Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 16. 07:01 #1921
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Lassan itt az újabb adag, de nekem még csak most sikerült megnéznem az évadnyitó részt. sad.gif
2x01
Anyám, de jó rész volt! w00t.gif
Damon természetesen megint elvitte volna a hátán az egész sorozatot, le a kalappal Ian előtt (ismét), remek a testbeszéde és a hangjával is valami fantasztikusan tud bánni. meghajolo.gif
Sajnálom Damont, de megértem. Jeremy "megölése" durva húzás volt, nem tudom vajon tényleg látta a gyűrűt...? think.gif
Paul sokat fejlődött, nagyon tetszett a játéka a részben, ahogy Nina is jól hozza Katherine szerepét. Egy számító ri#@nc a csaj, de imádom. biggrin.gif Jól tudja keverni a lapokat.
Érdekes volt látni Stefant -amikor beszélgettek Damonnal, miután Kat leszúrta-, mintha átrendeződött volna a felállás közte és Damon között.
David Andersből akarok még! reklamalo.gif John bácsi jöjjön vissza de nagyon gyorsan! mad.gif cray.gif Mondjuk még mindig jobb, mintha kiírták volna teljesen. sad.gif
Mason nagyon ütött mozgóképen, csak úgy csorgott a nyálam. drool.gif Nem egy hűha, de olyan kisugárzása van... blush.gif
Caroline... Caroline, kíváncsi leszek milyen lesz vámpírnak.
Alaricet én is hiányoltam. dry.gif
2010. szeptember 16. 22:17 #1922
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
MQ Behind the Scenes - Brave New World wub.gif
2 felhasználónak tetszik: zsofeeh, laura96
2010. szeptember 17. 09:25 #1923
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
2.04 - Memory Lane Episode Stills (az első kivételével mind HQ)
8 felhasználónak tetszik: BunnyGirl, Bessie, funny18, Domcicc, Melcsi1997, Lady Suzy, zsofeeh, laura96
2010. szeptember 17. 09:28 #1924
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
2x03 Promók



1 felhasználónak tetszik: laura96
2010. szeptember 17. 09:45 #1925
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Ha megtalálja valaki ONLINE nézős formában a második részt kérem jelezze. Én kerestem, de nem leltem. pedig az összes szokásos oldalra felmentem de copyright miatt törölve lettek... ohmy.gif
2010. szeptember 17. 09:49 #1926
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
++ Bonnie interjú

A középiskola elég nehéz anélkül is, hogy az ember boszorkány, a barátnője pasija vámpír, s ez a faj pedig köztudottan ellensége a boszorkányoknak. Katerine Graham elárulta, hogy karaktere (Bonnie Bennett) megformálása a 2. évadban sokkal, de sokkal nehezebb. Főleg, hogy az iskola környékén mindig találkozik vagy Stefan-nal (Paul Wesley), vagy Damon-nel (Ian Somerhalder). Katerina többek között azt is elmondta, hogy Bonnie új hatalmai miatt elidegeníti magától legjobb barátait, azaz Elena-t és Caroline-t.

TVGuide (TVG): Hogyan érzed, Bonnie mennyit változott az első évad óta?
Katerina Graham (KG): Határozottabban sokkal erősebb lett, valamint úgy érzi, feljogosíthat embereket másra. Viszont kevésbé ijesztő. Bonnie eleinte egyfajta segéd volt, de aztán rádöbbent, belső erejének fejlesztése ennél sokkal fontosabb. Bosszút esküdött, hiszen ha akkor nem segítenek nagyanyjával a vámpíroknak, Bonnie nagymamája még mindig élhetne.

TVG: Elena és Bonnie lesznek még annyira jóban, mint az első évad elején, mikor még „semmi sem” történt?
KG: Nem nagyon hiszem, hogy azt a kapcsolatot még vissza tudják hozni valaha, amilyen régen volt. Barátok maradnak persze, segítik a másikat, de olyan már nem lesz. Mindegyikünknek vannak olyan barátai, akik problémával küszködnek, de értük képesek lennénk meghalni.

TVG: Szerinted a vámpírok és boszorkányok félreteszik valaha az ellentéteiket?
KG: Ha valaki életéről van szó, biztos. De egy vámpírban mikor lehet bízni? Nem, nem gondolom, hogy Bonnie valaha is a vámpírok mellé állna, kizárólag alkalmakkor segít be, ha például Elena, vagy közeli barátja életéről van szó.

TVG: Mi a helyzet a Bonnie-Stefan/Damon helyzettel?
KG: Azt hiszem, ők sose lesznek jóban, bár ennél a sorozatnál kár bármit is előre kijelenteni. Barátok mindenesetre sohasem lesznek. Elena-nak persze sokkal könnyebb lenne, ha Bonnie és a fiúk sokkal közelebb állnának egymáshoz, barátilag.

TVG: Kedvenc boszorkányunk hogyan fogja kitölteni haragját Damon-ön?
KG: Betartja az ígéretét, azt mondom, de valami elképesztően hihetetlen dolgot fog tenni.

TVG: Kérlek mesélj Bonnie és a „kissé” megváltozott Caroline kapcsolatáról, aki ugye Bennett fajának ellenségéve vált, s ebből már nincs visszaút.
KG: Caroline a folyton fecsegő, ostoba szőke liba volt, de most láthatjuk majd, hogy alaposan megváltozik. Bonnie soha nem okoz másnak fájdalmat, ha arra nincs nyomós oka. Ha soha többé nem lennének már barátok, talán akkor is nehezére esne bántania Caroline-t, aki ugye Elena barátja is, persze Elena pedig Bonnie barátja. Kissé bonyolult, de azért annyire nem nehéz.

TVG: Caroline végül rájön, hogy barátai „teljesen mások”?
KG: Lesznek olyanok, akik nem is sejtik az egészet, de lesznek olyanok is, akik próbálják ezt titokban tartani. Lesz azonban egy harmadik helyzet, mikor valaki felfed mindent, s aztán tudni fogják, hogy mit kell ezzel kezdeni. Caroline-nak rá kell döbbennie, mi folyik körülötte.

TVG: És akkor utolsó kérdésként – Bonnie kapni fog végre egy szerelmi szálat, talán egy helyes varázsló képében?
KG: Most minden idejét az erejének növelése, megfigyelése tölti ki, de az első évadban is azért fókuszáltak a készítők erre: ott volt a Mystic Grills-i csapos (Ben McKittrick), bár ő vámpír volt, de oké, semmi gond, a legtöbb helyes srác vámpír. De igen, ráférne már egy mélyebb kapcsolat, s az évad elején láthattuk, erre még nem fordította idejét. A legnagyobb kapcsolata Damon-nel van, de az pedig nem pozitív.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. szeptember 17. 09:53 #1927
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Tessék, itt megtudod nézni online! biggrin.gif

http://www.megavideo.com/?d=2R3R2Y6V
2010. szeptember 17. 10:02 #1928
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (benyaw93 @ 2010.09.17. 09:53)
Tessék, itt megtudod nézni online! biggrin.gif
http://www.megavideo.com/?d=2R3R2Y6V


Ezer köszönet beer.gif
2010. szeptember 17. 10:03 #1929
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Nagyon szívesen! thumbsup.gif
2010. szeptember 17. 11:03 #1930
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Megnéztem a második részt. Hát húúúúúú!Damon annyira aranyos még így is. Még most is imádom, ha gonosz akkor is. Stefan végre férfiként áll ki magáért és másokért. Ez tetszik. Épp itt volt az ideje szerintem.

Bonnie annyira utálja szerencsétlen vámpírokat. Hogy meg akarta kínozni Damont... pontosabban kinyírni. Elena viszont MEGINT megmentette smileeee.gif Akkor mégse utálja annyira, hihi.

Caroline karakterével nem is történhetett volna jobb dolog. Kedvences jelenet volt mikor beolvas Damonnak. Nagyon tetszik vámpírként, remélem még sokáig viszik ezt a szálat, és nem írják ki őt is mint Vicky-t. Azt nem értékelném. Végre nem nyafka, hanem vagány csaj lesz. Előre tudtam, hogy a sízvembe fogja lopni magát ha ő is vérszívó lesz, és így is lett.

Jeremy és Damon is aranyosak voltak a végén. Damon nem olyan rossz csak tele van haraggal... de még mindig szereti Elena-t ez lejött abból, ahogy ott álltak egymással szembe smileeee.gif


Nálam ez az epizód is 10/10-es!
5 felhasználónak tetszik: Bessie, Domcicc, BunnyGirl, zsofeeh, cintia0023
2010. szeptember 17. 12:47 #1931
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Most néztem meg én is a második részt. Nagyon jó volt ez is. Imádtam, hogy a történet most leginkább Caroline-ról szólt. Tetszett az, ahogy bemutatták Caroline vámpírrá válását. Ahogy lépésről lépésre átalakult emberből vámpírrá. Amikor kezdett rájönni arra, hogy már nem igazán ember, plusz hogy milyen ereje van. thumbsup.gif

Hát nem tudom ki hogy van vele, de Mason bácsi egyre jobban bejön rohog.gif

Damon. Hát igen, ő maradt, a régi Damon. biggrin.gif Sexy beast. wub.gif Nagyon jók voltak azok a jelenetek és párbeszédek, amik közte és Jeremy között zajlott.

Bonnie. Tényleg nagy átalakuláson ment keresztül. Sajnáltam, mikor rájött, hogy a legjobb barinője is átváltozott. Kemény volt, mikor a vége felé felgyújtotta Damont. (Elena nagyon ledöbbent, hogy mit művel a barátnője. blush.gif ) Szerencsére azonban megállította. De azt hiszem ez az akciója bonnie-nak, nem igazán igazán tetszett Damonnak. És hát ismerjük Damont. Nem felejt, és egyszer (lehet), hogy még benyújtja a számlát.

Újra Caroline. (Sorry, róla szólt ez a rész.biggrin.gif) Imádtam vámpírként. Mikor a suliban beszélgettek Damonnal és átadta Kat üzenetét, arra gondoltam, hogy lehet hogy a két csaj összefog (Caroline és Kat). Örülök, hogy Stefan segít Caroline-nak lenyugodni, és megbarátkozni azzal, hogy mi lett belőle.

plusz: kíváncsi vagyok, hogy az a kő, miért olyan fontos Mason-nek. Lehet, hogy Kat emiatt jött vissza? unsure.gif


Ez a rész egyértelműen: 10/10
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2010. szeptember 17. 13:33 #1932
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.09.17. 09:28)
2x03 Promók


Ezek valahogy annyira nem csigáztak fel unsure.gif unsure.gif

Köszi a képeket meghajolo.gif
Nekem most töltődik a rész , de már alig bírom ki.. biggrin.gif biggrin.gif
2010. szeptember 17. 14:02 #1933
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2010.09.17. 13:33)
Ezek valahogy annyira nem csigáztak fel  unsure.gif  unsure.gif 
Köszi a képeket  meghajolo.gif 
Nekem most töltődik a rész , de már alig bírom ki.. biggrin.gif  biggrin.gif


Engem érdekel a vérfarkas szál, és biztos lesz benne más izgalmas dolog is. Ellenben a 2x04 promó képei annál jobban csigáznak. Csinos Katherine abban a szerkóban, de vajon mi ez a meghitt közelség Stefannal... hmmm...
2010. szeptember 17. 14:04 #1934
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
2x02 Brave New World - NEW Episode Stills

IMÁDOM A VÁMPÍR CAROLINET wub.gif wub.gif wub.gif
8 felhasználónak tetszik: Domcicc, Bessie, funny18, Adrianna, marti27, Lady Suzy, BunnyGirl, zsofeeh
2010. szeptember 17. 14:09 #1935
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Óóó hogy az a!
Caroline igazi badass vámpírként, nagyon bírom most. thumbsup.gif Ez a lehető legjobb, ami történhetett vele, és nagyon gyorsan fejlődik, hála Stefan-nek, tudja kontrollálni magát. Biztos lesznek még zűrök az önfegyelmével, de az csak hozzátesz majd mindig egy kicsit. tongue.gif
Hiába néztem meg a promot, most is röhögtem azon, hogy Damon mosolyogva közli Caroline-nal, hogy meg fogja ölni. rohog.gif Az a nézés, amikor majdnem ledöfte Elenát. wub.gif Meg a végén Jeremyvel is aranyos volt. smileeee.gif Nagyon tetszik, hogy nem nyálasították el a karaktert, hanem vettek egy félfordulatot és rosszfiú, de akadnak nyomok arra, hogy vannak érzelmei is. smileeee.gif
Oh, Stefan for president! biggrin.gif Amit Caroline-nak segített azért minimum kitüntetést érdemel. És hatalmas pozitívum, hogy változott a karaktere, nagyon jót tettek vele az írók így. Kezdem igazán megkedvelni. biggrin.gif
Az is tetszik, ahogy felvezetik a fő szálat, hogy Elena és Kat miért hasonlítanak ennyire, egyre többen kérdezik, egyre inkább kíváncsi lesz maga Elena is és a tesók is (Elena és a tesók, milyen jó kis bandanév rohog.gif )
Bonnie hűha. Nagyon aranyos volt, ahogy zavarba jött a sráctól. És érthető volt a reakciója, persze leállhatott volna magától is egy csúnya nézéssel megspékelve és közölhette volna, hogy ez csak az ízelítő volt, mert akkor gonoszabb lett volna, de így Elena nem vesztette el minden hitét benne. rolleyes.gif
Mason egyre jobban bejön, huhhh blush.gif A kocsin ugrálósdi bejött. biggrin.gif Kíváncsi vagyok Tyler mikor jön rá, vagy mikor ébred rá a maga erejére. Az a holdkőcucc biztos segíteni fog ebben.
Alaric már megint nem volt!! reklamalo.gif Nem tudja valaki, mikor jön vissza?
2 felhasználónak tetszik: Bessie, katie993
2010. szeptember 17. 14:11 #1936
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.09.17. 14:09)
Óóó hogy az a!

Alaric már megint nem volt!! reklamalo.gif Nem tudja valaki, mikor jön vissza?


Ha jól tudom akkor a következő részben már viszont láthatjuk. wub.gif wub.gif wub.gif imádom azt a pasit wub.gif wub.gif wub.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Domcicc, BunnyGirl
2010. szeptember 17. 14:22 #1937
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.09.17. 14:11)
Ha jól tudom akkor a következő részben már viszont láthatjuk.  wub.gif  wub.gif  wub.gif imádom azt a pasit  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Ahh, végre. wub.gif Nagyon hiányolom. rolleyes.gif Már azon törtem a fejem, hogy twitteren írok neki, hátha válaszol. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. szeptember 17. 14:35 #1938
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.09.17. 14:22)
Ahh, végre. wub.gif Nagyon hiányolom. rolleyes.gif Már azon törtem a fejem, hogy twitteren írok neki, hátha válaszol. laugh.gif

Hajrá! biggrin.gif Mi nem tartunk vissza. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: katie993
2010. szeptember 17. 17:52 #1939
- törölt felhasználó -    
Vki nem tudja esetleg megmondani hogy voldemortsangel mikorra lesz kész a fordítással és hogy hova rakja fel???
Más fordítása is jó, csak mivel eddig ő fordított gondolom az övé van kész leghamarabb.
Egyébként nagyon jó a 2. rész, már amit értettem biggrin.gif
wub.gif Damon wub.gif
2010. szeptember 17. 18:19 #1940
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Letölthető a magyar felirat

2x02 Brave New World - Magyar Felirat
596 oldal 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!