystic Falls-ot Klaussal és soha nem jön vissza rohog.gif és Elena kiszeret belőle és tádáááám: DELENA! Klaus vére volt a gyógyír... cseles cool.gif bár én gondoltam rá biggrin.gif
Viszont akkor nagyon megijedtem, amikor a sheriff lelőtte Jeremyt... uhh, azthittem, hogy tényleg meghal ohmy.gif de Bonnie hólusz-pókusza segített... most kivételesen szeretlek Bonnie Bennett! biggrin.gif wub.gif (egy kis megjegyzés... Emily volt a promóban testestül is, az eredeti részben viszont nem... őt azért hiányoltam unsure.gif )
Örültem Caroline és a sherif egymásra találásának, bár a sherif sok piszokságot elkövetett ebben a részben reklamalo.gif
Klausban nem csalódtam... ennyit a testvéri szeretetről... dry.gif önmagát adta...elárulta és megölte Elijah-t... szuper dry.gif de ez annyira azért nem érintett érzékenyen biggrin.gif
Mi volt még... ja, persze, a vége... akkor kanyarodjunk vissza Jeremyhez! rohog.gif Amikor először meglátom Vicki-t, mondom... WTF!?? Aztán Anna-t... OMFG!!! ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif fhúú, Jeremy az új szellemekkel suttogó _nevet.gif nagyon kiváncsi vagyok, hogy ebből mi fog kisülni rohog.gif de tetszik az ötlet, igazán meglepett laugh.gif lehet, hogy ő is boszi lesz azért, mert a boszorkányok hozták vissza az életbe!? ohmy.gif durva lenne rohog.gif legalább Bonnie nem lenne egyedül cool.gif


Domcicc: Azért nem működött Jeremy-n a gyűrű, mert nem természetfeletti lény ölte meg... és tudod, a gyűrű csak azok ellen véd wink.gif
6 felhasználónak tetszik: Adrianna, Domcicc, katie993, fanni1998, zsofeeh, vilcs
2011. május 13. 06:10 #5345
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2011.05.13. 04:45)
úristen, egy ilyen évadzáró rész után nehéz bármit is mondani... mert kb. sokkolva vagyok  ohmy.gif 1 óra kellett, hogy fel tudjam dolgozni, és tudjak ide valami értelmeset írni...  cool.gif


Fú, megnéztem. Nekem is ezek a gondolatok jutottak az eszembe. Féltem attól, hogy nem lesz kedvenc részem... de az lett. Nagyon jó volt. thumbsup.gif
2011. május 13. 09:54 #5346
- törölt felhasználó -    
Idézet (allyangel @ 2011.05.13. 04:45)
úristen, egy ilyen évadzáró rész után nehéz bármit is mondani... mert kb. sokkolva vagyok  ohmy.gif 1 óra kellett, hogy fel tudjam dolgozni, és tudjak ide valami értelmeset írni... mostviszont a SPOILERES elemzésem következne  cool.gif 
ÚRISTEN, ÚRISTEN, ÚRISTEN!! Megkaptuk a DELENA csókot, amire (a legtöbben itt) már vártunk!!! heart.gif Ezt gondolom a legfontosabbnak! Úristen... majdnem leolvadtam a székről heart.gif sírok örömömben... olyan romantikus volt  wub.gif és Damon megmenekült!! (legalábbis remélem.. mivan ha Klaus mást tett az üvegcsébe!?  unsure.gif áh, nem.. inkább maradjunk annál a verziónál, hogy megmenekült Damon  rohog.gif  wub.gif nem bonyolítom túl a dolgokat xD)
Yeppp, badass Stefan spiteful.gif remélem elhagyja Mystic Falls-ot Klaussal és soha nem jön vissza  rohog.gif és Elena kiszeret belőle és tádáááám: DELENA! Klaus vére volt a gyógyír... cseles  cool.gif bár én gondoltam rá  biggrin.gif 
Viszont akkor nagyon megijedtem, amikor a sheriff lelőtte Jeremyt... uhh, azthittem, hogy tényleg meghal  ohmy.gif de Bonnie hólusz-pókusza segített... most kivételesen szeretlek Bonnie Bennett!  biggrin.gif  wub.gif (egy kis megjegyzés... Emily volt a promóban testestül is, az eredeti részben viszont nem... őt azért hiányoltam  unsure.gif )
Örültem Caroline és a sherif egymásra találásának, bár a sherif sok piszokságot elkövetett ebben a részben  reklamalo.gif 
Klausban nem csalódtam... ennyit a testvéri szeretetről...  dry.gif önmagát adta...elárulta és megölte Elijah-t... szuper  dry.gif de ez annyira azért nem érintett érzékenyen  biggrin.gif 
Mi volt még... ja, persze, a vége... akkor kanyarodjunk vissza Jeremyhez!  rohog.gif Amikor először meglátom Vicki-t, mondom... WTF!?? Aztán Anna-t... OMFG!!!  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif fhúú, Jeremy az új szellemekkel suttogó  _nevet.gif nagyon kiváncsi vagyok, hogy ebből mi fog kisülni  rohog.gif de tetszik az ötlet, igazán meglepett  laugh.gif lehet, hogy ő is boszi lesz azért, mert a boszorkányok hozták vissza az életbe!?  ohmy.gif durva lenne  rohog.gif legalább Bonnie nem lenne egyedül  cool.gif

Domcicc: Azért nem működött Jeremy-n a gyűrű, mert nem természetfeletti lény ölte meg... és tudod, a gyűrű csak azok ellen véd  wink.gif


Nagyon durva rész volt! Micsoda finálé!!! w00t.gif
SPOILER:
Végre...DELENA csók! wub.gif wub.gif wub.gif Újra várhatjuk Elijah feltámadását, remélem nem írták ki a sorozatból, mert megfojtom a producereket! De kétlem, hogy ez történt! rohog.gif Klaus milyen szemét...Stefan pedig egy nagyon jó testvér! Katherine rendes volt, hogy elvitte Damonnek a vért, sejtettem, hogy nem lép le vele. Jeremy halála...majd feltámadása...OMG! ohmy.gif És az évad utolsó jelenete... Mi a...? blink.gif Mit keres ott Vicky és Anna? ohmy.gif
2011. május 13. 10:34 #5347
liltoria
liltoria
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 1762
Csatolások: 2777
Azonosító: 135587
Offline offline
Én csak annyit tudok mondani OMG blink.gif

Végre, végre, végre Delena csók. Azt hittem szívrohamot kapok, annyira boldog lettem. heart.gif
Bár azért sokkolva voltam Damon kinézetétől..bár még izzadtan is jól nézett ki spiteful.gif
És hát Klaus..ebben az utolsó 3 részben teljesen megutáltam. Miért nem adhatta csak úgy oda a vérét? dry.gif
Stefan-t pedig badassként lehet hogy megszeretem. Bár még így se valószínű. rohog.gif De azért azt meghálálom neki, hogy "feláldozta" magát Damon-ért. cool.gif
Amikor Jeremy meg lett lőve..nagyon megijedtem, de Bonnie-t imádtam amikor meggyógyította. És hát a végén, hogy visszajött Vickie meg Anna..ez nagyon meglepett.. ohmy.gif

Izgalmas rész volt így finálénak. Nem tudom, hogy bírjam ki szeptemberig. cray.gif
3 felhasználónak tetszik: Adrianna, vilcs, allyangel
2011. május 13. 10:37 #5348
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Erre a részre vártam már hosszú ideje óta. Nagyot ütött, de nem is vártam mást. Stefan a példa, hogy a testvéri szeretet határtalan. Feláldozta az eddigi életét, hogy megmentse a testvérét. Imádom a jó Stefan-t heart.gif, de a rosszat még jobban good.gif Már megijedtem, hogy Jeremy meghal, de szerencsére megmentette Bonnie és Emily. Most kezdem megkedvelni a boszikat. Végre csináltak valami hasznosat is. biggrin.gif Klaus egy szadista állat. Elijah sad.gif
Katherine nagyon nagy volt azzal a mondatával, csípem a csajt még jobban tongue.gif És megtörtént a Delena csók dry.gif bár nem sokáig tartott rohog.gif
Összességében méltó lezárása volt a második évadnak és már nagyon várom a harmadikat!!!
6 felhasználónak tetszik: Melcsi1997, Domcicc, katie993, fanni1998, zsofeeh, vilcs
2011. május 13. 11:59 #5349
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2011.05.13. 04:45)
Amikor először meglátom Vicki-t, mondom... WTF!?? Aztán Anna-t... OMFG!!!  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif fhúú, Jeremy az új szellemekkel suttogó  _nevet.gif nagyon kiváncsi vagyok, hogy ebből mi fog kisülni  rohog.gif de tetszik az ötlet, igazán meglepett  laugh.gif lehet, hogy ő is boszi lesz azért, mert a boszorkányok hozták vissza az életbe!?  ohmy.gif durva lenne  rohog.gif legalább Bonnie nem lenne egyedül  cool.gif
Domcicc: Azért nem működött Jeremy-n a gyűrű, mert nem természetfeletti lény ölte meg... és tudod, a gyűrű csak azok ellen véd  wink.gif

Ja, Vickire először azt hittem, hogy Kat, amikor még az emeleten voltak, amint leértek, rájöttem és WTF? Aztán jött Anna, akinek meg örültem, és onnan már nagyjából tiszta a kép biggrin.gif
Azt mondod, Jeremy lenne az első FEHÉR bőrű boszi a sorozatban? rohog.gif
Oh, köszi, így már értem, ezek szerint félreértettem azt a sort. blush.gif
Amúgy az Elena ugrást sem rakták bele, én spec örülök, hogy Emily nem jelent meg személyesen, rühellem azt a kis... biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: allyangel, Adrianna, fanni1998, vilcs
2011. május 13. 12:16 #5350
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.05.13. 11:59)
Ja,
Amúgy az Elena ugrást sem rakták bele, én spec örülök, hogy Emily nem jelent meg személyesen, rühellem azt a kis... biggrin.gif

Igen mert Julie twitteren írta, hogy nem úgy csinálták meg az előzetest ahogyan azt először tervezték és hozzátette, hogy ne lepődjünk meg. Ezért nem volt ugrás és Emily sem tongue.gif
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, Adrianna
2011. május 13. 12:31 #5351
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.05.13. 12:16)
Igen mert Julie twitteren írta, hogy nem úgy csinálták meg az előzetest ahogyan azt először tervezték és hozzátette,  hogy ne lepődjünk meg. Ezért nem volt ugrás és Emily sem tongue.gif

Jaja, azt én is olvastam, remélem, hogy az előbbi benne marad biggrin.gif
2011. május 13. 13:24 #5352
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.05.13. 11:59)
Ja, Amúgy az Elena ugrást sem rakták bele

Nézd meg megint benne volt mikor Elena kitörte az ablakot 1 székkel a sheriff irodájában és kiugrott csak ugy mint a promoban csak akkor a helyszint nem tudtuk smileeee.gif
Meg Emily is ott volt csak Bonnie testében
2011. május 13. 13:47 #5353
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.05.13. 11:59)
Ja, Vickire először azt hittem, hogy Kat, amikor még az emeleten voltak, amint leértek, rájöttem és WTF? Aztán jött Anna, akinek meg örültem, és onnan már nagyjából tiszta a kép biggrin.gif
Azt mondod, Jeremy lenne az első FEHÉR bőrű boszi a sorozatban? rohog.gif 
Oh, köszi, így már értem, ezek szerint félreértettem azt a sort. blush.gif 
Amúgy az Elena ugrást sem rakták bele, én spec örülök, hogy Emily nem jelent meg személyesen, rühellem azt a kis... biggrin.gif


Jeremy nem boszorkány. Amikor feltámasztották, megmondták Bonnienak, hogy következményei lesznek ha valakit visszahoznak a halálból. Ez egyébként már más sorozatban is megesett. Látja a holtakat, mert ő is megjárta a halált. Csak bele ne őrüljön szegény... nem hiszem hogy jó következményeket tartogat a dolog. Így viszont egy pillanatig visszakaptuk Vicky-t és Anna-t is. Remélem még többször látjuk őket biggrin.gif
8 felhasználónak tetszik: House Of Wax, allyangel, fanni1998, Adrianna, BunnyGirl, zsofeeh, vilcs, Domcicc
2011. május 13. 13:53 #5354
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Hát én is teljesen kész vagyok csak úgy mint ti is biggrin.gif

SPOILER
Nem halt meg Damon pompom.gif Úgy örültem mikor megláttam Kath-et az ajtóban az üvegcsével biggrin.gif És a csók heart.gif Hát igen ,mindenki erre várt laugh.gif
Mikor lelőtték Jeremy-t akkor nagyon elkezdtem sírni ( mondjuk ezen a részen sokszor volt ilyen ) cray.gif
Klaus reklamalo.gif Nagyon megutáltam dry.gif Stefan-től viszont hatalmas lépés volt hogy mindent feláldozott Damon miatt wub.gif
Le a kalappal , egyébként pedig én bírom a kemény Stefant biggrin.gif

Egyszóval tökéletes finálé volt smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: liltoria, allyangel, fanni1998, vilcs, Domcicc
2011. május 13. 14:11 #5355
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
AZ utolsó jelenet... IMÁDTAM wub.gif wub.gif wub.gif
12 felhasználónak tetszik: House Of Wax, funny18, allyangel, fanni1998, Daxy, Adrianna, liltoria, Karina197, BunnyGirl, zsofeeh, Domcicc, yxcv90
2011. május 13. 15:54 #5356
- törölt felhasználó -    
Megnéztem cool.gif

Érdekes volt, kicsit nagyon érdekes _nevet.gif Klaus elvolt Stefannal biggrin.gif amúgy szerintem fel fogja éleszteni Elit unsure.gif Jeremy szellemeket lát, vagy nem tudom mi lelte blink.gif Alaric annyira édes volt, hogy az eszméletlen blush.gif és a Delena csók heart.gif bár először úgy tűnt, hogy csak sajnálatból csinálta reklamalo.gif Kat is nagyon rendes volt wub.gif ez a Klefan páros meg nagyon bulisnak tűnik dance.gif

<33
7 felhasználónak tetszik: Adrianna, fanni1998, katie993, vilcs, Sixy, allyangel, Domcicc
2011. május 13. 15:55 #5357
Bütyi92
Bütyi92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 0
Azonosító: 132181
Offline offline
Én is megnéztem a finálét és elképesztő volt!
A legjobban a Delena jelenetek tetszettek... és végre kaptunk igazi Delena csókot is! yahoo.gif
Szegény Damon! Elég sokat szenvedett és nagyon örültem, amikor Katherine elvitte neki az ellenszert. Így már remélem meggyógyul és a 3. évadban is láthatjuk! smileeee.gif
Klaus szörnyen gonosz! Talán ennyire gonosz karakter még nem is volt ebben a sorozatban. Elképesztő a pasas... blink.gif
Stefan-tól szép volt, hogy feláldozta magát a testvéréért. Most már nagyon kíváncsi leszek az új vérszomjas Stefan-ra is! rohog.gif
Amikor Jeremy-t meglőtte a seriff, azt hittem, hogy most már ő is meghal és Elena teljesen egyedül marad... De szerencsére nem így lett. smileeee.gif

Annyira jó rész volt. És most szeptemberig kell várni az újra... Nem is tudom, hogy fogom kibírni addig. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: vilcs, allyangel, Domcicc
2011. május 13. 16:07 #5358
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Még annyira sokk alatt vagyok, hogy nem tudok értelmes véleményt mondani, de azért megpróbálom.
Nem úgy volt, hogy sok hulla lesz? Ennek ellenére csak az a csaj halt meg, akit Stefan a végén rendesen lecsapolt. Vagy én emlékszem rosszul? Mindegy.
Mivel olvastam a spoilereket amik elő-előjöttek olyan sok dolgon nem lepődtem meg, de a vége... ELőször lesokkoltam amikor visszajött Vickie és Anna, de utána elfogott a röhögőgörcs azért, mert Jeremy alaposan megszívta azzal, hogy az összes excsaja visszajött.
_nevet.gif Kíváncsi vagyok, mi sül majd ki ebből. Pontosan ezért még jobban várom a 3. évadot, mint eddig. Az utolsó jelenet kicsit emlékeztetett az Excsajok Szelleme c. filmre. rohog.gif
Azért nagyon nagyon nagyon nagyon örültem a Delena csóknak wub.gif és Anna visszatérésének. biggrin.gif cool.gif thumbsup.gif
4 felhasználónak tetszik: allyangel, fanni1998, katie993, vilcs
2011. május 13. 16:09 #5359
- törölt felhasználó -    
Szerintem a Janna páros jobb volt, mint a Beremy secret.gif
9 felhasználónak tetszik: liltoria, Catherine, Daxy, Adrianna, fanni1998, BunnyGirl, xxxddd, vilcs, Domcicc
2011. május 13. 16:54 #5360
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Most egy dolgot nem értek: Jeremy csak szellemeket látott vagy a két csaj tényleg visszatért valahogy? mellow.gif Bár remélem, hogy utóbbi. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: fanni1998
596 oldal 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!