Starity

Lánya elõtt lépett félre Tom Cruise

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. december 11. 00:58 #1
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Tom Cruise nem zavartatta magát, és elég bensõségesen búcsúzkodott Cameron Diaztól, miközben Katie és Suri végignézte az egészet.



Tom Cruise és Cameron Diaz mindig jó párost alkotnak a vásznon. De nemcsak a kamerák elõtt tökéletes köztük az összhang. Sõt, a két kollega annyira elmélyült a búcsúzkodásba új filmjük, a Knight & Day egyik jelente után, hogy még Cruise családjának jelenléte sem tûnt fel nekik. Katie Holmes és a kis Suri meg akarták lepni a papát, ám õk lepõdtek meg igazán, amikor Tom percekig ölelgette és puszilgatta Cameront. A meghitt jelenetet egy ideig tûrte Katie, majd nem túl õszinte mosollyal az arcán felkapta lányát, és otthagyták a nagy barátokat.


Tommy fiú életének hölgyei tényleg jól teszik, ha rajtatartják a szemüket a családfõn, mert Cameron vonzerejének nem sokan tudtak eddig ellenállni. Emellett a páros már régen ismeri egymást, és a Vanília égbolt címû alkotásban egymás testével is megismerkedtek. Ám azon a forgatáson Penélope Cruz jobban lekötötte Tom figyelmét. Most viszont csak Diaz van versenyben.
2009. december 11. 09:56 #2
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8042
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Mindig is tudtuk, hogy Tom Cruise-t sem az eszéért szeretjük...
2009. december 11. 10:29 #3
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
ezaz. így kell hírt írni a semmirõl. smileeee.gif
a képeken is látszik hogy semmi különleges nem történt...
2009. december 11. 10:45 #4
Tinkerbell
Tinkerbell
 
Státuszéhesapocakooom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.08.
Hozzászólás: 508
Csatolások: 1900
Azonosító: 109664
Offline offline
magassarkú pipellõ van a kiscsajon? blink.gif
2009. december 13. 16:44 #5
kylie.m
kylie.m
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.20.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 301
Azonosító: 41685
Offline offline
Idézet(Tinkerbell @ 2009. December 11. - 10:45)
magassarkú pipellõ van a kiscsajon?  blink.gif


Aha, már kiskorában tönkre vágják a gerincét.
2009. december 16. 17:38 #6
Tinkerbell
Tinkerbell
 
Státuszéhesapocakooom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.08.
Hozzászólás: 508
Csatolások: 1900
Azonosító: 109664
Offline offline
Idézet(kylie.m @ 2009. December 13. - 16:44)
Aha, már kiskorában tönkre vágják a gerincét.

mindent megadnak neki. még egy gerincferdülést is.
2009. december 16. 18:34 #7
eventyr
eventyr
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.09.
Hozzászólás: 132
Csatolások: 8
Azonosító: 107368
Offline offline
Idézet(Tinkerbell @ 2009. December 16. - 17:38)
mindent megadnak neki. még egy gerincferdülést is.

úgy hallottam, Katie Holmes azzal védekezik, hogy az a kiscipõ ugyanolyan mint amit versenytáncos kisgyerekek hordanak, és ortopédiailag meg anatómiailag nem egészségtelen. én mondjuk ebben nem kételkedem, nyilván van elég pénzük arra is hogy ilyen cipõben járassák a gyereket, meg még ha olyan szülõk is amilyenek, valószínûleg nem akarnak rosszat annak a gyereknek..

az ölelkezés meg.. még megérteném, ha egy jelenet lenne, de úgy derül ki a cikkbõl hogy csak úgy búcsúzkodtak a forgatáson, nem kamera elõtt. így én is fel lennék háborodva, de ahogy eddig Holmes szerepét ismerjük ebben a házasságban, úgysem tesz semmi érdemlegeset. aztán ki tudja, lehet h látszólag tûr, aztán nem hivatalosan meg úgy rángatja madzagon a férjét ahogy nem szégyelli smileeee.gif
2009. december 17. 00:23 #8
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(eventyr @ 2009. December 16. - 18:34)
úgy hallottam, Katie Holmes azzal védekezik, hogy az a kiscipõ ugyanolyan mint amit versenytáncos kisgyerekek hordanak, és ortopédiailag meg anatómiailag nem egészségtelen. én mondjuk ebben nem kételkedem, nyilván van elég pénzük arra is hogy ilyen cipõben járassák a gyereket, meg még ha olyan szülõk is amilyenek, valószínûleg nem akarnak rosszat annak a gyereknek..

az ölelkezés meg.. még megérteném, ha egy jelenet lenne, de úgy derül ki a cikkbõl hogy csak úgy búcsúzkodtak a forgatáson, nem kamera elõtt. így én is fel lennék háborodva, de ahogy eddig Holmes szerepét ismerjük ebben a házasságban, úgysem tesz semmi érdemlegeset. aztán ki tudja, lehet h látszólag tûr, aztán nem hivatalosan meg úgy rángatja madzagon a férjét ahogy nem szégyelli smileeee.gif

rohog.gif Hajrá Katie thumbsup.gif ! Veled vagyok _nevet.gif _nevet.gif
2009. december 17. 00:29 #9
- törölt felhasználó -    
Biztos nem Katie hordja otthon a nadrágot, én abból a nõbõl semmi jót nem nézek ki...És már megbocsássanak a nagy fanok, de hülyének tartom, mért kell szerencsétlen gyerek gyerekkorát elcseszni? blink.gif Speciel jobban élvezné, ha normális ruhákban szaladgálhatna egyik játszótérrõl a másikra, stb. Majd akkor kb 10-12 éves korában már plasztikáztatni fogják vinni, vagy hogy? Annyira nem értem az ilyen embereket, meg az eféléket kéne jól tarkóncsapni, hogy ébredjenek már föl a mesevilágból...
2009. december 17. 01:11 #10
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
blink.gif Sajnos ezt jól mondtad. Tényleg álom világban élnek. Erre mondják azt, hogy jó módjában már azt se tudja, hogy mit csinál. (Rosszabb a helyzet, ha tudja mellow.gif )
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!