Starity

Feketére váltott a sztáranyuka

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. december 12. 19:42 #1
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Jennifer Garner nem tartozik a külsejüket megszállottan változtatgató hírességek közé, most mégis belement a sötét hajkoronába egy fotózás erejéig.

Talán Hollywood leghétköznapibb anyukája Jennifer Garner, mivel õ él a legkevésbé sztárokra jellemezõen. Keveset figyel a divatra, és nem bánja, ha smink nélkül, szakadt nadrágban kell a gyerekekért mennie. Most azonban az utóbbi évek leglátványosabb fotósorozatát vállalta be. A színésznõ a legújabb trendnek megfelelõ ruhákat húzott magára, a haját pedig engedte feketére varázsolni. A színváltás, és maga az egész fényképezés arra kellett, hogy végre megmutassa a világnak, visszanyerte eredeti alakját. A második szülése után ugyanis egyenesen kövérnek és undorítónak érezte magát. Most tehát joggal büszke rá, hogy majdnem egy év kemény munkával ilyen látványos eredményt ért el.


Jennifer egyébként továbbra sem tervezi, hogy vérbeli sztárként éljen. Neki ugyanis sokkal fontosabbak a gyerekei, mint a hírneve. Így örülne neki, ha a paparazzik nem követnék mindenhova, mert nagy boldogsággal nem tölti el, amikor nem túl jó passzban kapják lencsevégre.
2009. december 13. 16:40 #2
kylie.m
kylie.m
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.20.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 301
Azonosító: 41685
Offline offline
Szerintem nagyon jól áll neki smileeee.gif
2009. december 13. 17:25 #3
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4443
Csatolások: 9874
Azonosító: 105388
Offline offline
Idézet(kylie.m @ 2009. December 13. - 16:40)
Szerintem nagyon jól áll neki smileeee.gif

sztem is nagyon fekete hajjal is. thumbsup.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!