Starity

Erdélyi Mónika: A Sötétség Királynõje

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. július 29. 16:18 #41
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Idézet(Cynthia @ 2009. July 29. - 16:12)
Hol megy a Paula és Paulina? ohmy.gif  Tudom nagyon hülyén hangzik, de amikor kicsi voltam nagyon szerettem biggrin.gif Érdekelne h most jónak találnám-e smileeee.gif

Ha jól tudom, akkor a StoryTV-n. Ott mennek ilyen izgalmas sorozatok. biggrin.gif
2009. július 29. 16:21 #42
- törölt felhasználó -    
Idézet(Cynthia @ 2009. July 29. - 16:12)
Hol megy a Paula és Paulina? ohmy.gif  Tudom nagyon hülyén hangzik, de amikor kicsi voltam nagyon szerettem biggrin.gif Érdekelne h most jónak találnám-e smileeee.gif


Story tv-n( ha ki lehet írni a csatornát), megint most kezdték el nem is olyan régen. Na megnéztem neked, minden hétköznap reggel 7:00-kor vetítik a már említett tv csatornán, és holnap lesz a 7. része. most nézem e, az Eszmeráldát is megint nyomatják, de bezzeg van 3 szappanopera amit szívesen megnéznék újra azt bezzeg nem ismétlik sehol reklamalo.gif ez aztán a kiszúrás
2009. július 29. 16:21 #43
- törölt felhasználó -    
Idézet(Gajcsi @ 2009. July 29. - 16:18)
Ha jól tudom, akkor a StoryTV-n. Ott mennek ilyen izgalmas sorozatok. biggrin.gif

Jólvanna blush.gif Am köszi biggrin.gif
2009. július 29. 16:28 #44
- törölt felhasználó -    
Idézet(Gajcsi @ 2009. July 29. - 16:18)
Ha jól tudom, akkor a StoryTV-n. Ott mennek ilyen izgalmas sorozatok. biggrin.gif


nem mondom, hogy rossz volt ez a sori, mert anno amikor elõször adták akkor végignéztem elsõtõl az uccsó részéig, de már egymás után ismétli a story tv és már egy csöppet unalmas...számomra persze. én már szívesebben nézném az Amikor az enyém leszel, Rebeca és az Életem asszonya c. szappanoperák ismétlését. smileeee.gif ja és a Megveszem ezt a nõt.
2009. július 29. 16:35 #45
- törölt felhasználó -    
én nem vagyok nagy retro-sorozatos, de a Homok Titkai-t, a Topmodell-t és a Guberálós Maríá-t megnézném megint..
2009. július 29. 16:36 #46
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Idézet(hanita @ 2009. July 29. - 16:28)
nem mondom, hogy rossz volt ez a sori, mert anno amikor elõször adták akkor végignéztem elsõtõl az uccsó részéig, de már egymás után ismétli a story tv és már egy csöppet unalmas...számomra persze. én már szívesebben nézném az Amikor az enyém leszel, Rebeca és az Életem asszonya c. szappanoperák ismétlését. smileeee.gif ja és a Megveszem ezt a nõt.


Nállunk anya szokta nézni ezt a csatornát, õ nézte idáig rajta a Marimart meg a Dallast. Jah és persze a Vad angyalt. biggrin.gif Néha vannak rajta jó mûsorok/filmek, de legtöbbször nem szoktam nézni. smileeee.gif Amúgy már jó szétoffoltuk ezt a témát. tongue.gif
2009. július 29. 16:54 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet(Gajcsi @ 2009. July 29. - 15:36)
Amúgy már jó szétoffoltuk ezt a témát. tongue.gif


most egy logikai csavarral visszaON-ozom:

A Maunika és Jasí mûsorai is már kezdtek szappanoperásodni, egy mûsorban sokkal kevesebb vendég volt a közelmúltban.
2009. július 29. 19:53 #48
larus
larus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.09.
Hozzászólás: 561
Csatolások: 57
Azonosító: 92636
Offline offline
Idézet(Cynthia @ 2009. July 29. - 14:12)
Hol megy a Paula és Paulina? ohmy.gif  Tudom nagyon hülyén hangzik, de amikor kicsi voltam nagyon szerettem biggrin.gif Érdekelne h most jónak találnám-e smileeee.gif

Ugye, én is és soha nem értettem, Paulina, hogy dõlhet be Paula trükkjeinek? laugh.gif Kb. 9-10 lehettem. biggrin.gif

Nade tényleg eltértünk az eredeti témától. tongue.gif

Friss:
Perre viszi a csatornára kiszabott félnapos elsötétítést a TV2 - közölte az országos kereskedelmi csatorna kedden.
Az Országos Rádió és Televízió testület július 15-én sújtotta tizenkét órás elsötétítéssel a TV2-t, mivel egy délután sugárzott, 12 éven aluliaknak csak felnõtt társaságában ajánlott mûsorban, a Joshi Bharat-ban a kiskorúak megrontása volt a téma. A médiahatóság irodája eredetileg kötbér kiszabását javasolta, de végül többséget kapott a testületbe a Fidesz által delegált Szalai Annamária indítványa, hogy fél napra vonják meg a csatorna mûsorszolgáltatási jogosultságát. "Nem értünk egyet a döntéssel és túlzottnak tartjuk a szankciót" - közölte Grexa Liliána vállalati marketing és kommunikációs csoportvezetõ.

És a Viasatot se kímélik:
Nem jutott egyezségre a médiahatóság és a kereskedelmi csatornát mûködtetõ társaság; a Viasat-csoport nem tesz újabb ajánlatot, az Országos Rádió és Televízió Testület pedig nem enged az egyik lényeges ponton.
"Nem lesz második ajánlat" - mondta Kocsis Attila, a Viasat Hungária Zrt. vezérigazgatója, emlékeztetve arra: õk korábban egyebek mellett felajánlották, hogy az általuk vitatott szankciók 90 százalékát rendezik. A médiahatóság azonban nem enged egy másik lényeges ponton, a vizsgálatmoratórium kérdésében. A Viasat ugyanis korábban azt kérte, hogy május elseje, azaz az általa mûködtetett Viasat3 csatorna brit joghatóság alá lépése után az ORTT ne indítson ellene vizsgálatokat.
Majtényi László, az ORTT elnöke szerint nem tehetnek olyan ígéretet, hogy a joghatóságuk alatt történt szabályszegést elengedik. "Egy hatóság ilyenfajta alkukba nem mehet bele" - tette hozzá.
Április végén jelentette be a társaság, hogy a következõ hónaptól brit joghatóság alatt áll az általa mûködtetett Viasat3 kereskedelmi csatorna. Akkorra mintegy 30 millió forint befizetetlen bíróságot, kötbért, valamint két háromórás és egy egynapos képernyõ-elsötétítést halmozott fel büntetésként a csatorna, ezekhez azóta a mûsorszolgáltatási jog újabb háromórás megvonása és 16,5 milliós pénzügyi szankció társult.

A Viasat3-ügyön csodálkoztam nagyon. Fogalmam sem volt, hogy ennyi büntetést összeszedett. blink.gif Állandóan az RTL Klub kapta õket, de egyszer minden kiderül...
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!