Starity

Castle (2009-2016)

24 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 28. 21:37 #101
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Asszem a finálé nézése közben meg fogok válni a fél hajkoronámtól. Ha már itt tartunk az egész hajamtól, mivel ezen kívül még van 2 sorifinálém...
2 felhasználónak tetszik: benyaw93, Kelsey
2011. május 17. 08:00 #102
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
ÚRISTEN, EGYSZERŰEN NEM TUDOM, HOGY MIT KEZDJEK MAGAMMAL EZUTÁN A FINÁLÉ UTÁN... ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: zsofeeh
2011. május 17. 11:14 #103
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
OH NO, YOU DIDN'T ohmy.gif
2011. május 21. 23:35 #104
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Idézet (benyaw93 @ 2011.04.28. 21:07)
3x24 - Knockout

thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
6 felhasználónak tetszik: Christo, funny18, kriszti145, zsofeeh, Mirjána, Boscorelli
2011. május 23. 22:26 #105
t_krisztin
t_krisztin
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.08.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 15
Azonosító: 95430
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.03.23. 18:13)
Berendelték a 4. évadot! beer.gif  thumbsup.gif

Köszi a képeket meghajolo.gif


komolyan lesz 4. evad??? de most, hogy spoiler Becket-et megoltek...?
2011. május 23. 22:35 #106
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (t_krisztin @ 2011.05.23. 22:26)
komolyan lesz 4. evad??? de most, hogy spoiler Becket-et megoltek...?


Hát ha lesz 4. évad, valszeg nem halt meg...
2011. május 25. 16:50 #107
Fruzzsi
Fruzzsi
visszatérő vendég
 
Státuszwww.bestseries.ucoz.hu -t szerkesztem ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.10.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 150894
Offline offline
én imádom ezt a sorozatot, angolul is követem, és a 4. évad premierjében összejönnek XD:)
2011. május 31. 20:02 #108
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Ejj gyerekek, végre egy kivételesen érdekes sorozat meghajolo.gif
Ma kezdtem, gyorsban három részt meg is néztem biggrin.gif De érdekel, a továbbiakban is, nagyon is, úgyhogy szerintem holnapra már ki is lesz végezve az első évad beer.gif

Öhm, az a jó, hogy én egyáltalán nem láttam korábban egy részt se, és így most van egy lemaradás, amit be kell hoznom, hozzátok képest, de ez egyfelől jó is, mert nem kell várnom az új részekre, csak indítom, és már megy is laugh.gif

Minden képet visszamenőleges hatállyal köszönök szépen. Sajnos most az időm nem nagyon engedi, hogy böngészgessek közöttük, de ha lesz egy kicsivel több időm rá, biztos átnézem őket wink.gif

Most is erős a csábítás, hogy rákattintsak-e a következő részre vagy sem. laugh.gif Holnapi vizsga vs. Castle. rolleyes.gif Na jó, még egy utolsó rész belefér a szünetembe rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Christo, kriszti145
2011. május 31. 21:05 #109
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.31. 20:02)
Ejj gyerekek, végre egy kivételesen érdekes sorozat meghajolo.gif 
Ma kezdtem, gyorsban három részt meg is néztem biggrin.gif De érdekel, a továbbiakban is, nagyon is, úgyhogy szerintem holnapra már ki is lesz végezve az első évad  beer.gif 
Öhm, az a jó, hogy én egyáltalán nem láttam korábban egy részt se, és így most van egy lemaradás, amit be kell hoznom, hozzátok képest, de ez egyfelől jó is, mert nem kell várnom az új részekre, csak indítom, és már megy is laugh.gif 
Minden képet visszamenőleges hatállyal köszönök szépen. Sajnos most az időm nem nagyon engedi, hogy böngészgessek közöttük, de ha lesz egy kicsivel több időm rá, biztos átnézem őket wink.gif 
Most is erős a csábítás, hogy rákattintsak-e a következő részre vagy sem. laugh.gif  Holnapi vizsga vs. Castle. rolleyes.gif Na jó, még egy utolsó rész belefér a szünetembe rohog.gif


Csak vigyázz velük, mert lehet, hogy találsz közöttük spoilereset is wink.gif
Én is február körül kezdtem nézni és villámsebességgel ledaráltam a részeket. Az egyik legjobb nyomozós sorozat (nálam a legjobb a most futó hasonló sorozatok közül) thumbsup.gif
3 felhasználónak tetszik: Boscorelli, funny18, kriszti145
2011. május 31. 21:34 #110
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.05.31. 21:05)
Csak vigyázz velük, mert lehet, hogy találsz közöttük spoilereset is wink.gif 
Én is február körül kezdtem nézni és villámsebességgel ledaráltam a részeket. Az egyik legjobb nyomozós sorozat (nálam a legjobb a most futó hasonló sorozatok közül) thumbsup.gif


Már találtam, így gyorsban, amikor rákattintottam a topikra smileeee.gif A nyomozólány megnöveszti a haját meghajolo.gif Ami részemről like, nem is értem, miért jó a rövid haj a nőknek? A hosszú sokkal-sokkal szebb wub.gif

Lol, most veszem észre, hogy az előző hozzászólásban késztetést kellett volna írnom blush.gif Azért a csábítás az kicsit más laugh.gif
Bocs, az offért. smileeee.gif


Igen, ez szerintem is nagyon jó sorozat. Nem gondoltam volna. TV-ben láttam egy ajánlót, UPC Videótárnál, és megtetszett. Tetszik a fickó beszólásai, és olykor idegesíti vele a csajt, amin én jókat nevetek laugh.gif

Meg aztán, tényleg jó kis krimi sorozat ez. Az is bejön, hogy nagyjából minden részben van egy kis fordulat. Tiszta jó. Pl. most néztem meg az egyetemi haverokról szóló részt. Sosem gondoltam volna, pláne az elején, hogy az egyik haver tette, de amikor öngyilkost lett Ő is. Gondoltam, hát itt akkor kész vége az epizódnak. És nem. Szóval nagyon jók ezek. Bár azért, ha az ember jártas az ilyenekben, akkor az árulkodó jeleket észreveszi, és rájön ki a gyilkos rolleyes.gif De az a jó, hogy nem minden részben egyértelmű mindjárt a 2. percben wink.gif

Vagy lehet csak nekem nem, és én egy betanuló vagyok még laugh.gif

De komolyan, ez egy frankó kis sorozat, remélem 4 évadnál többet fog megélni, de ahogy nézem, IMDb-n is, meg külföldi oldalakon, azért elég népszerű, úgyhogy szerintem megfog ez élni 7-8-at is. Így most erre tippelnék. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Christo, kriszti145
2011. június 01. 09:21 #111
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.31. 21:34)
...miért jó a rövid haj a nőknek? A hosszú sokkal-sokkal szebb  wub.gif...


A vélemény olyan, mint a fing. Mindenkinek van, de benn kellene tartani.
2011. június 01. 09:46 #112
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Solarian @ 2011.06.01. 09:21)
A vélemény olyan, mint a fing...


Én ezt más hasonlattal ismerem, de, ja, a lényeg ugyanez.
Valóban egy privát vélemény volt, elfelejtettem odaírni, hogy szerintem. Sorry. Mást így utólag, nem tudok mondani beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Solarian
2011. június 01. 22:00 #113
- törölt felhasználó -    
Június 7-én az RTL Klub újra útjára bocsátja a híres amerikai sikersorozatot thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. június 01. 23:23 #114
- törölt felhasználó -    
Én is lelkes rajongó vagyok, de sajnos szerintem még másfél hónapig várnom kell a fináléra, mert amikor leszedtem az évadot, akkor még Amerikában sem fejezték be, így nincs meg az utolsó pár rész, letölteni meg most nem akarok, mert majd elutazok. Viszont szerintem rákeresek, hátha valahol lesz spoiler, mert kíváncsi vagyok, én nem szeretem megvárni a filmekben/sorozatokban a végét, inkább úgy vagyok vele, hogy 'lőjék le a poént'. laugh.gif Vagy ha esetleg lenne olyan kedves valaki, akkor egy pm-ben is szívesen fogadnám blush.gif rolleyes.gif
2011. június 02. 08:30 #115
ZebWolf
ZebWolf
visszatérő vendég
 
Státuszfemalekpopmusicvideos.wordpress.com Női KPOP együttesek képei és videóklipjei
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 0
Azonosító: 151961
Offline offline
jó volt a finálé, mondjuk a cliffhanger egy nagy kamu laugh.gif
2011. június 02. 08:37 #116
ZebWolf
ZebWolf
visszatérő vendég
 
Státuszfemalekpopmusicvideos.wordpress.com Női KPOP együttesek képei és videóklipjei
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 0
Azonosító: 151961
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.06.01. 23:23)
Vagy ha esetleg lenne olyan kedves valaki, akkor egy pm-ben is szívesen fogadnám blush.gif  rolleyes.gif


vmiért nem sikerült privit küldenem neked dry.gif
2011. június 07. 13:16 #117
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Sziasztok fanok! smileeee.gif Ez a promo kép még nem volt igaz? Legalábbis, én gyorsan végignéztem a topikot és nem láttam blush.gif

Ha mégis, akkor sorry, ha pedig nem, akkor íme beer.gif
3 felhasználónak tetszik: funny18, Mirjána, zsofeeh
2011. június 08. 23:14 #118
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Befejeztem a második évadot is, bár a végét én kicsit furcsálltam, de alapvetően nem volt egy rossz évad. Kedvenc részem nem is kérdés melyik volt. Amikor meg akarták ölni Beckettet. Két részre bontották azt a cselekményszálat és a gyilkos állandóan üzeneteket hagyott. Nagyon érdekes volt. Aztán öngyilkos lett. Azt hittem az ügy meg van oldva, de az túl egyszerű lett volna. Úgyhogy csavartak még rajta egyet, kiderült, mégse az a gyilkos, aki öngyilkos lett, pedig én is azt hittem. Utána viszont nem tudtam, hogy, akkor vajon, akkor ki is lehet, de tök jól megoldották, tetszett, ahogy Castle rájött (arra is).
Igazából, azt figyeltem meg, az ügyek többségét (talán) Ő oldja meg.


Itt a második évad legvégén, az utolsó négy epizódban (azt hiszem), csatlakozott egy új nyomozó (Demming) a teamhez. Hát engem idegesített a jelenléte. Nem tudom megmondani igazából miért, egyszerűen olyan, ahogy Castle is mondta, túl tökéletes, vagy valahogy így. Szóval, lényeg a lényeg, valamiért nagyon unszimpatikus volt nekem. Na meg, mivel a Castle a kedvenc karakterem a sorozatban (minő meglepő smileeee.gif) ezért annak szurkolok, hogy ő érje el a célját, ne ez a bájgúnár. biggrin.gif

Szóval, az évad végén örültem, amikor mondjuk úgy, ez az új, ám, de unalmas fickó kiszállt a játékból. Csak az érdekelt volna, hogy mit akart valójában mondani Kate. Sajnos túl lassan mondta ki, és közbevágott az egyik ex-feleség.
2011. június 09. 23:23 #119
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Egy új, ezentúl rendszeres topiklátogató érkezett a körötökbe biggrin.gif

Pár perce megnéztem a 3. évad fináléját.. na de ugorjunk vissza az időbe smileeee.gif Május 16-án elkezdtem nézni a sorozatot, előtte néhány (fél)részt láttam már a tévében, de kellett valami, amit tudok nézni majd a nyáron. Ebből nem lett semmi, mert alig egy hónap alatt kivégeztem a három évadot. Nem bántam meg, iszonyatosan imádom a sorozatot, abszolút Team Casckett vagyok a legeslegelső rész óta. Imádtam a 3. évad 13. részében azt a bizonyos jelenetet, azóta nem bírom elfelejteni. Viszont ami most a fináléban történt.. elkezdtem zokogni, mint valami őrült. Nem bírtam visszatartani a könnyeimet. Lehet, hogy mostanában nem vagyok a toppon és ez lehetett az oka, de ennél ütősebb finálét azt hiszem, hogy még nem láttam. Minden elismerésem a készítőké, a színészeké. Nagyon várom már a negyedik évadot! laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Christo, Boscorelli
2011. június 10. 00:06 #120
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (zsofeeh @ 2011.06.09. 23:23)
Egy új, ezentúl rendszeres topiklátogató érkezett a körötökbe biggrin.gif
Pár perce megnéztem a 3. évad fináléját.. na de ugorjunk vissza az időbe smileeee.gif Május 16-án elkezdtem nézni a sorozatot, előtte néhány (fél)részt láttam már a tévében, de kellett valami, amit tudok nézni majd a nyáron. Ebből nem lett semmi, mert alig egy hónap alatt kivégeztem a három évadot. Nem bántam meg, iszonyatosan imádom a sorozatot, abszolút Team Casckett vagyok a legeslegelső rész óta. Imádtam a 3. évad 13. részében azt a bizonyos jelenetet, azóta nem bírom elfelejteni. Viszont ami most a fináléban történt.. elkezdtem zokogni, mint valami őrült. Nem bírtam visszatartani a könnyeimet. Lehet, hogy mostanában nem vagyok a toppon és ez lehetett az oka, de ennél ütősebb finálét azt hiszem, hogy még nem láttam. Minden elismerésem a készítőké, a színészeké. Nagyon várom már a negyedik évadot! laugh.gif


Abszolút megértelek. Ez a sorozat már-már a Harmadik Műszak magassága körül van nálam. (Nem tudom nézted-e azt, de lényeg a lényeg, Boscorelli kb. olyan alapkarakter volt ott, mint itt Castle, szóval a nicknevem innen jön, ezzel már sokat el is mondtam wink.gif)

Pedig nem gondoltam ám volna, hogy lesz egy ilyen, ami végre ennyire érdekel. Épp beszélgettük nem rég Christoval, hogy mennyi epizódot tudunk megnézni a kedvenc sorozatunkból egy nap alatt. Na, ezt most csúnyán megdöntöttem, előző hétvégén, mármint a saját csúcsom, természetesen. smileeee.gif

Őszintén szólva, kicsit hasonlít is a kettő, mármint a Harmadik Műszakban is rengeteg esemény volt a zsarukról, belső ellenőrzésről, téglákról, korrupt járőrökről/nyomozókról, szóval, van kis hasonlóság a kettő között, de azért inkább különböznek.

Nekem ebben a sorozatban az tetszett meg, hogy olyan karakterek játszanak benne, akikkel az első pillanattól tudtam azonosulni, és tudtam választani egy kedvencet, akinek én magam is szurkolok, hogy érje el a céljait. smileeee.gif

Hát, ami az S03E13-at illeti, ott még nem tartok, de már megnéztem, mert annyi képen láttam, gondoltam, ekkora baj nem érhet, ha ezt előre megnézem élőben. Nahát igen. Lenne két hölgy, akiktől én is elfogadnék hasonlót laugh.gif Hupsz, ezt nem írtam, eltértem kicsit a témától, sorry. pardon.gif

Én is kíváncsi vagyok már a 4. évadra, pedig még nem fejeztem be a 3.-at, csak pár dolgot már tudok, és lényeg a lényeg, érdekel, hogy folytatják, milyen új cselekményekbe kerül bele kedvenc nyomozó párosunk. beer.gif
2 felhasználónak tetszik: zsofeeh, Christo
24 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok