Michael Jackson
2009. október 16. 19:46
#501
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Bizony Billie Jean ♥♥♥
2009. október 16. 19:47
#502
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Szerintem az This Is It csak ilyen minõségben van meg....szerintem nem befejezett....
2009. október 16. 19:50
#504
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Jaj istenem 
Mennyit adták a Viván meg az MTV-n meg a VH1-en miután júni...
Mennyit adták a Viván meg az MTV-n meg a VH1-en miután júni...
2009. október 16. 19:51
#505
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Idézet(Szilvia_91 @ 2009. October 16. - 18:47)
Szerintem az This Is It csak ilyen minõségben van meg....szerintem nem befejezett....
Nem értek hozzá, de tök olyan, mintha elfelejtettek volna rá mélynyomót adni.
2009. október 16. 19:55
#506
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Idézet(Éowyn @ 2009. October 16. - 19:51)
Nem értek hozzá, de tök olyan, mintha elfelejtettek volna rá mélynyomót adni.
Hát igen...de ez van ezt adta ki a Sony...gondolom a CD-n se lesz jobb minõségbe...sõt tuti
2009. október 16. 20:07
#508
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Nem jelenik meg
illetve csak 2
2009. október 16. 20:50
#509
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Idézet(Szilvia_91 @ 2009. October 16. - 19:07)
Nem jelenik meg
illetve csak 2 
Az illetõnek biztos meghaladta az adatforgalma a havi limitet.
Majd látszik megint, ha elõrõl kezdi a photobucket a számolást.
Hozok máshonnan, ezen ne múljon


2009. október 16. 21:46
#510
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Jaj istenem.....áhhhhh elfolytam 100 fele...Dirty Diana (L)
2009. október 16. 22:03
#512
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Most láttam nem rég ezt a képet, jaj ha HQ-ba is kikerülne majd
2009. október 16. 22:08
#513
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Azt hiszem, a mostani Sztori magazin ezúttal igaz dolgot írt meg.
A családból egyedül Janet gyászol (anyuciról nem írnak, fater és többi tesó meg villog a vörös szõnyegen..... FÁKK
Ha minden jól megy, beszkennelem.
2009. október 16. 22:30
#514
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Az jó lenne:) Bár lehet Anya hétvégén megveszi
2009. október 16. 23:23
#515
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Tök édes
Vajon beírt ..... khhhmmmm rajongói fórumokba is - álnéven??
Ha már egyszer szeretett telefonbetyárkodni............... Joker az egyik beceneve

Jó éjt, megyek.
Vajon beírt ..... khhhmmmm rajongói fórumokba is - álnéven??
Ha már egyszer szeretett telefonbetyárkodni............... Joker az egyik beceneve

Jó éjt, megyek.
2009. október 17. 00:15
#516
|
|
Szilvia_91♥Michael Jackson Fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.14. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 15865 Azonosító: 63660 offline
|
Soha nem lehet tudni 
Neked is Jó Éjt!
Neked is Jó Éjt!
2009. október 17. 10:19
#517
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet(Éowyn @ 2009. October 16. - 22:08)
Azt hiszem, a mostani Sztori magazin ezúttal igaz dolgot írt meg.
A családból egyedül Janet gyászol (anyuciról nem írnak, fater és többi tesó meg villog a vörös szõnyegen..... FÁKK
)
Ha minden jól megy, beszkennelem.
A családból egyedül Janet gyászol (anyuciról nem írnak, fater és többi tesó meg villog a vörös szõnyegen..... FÁKK
Ha minden jól megy, beszkennelem.
Szerintem is biztos van valóságalapja...most mindenki ki akarja használni hogy velük foglalkozik a világ...és én egyedül Janet-en látom hogy nem az a fõ célja most hogy a lehetõ legtöbb show-ban szerpeljen és beszéljen Mike-ról (igaz LaToya?
efjúszíkéj
2009. október 17. 18:29
#518
Nekem is megvan a mostani story, és hát nem tudom mi igaz mi nem, nem épp a legmegbízhatóbb forrás...
2009. október 17. 19:06
#519
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet(Plüssmaci @ 2009. October 17. - 18:29)
Nekem is megvan a mostani story, és hát nem tudom mi igaz mi nem, nem épp a legmegbízhatóbb forrás... 
Nem de én sajnos simán kinézem belõlük hogy ilyenek
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:










