Starity

Kristen állítólag Pattinson gyermekét várja

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. augusztus 25. 20:42 #41
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. August 25. - 12:44)
Egyébként én is ezen gondolkozok, már egy ideje (Jackson kezében cigi van-e? Vagy netalán más illegális dolog? dry.gif )
Én úgy tudom, hogy nem cigizik, sõt fiatalabb korában dohányzás elleni kampányban is részt vett.

Amúgy amit elõször raktál fel képeket a kocertrõl (2009. August 22. - 01:27 ) ott is mintha lenne vmi Jackson kezében... ohmy.gif Fõleg az elsõ képen látszik, na mostmár nagyon kíváncsi vagyok a többi képedre. unsure.gif

Amúgy közben foly. frissítem a hsz-omat rolleyes.gif
Kicsit utánanéztem ennek a koncertnek és itt egy kép, amin egy cigi van lerakva Jackson elé, ezek szerint cigizik blink.gif ohmy.gif sad.gif mad.gif dry.gif
2009. augusztus 25. 23:29 #42
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Fuller @ 2009. August 25. - 19:42)
Amúgy amit elõször raktál fel képeket a kocertrõl (2009. August 22. - 01:27 ) ott is mintha lenne vmi Jackson kezében...  ohmy.gif Fõleg az elsõ képen látszik, na mostmár nagyon kíváncsi vagyok a többi képedre.  unsure.gif

Amúgy közben foly. frissítem a hsz-omat  rolleyes.gif
Kicsit utánanéztem ennek a koncertnek és itt egy kép, amin egy cigi van lerakva Jackson elé, ezek szerint cigizik  blink.gif  ohmy.gif  sad.gif  mad.gif  dry.gif

Sajnos nem tudtam új topicot nyitni, mert a képek kis felbontásúak (1000x667).
Olyan édesen furán issza a sört rohog.gif
A képeken tényleg olyan, mintha le lenne téve egy cigi, azért furcsa. Sokáig ott van elõtte, de azt nem látni, hogy elszívná.
Ez aztán a dilemma biggrin.gif biggrin.gif
2009. augusztus 26. 14:15 #43
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. August 25. - 22:29)
Sajnos nem tudtam új topicot nyitni, mert a képek kis felbontásúak (1000x667).
Olyan édesen furán issza a sört  rohog.gif
A képeken tényleg olyan, mintha le lenne téve egy cigi, azért furcsa. Sokáig ott van elõtte, de azt nem látni, hogy elszívná.
Ez aztán a dilemma  biggrin.gif  biggrin.gif

A "Kis felbontású képek"hez nem lehet felrakni?
A sörös tényleg ari. laugh.gif
Szerintem az már el van nyomva és a kezében van egy másik (mert vmi van a kezében). Vannak olyan képek, amin Kristenre és Robra van közelítve dry.gif és ott látszik Jackson keze, hogy a szájánál van, bár lehet a sörét issza, de olyan képet én még nem láttam, ahol konkrétan cigizik vagy egyáltalán teljesen látszik, hogy cigi van a kezében. Lehet csak néha cigizik. Mondjuk elõtte az a cigi lehet másé is, hisz nem végig ült ott.
Ez most úgy idegesít laugh.gif Vmi riporter kérdezze már meg mad.gif wink.gif
2009. augusztus 26. 18:54 #44
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Jól mondod. Felteszem oda, adj pár percet biggrin.gif
Tegnap, mikor utánanéztem pár dolognak vele kapcsolatban találtam néhány érdekes dolgot. Tudtad, hogy van cicája? Méghozzá kandúr. Aztán egy másikban az elsõ randiját mesélte el. Akkor végleg elolvadtam, nagyon ari volt wub.gif
Egy másikban meg arról beszél, (ez mostani cikk) hogy csodálja Bryce Howard Dallast (új Victoria). Meg még egy csomó érdekes dolgot man_in_love.gif yahoo.gif
2009. augusztus 26. 22:21 #45
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. August 26. - 17:54)
Jól mondod. Felteszem oda, adj pár percet  biggrin.gif
Tegnap, mikor utánanéztem pár dolognak vele kapcsolatban találtam néhány érdekes dolgot. Tudtad, hogy van cicája? Méghozzá kandúr. Aztán egy másikban az elsõ randiját mesélte el. Akkor végleg elolvadtam, nagyon ari volt  wub.gif
Egy másikban meg arról beszél, (ez mostani cikk) hogy csodálja Bryce Howard Dallast (új Victoria). Meg még egy csomó érdekes dolgot  man_in_love.gif  yahoo.gif

Na meg keresem akkor smileeee.gif
UPDATE: Nem találtam, linket adsz majd? Köszi. laugh.gif

Cica? biggrin.gif
Tudsz linket adni vagy leírni, hogy miket mondott + az érdekességeket? blush.gif
2009. augusztus 26. 22:25 #46
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Fuller @ 2009. August 26. - 21:21)
Na meg keresem akkor smileeee.gif

Cica? biggrin.gif
Tudsz linket adni vagy leírni, hogy miket mondott + az érdekességeket?  blush.gif

Tudsz angolul? Mert mindegyik szöveg angolul van leírva. Persze szívesen leírom, de elõbb összeszedem az infókat, hogy értelmes legyen.
Ha kész lesz, leírom, vagy elküldöm.

Elõljáróban annyit, hogy a cicáját Dean-nek hívják. Az elsõ randija 13 évesen volt, moziba mentek. A csaj pedig 2 évvel idõsebb volt... folyt. köv. wub.gif
2009. augusztus 27. 15:24 #47
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. August 26. - 21:25)
Tudsz angolul? Mert mindegyik szöveg angolul van leírva. Persze szívesen leírom, de elõbb összeszedem az infókat, hogy értelmes legyen.
Ha kész lesz, leírom, vagy elküldöm.

Elõljáróban annyit, hogy a cicáját Dean-nek hívják. Az elsõ randija 13 évesen volt, moziba mentek. A csaj pedig 2 évvel idõsebb volt... folyt. köv.  wub.gif

Nagyjából tudok, ha meg vmit nem értek arra való a szótár smileeee.gif Ha elküldöd az eredetit tökéletesen megfelel. Köszi szépen mindent. meghajolo.gif
Dean, de édes blush.gif
2 évvel idõsebb?, mondjuk ha fiatalnak is ilyen jóképû volt... wub.gif
2009. augusztus 27. 15:45 #48
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Fuller @ 2009. August 27. - 14:24)
Nagyjából tudok, ha meg vmit nem értek arra való a szótár smileeee.gif Ha elküldöd az eredetit tökéletesen megfelel. Köszi szépen mindent.  meghajolo.gif
Dean, de édes  blush.gif
2 évvel idõsebb?, mondjuk ha fiatalnak is ilyen jóképû volt...  wub.gif

Oké, megkeresem a címeket, és elküldöm. Szerintem most helyesebb, de fiatalon is az volt. Sajna cicájáról nem sikerült képet találni sad.gif
2009. augusztus 27. 17:35 #49
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. August 27. - 14:45)
Oké, megkeresem a címeket, és elküldöm. Szerintem most helyesebb, de fiatalon is az volt. Sajna cicájáról nem sikerült képet találni  sad.gif

Köszi szépen meghajolo.gif
Nekem most a stílusa miatt jobban bejön.
sad.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!