Forma1-es pilóták
2013. július 08. 21:46
#88
|
|
rafi REY MYSTERIOúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.10. Hozzászólás: 11 Csatolások: 22 Azonosító: 175226 offline
|
Hello!
Egy értelmű hogy Hamilton Ő A KIRÁLY miatta el kezdtem nézni a forma1-t és amikor elösször néztem a mecsét ez történt
velem
2013. július 08. 22:17
#89
|
|
Sunwell |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.28. Hozzászólás: 880 Csatolások: 59 Azonosító: 186812 offline
|
Kilenc éve nézem a Forma 1-et, és hogy őszinte legyek, azért kezdtem el, mert az egyik interjúban láttam nyilatkozni Fernando Alonso-t. Azóta fanatikus vagyok - Nando fanatikus, amíg csak élek.
(és az egész családot sikerült Alonso drukkerré változtatnom
)
Drágaságon kívül még szeretem Felipe Massát és Mark Webber-t (nagyon sajnálom, hogy ő jövőre kiszáll
).
Drágaságon kívül még szeretem Felipe Massát és Mark Webber-t (nagyon sajnálom, hogy ő jövőre kiszáll
2013. augusztus 19. 18:31
#91
Nagyon szeretem a Forma-1-et, szinte minden futamot megnézek. Különösebben nem szurkolok senkinek, de Alonsó versenyzése nagyon tetszik.
2013. augusztus 28. 14:02
#92
|
|
Miti |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.29. Hozzászólás: 604 Csatolások: 0 Azonosító: 154148 offline
|
2013-as év: Nico Rosberg, Lewis Hamilton, Fernando Alonso, Kimi Räikkönen, Romain Grosjean, Jenson Button, Nico Hülkenberg, Esteban Gutierrez
A töbiekkel sincs semmi bajom, de őket emelem ki.
A töbiekkel sincs semmi bajom, de őket emelem ki.
2013. augusztus 28. 14:08
#93
|
|
adri001 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.31. Hozzászólás: 796 Csatolások: 245 Azonosító: 192844 offline
|
az én kedvenceim Fernando Alonso és Sebastian Fettel,és amilyen szerencsém van idén az iskola által el tudtam menni az Időmérésre és a Szabadedzésre és egy pillanatra láttam is őket,nagy élmény volt
2013. szeptember 12. 21:03
#94
|
|
F1-Foci1999új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.08.03. Hozzászólás: 32 Csatolások: 2 Azonosító: 182406 offline
|
Sebastian Vettel the best
Imádom
1 felhasználónak tetszik:
Cat23
2013. szeptember 12. 21:19
#95
|
|
VampireBellaVilágegyetemista |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.24. Hozzászólás: 1918 Csatolások: 364 Azonosító: 162606 offline
|
Lewis Hamilton, Jenson Button, Nico Rosberg, Jules Bianchi, Romain Grosjean, Niki Lauda, Eddie Irvine ,James Hunt, Gilles Villeneuve és Ayrton Senna
2013. szeptember 13. 12:43
#97
|
|
DorykaaaCrystal Sky |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.09.29. Hozzászólás: 1145 Csatolások: 53 Azonosító: 161375 offline
|
Én Alonso és Rosberg drukker vagyok ! Vettelt ki nem állhatom ... Szerintem csak a kocsi jó alatta ... /saját vélemény /
1 felhasználónak tetszik:
gruberniki2
2013. szeptember 13. 16:33
#98
Nekem Vettel a kedvencem!De Kimi és Nico Rosberg is jó!
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline