Starity

Kristen Stewart meztelenkedni fog

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. augusztus 28. 17:54 #1
Turmalina
Turmalina
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.16.
Hozzászólás: 183
Csatolások: 273
Azonosító: 66442
Offline offline
Kristen Stewart meztelenül fog megjelenni több jelenetben is a "Welcome to the Rileys" címû következõ filmjében. A Twilight sztárja James Gandolfini új filmjében egy fiatal sztriptíztáncosnõt plusz prostit fog játszani és emiatt több jelenetben is meztelenül fog megjelenni. Úgy tûnik a fiatal tini sztár ideges volt a forgatások miatt és ezért megkérte Twilightos kolleganõjét, Nikki Reedet, hogy kísérje el õt a forgatásra. "Igen, Kristennel megyek New Orleansba amíg forgat, jó támaszt nyújtok ezek szerint" mondta Reed az About.Com-nak.

De Stewart teljesen oda van a filmért és reménykedik benne, hogy a meztelensége a mozikba fogja csalogatni rajongóit. Azt mondta: "Ez egy független film amit nem sokan néznének maguktól. Most meg azt fogják mondani: Oh ez az nézzük meg Bellát (a Twilightból) meztelenül ebben a sztriptízes filmben. Õrület lesz."

"Ez az egyik legnehezebb szerep amit valaha kaptam. Egy fiatal, törött lelkû lányt játszok aki egy menekült. Egy utca gyerek. Egy sztriptízbárban dolgozik és James Gandolfini alakja is ugyanolyan halott belülrõl mint ez a lány. És felébresztik egymást.."

forrás:http://forks.gportal.hu

Na ehhez mit szóltok? blink.gif
2009. augusztus 28. 17:59 #2
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Na erre kíváncsi leszek biggrin.gif
2009. augusztus 28. 18:00 #3
Erzsike15
Erzsike15
(L)Robsten (L)
 
Státuszhttps://www.facebook.com/kristenstewarthungarianfans
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.04.
Hozzászólás: 1793
Csatolások: 3823
Azonosító: 97814
Offline offline
Hát kíváncsi leszek hogy mi sül ki belõle!!!!
De szerintem tuti, hogy jó lesz!!!!! thumbsup.gif
2009. augusztus 31. 11:33 #4
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
izgalmasan hangzik. várom a filmet smileeee.gif
2009. szeptember 02. 06:56 #5
bohockodo
bohockodo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.25.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 1
Azonosító: 96944
Offline offline
Meztelenkedés nélkül már nem is film a film manapság.
Én is kiváncsi leszek mikor szivárognak ki az elsõ képek.
2009. szeptember 06. 17:28 #6
Timejja
Timejja
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.20.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 16
Azonosító: 55332
Offline offline
Azért az nevetséges, hogy minden rendezõcske, meg színész, színésznõ azt hiszi, csak akkor jó egy film, ha pucérkodnak benne. Ez azért már egy pöppet gáz...
2009. szeptember 15. 11:24 #7
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Szerintem ezt inkább te hiszed, a filmek többségében nincs meztelenség. Meg amúgy is, mi a baj azzal, ha ledobják a ruhát a filmben? Tán' zavar? smileeee.gif Ha megvan rá az ok és nem pusztán azért meztelen benne valaki, hogy nézõt csalogassanak, akkor bele sem lehet kötni. Persze vannak olyan filmek, vígjátékok, ahol pont ez az egyik attrakció, de azokhoz hozzá is tartozik az erotika. Itt pedig elvileg nem a meztelenségen lesz a hangsúly, hanem a karaktereken. Bár, az Alkonyat után nem vagyok biztos benne, hogy egy ilyen komoly szerepet jól el tud játszani Kristen, de remélem, pozitívan csalódok. Meg James Gandolfini is segíthet neki, egy ilyen nagy színész mellett biztos többet kihoz magából.
2009. szeptember 15. 16:26 #8
Laraa
Laraa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.25.
Hozzászólás: 88
Csatolások: 2
Azonosító: 59108
Offline offline
háát, erre kiváncsi leszek..szeretem kristent, remélem emiatt nem fogják mindenhol szidni, mert sztem igenis jó színésznõ, és épp ez, nem kell elítélni egy filmet / színészt, színésznõt emiatt...
sztem meg fogja állni a helyét! smileeee.gif (habár, ez a fekete haj nem nagyon áll jól neki, és nemtudom mien lesz a Runawaysben unsure.gif )
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!