Starity

MTV Movie Awards 2009

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. június 03. 23:32 #21
Alexander Corvinus
Alexander Corvinus
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.14.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 74144
Offline offline
Hát...Hát...Hát azt kell, hogy mondja részben egyetértek a díjazotakkal részben nem, és kérdésem is felmerültek ezekkel kapcsolatban.

A legjobb film! - megnéztem a twilight-ot, de igazából én nem értem ezt a nagy cécót körülötte, mert egy vámpíros film egy kis romatikával....nekem személy szerinte a Batman inkább nyerõ lenne....(szeretném ha valaki el tudná mondani, hogy szerinte a twilight mitõl jobb mint a többi) 110.gif

A Többi közül Jim Carrey teljesen megérdemelt, nem is kaphatta volna más. Szintén a gonosz szerep Heath Ledger abszolút megérdemelt. A csóknál nálam a Gettó Milliomos inkább a nyerõ, de ez szubjektív. A Többi részemrõl okés (Zene, küzdelem, Év felfedezettje stb.)
2009. június 04. 13:04 #22
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Horgi @ 2009. June 2. - 19:50)
A legjobb vígjátéki alakítás:

Ezek közül többet nem láttam, de Jim Carrey nagy arc, szóval látatlanban elfogadom.
Idézet(Horgi @ 2009. June 2. - 19:50)
A legjobb fõgonosz:

Ez korrekt.
Idézet(Horgi @ 2009. June 2. - 19:50)
Ez nagyon gáz...
Mi a véleményetek?

Viszont a többi tényleg röhej... Az Alkonyat, ami egy nagy rakás sz*r, egy rendes díjátadón nem nyerhetne ennyi díjat, sõt, egyet sem... Szánalmas...
2009. június 05. 12:57 #23
- törölt felhasználó -    
Nekem az idei mtv movie awards annyira nem jött be. Persze voltak jó alakítások mint pl: Kiefer Sutherland biggrin.gif biggrin.gif Van némelyik díj amivel nem értek egyet, pl: a legjobb harc, nekem izgalmasabb volt a Bale&Ledger harc, de ez az én véleményem. És a legjobb filmnek járó díjat is inkább a Batman TDN-nek adtam volna. De mivel ez inkább rajongói díjkiosztó volt, nem lehetett mást várni. És a csók..nah arról tényleg nincs mit beszélni rolleyes.gif rolleyes.gif
2009. június 05. 19:08 #24
Amélie90
Amélie90
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.15.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 4
Azonosító: 90312
Offline offline
nekem tetszett a movie awards. vicces és szórakoztató volt - és ez bõven elég. ennek ez a célja. A díjak meg azoké lettek, akikre több 15 éves kislány klikkelt. szerintem ezzel mindenki tisztában van. és ez rendben is van.szerintem.

egyébként, valaki, aki nézte a díjátadót, segíthetne. az alkonyat rendezõnõje mellett nem billy zane ült?? nagyon hasonlított rá. és ha õ, akkor õk most együtt lennének? ooo.gif persze, lehet, hogy csak egymás mellé keveredtek. és az is lehet, hogy nem is õ volt az.smileeee.gif

de ha mégis.az tök jó biggrin.gif
2009. június 05. 20:41 #25
Horgi
Horgi
Lady with an attitude
 
Státuszwords like violence, break the silence
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.25.
Hozzászólás: 5416
Csatolások: 41492
Azonosító: 35510
Offline offline
rottentomatoes.com-on olvastam egy jó beszólást:

MTV: Moronic Teen Viewer
2009. június 06. 12:00 #26
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Horgi @ 2009. June 5. - 20:41)
rottentomatoes.com-on olvastam egy jó beszólást:

MTV: Moronic Teen Viewer

_nevet.gif thumbsup.gif
2009. június 06. 16:42 #27
Kashley78
Kashley78
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.04.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 0
Azonosító: 94972
Offline offline
Én pont ma láttam az MTV-n (romániában lakok)
Nagy Ash-fan vok (hasonlítok is rá smileeee.gif sokan mondták (nem dicsekvésbõl mondom) ) Nessát nem nagyon kedvelem..régebben utáltam a pucér képei miatt.de MIND1 .
Legalább ash kapott díjjat és ness nem m beer.gif smileeee.gif
köszi minden ash-es képet:meghajolo: wub.gif cool.gif
2009. június 06. 19:43 #28
nadine
nadine
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.17.
Hozzászólás: 333
Csatolások: 107
Azonosító: 58370
Offline offline
hát az tényleg elég borzalmas volt amikor a best kiss-et megnyerte kristen és robert .. és nem volt csók. pedig minden évben megszokták ismételni akik nyerik, mint a filmben.. na mindegy smileeee.gif
2009. június 06. 19:49 #29
- törölt felhasználó -    
Kb úgy beszél mindenki a díjkiosztóról, mintha egy Oscar gála lett volna, vagy ha emberek élete múlt volna rajta...Az meg külön röhejes h mit lehet annyit beszélni pl arról, h Kris meg Rob nem csókolóztak a best kiss scene megnyerése után...Nem hát nem, nagy dolog...
2009. június 06. 20:11 #30
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. June 4. - 13:04)
Ezek közül többet nem láttam, de Jim Carrey nagy arc, szóval látatlanban elfogadom.

Ez korrekt.

Viszont a többi tényleg röhej... Az Alkonyat, ami egy nagy rakás sz*r, egy rendes díjátadón nem nyerhetne ennyi díjat, sõt, egyet sem... Szánalmas...


Szerintem senki nem sz*rozta le a te kedvencedet, úgyhogy megkérnélek rá, hogy te is legyél tekintettel arra a RENGETEG Twilight rajongóra itt a fórumon, akiknek ez nem esik túl jól.
Nem tetszhet minden mindenkinek, egyértelmû, hogy minden embernek más az ízlése, de ha nem tetszik valami azt le lehet írni szépen is, nem kell rögtön sz*rozni.
Abban tökéletesen igaza van mindenkinek, hogy ez egy rajongói díj, egy fõleg fiataloknak sugárzó csatornáé. Szóval magyarázza már meg nekem valaki ezt a hatalmas felháborodást... a Twilight most a tinik kedvence, normális szavazás volt, bárki szavazhatott és a Twilight nyerte a díjak többségét. Ha az embereknek ez tetszik, és így döntöttek, akkor végképp nem értem miért kell itt "rendes" díjátadókról beszélni. Rögtön más lenne errõl a véleményed, ha az nyert volna, aki vagy ami neked is jobban tetszik.
Ó és mellesleg: ennek a nagy rakás sz*rnak több millió rajongója van szerte a világon. Na ez vajon hogy lehet?
2009. június 07. 01:10 #31
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Bocs, ha sértõ a dolog, de ez a véleményem róla. Az már megint más kérdés, hogy miért falják a pocsék minõséget az emberek és miért nem sikeresebbek a valóban minõségi alkotások. De ez hosszabb fejtegetés lenne és most kedvem sincs ebbe belemenni.
2009. június 07. 16:27 #32
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. June 7. - 01:10)
Bocs, ha sértõ a dolog, de ez a véleményem róla. Az már megint más kérdés, hogy miért falják a pocsék minõséget az emberek és miért nem sikeresebbek a valóban minõségi alkotások. De ez hosszabb fejtegetés lenne és most kedvem sincs ebbe belemenni.


Mondom, nem az a gond, hogy ez a véleményed, hanem ahogy azt megfogalmaztad.
Nem tudom, ha olyan pocsék lenne, szerintem nem falnák az emberek, de nem akarok vitatkozni. Én is tisztában vagyok vele, hogy ez a film és a könyvsorozat a tinik között népszerû legfõképp, és nem olyan mint mondjuk - ha már vámpíros téma - az Interjú a vámpírral, de nem hinném, hogy kevésbé lenne minõségi. A minõség, csak úgy mint hogy kinek mi tetszik nagyon szubjektív dolog. Nem akarlak meggyõzni semmirõl, csak ezt még le szerettem volna írni.
2009. június 07. 16:40 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet(Mia @ 2009. June 7. - 16:27)
Mondom, nem az a gond, hogy ez a véleményed, hanem ahogy azt megfogalmaztad.
Nem tudom, ha olyan pocsék lenne, szerintem nem falnák az emberek, de nem akarok vitatkozni. Én is tisztában vagyok vele, hogy ez a film és a könyvsorozat a tinik között népszerû legfõképp, és nem olyan mint mondjuk  - ha már vámpíros téma - az Interjú a vámpírral, de nem hinném, hogy kevésbé lenne minõségi. A minõség, csak úgy mint  hogy kinek mi tetszik nagyon szubjektív dolog. Nem akarlak meggyõzni semmirõl, csak ezt még le szerettem volna írni.

Lehet hogy az a baja, hogy már túl öreg ehhez a Twilight témához...vagy csak fúrja az oldalát h a mi kedvencünk SIKERES, az övéi nem...
Ennyi erõvel én is elkezdhetnék dühöngeni, hogy egy két kedvencem mért nem sikeresebb, és mért kajálja a nép azokat akiket kevésbé szeretek.
Jahh és szerintem már bele lehetne nyugodni végre az eredményekbe. Ha Necros annyira nem szeretted volna hogy az Alkonyat majdnem mindent bezsebeljen, akkor szavazhattál volna azokra, akik szerinted jobban megérdemlik smileeee.gif
2009. június 09. 13:13 #34
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(nadine @ 2009. June 6. - 18:43)
hát az tényleg elég borzalmas volt amikor a best kiss-et megnyerte kristen és robert .. és nem volt csók. pedig minden évben megszokták ismételni akik nyerik, mint a filmben.. na mindegy smileeee.gif


Nem értem mi a baj a megnem történt csókkal. Ha megakarjátok nézni ott van rá a film. dry.gif
Mindenki megismételte? Na itt egy kivétel, nem kell mindenkinek a csorda után menni. wink.gif (Mondom úgy, hogy ugyan tetszik a Twilight történet, de Rob és Kristen nem tartozik a kedvenceim közé.)



A film díjain sem kell meglepõdni. Nem szakértõk vagy szakmabeliek szavaztak, szóval csak ti fújjátok fel. blink.gif
1 felhasználónak tetszik: bajer
2009. június 09. 13:20 #35
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(Alexander Corvinus @ 2009. June 3. - 22:32)
A legjobb film! - megnéztem a twilight-ot, de igazából én nem értem ezt a nagy cécót körülötte, mert egy vámpíros film egy kis romatikával....nekem személy szerinte a Batman inkább nyerõ lenne....(szeretném ha valaki el tudná mondani, hogy szerinte a twilight mitõl jobb mint a többi) 110.gif



A nagy cécó nekem is fura, mert a könyv igaz tetszett, de a film már kicsit laposabb volt vagy nem is tudom. Remélem a 2. jobb lesz, a sztori ott jobb is (számomra).
A Batman nekem is jobban bejön, több az akció. Bár a Twilight-ban a küzdelem a film végén nekem nagyon tetszett.
2009. június 09. 15:38 #36
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Cynthia @ 2009. June 7. - 16:40)
Lehet hogy az a baja, hogy már túl öreg ehhez a Twilight témához...vagy csak fúrja az oldalát h a mi kedvencünk SIKERES, az övéi nem...
Ennyi erõvel én is elkezdhetnék dühöngeni, hogy egy két kedvencem mért nem sikeresebb, és mért kajálja a nép azokat akiket kevésbé szeretek.
Jahh és szerintem már bele lehetne nyugodni végre az eredményekbe. Ha Necros annyira nem szeretted volna hogy az Alkonyat majdnem mindent bezsebeljen, akkor szavazhattál volna azokra, akik szerinted jobban megérdemlik smileeee.gif

A legkevésbé sem zavar, hogy nem az nyert, ami nekem is tetszett, csak az, hogy olyan film, amit sok mindennek tudnék nevezni, csak jónak nem. És ez sajnos tendencia, a lebutított tucatterméket falják a népek, a minõséget már kevésbé.
Egyébként meg ha vámpír téma, akkor az én kedvencem, a True Blood címû sorozat sikeres, szóval nem idióta irigységbõl írtam azt, amit. Túl öregnek nem tartom magam semmihez, az elmúlt hetekben megnéztem nem egy olyan filmet, ami gyerekeknek szólt, mégis nagyon jól szórakoztam, vagy olyan tinisorozatot, ami már szintén nem az én korosztályomat célozta meg. Csak azok igényesek voltak, ez meg nem.
Röviden: csak piszkálja a csõrömet, mikor a gagyi nyer.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!