Starity

Harry Potter megijedt a vámpíroktól

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. november 26. 15:35 #1
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Komoly ellenfélre talált Harry Potter az Alkonyat-sorozat vámpírjainak személyében. A két tinifilm elképesztõ népszerûsége már a készítõket is aggasztja. Jövõ novemberben kerül mozikba a Harry Potter-széria következõ darabja, ám elõtte még kijön a vámpírok harmadik filmje. Ennek tudatában újragondolják a roxforti varázslók történetét, és a film rendezõje újabb változtatásokat eszközöl. A már leforgatott anyagot újra megvágja, hogy még dinamikusabb, még feszültebb legyen a sztori. A szerzõdés szerint az írónõ, J. K. Rowling ragaszkodott ahhoz, hogy ne legyen sok eltérés a könyvhöz képest, de az már biztos, hogy számos jelenetet egyszerûen kihagynak az új filmbõl.

2009. november 26. 15:48 #2
eventyr
eventyr
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.09.
Hozzászólás: 132
Csatolások: 8
Azonosító: 107368
Offline offline
beteges.. mi a fenét várnak? van a potternek is egy rajongótábora, és az alkonyatnak is, meg nyilván van átfedés is a kettõ közt.
a potter filmekkel eddig is az volt a baj, hogy a negyedik óta baromi sokat zuhant a színvonal, számomra legalábbis, azzal az összevisszasággal, amit az újabb részeiben sikerült összehozniuk.
nem is igazán értem mire fel paráznak hisz kb 5 hónap lesz a két premier között. aki potter rajongó, az nem fog "csak úgy" elhatárolódni az utolsó részektõl sem..
2009. november 26. 16:00 #3
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Hát nemtom én iszonyat nagy Potter fan vagyok, mégis vonakodva megyek majd a 7. film elsõ felére... fáj kijelentenem de a filmek egyszerûen egyre szarabbak. sad.gif (Bocsánat azoktól, akiknek tetszett mindegyik) Nekem nagy csalódás volt a 6. is...
Az elsõ részeket többször is megnéztem moziban, a 6- at a premieren, és azóta se láttam, pedig már elérhetõ jó minõségben is. Nem fogok rohanni a boltba az tuti sad.gif
De hát Potterrõl van szó, mindenképp teljes lesz a gyûjtemény.
2009. november 27. 11:22 #4
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. November 26. - 16:35)
...de az már biztos, hogy számos jelenetet egyszerûen kihagynak az új filmbõl.

miért, eddig nem ezt csinálták? blink.gif ha a 4. könyvet egyben leadják, akkor két hétig ott ülhetünk a moziban...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!