Starity

Ki a példaképed és miért?

24 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 11. 20:26 #361
- törölt felhasználó -    
Nekem ő.

Nem sztár, de rengeteget segít az embereken. És nekem is segített már. Hihetetlen kedves, és 15 éves kora ellenére nagyon sok dolgot elért már. Félig japán, és félig magyar. (Lehet, hogy eltévesztettem. :S) Respect neki, mert amin átment az élete során..az nem semmi. Ezért tisztelem Shenit. heart.gif
2013. február 11. 21:49 #362
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Anya a példaképem, majd én is így akarom nevelni a gyermekemet, ahogy ő engem heart.gif és remélem, hogy a férjem is olyan lesz mint neki. biggrin.gif
Nem tudom, hogy példaképek vagy nem, de nagyon szeretem és tisztelem Maite Perroni-t és Ximena Duque-t.
Maite: Nem túlzás ha azt mondom, hogy világsztárrá nőtte ki magát. Egy mexikói telenovellából indult, mellékszereppel. Ezáltal megalakult az RBD nevű együttes is és bejárták a világot. Maite kissé el volt nyomva Anahi-hoz és Dulce-hoz képest. Mostanra még is nagyobb karriert futott be mint ők. Emberileg nagyon kedves és szerény, jószívű, segítőkész, közvetlen és imádja a családját, rajongóit. Kellemesen nyugtató hangja van és színésznőnek, énekesnőnek is kiváló. Remélem megtalálja az igazit és boldog családja lesz.
Ximena: Nagyon fiatalon lett anya de még is helyt tudott állni. Imádja a fiát, ő a legfontosabb neki és mindent megtenne érte, ezt jó látni. Sajnos már nincs együtt a gyermeke apjával (bár barátok maradtak és tartják a kapcsolatot) de így is boldog párkapcsolatban él. Carlos gyerekeit is imádja, egy óvodát nyithatnának biggrin.gif Egy igazi bombázó, nagyon szép lány és tehetséges színésznő, egyre jobb és jobb. Szereti a családját,rajongóit és vicces, rendes lány. Már sok sorozatban szerepelt. A bosszú álarcában ismertem meg és megkedveltem, de még nem figyeltem fel rá annyira. A Zárt ajtók mögött-ben teljesen lenyűgözött az alakítása. A Több mint testőrben(Corazón valiente) is remekül játszik,az a karakter (Sam) is példakép lehet. Verekedni is megtanult, hogy hitelesebb legyen. A nézők annyira megszerették, hogy főszereplővé tették a CV-ben.
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. február 11. 21:58 #363
Zuchinii9
Zuchinii9
 
StátuszAz élet túl hosszú ahhoz, hogy kimondjuk, amire gondolunk. (~Doctor House)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.26.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 15
Azonosító: 194713
Offline offline
Nem hinném, hogy van különösebben példaképem. smileeee.gif Mindenkire felnézek valamiért, de azt hiszem, összességében magamra szeretnék hasonlítani. smileeee.gif
Bár talán ha választani kéne, akkor Audrey Hepburn. Rá nézek fel a legjobban. Ő nemcsak az egyik legjobb és legszebb színésznő volt, hanem egy olyan felfogású nő, aki jobbá akarta tenni a világot. Nem csoda, hogy UNICEF nagykövet lett. Nyugodjon békében! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. február 12. 17:31 #364
- törölt felhasználó -    
Bereczki Zoli smileeee.gif

nagyon szép hangja van, elképesztően jó színész és én is szeretnék olyan nagy musicales lenni, mint ő. blush.gif smileeee.gif
2013. február 12. 17:40 #365
- törölt felhasználó -    
Rachel McAdams...a kedvenc színésznőm...hihetetlenül jól alakítja a szerepeit, gyönyörű, mindig gyönyörűen öltözködik, és nincs elszállva magától! heart.gif wub.gif
és Demi Lovato: fiatal, és már mennyi mindent ,,túlélt"...kedves, hihetetlenül tehetséges sokoldalú személyiség smileeee.gif
2013. február 14. 19:48 #366
Rosemarie
Rosemarie
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.14.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 196026
Offline offline
Demi Lovato,mert nagyon sok nehézségen ment keresztül és ennek ellenére is jó énekesnő.
2013. február 15. 22:22 #367
Noeemihummel
Noeemihummel
visszatérő vendég
 
StátuszSuliiiiiiiiii :( -_-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.05.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 2
Azonosító: 193332
Offline offline
Nekem anyukám a példaképem,mert gyönyörű,okos,kedves,remek nő és én is ilyen szeretnék lenni. heart.gif
2013. március 29. 21:22 #368
LaciR
LaciR
♫RL♫
 
StátuszÁtmentem a vizsgán!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.12.30.
Hozzászólás: 982
Csatolások: 58
Azonosító: 192821
Offline offline
Tay Swift
mert minden csalódást túl tud élni
2013. március 30. 22:38 #369
- törölt felhasználó -    
Ernest Hemingway, Leonardo da Vinci, Moliére, Joe Wright, Kurt Cobain és bátyám. Bár nem nevezném egyiket sem példaképnek, ők inkább inspirációforrások, akikre felnézhetek.
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, dijansalihu
2013. április 03. 12:13 #370
- törölt felhasználó -    
Michael Jackson
Lényegében Michael tanított meg mindenre.
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Earth Song
2013. június 03. 22:42 #371
- törölt felhasználó -    
Holland Roden és Ashley Greene
Azt, hogy miért, nem tudom szavakba önteni heart.gif
2013. június 10. 18:00 #372
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Christina Aguilera,mert önerőből képes volt felküzdeni magát a csúcsra,el tudta fogadni magát még a plusz kilóival is,nem a média bugyuta elvárásai szerint él,nem lett tucatsztár.
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Pöttömke
2013. június 12. 18:36 #373
stengerkitti
stengerkitti
ಌ†Drømmende†ಌ
 
StátuszJa, ikke stress med kroppen din. Kropp er kropp og du er fin.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1297
Csatolások: 596
Azonosító: 142983
Offline offline
J. K. Rowling és Hino Matsuri. Lényegében, mindkettő azért, mert a semmiből képesek voltak valahova jutni. Bár igaz, Hino még kezdő, de a saját maga kis anime világában ő is nagyon ismert és nagyon tehetséges. Remek író, és bolti eladóként kezdte, ma pedig már az egyik leghíresebb mangaka, és egyáltalán nem nagyképű. Sőt, kifejezetten kedves, és aranyos személyiség. J.k. Rowling-ot pedig nem kell bemutatnom! A Herry Potter fantasztikus! Az egész világon, mindenki ismeri, és ő is, kezdőként, érte el. Ahonnan indult, és ahova ért, az a csodálatos, mindkét írónőben. Egyszer, szeretnék én is olyan történetet írni, amit úgy szeretnek majd az emberek mint a Herry Pottert, vagy a Vampire Knight-ot (az anime világnak smileeee.gif )
De bármilyen hülyén is hangzik, nekem Ciel Phantomhive is, a Kuroshitsuji-ból, egy példaképem. Tudom, most a legtöbb ember csak nézeget nagyokat biggrin.gif De mint hétköznapi ember, ő a legnagyobb példakép. Ami azért fura, mert egy anime szereplő... bár ha belegondolok nem is fura, hiszen ember alkotta. Na de: példaképem azért, mert nagyon kitartó és magabiztos. Tudja hogy mit akar, és nem retten meg az esetleg veszélyesnek tartott helyzetekben, tehát bátor. Okos, és a legtöbb helyzetbe (néha túlságosan is) őszinte, és az a kedvesség amit ő képvisel, az is példaképként áll előttem. Kötelesség tudatos, a kötelességét akkor is elvégzi, ha az nem épp kedvére való (ez nekem nem nagyon szokott menni).
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Patyó12
2013. június 15. 17:06 #374
lilluci8
lilluci8
×hungarianPrincess
 
Státusz"Stay alive"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.23.
Hozzászólás: 2277
Csatolások: 1
Azonosító: 196642
Offline offline
Brena Asnicar.
Mert gyönyörű,tehetséges,kedves,vicces,bolondos stb...
Estig sorolhatnám. smileeee.gif
2013. június 19. 08:56 #375
Lydia
Lydia
we are believers
 
Státuszfind someone who knows how to calm your storms.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.28.
Hozzászólás: 1224
Csatolások: 54
Azonosító: 178865
Offline offline
Lily Collins wub.gif Elbűvölő lány. Tehetséges, szép, szerény, vicces. Mindig a földön jár. Kevés olyan sztár van, aki saját erejéből jutott fel a csúcsra. Lily az apja miatt sokkal de sokkal nagyobb hírnévre bírt volna szert tenni már évekkel ezelőtt. De ő nem használta ki ezt. Sajnos van egy két ilyen( tiszetelet a kivételnek! wink.gif ) Megdolgozott azért, hogy ő is lehessen valaki. És szerintem csodásan áll neki a szemöldöke! wink.gif biggrin.gif Nagyon aranyosak együtt Jamie vel! smileeee.gif
2013. június 20. 20:02 #376
- törölt felhasználó -    
Amy Christine Fucking Amazing Dumas. Miért? Mert ő Amy Dumas. Ez válasz mindenre.
2013. június 20. 20:32 #377
Alice_Jasper Fan
Alice_Jasper Fan
visszatérő vendég
 
StátuszMOL -Pick Szeged/Dean Bombac Fan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 134
Azonosító: 202973
Offline offline
Példaképeim: Chuck Norris, Bruce Lee és Jimmy Wlcek
Hogy miért? Mert volt egy balesetem általános elsős koromban és anyuék beírattattak karatéra, hogy legyen önbizalmam és mindig rájuk gondoltam, hogy mennyira kitartóak és én is legyek az.
1 felhasználónak tetszik: Lydia
2013. június 20. 21:57 #378
luluuu
luluuu
visszatérő vendég
 
StátuszI belive,that we all fall down sometimes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.10.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 195771
Offline offline
Heath Ledger smileeee.gif
2013. június 22. 18:36 #379
Kawaii0606
Kawaii0606
visszatérő vendég
 
StátuszTévedni emberi dolog, de másra kenni még emberibb.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.26.
Hozzászólás: 297
Csatolások: 406
Azonosító: 139596
Offline offline
Ha egy sztárt kéne választani, akkor Kurt Donald Cobain. Mert szerintem egy rendkívül tehetséges ember volt!! Nagyszerű gitáros, dalszövegíró és énekes. És a hírnév után is csak egy egyszerű ember maradt, aki imádta a lányát és szeretett zenélni. Persze drogozott, meg minden, de szerintem ez nem számít.

De még felnézzek az összes olyan emberre, aki sosem adja fel bármilyen akadályal kell is megküzdenie!! Bárcsak én is ilyen lennék...
2013. június 22. 18:42 #380
- törölt felhasználó -    
Nekem Taylor Momsen. Nagyon tisztelem érte,hogy fölvállalja önmagát,és nem érdekli,mit mondanak róla.Igen,tényleg voltak botrányai,de mikor volt már az?! Meg különben is,megmondta,hogy nem akar példakép lenni!(Mondjuk nekem ettől még ő)Mellesleg,lehet,hogy botrányos,akkor is a legjobbak közt van a tehetségével! wink.gif
24 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!