Michael Jackson
2009. október 16. 17:28
#482
|
|
virag90visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.09.04. Hozzászólás: 196 Csatolások: 166 Azonosító: 106981 offline
|
Idézet(Éowyn @ 2009. October 16. - 17:24)
Hogyan lehet nyerni?
Most értem haza.
Most értem haza.
Tesznek fel egy kérdést.Ezek a kérdések egy számához füzüdnek.Be kell telefonálni és meg kell mondani a választ!
2009. október 16. 17:32
#483
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
ÉN úgy hallottam SMS-be kell....a kérdés végé mondja hogy a válaszokat SMS-be...hát a telcsimen nincs pénz...
2009. október 16. 17:36
#484
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Értem, köszi.
Mondjuk gondolhattam volna, mert eddig is ilyenek voltak a játékok a Slágeren.
Ami lóvét eltelefonálnék, azért már 5x meg tudom venni a CD-t......... mozijegyem meg már van
2009. október 16. 17:37
#485
|
|
virag90visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.09.04. Hozzászólás: 196 Csatolások: 166 Azonosító: 106981 offline
|
Idézet(Szilvia_91 @ 2009. October 16. - 17:32)
ÉN úgy hallottam SMS-be kell....a kérdés végé mondja hogy a válaszokat SMS-be...hát a telcsimen nincs pénz...
Bocs igen igazad van SMS-ben kell.
2009. október 16. 17:40
#487
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Heal The World
2009. október 16. 17:58
#489
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Idézet(Éowyn @ 2009. October 16. - 17:44)
Igen.
Nem rajongóknak elég nehéz volt a kérdés
Nem rajongóknak elég nehéz volt a kérdés
Hát igen
2009. október 16. 18:05
#490
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Csak nem a Screaaam?
2009. október 16. 18:12
#492
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Ajaj kezdõdik
2009. október 16. 18:20
#494
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Thriller
2009. október 16. 18:25
#496
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Jaj a mosoly
2009. október 16. 18:46
#497
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Figyelem!
Biztos tudjátok, hogy a HQP-vel mi a helyzet.
1. Írjátok meg privátban az email-címeteket, vagy azt, hogy hová menjünk dumálni átmenetileg.
2. Kérdés: megvan az összes, itt található MJ kép valakinek? Gondolom, aki feltöltötte, annál megvan gépen, lemezen, valahol.... nekem biztos hiányzik még egypár, viszont idõbe telik, mire végigellenõrzöm a mappáimat.
2009. október 16. 18:48
#498
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Én olvastam 
De nem lesznek képek törölve én azt olvastam:)
De nem lesznek képek törölve én azt olvastam:)
2009. október 16. 19:10
#499
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Hát sajna nekem nem nagyon volt hely a gépemen úgyhogy mikor feltöltöttem utána le is kellett törölnöm...most elkezdeném lementegetni, de...muszáj? tutira?

Éowyn neked meg úgyis megvan az msn-em, csak szólj ha kellek
Éowyn neked meg úgyis megvan az msn-em, csak szólj ha kellek
2009. október 16. 19:44
#500
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Szilvi: Ámen!
Dijja: OK
---------
Gyerekek, ezt a This Is It-et nem szerzik már meg normálisabb minõségben a rádiók? Vagy mi a fene van? Fülsértõ a hangzása.... a Szoni igazán megeröltethette volna magát. Szegény Mike forog a............ Ilyet nem adott volna ki, az tuti.
Bár, inkább örülök, hogy van valami.
De az olyan isteni dalokat is kiadhatnák, mint amilyen az Xscape
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:





