Forma1-es pilóták
2010. június 29. 07:48
#21
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Kicsinek Villeneuve volt a favorit.
Amikor újra elkezdtem nézni Massa lett a kedvencem, 2007 óta. Szurkolok még Vettelnek, de Kovalainen és Button is szimpatikus.
2010. július 12. 23:57
#24
|
|
jacksonrathbone |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.04. Hozzászólás: 501 Csatolások: 17 Azonosító: 124222 offline
|
Idézet (dark_angel @ 2010.07.12. 21:35)
én igazából ferrari drukker lennék, így most Massa és Alonso , régebben Schumi és Kimi is volt 
hát persze hogy MASSA
2010. július 13. 12:24
#26
Sziasztok.. Az én kedvenc pilótám
Fernando Alonso
de szeretem még: Nico Rosberget
Sebastian Vettelt
Jaime Alguersuarit
Felipe Massát
Jenson Buttont
asszem senkit nem hagytam ki
Hajrá Alonsooooooooo
de szeretem még: Nico Rosberget
Sebastian Vettelt
Jaime Alguersuarit
Felipe Massát
Jenson Buttont
asszem senkit nem hagytam ki
Hajrá Alonsooooooooo
2010. július 19. 10:56
#28
|
|
Viktoriiaaobsessed with FOB and P!ATD ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.02.22. Hozzászólás: 1122 Csatolások: 1946 Azonosító: 88094 offline
|
McLarenesek a favoritok
De a legnagyob kedvenc az Lewis
De a legnagyob kedvenc az Lewis
1 felhasználónak tetszik:
zsófi1997
2010. augusztus 03. 19:27
#30
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Fernando Alonso a kedvenc természetesen. De erősen dobogós még Robert Kubica is.
És azon kaptam magam, hogy azt a "k*cs*g b*nk*" Lewis Hamiltont is megkedveltem és drukkolok neki.
Természetesen mindegyiknek szigorúan a versenyzői kvalitásai miatt szurkolok, nem azért, mert "cuki pasi", vagy ilyesmi...
Mondjuk Alonso egész jóképű, de elsősorban nem ezért szeretem.
Ja, és fontos infó rólam, hogy ki nem állhatom a Ferrarit, sosem szerettem. Pfujj. Most is csak azért szurkolok annak a "csapatnak", mert Alo ott van...
És azon kaptam magam, hogy azt a "k*cs*g b*nk*" Lewis Hamiltont is megkedveltem és drukkolok neki.
Természetesen mindegyiknek szigorúan a versenyzői kvalitásai miatt szurkolok, nem azért, mert "cuki pasi", vagy ilyesmi...
Mondjuk Alonso egész jóképű, de elsősorban nem ezért szeretem.
Ja, és fontos infó rólam, hogy ki nem állhatom a Ferrarit, sosem szerettem. Pfujj. Most is csak azért szurkolok annak a "csapatnak", mert Alo ott van...
2010. augusztus 03. 20:52
#34
|
|
csicsi20♥ AckleHolic ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.06. Hozzászólás: 1664 Csatolások: 109 Azonosító: 119601 offline
|
Kimi-t szerettem, de azóta amióta nem versenyzik nem is nézem a Forma 1-et
1 felhasználónak tetszik:
FinlandForever
2010. augusztus 03. 20:59
#35
|
|
Bercsyúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.25. Hozzászólás: 84 Csatolások: 23 Azonosító: 128080 offline
|
Az örök kedvenc egyértelműen Kimi
de most talán Alonso, és Webbert is egyre jobban csípem
1 felhasználónak tetszik:
FinlandForever
2010. augusztus 04. 08:35
#36
|
|
Cinzina*Crystal Light* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.15. Hozzászólás: 1441 Csatolások: 4663 Azonosító: 37030 offline
|
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.08.03. 19:27)
Ja, és fontos infó rólam, hogy ki nem állhatom a Ferrarit, sosem szerettem. Pfujj. Most is csak azért szurkolok annak a "csapatnak", mert Alo ott van...
Nem vagy köteles szurkolni azért egy csapatnak mert a kedvenc pilótád ott van. Én nem drukkolok se a Lotusnak, se a Virginnek, csak azért mert ott vannak a kedvenceim... Eleinte a Toyotának se szurkoltam, csak azután kezdtem bele, miután a fél csapattal összehaverkodtam
2010. augusztus 04. 20:26
#37
|
|
BoscorelliLost but Won |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.08.01. Hozzászólás: 5972 Csatolások: 135718 Azonosító: 67913 offline
|
Minden idők legjobb pilótája az F1-ben, szerintem Jim Clark. Régebben nagy kedvencem volt Mika Hakkinen, és Jacques Villeneuve.
A mai mezőnyben az angoloknak szurkolok, a McLaren brit párosának, ők a legjobbak
A mai mezőnyben az angoloknak szurkolok, a McLaren brit párosának, ők a legjobbak
2010. november 21. 14:29
#39
|
|
Dalma97visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.29. Hozzászólás: 131 Csatolások: 47 Azonosító: 137415 offline
|
Az en kedvenceim:Lewis Hamilton,Sebastian Vette,Jenson Button,Felie Massa es Kimi!!!
1 felhasználónak tetszik:
FinlandForever
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline

