Starity

Paris Hilton Cristiano Ronaldóval kavar

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. június 13. 16:26 #1
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
Paris Hilton Cristiano Ronaldóval kavar

A szõke örökösnõ most épp a Manchaster Unitedtól Real Madridhoz igazolt focistát, Cristiano Ronaldót nézte ki magának, megszerzése pedig annyira jól sikerült, hogy a fél szerda éjjelt átsmárolták egy Los Angeles-i klubban. Mindezt úgy, hogy elõtte 24 órával Hilton még Doug Reinhardttal járt.



A Hilton-testvérek a vacsora után a Los Angeles-i My House klubba mentek, ahol épp Cristiano Ronaldo is ott volt. Azt a külföldi sajtó egyelõre nem tudta eldönteni, hogy tulajdonképpen ki akart kit megkaparintani: egyes információk szerint Hilton rohanta le a focistát, míg a The Sun úgy tudja, Ronaldo csatlakozott késõbb az örökösnõhöz. A végeredmény tekintetében azonban annál nagyobb az egyezés. „Cristiano és Paris egész éjjel smároltak. Az összes pincérnõ Cristano asztalával foglalkozott, ugyanis annyi ital fogyott, hogy folyton körülöttük kellett ugrálniuk" – mondta az egyik pincér, aki hozzátette, Ronaldo 20.000 dollárnál is többet költött alkoholra, ami erõsen meg is látszott mindkettejükön.

„Ronaldo bevett egy üveget a lábai közé, amit Paris kielégítéshez használt mozdulatokkal simogatott" – hívta fel a figyelmet a szexuális vonzalomra az egyik jelenlevõ a The Sunban. „Teljesen belefeledkeztek egymásba, olyanok voltak, mint akik már ezer éve randiznak" – tette hozzá a szemtanú. Hilton egyébként olyannyira jól érezte magát, hogy teljesen megfeledkezett testvérérõl, aki bár mindent megtett, hogy táncra bírja a remekül szórakozó friss párt, nem jött össze neki.

A Stuff.co.nz szerint a pár ezután közösen hagyta el a szórakozóhelyet, ahonnan Hollywood Hillsbe mentek, Nicky Hiltonhoz. Ronaldo végül hajnal ötkor, hatalmas mosollyal az arcán lépett ki a rezidenciából. A The Sun szerint Hilton már egy évvel ezelõtt is szerette volna megszerezni magának Ronaldót, de a focista akkor lekoptatta. „Eldöntötte, hogy ezúttal megszerzi magának, és amit Paris kitalált, az úgy is lesz" – mondta az örökösnõ egyik ismerõse a lapnak, majd hozzátette, Paris Hiltonnak nagyon bejön Ronaldo akcentusa, na meg az is, hogy ilyen kigyúrt. Ronaldónk meg nyilván az tetszik majd, hogy Hilton ilyen határozott, excsaja szerint azt szereti ha a nõ irányít az ágyban. Hilton választottja anyagi helyzetével is elégedett, ami most, hogy a Real Madridhoz szerzõdött, még vonzóbb: „Cristiano sokkal jobb az expasimnál, aki csak egy alulfizetett baseball-játékos volt".




megtalálta a zsák a foltját biggrin.gif
2009. június 13. 17:11 #2
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Hát ....... erre nem számítottam blink.gif blink.gif blink.gif
Csöppet sokkolt a hír , bár szerény véleményem szerint nem lesz egy hosszú kapcsolat tongue.gif
De szurkolok nekik beer.gif
2009. június 13. 17:21 #3
- törölt felhasználó -    
Jajjistenem, szegény Ronny hogy süllyedhettél idáig?? mellow.gif mellow.gif blink.gif blink.gif
Jó, tudom, eddig se volt egy szent, nadehát Paris Hilton meg õ? Most picit csalódtam...
Amúgy szerintem max 2 hétig fognak "járni", de lehet ezzel is túloztam biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2009. június 13. 20:00 #4
- törölt felhasználó -    
Nicsak nicsak!

Úgy tûnik, Paris Hilton az Öribari-t Öribaszi-ra cserélte... _nevet.gif laugh.gif
2009. június 13. 20:04 #5
Candace
Candace
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.28.
Hozzászólás: 446
Csatolások: 0
Azonosító: 88732
Offline offline
Pff, tényleg megtalálta [zsák a foltját]. Én nem bánnám, ha együtt maradnának, addig sem szállnának rá másra..
2009. június 13. 21:37 #6
larus
larus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.09.
Hozzászólás: 561
Csatolások: 57
Azonosító: 92636
Offline offline
Heh, egyáltalán nem lepõdtem meg. laugh.gif
2009. június 15. 20:53 #7
Dani94
Dani94
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.05.25.
Hozzászólás: 1968
Csatolások: 3099
Azonosító: 30546
Offline offline
na hoppácska..
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!