Starity

Halálba hajszolja magát a díva

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. január 15. 23:52 #1
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Lady GaGa életében elõször kénytelen volt lemondani egy koncertet, miután a teste a végsõ kimerültség határán nem bírta tovább, és összeesett az öltözõjében.


Profizmusa miatt még azok is elismerik Lady GaGát, akiket idegesít a zenéje, vagy a külseje, így érthetõ, hogy a rajongók mindig elégedettek vele. Tegnap este azonban pár ezer fiatal csalódottan hagyta el az egyik indianai csarnokot, pedig GaGa showra mentek. Az énekesnõ ugyanis nem lépett színpadra, mert egy órával a kezdés elõtt összeesett az öltözõjében. A huszonhárom éves dívához azonnal orvosokat hívtak, akik felmosták a Lady-t, majd nagy nehezen meggyõzték róla, hogy ma nem fog koncertezni. GaGa ugyan könyörgött nekik, hogy engedjék szeretett közönsége elé, de veszélyesen ki volt merülve és száradva, így pedig komoly baleset is történhetett volna vele.

A Lady késõbb a Twitteren kért elnézést mindenkitõl, miután órák hosszat zokogott a szállodában, amiért megbántotta fanjait. Az elmaradt koncertet a hónap végén fogja pótolni, és megígérte, hogy ezentúl jobban figyel magára, és nem történik ilyesmi. Bár a több pihenés lehetetlennek tûnik, mivel még egy jó darabig turnén lesz a világ körül, és még újabb idõpontokat is tervez a Haus of GaGa.
2010. január 16. 00:54 #2
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Pedig az egészsége a legfontosabb, Jacko és Brittany Murphy példája is ezt sugallhatná számára. Ha tovább hajszolja magát, akkor a rajongóknak sem lesz jó.
2010. január 16. 01:36 #3
- törölt felhasználó -    
Én nagyon bírom ezt a feminista dívát, tényleg profin és keményen dolgozik. A Bad Romance pedig a legjobb, legigényesebb klipp amit eddig valaha is láttam (mint egy kisfilm, zseniális mozdulatok,kifejezések, és már a "ruhák" 50%-a baromi jól áll rajta, sõt.. már-már mûvészi az alakítása. Príma a vágás, kiváló rendezés - ha videóklipp, akkor ez az etalon).
A "díva" mint jelzõ ma pedig minden, csak nem rá erõltetett ellentétben másokkal.

És még milyen kis lelkiismeretes a közönségével. smileeee.gif Mindenesetre ez az elájulás egy jel volt számára a testétõl, muszáj visszábbvennie.

További sikereket! beer.gif
2010. január 16. 01:46 #4
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Akkor nézz még klipeket, vannak annál jobbak is. smileeee.gif Nekem is tetszik, de a legjobbnak nem nevezném. smileeee.gif
2010. január 16. 01:57 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet(Necros @ 2010. January 16. - 01:46)
Akkor nézz még klipeket, vannak annál jobbak is. smileeee.gif Nekem is tetszik, de a legjobbnak nem nevezném. smileeee.gif


Megmosolyogtattál.. biggrin.gif Láttam már nem kettõt (csak most nehogy egy obeliszk dõljön le -bruhaha smileeee.gif), és akkor sem szégyellem vállalni a véleményemet.wink.gif
Ebben az esetben pedig nincs objektív álláspont, különbözünk, szerencsére nekem más az ingerküszöböm mint Neked, már ha nem haragszol meg ezért. beer.gif
2010. január 16. 01:59 #6
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Persze, ízlések és pofonok... smileeee.gif És nem véletlenül volt ott a két szmájli, nem kinyilatkoztatás vagy tény volt. smileeee.gif
2010. január 16. 02:05 #7
- törölt felhasználó -    
Viszont ha ez nem túl nagy OFF, akkor írhatnál referenciának egyet ami számodra annyira emlékezetes volt az elmúlt 15 évben, mert nekem egy sem ugrik be. meghajolo.gif /mint klipp vizuálisan/
2010. január 16. 13:18 #8
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Macarena. cool.gif nevet2.gif laugh.gif Ok, ez csak vicc volt. biggrin.gif

Most komolyan, például ezek:
Fatboy Slim - Weapon Of Choice - Egyszerû, de mégis látványos és elegáns, no meg Christopher Walken van benne. smileeee.gif
Guyz Nite - Die Hard - Igen, ez "csak" egy összevágott klipsorozat a Dia Hard filmekbõl, de ettõl még a legnagyobb kedvenceim közt a helye. smileeee.gif
Junior Senior - Move Your Feet - Mert kreatív.
One-T + Cool-T - The magic key - Szintén.
Basement Jaxx - Do Your Thing - Ez is.
Cypress Hill - Lowrider - kiváló példa arra, hogy kell kinéznie egy rap videónak. cool.gif
The Goops - Build Me Up, Buttercup - Kevin Smith. meghajolo.gif _nevet.gif
Rodrigo y Gabriela - Diablo Rojo - Mert zseniális zenészek és a klip is nagyon ügyesen van megcsinálva. Ez is bizonyítja, hogy nem kell feltétlenül rengeteg pénz, sok szuper, látványos effekt, vagy esetleg extravagáns kosztüm ahhoz, hogy egy hangulatos klipet csináljon valaki.
Midfield General - Disco Sirens - Igen, két lány táncol lézerfényben, de mondja valaki, hogy nem gyönyörûek... rohog.gif A látvány engem legalábbis magával ragad. blush.gif biggrin.gif
1-2 klasszikus klip még: Michael Jackson - Thriller
Michael Jackson - Earth Song
Jacko - Remember The Time
Vagy több videó a Queen-tõl, Will Smith-tõl, meg egy rakás klip, ami most nem jut eszembe.
2010. január 16. 22:39 #9
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(Necros @ 2010. January 16. - 13:18)

Régen imádtam ezt a számot és a klippet. Köszi, hogy belinkelted, ezer éve keresem. meghajolo.gif
És, hogy ne legyen annyira OFF, én is csak azt tudom mondani, hogy az egészsége legyen az elsõ, fõleg a mai világban. sad.gif
2010. január 16. 22:42 #10
- törölt felhasználó -    
Nagyon remélem, õ nem jut Jackson és Brittany sorsára...
2010. január 17. 18:32 #11
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4443
Csatolások: 9874
Azonosító: 105388
Offline offline
Idézet(CanDee Sweet @ 2010. January 16. - 22:42)
Nagyon remélem, õ nem jut Jackson és Brittany sorsára...

én is remélem sad.gif
2010. január 17. 18:55 #12
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Szegénynek tényleg nem ártana egy kis pihenés unsure.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!