Starity

Schumacher fogja helyettesíteni Massát

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. július 29. 20:33 #1
larus
larus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.09.
Hozzászólás: 561
Csatolások: 57
Azonosító: 92636
Offline offline
Visszatér a Forma-1 hétszeres világbajnoka! Maga Michael Schumacher erõsítette meg, hogy a napokban elkezdi a felkészülést a négy hét múlva következõ Európa Nagydíjra. A Ferrarinál valenciai futamtól fog vezetni a 40 éves német a sérült Felipe Massa helyett.

"Délután találkoztam Stefano Domenicalival és Luca di Montezemolóval, együtt döntöttük el, hogy megkezdem a felkszülést arra, hogy átvegyem Felipe helyét"- idézte Schumachert az autosport.com.

"Elõször is a legfontosabb dolog, hogy hála Istennek, minden hír pozitív Massáról. Most is a legjobbakat kívánom neki"- ezzel a mondattal kezdte nyilatkozatát a 2006-ban visszavonult Schumacher.

"Habár igaz, hogy számomra a Forma-1-es fejezet már egy jó ideje teljes mértékben lezárult, az is igaz, hogy a csapathoz fûzõdõ lojalitásomat nem tudom kizárni ebben a szerencsétlen helyzetben. Versenyzõi oldalam pedig már nagyon várja ezt a kihívást."

Mielõtt azonban a Ferrarinál teljesen biztosak lehetnének abban, hogy Schumacher erõnléte megfelelõ az újabb Forma-1-es versenyzésre, a németnek át kell esnie egy orvosi és erõnléti ellenõrzésen, hogy megbizonyodhassanak róla, az év elején elszenvedett motorbalesete nincs kihatással teljesítményére.

Felipe Massa a múlt hétvégi Magyar Nagydíj idõmérõjén szenvedett súlyos koponyasérülést, állapota szerencsére rohamosan javul, már megtett egy rövid sétát és gond nélkül kommunikál. Az Állami Egészségügyi Központban kezelt pilóta azonban már nem vezethet az idei szezonban.

Schumacher 2008 elején ült utoljára Forma-1-es autóban, azóta nem tesztelt a Ferrarinál, így a jelenlegi F60-as kódjelû versenygépet sem vezette még. A szezonból még hét verseny van hátra.

Forrás: origo.hu

ohmy.gif thumbsup.gif
2009. július 29. 20:38 #2
- törölt felhasználó -    
Nem mondod...eszem megáll! Nézni kell a következõ futamot elejétõl a végéig. biggrin.gif
2009. július 29. 20:44 #3
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Én egy kicsit se örülök neki... Schumi egyszer azt mondta, hogy visszavonul, erre most tessék... megint nézhetjük ahogy vigyorog a pódiumról... :/ Én úgy tudtam, azért vannak a tesztpilóták, hogy ilyen esetekben õket be lehessen rakni. No, de jólvan...
Kimi-nek eléggé fel van adva a lecke, de remélem sikeresen meg tudja oldani. thumbsup.gif
2009. július 29. 21:28 #4
- törölt felhasználó -    
Én sokkal jobban örülnék egy fiatal versenyzõnek vagy a tesztpilótának.
2009. július 29. 21:50 #5
Balu
Balu
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 871
Csatolások: 628
Azonosító: 211
Offline offline
Nekem elég langyosak az utóbbi futamok, szvsz bealszom a végére.
Végre valami "új" esemény beindul.
2009. július 29. 22:08 #6
- törölt felhasználó -    
én sem örülök neki.. de most megláthatjuk, hogy Schumi milyen egy viszonylag rossz kocsiban biggrin.gif biggrin.gif mert azért a Ferrari nincs épp a helyzet magaslatán biggrin.gif
2009. július 30. 01:31 #7
McGery
McGery
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.11.24.
Hozzászólás: 371
Csatolások: 239
Azonosító: 10472
Offline offline
Idézet(B.Sziszkó @ 2009. July 29. - 21:08)
én sem örülök neki.. de most megláthatjuk, hogy Schumi milyen egy viszonylag rossz kocsiban biggrin.gif biggrin.gif mert azért a Ferrari nincs épp a helyzet magaslatán biggrin.gif


teljesmértékben osztom a véleményed.bár Schumit ismerve... megoldja. bár én nem voltam soha érte, de sok sikert kivánok neki, ami nálam most sokkal fontosabb azaz, hogy Massa felépüljön, aki szintúgy nem a kedvencem tongue.gif
2009. július 30. 09:15 #8
Viktoriiaa
Viktoriiaa
obsessed with FOB and P!ATD ♥
 
StátuszWhen you say you love me, know I love you more... ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.22.
Hozzászólás: 1122
Csatolások: 1946
Azonosító: 88094
Offline offline
ez érdekes lesz... na mind1 smileeee.gif a lényeg az, hogy Massa felépüljön smileeee.gif
2009. július 30. 09:17 #9
- törölt felhasználó -    
juhé,most akkor nézem egy darabig megint az f1-et
2009. július 30. 14:31 #10
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(B.Sziszkó @ 2009. July 29. - 22:08)
én sem örülök neki.. de most megláthatjuk, hogy Schumi milyen egy viszonylag rossz kocsiban biggrin.gif biggrin.gif mert azért a Ferrari nincs épp a helyzet magaslatán biggrin.gif

Lemaradtál a magyar futamról? smileeee.gif Inkább úgy mondanám, viszonylag jó az autó, már nincsenek messze lemaradva, mint még mondjuk néhány versennyel ezelõtt.

Schumi pedig szerintem a legésszerûbb választás, kíváncsi leszek, mit tud majd.
2009. július 30. 14:50 #11
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
olyan szempontból szerintem is jó Schumi,hogy biztos sokat fog tudni segíteni a feljesztésekhez ha futamokon keresztül vezeti a kocsit smileeee.gif Inkább szerintem már a jövõre nézve lehetnek ötletei,de majd még meglátjuk,hátha ez az idény sincs veszve még teljesen smileeee.gif Így a végére egy kis feltámadás még jó lenne ^^ A pódiumról meg szerintem nem túl sokat fog mosolyogni (bár én örülnék neki),mert azért kihagyott egy pár év aktív versenyzést,meg a kocsi se a legjobb még,de majd meglátjuk 4 hét múlva smileeee.gif
2009. július 30. 15:08 #12
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Azért tavaly tavasszal még tesztelte a kocsit és néha versenyezget itt-ott, a rutinja meg ugyanúgy megvan, nem lesz ott gond. És mivel kiváló tesztpilóta is, a kocsiból beérkezõ adatok alapján pontosan tudni fogja, hogy viselkedik az autó, csak egy kicsit az õ stílusához kell majd hangolni.
Az elsõ versenyen még talán nem lesz rá nagy esély, fõleg, ha meleg lesz, de én nem tartom kizártnak, hogy az egyre jobb Ferrarival a dobogón lássuk idén. Plusz õ is képes gyengébb autóval kisebb-nagyobb csodákra.
2009. július 30. 15:17 #13
Karesz007
Karesz007
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.05.
Hozzászólás: 92
Csatolások: 0
Azonosító: 38676
Offline offline
Errõ van szó ..ezek a kis fütyik nem tudnak semmit...visszajön azt legyalul mindenkit,,,
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!