Starity

Ki a példaképed és miért?

24 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. december 29. 14:59 #441
Earth Song
Earth Song
 
StátuszB2 vagyok muhahaaaaa
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.01.
Hozzászólás: 869
Csatolások: 0
Azonosító: 214568
Offline offline
Michael Jackson

A kismillió ok közül talán ezeket sorolnám fel, hogy miért is Ő a példaképem: Mert amikor a média térdre akarta őt kényszeríteni, mindenfélét hazudtak róla és vakon állították, hogy pedofil, ő szembe tudott nézni velük. Mert küzdött azért, hogy a világ egy jobb hely legyen a gyermekek számára, hogy felhívja a valódi problémákra a figyelmet. Azért, mert egy végtelenül türelmes és jó ember volt, aki a zenéjén keresztül próbálta meggyógyítani a világot. Törődött az emberekkel, és soha nem emlegette magát istencsászárként, pedig a világ vezető előadója volt. Megmentette az életemet, és büszke vagyok rá, hogy Ő a példaképem.

https://33.media.tumblr.com/ce143a0c362bd50bfe3e978c62ea1cdf/tumblr_ngwq6ukgu61tibswoo1_250.gif


(Persze vannak még, akikre felnézek: anyukám, nagymamám, magyartanárom, stb. smileeee.gif )
2 felhasználónak tetszik: Noémi16, exoverdose
2014. december 29. 18:09 #442
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
heart.gif Sasha Pieterse heart.gif
Felnézek rá a sikereiért a tehetségéért és azért,mert annyira szeretem!Tudom,ez kicsit hülyén hangzik,de tényleg így van.A dalai mindig megnyugtatnak, csodás a hangja....és még sorolhatnám.Hihetetlen, hogy már 14 évesen olyan nagy sikereket aratott!Én Sashám! heart.gif
2014. december 30. 21:59 #443
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8802
Csatolások: 218359
Azonosító: 59785
Offline offline
Szégyen a fejemre, az előző hozzászólásomból kihagytam három embert, akiket szintén példaképként tisztelek és szeretek. Akkor most pótolom eme hiányosságomat. blush.gif blush.gif

Hayden Christensen - ki sem lehet szavakkal fejezni, hogy lassan 13 éve mennyire szeretem ezt az embert. Annak ellenére, hogy gyereksztárként kezdte ő is és a Star Wars-szal igen nagy hírnévre tett szert, megmaradt ugyanannak az embernek. Kedves, közvetlen férfi, akit nem szédített meg a csillogás. wub.gif

Clark Gable - mindenféle rigolyája és magánéleti dolgai mellett az egyik leghűségesebb barát volt, akit csak kérhetett az ember Hollywoodban. Ő már akkoriban is elvetette a rasszizmust, amikor az még igen csak fénykorát élte. Például Hattie McDaniel csak az ő közbenjárásával lehetett ott a Gone with the wind premierjén (pedig Mammy elég sokat szerepel) és még pár társasági eseményen, mert jó barátjaként bevitte. wub.gif

Ramin Karimloo - szó szerint a nulláról indult, hiszen énektanár híján magának képezte a hangját. Viszont az egyik legjobb énekes lett, olyan varázslatos hanggal, hogy azt sokan megirigyelhetjük. De ennek ellenére ő is megmaradt ugyanolyan embernek, aki a családjához a végletekig ragaszkodik. De imádom azt is benne, hogy olyan kis komolytalan a drága... nem sok ember csitítja el a tapsoló közönséget a Tony-díjátadón azért, hogy a karjában aludhasson tovább a fia. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Earth Song
2015. január 07. 19:06 #444
Noémi16
Noémi16
~ Moonwalker ~
 
StátuszDj Láma<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.27.
Hozzászólás: 982
Csatolások: 17
Azonosító: 181664
Offline offline
Idézet (Earth Song @ 2014.12.29. 14:59)
Michael Jackson
A kismillió ok közül talán ezeket sorolnám fel, hogy miért is Ő a példaképem: Mert amikor a média térdre akarta őt kényszeríteni, mindenfélét hazudtak róla és vakon állították, hogy pedofil, ő szembe tudott nézni velük. Mert küzdött azért, hogy a világ egy jobb hely legyen a gyermekek számára, hogy felhívja a valódi problémákra a figyelmet. Azért, mert egy végtelenül türelmes és jó ember volt, aki a zenéjén keresztül próbálta meggyógyítani a világot. Törődött az emberekkel, és soha nem emlegette magát istencsászárként, pedig  a világ vezető előadója volt. Megmentette az életemet, és büszke vagyok rá, hogy Ő a példaképem.
https://33.media.tumblr.com/ce143a0c362bd50bfe3e978c62ea1cdf/tumblr_ngwq6ukgu61tibswoo1_250.gif
(Persze vannak még, akikre felnézek: anyukám, nagymamám, magyartanárom, stb.  smileeee.gif )


A szívemből szóltál heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Earth Song
2015. február 07. 16:08 #445
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
Demi Lovato,azért,mert sok mindenen keresztül ment.Minden tiszteletem neki,hogy a bántások ellenére erős maradt és akkor sem adta fel amikor szanatóriumba került.Van egy másik példaképem,aki miatt kissé cikiznek,de engem nem érdekel.Ő egy nagyon erős hangú énekes/énekesnő,aki letojja mások véleményét és az életével foglalkozik.Nem érdekli,ha elítélik.A dalai csodálatosak,egy jó kiadósat lehet rajta sírni(tapasztalat).Sokan elítélik,mert nem tudják milyen.Ez a csodálatos ember Conchita Wurst.
Nem érdekel ki mit mond,nem fog megváltozni a véleményem néhány bunkótól,és példaképem továbbra is ez a két elképesztő tehetségű ember lesz.
1 felhasználónak tetszik: dtsz
2015. február 15. 20:06 #446
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Tarja Turunen, mert gyönyörű, fantasztikus hangja van és sikeres lett a Nightwish után is, ez baromi jó *.*
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. február 15. 20:09 #447
- törölt felhasználó -    
Shakira, mert neki nincsenek botrányai, fantasztikus ėdesanya, hatalmas szíve van, segítőkėsz. biggrin.gif ♥♡♥♡
2015. február 15. 20:12 #448
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9304
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Angelina Jolie, mert intelligens, bátor, őszinte, törődik az embertársaival és tesz is értük. Ennél már csak akkor lehetne tökéletesebb, ha vegán és állatvédő lenne. wub.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. február 15. 20:20 #449
- törölt felhasználó -    
Avril Lavigne
Ezernyi okom van rá, hogy miért Ő, viszont nem nagyon tudom megfogalmazni. rohog.gif
Szerintem eszméletlen, amit elért. Több millió rajongó, aki ugyanazt érzi mint én, szintén több millió eladott lemez, stb. De nem ez teszi őt példaképpé a szememben.
Ééés itt jön az a rész amit tényleg nem tudok megfogalmazni...van valami a személyiségében, a mosolyában, abban, ahogyan beszél, vagy nevet, ami miatt nem lehet nem szeretni. Éjszakákat képes vagyok ébren maradni, miközben őt hallgatom, és arra gondolok, mennyi mindent tett értem, azzal hogy létezik. Kezdek nyálas lenni..mindegy is, annyival zárom az egészet, hogy imádom, tisztelem, támogatom, és rengeteg mindent megtennék érte. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. február 15. 20:36 #450
- törölt felhasználó -    
Jang Eun Young "Ari"
Sok időt tudnám indokolni, miér1t pont ő a példaképem. Első ránézésre mindenki szemében (tapasztalat) egy magamutogató p.csának tűnik, de éppen ezért is tisztelem, mert ennek ellenére is tovább csinálja. A videói (Waveya) alapján egy kedves, gyönyörű, önzetlen lánynak tartom, de mint én, mint senki nem tudhatja pontosan, milyen valójából. Az pedig, hogy képes volt a testvérével négy árva kiscicát befogadni az utcáról, roppant tiszteletre méltó.
https://pbs.twimg.com/media/B4gFLesCcAAhEWe.jpg:large
2015. február 19. 18:39 #451
Ladyflower22
Ladyflower22
új tag
 
StátuszI hope you know: you've lost my trust!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.23.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 237651
Offline offline
Lucia Gil. heart.gif

Hihetetlen,hogy ilyen fiatalon népszerű lett a zeneiparban.
Nagyon csodálatos.
Ezért ő a példaképem!
2015. február 20. 20:45 #452
- törölt felhasználó -    
Emlékszem,régebben mennyire oda voltam Sid Vicious-ért.Imádtam a srác "lesz*rok mindent,lázadó vagyok" mentalitását és annak ellenére is szerettem/szeretem mind a mai napig a zenéjét,hogy nem volt semmi érzéke sem a gitározáshoz,sem az énekléshez.
Mostanában nem igazán rajongok "olyan szinten" senkiért,de r*hadtul csodálom Michael J. Foxot a Parkinson-kór elleni küzdelméért. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. február 20. 21:22 #453
Kogen
Kogen
új tag
 
StátuszA barátok olyanok mint a csillagok. Nem mindig látod őket, de tudod hogy vannak.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.30.
Hozzászólás: 70
Csatolások: 0
Azonosító: 238143
Offline offline
Ariana Grande:Mert tehetséges,szép egyszerüen tökéletes hihetetlen milyen fantasztikus hangja van!Olyan akarok lenni mint ő!!


2015. február 23. 21:49 #454
- törölt felhasználó -    
taylor momsen.
mert egyedi. van saját stílusa, és nem egy tucatsztár. tetszik, hogy állandóan feketét hord. és nagyon tehetséges, és szép. és a zenéje valami fantasztikus! nagyon bírom a rock zenét.
2015. február 24. 12:14 #455
amanda2000
amanda2000
₩αяяıסя†
 
Státusz✘and when you're mad, you cease to exist✘
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.10.
Hozzászólás: 5952
Csatolások: 116
Azonosító: 201753
Offline offline
Miley Cyrus heart.gif , mert
gyönyörű,
erős /lelkileg/,
iszonyatosan jó hangja van,
nem érdekli, hogy mit gondolnak róla mások,
állatbarát,
kedves,
segítőkész...
van saját stílusa,
egyedi,
nem olvad bele a tömegbe, hanem igenis megmutatja, hogy Ő bizony ilyen és ha ez másnak nem tetszik akkor az Őt nem érdekli
heart.gif
2015. május 08. 19:52 #456
sziv55
sziv55
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 649
Csatolások: 10
Azonosító: 206347
Offline offline
nem irom ki mert hosszu lenne a lista,de rajta van a profilomon heart.gif
2015. május 08. 19:55 #457
- törölt felhasználó -    
Kendall Jenner teljes mértékben példakép. Sikeres, szép és váá! Nagyon tetszik a stílusa is, meg úgy általánosan az egész lány szimpatikus, ami nem véletlen.
2015. május 13. 21:03 #458
Earth Song
Earth Song
 
StátuszB2 vagyok muhahaaaaa
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.01.
Hozzászólás: 869
Csatolások: 0
Azonosító: 214568
Offline offline
Idézet (Earth Song @ 2014.12.29. 14:59)
Michael Jackson
A kismillió ok közül talán ezeket sorolnám fel, hogy miért is Ő a példaképem: Mert amikor a média térdre akarta őt kényszeríteni, mindenfélét hazudtak róla és vakon állították, hogy pedofil, ő szembe tudott nézni velük. Mert küzdött azért, hogy a világ egy jobb hely legyen a gyermekek számára, hogy felhívja a valódi problémákra a figyelmet. Azért, mert egy végtelenül türelmes és jó ember volt, aki a zenéjén keresztül próbálta meggyógyítani a világot. Törődött az emberekkel, és soha nem emlegette magát istencsászárként, pedig  a világ vezető előadója volt. Megmentette az életemet, és büszke vagyok rá, hogy Ő a példaképem.
https://33.media.tumblr.com/ce143a0c362bd50bfe3e978c62ea1cdf/tumblr_ngwq6ukgu61tibswoo1_250.gif


Az előző hozzászólásomhoz hozzátenném még, hogy példaképként tekintek:
-Anyukámra és a nagyszüleimre, mert mind fantasztikus és kedves emberek
-Audrey Hepburnre, mert bár rengeteg mindenen ment keresztül, mindig erős maradt és természetes
-A magyartanáromra, mert egy csodálatos és intelligens embernek tartom és rengeteg inspirációt ad, hogy hogyan tekintsek a világra, az életre
2015. május 16. 10:11 #459
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sugarbird @ 2009.08.21. 09:53)
Dukai Regina heart.gif  heart.gif  heart.gif ,
mert gyönyörû,kellemes személyiség,szépséges hanggal és jó divatérzékkel.

őt én is szeretem, simán el lehet képzelni példaképnek! wub.gif
2015. június 28. 05:00 #460
ReeceBibbyfan
ReeceBibbyfan
új tag
 
StátuszMindenkinek van egy jóképű szőke hercege. De az enyém barna hajú és szemüveges
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.06.
Hozzászólás: 48
Csatolások: 0
Azonosító: 243529
Offline offline
J. K. Rowling és Tolkien, mert a világ legjobb könyveit ők szerezték, Emma Watson, mert okos, és ekkora hirnév mellett sem veszitette el a fejét és Niall Horan, mert ilyen szeretettel teli fiút én még életemben nem láttam, és mindig nagyon aranyos a rajongóival. laugh.gif
24 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!