Starity

Lindsay Lohan, ha kell le is vetkõzik

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. június 16. 13:47 #1
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Mindent megtesz azért, hogy a középpontban maradhasson – ha kell, le is vetkõzik.



Lindsay Lohan egy percig sem habozott, hogy közzétegye-e pucér fotóját az egyik közösségi portálon. A színésznõrõl épp fotósorozatot készítettek aznap az egyik ruhamárka katalógusába. Öltözés közben gondolt egyet, és lefotózta magát meztelen felsõtesttel, csak a haja takarta a melleit.

A sztárt néhány hete az Elle magazinnak is fotózták, ám az ott használt ékszereknek a fotózás után nyoma veszett. Lindsay-t is kihallgatták az ügyben, de semmit sem tudott a különös esetrõl.

A botrányhõsnõrõl egyébként azt pletykálják, hogy képtelen elszakadni leszbikus szerelmétõl, Samantha Ronsontól, és bár pár hete szakítottak, most újra összejöttek. A régi-új párocskát nemrég ugyanis megint együtt látták.

Forrás: celebrity-mania.com
2009. június 16. 14:00 #2
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Aztarohadt ez tényleg õ?? nagyon durván lefogyott....borzalom, ahogy kinéz ohmy.gif
2009. június 16. 16:17 #3
- törölt felhasználó -    
Olyan mintha nem is õ lenne. Az arca is olyan más.
2009. június 16. 20:15 #4
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Õ az, a twitter oldalán fent van az eredeti kép (feltöltöttem ide). Egyébként szerintem egyáltalán nem néz ki borzalmasan. mellow.gif
2009. június 17. 10:04 #5
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Nagyon vékony szegény. dry.gif
De amúgy a vetkõzés így nem is ér, ott a haja... na nem mintha érdekelne több is, de ez így nem vetkõzés laugh.gif

Amúgy én se imsertem fel és még így se hogy tudom hogy õ az. unsure.gif blush.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!