Starity

Visszatérõ a Született feleségekben

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. július 28. 14:51 #1
larus
larus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.09.
Hozzászólás: 561
Csatolások: 57
Azonosító: 92636
Offline offline
Jesse Metcalfe újra a szereplõk közt: az elsõ évadban láthatták sokat a nézõk.

Jesse Metcalfe John Rowland szerepét kapta a Született feleségek-ben, az elsõ évadban õ alakította a kertészfiút, aki a gazdag, kissé elhanyagolt, így izgalmakra vágyó Gabrielle Solis szeretõje volt. Késõbb az Eva Longoria alakította figura tisztázta a helyzetet Carlosszal, az ifjú legény karaktere is súlytalanná vált, így gazdája fõképp 2004 és 2006 közt forgatott a stábbal, azóta minimális szerepe volt.

A hatodik évadra azonban visszatér a színész, elsõre minimum hat, legfeljebb nyolc epizódra hívták forgatni. Az is elképzelhetõ, hogy állandó karakter lesz, és a contactmusic egy forrása azt a jó hírt szállította a nõi nézõknek, hogy Metcalfe sok félmeztelen jelenetet kap.

Az ötödik évad májusban ért véget az USA-ban, a hatodik szeptember 27-én kezdõdik. A magyar nézõk a TV2-n követhetik a sorozatot õsztõl.

Forrás: origo.hu

Én kifejezetten örülök ennek a hírnek. thumbsup.gif
2009. július 28. 15:39 #2
- törölt felhasználó -    
én már a 4. évadot sem láttam végig, az 5.-et meg már el sem kezdtem nézni, pedig nagyon szeretem a Szülcsi feleségeket smileeee.gif
2009. augusztus 02. 21:50 #3
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
juhéé biggrin.gif

Idézet
contactmusic egy forrása azt a jó hírt szállította a nõi nézõknek, hogy Metcalfe sok félmeztelen jelenetet kap.


helyes! rohog.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!