Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 28. 12:40 #7722
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Candies @ 2011.10.28. 12:29)

Ez a szöveg, úristen... Megkönnyeztem. cray.gif Mennyire igaz minden, amit leírtak... heart.gif
2011. október 28. 13:55 #7723
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Na akkor most leírnám a véleményemet az új részről. tongue.gif
Őszintén szólva ez a rész nem fog a kedvenceim közé kerülni. biggrin.gif Az egész epizód csak a szellemekről szólt. unsure.gif Hiányoztak a Delena jelenetek (elég bosszantó, hogy még csak nem is találkoztak ebben a részben reklamalo.gif )... Hiányzott Klaus... Hiányzott Rebekah... Hiányzott Tyler... Hiányzott Kat & Mikael... unsure.gif Erősen hiányosnak éreztem mindent. Persze jó volt látni újból Lexit, sőt, még Mason bácsit is, hiszen megbocsátott Damonnek és segítő szándékai voltak. laugh.gif Nameg a Damon & Alaric jelenet a végén. w00t.gif heart.gif Annyira aranyosak voltak. blush.gif A legeslegjobb "bromance" a sorozatban. wub.gif Anna és Jeremy kapcsolatát nem tudom hova tenni... Sajnáltam Bonnie-t. sad.gif Viszont a végén az Anna & Pearl jelenetet megkönnyeztem. cray.gif A jók mellett persze a gonosz vámpírok szellemei (Frederick-el az élen) is visszatértek, és már kezdték is a pusztítást. mad.gif Caroline annyira édes volt, amikor Tyler anyját megmentette tőlük. blush.gif A Stefan & Elena jeleneteket annyiból kedveltem, hogy Elena végre megmondta neki, hogy nem fog örökké várni rá, ha nem kezd el újra érezni. *ÖRÖMTÁNC* pompom.gif V.É.G.R.E. Látom a Delenát az alagút végén. rohog.gif
És a legvége bakker! ohmy.gif Barlangrajzok... Komolyan??? _nevet.gif Elképzeltem Klaust, Rebekah-t meg Elijah-t mint barlanglakókat... rohog.gif LOL. laugh.gif Ezekszerint ők már ezer évvel ezelőtt rátaláltak Mystic Fallsra, és a következő rész promója alapján viking bevándorlók voltak. biggrin.gif

Kíváncsi leszek, mi sül ki belőle. tongue.gif Nagyon várom már a következő részt! laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Nina1122, House Of Wax, Bütyi92, An_d_a, pink_bunny
2011. október 28. 14:17 #7724
Katttah
Katttah
A Talk™
 
Státusz"They don't teach French in jail!" - Robert Downey Jr.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 1849
Csatolások: 686
Azonosító: 145297
Offline offline
tudja valaki hogy hol tudom megnézni?
nem találom sad.gif
2011. október 28. 14:21 #7725
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Hiába nem voltak ebben a részben Delena részek, nem tudok haragudni miatta, mert minden egyes másodperc lekötött. Lexi. Istenem, bár visszatérhetne valahogy. Imádom a karakterét. A legjobb vámpírkarakter a csajok közül. Még talán Katherinet is felülmúlja nálam. Istenien alakítja Arielle.

Damon és Rick annyira jófejek együtt. Annyira tetszett, ahogy Damon a végén bocsánatot kért. Édes volt.

Jeremy és Anna. A végén megkönnyeztem Anna találkozását az édesanyjával. Nagyon aranyos volt. Amúgy szellemként visszavártam volna még Jenna nénit és Roset... csak hogy bonyolítsuk kicsit a helyzetet.

Szuper kis epizód volt. A kedvenc jelenetem azonban mikor Lexi találkozik Stefannal és beveri a fejét az autó ablakába. Big Like! biggrin.gif
10 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Nina1122, Adrianna, Bessie, Bütyi92, zsuzsye, fanni1998, An_d_a, pink_bunny, Pandus
2011. október 28. 16:22 #7726
- törölt felhasználó -    
Idézet (Katttah @ 2011.10.28. 14:17)
tudja valaki hogy hol tudom megnézni?
nem találom sad.gif

sziasztok itt meg lehet nézni feliratosan
http://online-sorozatok.hu/musicvideo.php?vid=446b5a0bd&hoster=videobb
1 felhasználónak tetszik: Katttah
2011. október 28. 16:32 #7727
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2011.10.28. 09:52)
3x08. - Ordinary People bővített előzetes! w00t.gif 

Feliratos!

8 felhasználónak tetszik: Bütyi92, Adrianna, zsuzsye, allyangel, An_d_a, pink_bunny, Pandus, pillecukor3
2011. október 28. 17:00 #7728
Katttah
Katttah
A Talk™
 
Státusz"They don't teach French in jail!" - Robert Downey Jr.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 1849
Csatolások: 686
Azonosító: 145297
Offline offline
Idézet (ssszzzandy @ 2011.10.28. 16:22)

köszönöm smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: ssszzzandy
2011. október 28. 17:08 #7729
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Ian új barátjai smileeee.gif
12 felhasználónak tetszik: Brittany, House Of Wax, Bütyi92, Adrianna, zsuzsye, allyangel, fanni1998, An_d_a, pink_bunny, Pandus, pillecukor3, Katttah
2011. október 28. 17:32 #7730
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Hiába Imádom Damont
Hiába vagyok DELENA shipper
Hiába élek halok Ian Somerhalderért...

Ezt a bűnét sose fogom megbocsátani... unsure.gif de azért még mindig imádom wub.gif

10 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Adrianna, liltoria, zsuzsye, allyangel, fanni1998, An_d_a, pink_bunny, Pandus, pillecukor3
2011. október 28. 18:07 #7731
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Nos...
Nem ez volt az eddigi legjobb rész, de végülis tetszett smileeee.gif Az egyik legjobb jelenet az volt, mikor visszatértek a szellemek laugh.gif Ahogy Lexi belevágta Stefan fejét az üvegbe az hatalmas volt laugh.gif Annyira örültem ennek a lánynak, reméltem hogy visszatérhet valahogy, Annával együtt sad.gif (Jennát vártam volna még dehát... sad.gif Az Anna&Jeremy részek annyira jók voltak wub.gif Mikor Jeremy beismerte hogy még mindig szereti sad.gif wub.gif Remélem a Bonnieval való kapcsolatának vége. Bonnie meg elrepülhetne valahova a seprűjével... Nem szeretem mad.gif Annak viszont örültem, hogy Mattet nem láttam sokat laugh.gif Tylert, és Klaust viszont SÜRGŐSEN kérem vissza!!
Caroline nagyon kemény volt mikor leverte a három vámpír pasit thumbsup.gif Megmentette anyóspajtás életét biggrin.gif Furcsamód Masont most bírtam, kár hogy eddig nem volt ilyen jófej laugh.gif A Damon Alaric kibékülés annyira kellett már nekem, olyan aranyosak voltak rolleyes.gif Stefan még mindig az egyik kedvenc, majdnem megszakadt érte a szívem a mai részben sad.gif Elena viszont most kifejezetten nagyon az agyamra ment dry.gif Összességében az utolsó 10 perc alatt eléggé elérzékenyültem. Nagyon várom a kövi részt rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Bütyi92, zsuzsye, pink_bunny
2011. október 28. 18:31 #7732
Bütyi92
Bütyi92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 0
Azonosító: 132181
Offline offline
Én is megnéztem az új részt...
Nem volt egy ütős epizód, voltak már ennél jobbak is, ennek ellenére azért tetszett. smileeee.gif
Örültem Lexi visszatérésének és az elején reménykedtem abban, hogy még néhány részben láthatjuk majd. Azt viszont nem is gondoltam, hogy Lexi ennyire meg fogja kínozni Stefan-t... mellow.gif Kíváncsi leszek, hogy Elena folytatja-e majd Lexi módszereit, és sikerül-e visszahozni a régi Stefan-t.
Jeremy és Bonnie szakításának én személy szerint örültem. Szerintem egyáltalán nem illettek egymáshoz...
Nagyon szép jelenet volt, amikor Anna megtalálta az anyukáját. És ahogy megölelték egymást... nagyon megható volt. cray.gif
És persze ne felejtsük el, hogy végre kibékült Damon és Alaric. good.gif Már épp itt volt az ideje, hiszen mindig is jó párost alkottak!
Amikor Mason és Damon kereste azt a valamit, amivel Klaus-t meg lehet ölni, azt hittem, hogy valamilyen tárgy lesz... Valamilyen tőr, vagy ilyesmi. Erre Rick meglátja a barlangrajzokat... ohmy.gif Erre nem is gondoltam volna.
Én azért még hiányoltam a részből Kat-et. Így most nem derült ki, mi is történt vele. Abban reménykedek, hogy ez azt jelenti, hogy nem halt meg.

Az előzetes alapján a következő rész elég izgalmasnak ígérkezik, és már alig várom! laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, zsuzsye, pink_bunny
2011. október 28. 18:38 #7733
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
na ez a rész is nagyon ott volt!
hát nem is tudom hogyan kezdjen. imádtam ezt a részt is, csak hiányzott belőle egy kis Delena. na majd a következő részben laugh.gif annyira sajnálom Jeremy-t... mindig neki kell szenvednie? sad.gif örültem, hogy Lexi visszatért, és megpróbált segíteni Stefan-on. remélem egy kicsit elhúzódik ez a megjavulás, hogy legyen még sok-sok Delena jelenet biggrin.gif heart.gif szegény Damon kapott eleget ebben a részben rohog.gif örülök, hogy ő és Ric újra barátok. kíváncsi vagyok, Ric mit talált abban a lyukban (nem emlékszek már mi az) _nevet.gif ebből a részből szerintem még hiányzott Katherine... nem lett a legjobb rész, bár nagyon izgalmas volt.

de mikor lesz már a következő rész? reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2011. október 28. 18:56 #7734
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Megnéztem én is az új részt. Tényleg nem a legütősebb rész volt, de azért akkor is tetszett. Örültem Lexinek hogy megint láttahtuk, bár én is reménykedtem benne hogy tovább marad. Stefan-t meg nem sajnáltam hogy megkínozta, megérdemelte smileeee.gif De végre tényleg Elena is megmondta neki hogy nem vár rá örökre smileeee.gif hátha lesz akkor már egy kis Delena wub.gif
Jeremy & Anna wub.gif , hát nem is tudom Annát mindig jobban kedveltem, de azért már Bonnie-t is megkedveltem azóta mert az elején nem igazán bírtam. Egy kicsit sajnáltam Bonnie-t, de Anna-val jobban összeillik Jer wub.gif
Mason is jó volt biggrin.gif Egy kicsit pedig úgy éreztem hogy valamire készül, de szerencsére nem thumbsup.gif
A végén tényleg nagyon aranyos volt Damon és Alaric ahogy kibékültek, ahogy mondta Alaric-nek hogy őszintén gondolja a amit mondott és közben az a félmosoly Damonnak, úgy bírom wub.gif
Jah és végül hiányoltam Kat-et, remélem túlélte reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: Bütyi92, pink_bunny
2011. október 28. 19:49 #7735
- törölt felhasználó -    
Na, ez a rész is ki lett pipálva. Nem volt rossz, de nekem is hiányozott pár szereplők. Viszont Jeremy és Anna tetszett. Bonnie vergődése már kevésbe. Caroline megint bamf volt, amiért hálás vagyok a forgatókönyvíróknak. meghajolo.gif Eleinte azt hittem, hogy Mason bosszúszomjas lesz, és szépen csapdába csalja Damont, de szerencsére nem. cool.gif Damon és Alaric kibéküléséért (már ha ezt annak lehet nevezni) pedig egyenesen odavoltam. wub.gif Amikor meg Anna megölelte az anyukáját, majdnem sírtam. cray.gif A végére hagynám azt, ami nem igazán nyerte el a tetszésemet. Eltekintve attól, hogy imádom Lexit, hogy örültem, hogy visszatért, és én sem fogom megbocsátani Damonnek, hogy megölte, nem tetszett a "kínozzunk meg Stefant, hogy legyen ismét nyálas" dolog. Lassacskán kezdtem volna megkedvelni Stefant, erre vissza akarják változtatni azzá a kis csöpögős vámpírkává, akit ki nem állhattam két évadon át. Maradjon csak ripper. Maradjon csak közömbös, kicsit gonosz. Maradjon csak Klausszal és Rebekával. Ha most Elena tényleg vissza fogja változtatni (ami Lexinek több évtizedbe került), akkor lelövöm magam.
5 felhasználónak tetszik: Bütyi92, liltoria, allyangel, Adrianna, pink_bunny
2011. október 28. 20:00 #7736
Ivett98
Ivett98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.21.
Hozzászólás: 481
Csatolások: 117
Azonosító: 151473
Offline offline
imádom ez a sorozatot !! a legjobb sorozat !!
thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
2011. október 28. 20:33 #7737
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Sajnos a téli szünet hamarabb jön mint ahogyan azt vártuk. Az Entertainment Weekly közzétette, hogy november 10-én a Homecoming (EP309) című epizód lesz az utolsó ebben az évben. cray.gif Reméljük még meggondolják magukat a The CW-nél.
2 felhasználónak tetszik: Eszter655, House Of Wax
2011. október 28. 20:35 #7738
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.10.28. 20:33)
Sajnos a téli szünet hamarabb jön mint ahogyan azt vártuk. Az Entertainment Weekly közzétette, hogy november 10-én a  Homecoming (EP309) című epizód lesz az utolsó ebben az évben. cray.gif Reméljük még meggondolják magukat a The CW-nél.



Jézusom, ezt nem tehetik blink.gif ohmy.gif
10 felhasználónak tetszik: House Of Wax, allyangel, funny18, Bütyi92, Adrianna, fanni1998, pink_bunny, An_d_a, katie993, Pandus
2011. október 28. 20:47 #7739
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.10.28. 20:33)
Sajnos a téli szünet hamarabb jön mint ahogyan azt vártuk. Az Entertainment Weekly közzétette, hogy november 10-én a  Homecoming (EP309) című epizód lesz az utolsó ebben az évben. cray.gif Reméljük még meggondolják magukat a The CW-nél.

Ezt inkább nem lájkolom. dry.gif rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Adrianna, Melcsi1997, pink_bunny, katie993, Pandus, Katttah
2011. október 28. 23:02 #7740
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.10.28. 20:33)
Sajnos a téli szünet hamarabb jön mint ahogyan azt vártuk. Az Entertainment Weekly közzétette, hogy november 10-én a  Homecoming (EP309) című epizód lesz az utolsó ebben az évben. cray.gif Reméljük még meggondolják magukat a The CW-nél.

Idézet (allyangel @ 2011.10.28. 20:47)
Ezt inkább nem lájkolom.  dry.gif  rohog.gif


lájkolom, vagy sem de pont nem rég volt Ian-nak meg Nina-nak is egy olyan sérülése amit kikellene/kellet volna pihenni meg minden szerintem ehelyett mindketten végig ott voltak a forgatáson lásd "Ian uj barátai" smileeee.gif tudom vagyis gondolom köti a szerzödés meg határidök,
és ha ez lenne a indok korai téli szünetnek ám legyen smileeee.gif viszont igy 2 rész lemaradás lesz tavalyhoz képest amit valahogy majd bekell hozniuk, amit sztem vagy korai visszatéréssel tudnak/fognak korrigálni vagy "tavaszi szünet"böl csipik le akárhogy is teszik majd meg én kiváncsi vagyok rá smileeee.gif
jah és hozzá tenném eza én teoriám
596 oldal 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!