Starity

Azonnal munkába állt a szépségkirálynõ

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. június 02. 09:28 #1
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
KECSKEMÉT – Melegszívû királynõ Serdült Orsi (21), a Miss World Hungary idei gyõztese, aki úgy döntött, hogy egyéves uralkodása alatt a lehetõ legtöbb jótékonysági rendezvényen vesz majd részt.



A koronás szépség elsõ útja tegnap egy különleges sportnapra vezetett Kecskemétre, ahol egészséges és mozgáskorlátozott emberek együtt versenyezhettek. A testmozgásból a királynõ sem maradhatott ki, lábára görkorcsolyát húzva a gyerekekkel együtt vágott, pontosabban gurult neki a távnak.

A futóversenyen a kerekes székesek és egészségesek együtt állhattak rajthoz. De a sportnapon kishercegnõkkel is találkozott Orsi, koronás kislányok vették körbe a szépségkirálynõt.

– Királynõként választhattam, hogy uralkodásom alatt mivel szeretnék foglalkozni, mit szeretnék képviselni. Nem volt kérdés, hogy a tavalyi királynõhöz hasonlóan én is a mozgássérülteket szeretném támogatni – magyarázta Orsi.

– Egy akadálypályán most én is beleültem a kerekes székbe, nagyon nehéz volt irányítani és hajtani, el sem tudom képzelni, milyen lehet valakinek ebben leélnie az életét. A sportnapon több paralimpikonnal is találkoztam, akik hihetetlen kitartásukkal bármely egészséges embernek példát mutathatnak – tette hozzá a szépségkirálynõ.
2009. június 02. 13:25 #2
Kyile Minogue fan
Kyile Minogue fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.15.
Hozzászólás: 901
Csatolások: 287
Azonosító: 52479
Offline offline
meghajolo.gif
2009. június 02. 16:38 #3
Tiara
Tiara
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.27.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 346
Azonosító: 7908
Offline offline
Idézet
- "What is the one most important thing our society needs?"
-"That would be... harsher punishment for parole violators, Stan.... aaand world peace!"


rohog.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!