Starity

Pretty Little Liars / Hazug Csajok Társasága (2010-2017)

94 oldal 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 23. 23:16 #861
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
Pretty Little Liars 3x12 "The Lady Kill" Summer Finale Sneak Peek



5 felhasználónak tetszik: Adrianna, Misao, pink_bunny, nicol bellox, Vampiregirl1
2012. augusztus 24. 09:52 #862
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (saii @ 2012.08.23. 23:16)
Pretty Little Liars 3x12 "The Lady Kill" Summer Finale Sneak Peek
 


Wow. Na erre kiváncsi leszek. w00t.gif
u.i: szegény Ashleyt (Hannah) nem akarom bántani,de Emmy nincs a jövőjében. Ez a sírás... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Twilight6, Vampiregirl1
2012. augusztus 24. 20:51 #863
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (saii @ 2012.08.23. 23:16)
Pretty Little Liars 3x12 "The Lady Kill" Summer Finale Sneak Peek


3 felhasználónak tetszik: Cintii, Vampiregirl1, pink_bunny
2012. augusztus 24. 21:06 #864
dreamscometrue
dreamscometrue
visszatérő vendég
 
StátuszThe night is dark and full of terrors.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.16.
Hozzászólás: 498
Csatolások: 226
Azonosító: 122968
Offline offline
Na de ki a halott? Abból ítélve, hogy Hannah sír a legjobban, Caleb-re tippelek, esetleg az anyukájára.
Egyébként szerintem az előző rész végén az a két "A" Cece volt és Alison. Mondjuk ezt így nem nagyon tudom alátámasztani, de a kígyót nem Paige rakta oda valószínűleg, aki rajta kívül tehette az pedig Cece. A legfőbb "A" nálam még mindig Ali, a könyvek alapján.

Annak meg nagyon örülök, hogy végre felpörögtek az események, az évad eddigi részei elég unalmasak voltak, nagyon húzták a dolgot, és nem derült ki semmi lényeges dolog sem.
1 felhasználónak tetszik: Alizgirl98
2012. augusztus 24. 21:16 #865
- törölt felhasználó -    
Idézet (dreamscometrue @ 2012.08.24. 21:06)
Na de ki a halott? Abból ítélve, hogy Hannah sír a legjobban, Caleb-re tippelek, esetleg az anyukájára. 
Egyébként szerintem az előző rész végén az a két "A" Cece volt és Alison. Mondjuk ezt így nem nagyon tudom alátámasztani, de a kígyót nem Paige rakta oda valószínűleg, aki rajta kívül tehette az pedig Cece. A legfőbb "A" nálam még mindig Ali, a könyvek alapján.

Annak meg nagyon örülök, hogy végre felpörögtek az események, az évad eddigi részei elég unalmasak voltak, nagyon húzták a dolgot, és nem derült ki semmi lényeges dolog sem.


hát én is először calebre gondoltam, de most már mona-ra,ami magyarázat ugyan úgy hanna kiborulására hiszen mona-ért is aggódik, sztem megfog halni, vagy vmi lesz vele, miközben emilyt akarja gondolom bántani
de igazából már paige re se gyanakszom, mivel tuti hogy jenna nate-re gondolt, hiszen valami oka sztem volt annak h hirtelen már nem foglalkozott vele, én bunkóskodott, nem hinnémm hogy CeCe hívása miatt lett hirtelen távolságtartó Nate-tel, meg hát túl nyilvánvaló volt hogy paige re gondol, teljesen ártatlan ebben tutira biztos vagyok, mivel nagyon rápróbálják terelni a gyanút
2012. augusztus 25. 07:30 #866
dreamscometrue
dreamscometrue
visszatérő vendég
 
StátuszThe night is dark and full of terrors.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.16.
Hozzászólás: 498
Csatolások: 226
Azonosító: 122968
Offline offline
Este nekem is beugrott, hogy valószínűleg Mona lesz az, főleg, hogy a trailerekben meg a sneak peek-ben is azt nyomatják, hogy kiszabadult, és ismét felöltötte a jól ismert fekete dzsekit.
KÖNYVES SPOILER: Ráadásul a könyvben is meghal, bár ott, ha jól emlékszem, akkor még a Spencer-es incidens után, mikor lezuhan a szikláról. SPOILER VÉGE
Mindenesetre nagyon sajnálnám, egyik kedvenc szereplőm. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2012. augusztus 25. 10:49 #867
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.08.24. 21:16)
jenna nate-re gondolt, hiszen valami oka sztem volt annak h hirtelen már nem foglalkozott vele, én bunkóskodott, nem hinnémm hogy CeCe hívása miatt lett hirtelen távolságtartó Nate-tel, meg hát túl nyilvánvaló volt hogy paige re gondol, teljesen ártatlan ebben tutira biztos vagyok, mivel nagyon rápróbálják terelni a gyanút

Nekem van egy olyan érzésem, hogy Nate ölte meg Mayát. Emlékeztek a részben, mikor Hanna mondja neki, hogy Jenna egy időben csak megjátszotta, hogy nem lát? Nate ezen hogy kiakadt és a következőt mondta Jennának: "I know you saw me". Vagyis "Tudom, hogy láttál." Ez szerintem arra utalhat, hogy mikor Nate megölte Mayát akkor Jenna azt látta és az epizód végén ezért figyelmeztette Emilyt, hogy vigyázzon kivel barátkozik. Ez csak egy elmélet, de szerintem az alapja megvan! biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Cintii, saii, pink_bunny, Alizgirl98, bajer
2012. augusztus 25. 13:39 #868
- törölt felhasználó -    
Idézet (benyaw93 @ 2012.08.25. 10:49)
Nekem van egy olyan érzésem, hogy Nate ölte meg Mayát. Emlékeztek a részben, mikor Hanna mondja neki, hogy Jenna egy időben csak megjátszotta, hogy nem lát? Nate ezen hogy kiakadt és a következőt mondta Jennának: "I know you saw me". Vagyis "Tudom, hogy láttál." Ez szerintem arra utalhat, hogy mikor Nate megölte Mayát akkor Jenna azt látta és az epizód végén ezért figyelmeztette Emilyt, hogy vigyázzon kivel barátkozik. Ez csak egy elmélet, de szerintem az alapja megvan! biggrin.gif

teljesen igazad van, így már az a rész is érthető hogy miért kiabálta azt jennának, ráadásul elég hátborzongató ha ő ölte meg mayat, miért tette volna? de teljesen vszínű hogy erről van szó, én legalábbis már biztos vagyok benne, hiszen így sok minden értelmet kap, paige meg tök ártatlan az tuti, hát remélem így lesz, mert elég meredek húzás lenne ha maya gyilkosa a tesója lenne
2012. augusztus 25. 14:03 #869
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.08.25. 13:39)
teljesen igazad van, így már az a rész is érthető hogy miért kiabálta azt jennának, ráadásul elég hátborzongató ha ő ölte meg mayat, miért tette volna? de teljesen vszínű hogy erről van szó, én legalábbis már biztos vagyok benne, hiszen így sok minden értelmet kap, paige meg tök ártatlan az tuti, hát remélem így lesz, mert elég meredek húzás lenne ha maya gyilkosa a tesója lenne

Szerintem, ha valóban Nate volt az, aki megölte Mayát, akkor féltékenységből. Mivel ugyebár Maya sokat beszélt neki Emilyről meg minden, és mivel a srácnak már jó ideje nem volt senkije, a lány meg itt dicsekedett neki, akkor elkaphatta ezt a féltékenységi roham és megölte őt. Bár ez a rész még kicsit homályos több szempontból is. Paige-nek meg szerintem Ali hollttestének kiásásához van köze. Ugyebár Spenc és Hanna megtalálták Aria fülbevallójának másik felét, amit elvileg temettek el sok más cuccal együtt. Nos, vagy ő volt az, aki kiásta és elvette a cuccokat, így ő az 'A' csapet egyik tagja, valamint az áruló, vagy pedig 'A' felültette őt és ráakarja kenni a dolgot. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2012. augusztus 26. 16:18 #870
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (Kiim @ 2012.08.16. 11:15)

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/547128_460908353939735_1232887101_n.jpg


Az itt a gond a feltételezésetekkel, hogy az a személy nincs a képen, szóval róla most tuti nem derül ki, hogy az 'A' csapat része. pardon.gifJelenleg ez az állás. Nekem még az jutott eszembe, hogy Mona helyett lehet még Lucas lesz az, aki miatt sír Hanna, de egylőre maradnék a Monas verziónál (mondjuk nem akarom, hogy meghaljon). Nem hiszem, hogy Caleb vagy az anyukája lenne a hordágyon...
2 felhasználónak tetszik: dreamscometrue, Vampiregirl1
2012. augusztus 26. 17:47 #871
- törölt felhasználó -    
véletlenül se caleb legyen a hordágyon
egyénként aki a hordágyon van az egyenlő az árulóval is? mert én úgy voltam vele hogy mona meghal,de ugye nem ő az áruló, szóval sztem ha az a kép tuti biztos, és nate teljesen kizárva, akkor tippelek mondjuk emilyre v tobyra, bár remélem h nem ő az
2012. augusztus 26. 17:59 #872
dreamscometrue
dreamscometrue
visszatérő vendég
 
StátuszThe night is dark and full of terrors.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.16.
Hozzászólás: 498
Csatolások: 226
Azonosító: 122968
Offline offline
Na, akkor az én elképzelésem szerint "A" nem egyenlő Maya gyilkosával. Lehet, hogy ez így kicsit meredek, de most elég erősen Nate-re gyanakszom. Azt nem mondom, hogy "A" keze nem volt benne a dologban, lehet, hogy valamivel felhergelte az amúgy is elég "heves" természetű srácot, és Mayára irányította a figyelmét, hogy ő legyen az áldozat. Gondolom egyrészt Emily miatt, másrészt pedig, tudhatott valamit, amint az a videóiból is sejthető.
Az áruló szerintem Emily lesz, de nem úgy ahogy mi gondoljuk. Lehet, hogy választania kell Paige (aki egyébként 90%-ban tök ártatlan) és a lányok között, ő pedig az előbbit választja, és ez lesz a "nagy árulás" (simán kinézem a készítőkből, hogy megint beharangoznak valami hatalmas dolgot, aztán mégse lesz olyan meglepő. Így volt múltkor is, amikor azt mondták nem az lesz "A" aki a könyvekben, aztán mégis..).
Az is lehetséges, hogy mégis csak Paige lesz az, bár az előzetesekből és a képekből ítélve, nem ő lesz az a nagy áruló, vagy csak később derül rá fény, nem volt benne az előzetesben az erre utaló rész.
Ezrára már annyian gyanakodnak, hogy hülyeség lenne, ha tényleg ő árulná el a lányokat, bár azért dobna valamit a tök unalmas karakterén. Lucast meg így behozni csak úgy hirtelen, hogy ebben az évadban szinte nem is láttuk, eléggé béna lenne.
Na, kb. ennyi, persze nyilván van még valami csavar, amiről nem tudunk, és az összes, eddig felállított elmélet meg fog dőlni, vagy pont a legegyértelműbb lesz az igazi. Majd kiderül biggrin.gif Most nem fehérítek, remélem nem írtam semmi spoilereset.
4 felhasználónak tetszik: Cintii, pink_bunny, Alizgirl98, Beba13
2012. augusztus 27. 19:07 #873
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5220
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Idézet (benyaw93 @ 2012.08.25. 10:49)
Nekem van egy olyan érzésem, hogy Nate ölte meg Mayát. Emlékeztek a részben, mikor Hanna mondja neki, hogy Jenna egy időben csak megjátszotta, hogy nem lát? Nate ezen hogy kiakadt és a következőt mondta Jennának: "I know you saw me". Vagyis "Tudom, hogy láttál." Ez szerintem arra utalhat, hogy mikor Nate megölte Mayát akkor Jenna azt látta és az epizód végén ezért figyelmeztette Emilyt, hogy vigyázzon kivel barátkozik. Ez csak egy elmélet, de szerintem az alapja megvan! biggrin.gif

Hm, ez egész jó elmélet, én erre még nem is gondoltam! happy.gif
Még a végén az is lehet, hogy igaz lesz.
De szerintem ez kissé fura lenne, mivel Nate-t, amikor Maya élt, még nem is láttuk, most meg hirtelen Maya halála után feltűnik, és akkor kiderülne, hogy ő a gyilkos... rolleyes.gif
2012. augusztus 27. 19:16 #874
- törölt felhasználó -    
Az egyik kedvenc sorozatom, a kedvenc karakterem Spencer. heart.gif
2012. augusztus 27. 19:24 #875
- törölt felhasználó -    
el se hiszem már csak egy rész és szünet
és egy hét és suli ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2012. augusztus 28. 16:11 #876
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Valaki szokta online élőben nézni a sorozatot? Még sosem csináltam ilyet, de nem hinném, hogy holnap reggelig kibírom, már ma este tudni akarom mi lesz a fináléban. pilot.gif
2012. augusztus 28. 16:19 #877
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Adrianna @ 2012.08.28. 16:11)
Valaki szokta online élőben nézni a sorozatot? Még sosem csináltam ilyet, de nem hinném, hogy holnap reggelig kibírom, már ma este tudni akarom mi lesz a fináléban.  pilot.gif

Igen, én néztem élőben, de az utolsó mondatodat nem nagyon értem, mert holnapig ki kell bírnunk, mivel nálunk hajnali 2-kor kezdődik ami az amerikaiaknak este van. smileeee.gif
2012. augusztus 28. 16:23 #878
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2012.08.28. 16:19)
Igen, én néztem élőben, de az utolsó mondatodat nem nagyon értem, mert holnapig ki kell bírnunk, mivel nálunk hajnali 2-kor kezdődik ami az amerikaiaknak este van.  smileeee.gif

A holnap reggelt én kb. délelőtt 11-re/délre értettem, mert eddig általában akkor néztem meg. Igen, nekem a hajnali kettő az még ma este van. rohog.gif Ha szépen kérem, linket is kaphatok? angel.gif
2012. augusztus 28. 16:33 #879
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Adrianna @ 2012.08.28. 16:23)
A holnap reggelt én kb. délelőtt 11-re/délre értettem, mert eddig általában akkor néztem meg. Igen, nekem a hajnali kettő az még ma este van.  rohog.gif Ha szépen kérem, linket is kaphatok?  angel.gif

Így már értem laugh.gif Elvileg ez a link fog működni, de ha nem akkor oldalt a chatnél vagy alatt a twitternél majd linkelgetik a működőt. A minőségével néha vannak gondok, de nézhető. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2012. augusztus 28. 16:39 #880
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2012.08.28. 16:33)
Így már értem  laugh.gif Elvileg ez a link fog működni, de ha nem akkor oldalt a chatnél vagy alatt a twitternél majd linkelgetik a működőt. A minőségével néha vannak gondok, de nézhető.  smileeee.gif

Igen sajátos időrendem van, mert nekem este az még az, amikor nem alszok, utána jön az alvásidő és miután felkelek akkor van a reggel. pardon.gif Köszönöm szépen, remélem nem lesz gond, de csak nem. meghajolo.gif
94 oldal 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!