Starity

SP történelmet írt + Groovehouse pedig negyedszer is tarolt!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. június 06. 10:44 #1
fafa008
fafa008
♥Justin,Went,Chad fan♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.12.
Hozzászólás: 3174
Csatolások: 3140
Azonosító: 36809
Offline offline
SP Comet-történelmet írt! A fiatal soproni srác ugyanis – a VIVA Comet kilenc éves történetében elõször – duplázott, két jelölésébõl kettõt gömbre váltott! A Groovehouse pedig negyedszer is tarolt!


SP üstökösként robbant be a magyar könnyûzenébe, és a rajongók, valamint a szakma is neki szavazott bizalmat. Nem csupán ezen az egy ponton hozott olyat az idei gála, amit eddig még nem: a Groovehouse ugyanis negyedszer szerezte meg a legjobbnak járó gömböt – ez pedig szintén egyedülálló! A díjazottakon kívül a zenei, filmes, tévés és színházi világ színe-java felvonult a VIVA Cometre, hiszen ez az év legrangosabb zenei díjátadója – amelyet senki nem akar kihagyni!

Idén kilencedik alkalommal rendezték meg a VIVA Comet gálát, amely minden eddiginél nagyobb izgalmakat, és hihetetlen meglepetéseket hozott. A gálán ugyanis két elõadó is Comet-történelmet írt! A fiatal soproni srác, SP két kategóriában – a legjobb férfi elõadó és a legjobb új elõadó kategóriában – is jelölt volt a kilencedik VIVA Cometre, és a kilenc év alatt elõször történt meg, hogy egy elõadó egyszerre két jelölést is díjra váltott: SP hihetetlenül boldogan vette tudomásul, hogy mind a közönség szavazatai, mind a VIVA ítélete alapján õ lett a legjobb 2009-ben.

„Komolyan nem hiszem el, hogy ez történt velem – mesélte SP, aki tavaly még csak álmodott arról, hogy egyszer jelölt lesz, és fellép a Cometen. – A rajongóknak, a szavazóknak egy közös bulit szervezünk, így köszönöm majd meg nekik. Nagyon hálás vagyok a VIVA-nak is, ígérem, meghálálom majd a bizalmat!”

A legjobb együttes kategória ugyan szoros volt, de annyira nem, hogy a háromszoros Comet-nyertes Groovehouse-t megelõzzék. Judy és Zsolti már negyedszer vehette át a Comet-gömböt. „Erre mi egyáltalán nem számítottunk, ezért is vagyunk különösen boldogok" – mesélte meghatottan Judy.

Aki nem látta élõben a VIVA Cometen, megnézheti pénteken este nyolckor, szombaton fél nyolckor, és 16 órakor vasárnap, de addig is néhány kép ízelítõül!


Gratulálunk SP-nek smileeee.gif
2009. június 07. 11:48 #2
Kyile Minogue fan
Kyile Minogue fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.15.
Hozzászólás: 901
Csatolások: 287
Azonosító: 52479
Offline offline
grat Krisztián wub.gif wub.gif
2009. június 07. 17:23 #3
- törölt felhasználó -    
Ki a fene az az SP? blink.gif

Nekem SP-rõl valahogy a Supernatural ugrik be így elsõre biggrin.gif
2009. június 09. 19:28 #4
fafa008
fafa008
♥Justin,Went,Chad fan♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.12.
Hozzászólás: 3174
Csatolások: 3140
Azonosító: 36809
Offline offline
Idézet(hanita @ 2009. June 7. - 16:23)
Ki a fene az az SP? blink.gif

Nekem SP-rõl valahogy a Supernatural ugrik be így elsõre biggrin.gif

laugh.gif smileeee.gif figyelmedbe ajánlom a youtube-ot. Keress rá biggrin.gif
2009. június 09. 19:46 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet(fafa008 @ 2009. June 9. - 19:28)
laugh.gif  smileeee.gif  figyelmedbe ajánlom a youtube-ot. Keress rá biggrin.gif

Szerintem inkább maradjon a Supernatural-nál, jobban jár laugh.gif biggrin.gif biggrin.gif
2009. június 09. 19:52 #6
lime
lime
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.03.
Hozzászólás: 380
Csatolások: 1424
Azonosító: 81669
Offline offline
Idézet(hanita @ 2009. June 7. - 16:23)
Nekem SP-rõl valahogy a Supernatural ugrik be így elsõre biggrin.gif


Nekem meg a South Park. laugh.gif
2009. június 09. 19:59 #7
*S*Star*
*S*Star*
 
StátuszDe ha kétségeid vannak, csukd be a szemed és ugorj!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.04.
Hozzászólás: 760
Csatolások: 0
Azonosító: 95033
Offline offline
Csatlakozom. Gratula smileeee.gif
2009. június 11. 21:53 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet(fafa008 @ 2009. June 9. - 19:28)
laugh.gif  smileeee.gif  figyelmedbe ajánlom a youtube-ot. Keress rá biggrin.gif


Köszi, rákerestem. Valami szörnyû, nem az én stílusom ez a fajta mûzene. cool.gif


Idézet(Cynthia @ 2009. June 9. - 19:46)
Szerintem inkább maradjon a Supernatural-nál, jobban jár laugh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Igazad van, inkább maradok a Supernatural-nál biggrin.gif rohog.gif
Azzal tényleg jobban járok thumbsup.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!