Starity

Pretty Little Liars / Hazug Csajok Társasága (2010-2017)

94 oldal 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 25. 19:28 #961
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
Idézet (Barbus87 @ 2012.10.25. 19:14)
Na, megnéztem én is az új részt, tetszett smileeee.gif
Lássuk csak: Garrett tuti tudott még valamit, csak hát ugye kicsit meghalt mielőtt beszélhetett volna. Amúgy nem sajnáltam, inkább ő, mint Ezra, Toby vagy Caleb vagy a csajok. Na, akkor ami leesett, hogy Mona volt Caleb-bel azonos jelmezben. Aki Spencerre támadt az nem tudom ki, de kíváncsian várom, lesz-e jelentősége, hogy Aria megszúrta az egyik elrablót. A hullazsákban nem tudom ki volt, de arra is kíváncsi vagyok. Már ketten meghaltak abból a bizonyos klubból, remélem Jason nem hal meg majd. Az utolsó jelenetben szerintem Ali kezét láthattuk, mert az az ő hátsó kertje volt, pont úgy nézett ki, mint mikor Garrett-tel és Jennával vitázott. A kiscsajt nem tudtam mire vélni, de frászt kaptam tőle. Kérdés: Szerintetek Toby tényleg gonosz vagy csak segíteni akar Spencert így védeni? Sztem nem gonosz  dry.gif


A kreátor I. Marlene King elmondása szerint Toby nem kettős ügynök, hanem mindvégig az A-Team tagja volt, szóval a gonoszak táborát erősíti.
2012. október 25. 19:34 #962
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (saii @ 2012.10.25. 19:28)
A kreátor I. Marlene King elmondása szerint Toby nem kettős ügynök, hanem mindvégig az A-Team tagja volt, szóval a gonoszak táborát erősíti. 



Hát ez furaakkor nem is szereti Spencert? Én meg ugye azt hallottam, hogy Toby az egyetlen aki nem hazudott még az évadban. Akkor ez most hogy is van? Meg ez így olyan béna, akkor miért mutatták meg? ohmy.gif
2012. október 25. 20:03 #963
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
Idézet (Barbus87 @ 2012.10.25. 19:34)
Hát ez furaakkor nem is szereti Spencert? Én meg ugye azt hallottam, hogy Toby az egyetlen aki nem hazudott még az évadban. Akkor ez most hogy is van? Meg ez így olyan béna, akkor miért mutatták meg?  ohmy.gif


Szerintem azért mutatták meg, hogy ne csak a lányok szemszögéből lássuk a történetet. Ez bizonyos fokon izgalmasabbá teszi a továbbiakat hiszen mi tudjuk, hogy Toby kicsoda, míg a lányok csak sötétben tapogatóznak.
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, pink_bunny
2012. október 27. 16:34 #964
csillaglány
csillaglány
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.29.
Hozzászólás: 1420
Csatolások: 37
Azonosító: 174497
Offline offline
Ez a rész megint nagyon ütősre sikeredett, már alig várom a következőt. smileeee.gif Azt viszont nem értettem, hogy hogy került oda az a kislány Hannaék házába, és hogy mi volt a jelentősége ennek? Na mindegy... Ezra nekem még mindig gyanús, szerintem tutira ő volt a pirosruhás "nő". Az miatt is gondolom ezt, mert amúgy is lemondta, hogy nem megy erre a halloweeni bulira, a végén meg tök váratlanul még is felbukkan. Ráadásul a műkörömdarabka is ami letört azt bizonyítja, hogy nem is nő volt a pirosruhás. Meg Arra meg kíváncsi leszek, hogy Toby meg Spencer meddig lesznek együtt, és hogy mikor jönnek rá, hogy igazából ki is ő. A végén pedig igazán megmutathatták volna, hogy ki vagy mi van abban a hullazsákban.
3 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Alizgirl98, xxNikixx
2012. október 28. 00:31 #965
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (csillaglány @ 2012.10.27. 16:34)
Ez a rész megint nagyon ütősre sikeredett, már alig várom a következőt. smileeee.gif Azt viszont nem értettem, hogy hogy került oda az a kislány Hannaék házába, és hogy mi volt a jelentősége ennek? Na mindegy... Ezra nekem még mindig gyanús, szerintem tutira ő volt a pirosruhás "nő". Az miatt is gondolom ezt, mert amúgy is lemondta, hogy nem megy erre a halloweeni bulira, a végén meg tök váratlanul még is felbukkan. Ráadásul a műkörömdarabka is ami letört azt bizonyítja, hogy nem is nő volt a pirosruhás. Meg  Arra meg kíváncsi leszek, hogy Toby meg Spencer meddig lesznek együtt, és hogy mikor jönnek rá, hogy igazából ki is ő. A végén pedig igazán megmutathatták volna, hogy ki vagy mi van abban a hullazsákban.


A hullazsákban tuti,hogy Alison van,vagy legalábbis vki akit Alisonként temettek el. tongue.gif Az ő maradványai tűntek el és Jason nagyon ráfókuszált a zsákon lévő temetkezési vállalat nevére,mivel gondolom rögtön felismerte,hogy ők temették el Alisont.
Én remélem,hogy Ezra nincs benne az A-Teambe és csak vmi saját dolga miatt volt olyan titokzatos a rész elején.Nekem nagy csalódás lenne,ha őt is beletennék,nem elég Toby? dry.gif
A "szellemes" rész nekem se volt teljesen tiszta,hogy most akkor ez tényleg ilyen Supernaturales dologba ment át vagy mi? Oké,hogy halloweeni rész,de azért teljesen ne ugorjunk már el a sorozat eddigi valóságától. rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Alizgirl98, katie993, Adrianna, xxNikixx, rencsi95
2012. október 28. 03:17 #966
Rihannna
Rihannna
Faág™
 
StátuszRihannna még nem állította be a státuszát és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.10.
Hozzászólás: 1807
Csatolások: 118
Azonosító: 124776
Offline offline
Ma barátnőmmel, Selenna-val, megnéztük a legújabb részt. És hát képtelenek voltunk persze megálni, hogy ne kombináljunk, és ne kezdjük el megint azt találgatni, hogy ki lehet "A". Tehát a következő szófo$ás arról fog szólni, hogy szerintünk ki A.biggrin.gif

SPOILER!! csak olyannak ajánljuk, aki a legutolsó részig látta.smileeee.gif

Szóval az egész úgy kezdődött, hogy még az első halloween-i részben Alison mesélt egy ikerpárról. Már sokan írták előttem is, hogy valószínűleg az az ő története, meg hogy Curotney helyet cserélt vele, stbstb. Na de: Alison-nak volt egy ikertestvére ugyebár, akit Courtney-nak hívtak és mondjuk elmegyógyintézetben volt, így senki sem tudott róla. Alison ugyebár nagyon népszerű volt, Courtney pedig féltékeny volt rá, és megszökött az elmegyógyintézetből. Mivel ikrek, de nemsokat látták egymás mellett őket, szinte fel sem tűnhet a változás, hogy már nem is Alison van kint, hanem Courntey. Courtney helyet cserélt így Alisonnal, akit visszaküldtek az elmegyógyintézetbe, mert azt hitték ő Courtney. (Olyan mintha magán Alisonon veszekedtek volna. Amikor a mesében az ikrek veszekszenek a babákon először csak három babával játszanak akik úgy néznek ki mint Spencer, Hanna, és Emily (Aria az asztalon fekszik) és végül mindegyik babát eldobják és egyszerre elkezdenek veszekedni egy szőke babán aki Alison. Mintha azon veszekednének, hogy ki legyen Alison!! KÉP ) Ezek után Courtney éli Alison életét. Alison megszökik az elmegyógyintézetből, és megöli Courtney-t, viszont mindenki azt hiszi hogy Alison halt meg, miközben nem, hanem Courtney,csak ugye észrevétlenül kicserélődtek. Ezek után mindenki gyászolja Alisont, pedig az eredeti Alison életben van.
A lányok álmokban találkoznak Alisonnal. Vagy legalábbis ők azt hiszik, hogy ezek csak álmok, pedig valójában a még élő Alison megy el hozzájuk.
KÉP
Viszont ha jobban belegondolunk, Alison az itt lévő képen nem bántja Emily-t, sőt, ő az aki kimenti abból a garázsból ahol majdnem meghalt. Hanna-hoz is elmegy a kórházba, és ott is elmondja, hogy elege van abból a p*csából aki "A" és hogy rajta van az ügyön, és el fogja intézni. biggrin.gif
Majd elmegy Spencer-höz is, aki szintén azt hiszi hogy csak álmodik, pedig mikor reggel felkel, ki van nyitva az ajtó. Ki nyitogatja az ajtót, amikor ketten voltak a házban a nővérével, és mindketten aludtak? Valószínűleg nemcsak álmodta Ali-t, hanem alóban ott volt nála.
TEHÁT: Alison nem A. Alison segíti a lányokat, próbálja őket megmenteni A-től.
Na de felmerül a kérdés, hogy akkor ki A? Ki az aki szintén tudja mindegyikük titkát, aki szintén mindenhol ott van, aki mindig mindenről tud.
Aria.
Tudom, ez így elsőre furán hangzik, ha még senki nem gondolkodott el azon, hogy talán Aria A, meg akinek ő a kedvence, az nyilván védi őt. De ez csak egy elmélet.
Ha belegondolunk, akkor Aria sokkal kevesebbet szenved, mint a többiek:
Kezdjük a legeslegelején. A legelső részben megtalálják Alison (vagy inkább Courtney) hulláját, és elkezdődnek az üzenetek. Nagyon azon van a hangsúly, hogy pontosan egy éve tűnt el Alison, de nem olyan biztos, hogy azért most történnek a dolgok, mert egy éve kezdődött minden. Hanem, mert Aria egy éve elment, és most visszajött. Amíg távol volt semmi nem történt városban, visszaérkezett, és hoppá, hirtelen sms-eket kapnak A-től.
Aztán folytassuk azzal, hogy a lányok rendesen megszenvedik a párkapcsolatokat. Hanna-val szakít Caleb, Spencer Tobyval, Emily barátnője pedig meghal. De Aria? Aria a sorozat eleje óta együtt van Ezrával. De hát érthető, miért is ronatná el a saját párkapcsolatát, nemigaz?smileeee.gif
Aria felveszi Vivian (vagyis Alison) piroskabátját, és az nála is marad. A képek önmagukért beszélnek:
KÉPKÉP
A lányok babákat kapnak amiken keresztül A üzen nekik. Hanna-nak meg kell akadályoznia egy egész esküvőt, és Emily és Spencer is megkapja a feladatát (még ha Emily később is). De Aria? Aria azta feladatot kapja, hogy Jackie-t küldje el. Jackie Ezra exbarátnője, szóval ez nem túl nagy feladat Aria-nak, ezzelmagának is jót tesz, aztán ujjal mutogathat A-re, hogy miatta tette.Pedig maga miatt volt az egész...
KÉP
Aria megtudja, hogy az apja félrelép Meredith-el, és megrongálja az irodáját. Rúzzsal ír a falra. Na de hol is látunk mi viszont rúzst? Amikor a lányok felmennek Spencer szobájába, és a tükörre A rúzzsal írt egy üzenetet...
KÉP
A legújabb részben, ami ismét egy halloween-i rész, Adam Lambert megkérdezi, hogy Arianak mi a neve. De Adam nem hallja, mert éppen nagy zaj van. Úgyhogy Ariaaz üvegre írja le a nevét. Eléggé érdekesen. Az első három betűvel még nem is lenne baj, de az utolsó A betű kicsit sem olyan, mint az első A betű. Hanem inkább úgy néz ki, mint ahogy A alá szokta írni az üzeneteket.
(Plusz miután Aria eltűnik, és letörlika feliratot, csupán egy A betűt hagynak ott, hogy "A" ott járt, nem az utolsó A betűt hagyják ott, mert akkor a lányoknak könnyen feltűnhetne, hogy Aria pont úgy írja az A betűt, mnt az üzenetekben. Tehát utólag javítják Aria hibáját, és letörlik a nevéből az árulkodó betűt.biggrin.gif)
KÉP
Ami pedig a legeslegfeltűnőbb, az az álarcos bálon lévő ruhája. A fekete hattyúban lévő ember A, igaz? Na de a lányok benézték, mert más jelmezt néztek fekete hattyú jelmeznek. Aria ruhája volt az igazi fekete hattyú...
KÉP

--
Most sokan azt gondolhatják, hogy ez mind szép és jó, amit leírtam az még igaz is lehetne, ha.. HA!! nem történt volna az a legutóbbi részben ami. Hogy Aria-t majdnem megölték. Ezen mi is sokat gondolkodtunk. Aria csupán eljátszotta volna azt Tobby-val és Monával, hogy le akarják lökni őt a vonatról, és amúgy meg az egész meg volt tervezve? Nem, dehogyis! Térjünk vissza Corutney-hoz és Alison-hoz is, mert őket sem csak úgy leírtam. Szóval Alison meglátogatta a lányokat, ők meg csak azt hitték hogy álmodták, pedig nem is. És mindenkit meglátogatott kivéve (!!!) Aria-t. Amikor a lányoknál volt, mindannyiuknak elmondta, hogy ő tudja, hogy ki A, csak nem mondhatja el. Tehát Alison tud róla, hogy Aria "A", ezért nem Is látogatta meg őt, mint a többieket. Aria-t, pedig majdnem kinyírták a vonaton. Az A-team nem nyírhatta ki, hiszen az elméletünk szerint ő A. Viszont Alison meg szeretné szabadítani a lányokat "A"-től, tehát meg akarja őket szabadítani Aria-tól. Ezzel magyarázható az, hogy Aria majdnem meghalt. Aria nem számított rá, ezért félt annyira, és ezért nem csak játszotta a show kedvéért.biggrin.gif És erre az is bizonyíték, hogy amikor Aria-t tolták a dobozban, hogy letolják a vonatról, nem mutatták meg, hogy kik tolják le. Csak annyit lehet lekövetkeztetni, hogy két ember tolja, és mivel Tobby és Mona is a vonaton vannak, azonnal mindenki az gondolja, hogy biztosan ők akarnak végezni vele. Pedig nem, Tobby és Mona Aria-val vannak, Aria-t egy másik két személy akarta megölni, akik Alisonnal vannak. Csak róluk nem tudunk semmit.smileeee.gif

No hát erre jutottunk. Jó olvasást, ez hosszú lett xD smileeee.gif
21 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, chelseagirl18, Alizgirl98, katie993, Cintii, csillaglány, Selenna, Lolla, Diinaa, Adrianna, Corby, cintia0023, xxNikixx, DeWiL, Ashleys., nicol bellox, Blaze, Vain, rencsi95, zsuzsye, Luckie
2012. október 28. 12:31 #967
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rihannna @ 2012.10.28. 03:17)
Ma barátnőmmel, Selenna-val, megnéztük a legújabb részt. És hát képtelenek voltunk persze megálni, hogy ne kombináljunk, és ne kezdjük el megint azt találgatni, hogy ki lehet "A". Tehát a következő szófo$ás arról fog szólni, hogy szerintünk ki A.biggrin.gif
SPOILER!! csak olyannak ajánljuk, aki a legutolsó részig látta.smileeee.gif
Szóval az egész úgy kezdődött, hogy még az első halloween-i részben Alison mesélt egy ikerpárról. Már sokan írták előttem is, hogy valószínűleg az az ő története, meg hogy Curotney helyet cserélt vele, stbstb. Na de: Alison-nak volt egy ikertestvére ugyebár, akit Courtney-nak hívtak és mondjuk elmegyógyintézetben volt, így senki sem tudott róla. Alison ugyebár nagyon népszerű volt, Courtney pedig féltékeny volt rá, és megszökött az elmegyógyintézetből. Mivel ikrek, de nemsokat látták egymás mellett őket, szinte fel sem tűnhet a változás, hogy már nem is Alison van kint, hanem Courntey. Courtney helyet cserélt így Alisonnal, akit visszaküldtek az elmegyógyintézetbe, mert azt hitték ő Courtney. (Olyan mintha magán Alisonon veszekedtek volna. Amikor a mesében az ikrek veszekszenek a babákon először csak három babával játszanak akik úgy néznek ki mint Spencer, Hanna, és Emily (Aria az asztalon fekszik) és végül mindegyik babát eldobják és egyszerre elkezdenek veszekedni egy szőke babán aki Alison. Mintha azon veszekednének, hogy ki legyen Alison!! KÉP  ) Ezek után Courtney éli Alison életét. Alison megszökik az elmegyógyintézetből, és megöli Courtney-t, viszont mindenki azt hiszi hogy Alison halt meg, miközben nem, hanem Courtney,csak ugye észrevétlenül kicserélődtek. Ezek után mindenki gyászolja Alisont, pedig az eredeti Alison életben van.
A lányok álmokban találkoznak Alisonnal. Vagy legalábbis ők azt hiszik, hogy ezek csak álmok, pedig valójában a még élő Alison megy el hozzájuk.
KÉP
Viszont ha jobban belegondolunk, Alison az itt lévő képen nem bántja Emily-t, sőt, ő az aki kimenti abból a garázsból ahol majdnem meghalt. Hanna-hoz is elmegy a kórházba, és ott is elmondja, hogy elege van abból a p*csából aki "A" és hogy rajta van az ügyön, és el fogja intézni. biggrin.gif
Majd elmegy Spencer-höz is, aki szintén azt hiszi hogy csak álmodik, pedig mikor reggel felkel, ki van nyitva az ajtó. Ki nyitogatja az ajtót, amikor ketten voltak a házban a nővérével, és mindketten aludtak? Valószínűleg nemcsak álmodta Ali-t, hanem alóban ott volt nála.
TEHÁT: Alison nem A. Alison segíti a lányokat, próbálja őket megmenteni A-től.
Na de felmerül a kérdés, hogy akkor ki A? Ki az aki szintén tudja mindegyikük titkát, aki szintén mindenhol ott van, aki mindig mindenről tud.
Aria.
Tudom, ez így elsőre furán hangzik, ha még senki nem gondolkodott el azon, hogy talán Aria A, meg akinek ő a kedvence, az nyilván védi őt. De ez csak egy elmélet.
Ha belegondolunk, akkor Aria sokkal kevesebbet szenved, mint a többiek:
Kezdjük a legeslegelején. A legelső részben megtalálják Alison (vagy inkább Courtney) hulláját, és elkezdődnek az üzenetek. Nagyon azon van a hangsúly, hogy pontosan egy éve tűnt el Alison, de nem olyan biztos, hogy azért most történnek a dolgok, mert egy éve kezdődött minden. Hanem, mert Aria egy éve elment, és most visszajött. Amíg távol volt semmi nem történt  városban, visszaérkezett, és hoppá, hirtelen sms-eket kapnak A-től.
Aztán folytassuk azzal, hogy a lányok rendesen megszenvedik a párkapcsolatokat. Hanna-val szakít Caleb, Spencer Tobyval, Emily barátnője pedig meghal. De Aria? Aria a sorozat eleje óta együtt van Ezrával. De hát érthető, miért is ronatná el a saját párkapcsolatát, nemigaz?smileeee.gif
Aria felveszi Vivian (vagyis Alison) piroskabátját, és az nála is marad. A képek önmagukért beszélnek:
KÉPKÉP
A lányok babákat kapnak amiken keresztül A üzen nekik. Hanna-nak meg kell akadályoznia egy egész esküvőt, és Emily és Spencer is megkapja a feladatát (még ha Emily később is). De Aria? Aria azta feladatot kapja, hogy Jackie-t küldje el. Jackie Ezra exbarátnője, szóval ez nem túl nagy feladat Aria-nak, ezzelmagának is jót tesz, aztán ujjal mutogathat A-re, hogy miatta tette.Pedig maga miatt volt az egész...
KÉP
Aria megtudja, hogy az apja félrelép Meredith-el, és megrongálja az irodáját. Rúzzsal ír a falra. Na de hol is látunk mi viszont rúzst? Amikor a lányok felmennek Spencer szobájába, és a tükörre A rúzzsal írt egy üzenetet...
KÉP
A legújabb részben, ami ismét egy halloween-i rész, Adam Lambert megkérdezi, hogy Arianak mi a neve. De Adam nem hallja, mert éppen nagy zaj van. Úgyhogy Ariaaz üvegre írja le a nevét. Eléggé érdekesen. Az első három betűvel még nem is lenne baj, de az utolsó A betű kicsit sem olyan, mint az első A betű. Hanem inkább úgy néz ki, mint ahogy A alá szokta írni az üzeneteket.
(Plusz miután Aria eltűnik, és letörlika feliratot, csupán egy A betűt hagynak ott, hogy "A" ott járt, nem az utolsó A betűt hagyják ott, mert akkor a lányoknak könnyen feltűnhetne, hogy Aria pont úgy írja az A betűt, mnt az üzenetekben. Tehát utólag javítják Aria hibáját, és letörlik a nevéből az árulkodó betűt.biggrin.gif)
KÉP
Ami pedig a legeslegfeltűnőbb, az az álarcos bálon lévő ruhája. A fekete hattyúban lévő ember A, igaz? Na de a lányok benézték, mert más jelmezt néztek fekete hattyú jelmeznek. Aria ruhája volt az igazi fekete hattyú...
KÉP
--
Most sokan azt gondolhatják, hogy ez mind szép és jó, amit leírtam az még igaz is lehetne, ha.. HA!! nem történt volna az a legutóbbi részben ami. Hogy Aria-t majdnem megölték. Ezen mi is sokat gondolkodtunk. Aria csupán eljátszotta volna azt Tobby-val és Monával, hogy le akarják lökni őt a vonatról, és amúgy meg az egész meg volt tervezve? Nem, dehogyis! Térjünk vissza Corutney-hoz és Alison-hoz is, mert őket sem csak úgy leírtam. Szóval Alison meglátogatta a lányokat, ők meg csak azt hitték hogy álmodták, pedig nem is. És mindenkit meglátogatott kivéve (!!!) Aria-t. Amikor a lányoknál volt, mindannyiuknak elmondta, hogy ő tudja, hogy ki A, csak nem mondhatja el. Tehát Alison tud róla, hogy Aria "A", ezért nem Is látogatta meg őt, mint a többieket. Aria-t, pedig majdnem kinyírták a vonaton. Az A-team nem nyírhatta ki, hiszen az elméletünk szerint ő A. Viszont Alison meg szeretné szabadítani a lányokat "A"-től, tehát meg akarja őket szabadítani Aria-tól. Ezzel magyarázható az, hogy Aria majdnem meghalt. Aria nem számított rá, ezért félt annyira, és ezért nem csak játszotta a show kedvéért.biggrin.gif És erre az is bizonyíték, hogy amikor Aria-t tolták a dobozban, hogy letolják a vonatról, nem mutatták meg, hogy kik tolják le. Csak annyit lehet lekövetkeztetni, hogy két ember tolja, és mivel Tobby és Mona is a vonaton vannak, azonnal mindenki az gondolja, hogy biztosan ők akarnak végezni vele. Pedig nem, Tobby és Mona Aria-val vannak, Aria-t egy másik két személy akarta megölni, akik Alisonnal vannak. Csak róluk nem tudunk semmit.smileeee.gif

No hát erre jutottunk. Jó olvasást, ez hosszú lett xD smileeee.gif

Szívesen megcáfolnám ezt az elméletet, de nem tudom. Mindent alátámasztottatok bizonyítékkal, és sztem simán lehet hogy a dolgok így vannak.Sorra veszem én is amiket felhoztatok.
Courtney-s verzió miszerint Ali helyett ő halt meg Ali által, nagyon meggyőző. Ha minden igaz a könyv is úgy van hogy az ikertestvére halt meg helyette és nem pedig ő. Nem olvastam nem tudom hogy ott mivel magyarázzák, de a ti elméletetek eléggé igaznak tűnik. Csak a kérdés az hogy Ali miután megölte Courtney-t miért maradt a háttérben és hitette el hogy ő halt meg? Akk már A a képben volt, szóval akkor most az az Ali akit már a kezdetektől fogva látunk, az a gonosz kis dög aki mindenkivel szórakozik valójában Courtney , és már jó régen helyetcseréltek? És eleve őt kezdte el zsarolni A? Ezért van az hogy Ali miután végzett a tesójával aki egy kissé zakkant, inkább a háttérben maradt, és hagyta hogy mindenki elhidje a halálát, mert már akk tartott A-től . Nekem ezek a dolgok ugrottak be erről, meg még az is hogy említetted a lányok álmát Alival, ami valóság volt. Ezzel is egyetértek mert én se gondolom hogy csak képzelték, Emily-t sem az álma mentette ki, meg a többi...meg sztem az az Ali egy teljesen más Alison, mármint védi a lányokat melletük van, jófej azok alapján ahogyan abban a párc percben beszélt hozzájuk. Tehát ezzel azt akarom mondani hogy a gonosz Ali az már Courtney és a jó Ali akit mindössze ezekben az álmokban láthattunk, és csak addig volt az igazi Alison látható, a többi meg csak Courtney volt. Ez lehet hogy mind hülyeség.
Az is alátámasztja a ti elképzelésetetket hogy -A, nem lehet Alison, mert én se gondolnám hogy Alison ártana nekik, még is miért szivatná őket? Az én verziómban Courtney ugye a rossz Ali, akinél elképzelhető lenne hogy bántja őket, de ha ő meghalt, és az igazi él akk ő nem bántaná őket. Aria pedig -A,ként elképzelhető már csak az A betűből kiindulva, amit nem szabad figyelmen kívül hagyni.
Tény h van egy holttest, amiról -A, azt hiszi hogy Alisoné, és fogalma sincs róla hogy az igazi még él, így a háttérból a valódi Alison segítheti a lányokat. Már ha a történet valóban így van.

Aria már nem csak nektek fordult meg a fejetekben, én már a sorozat kezdéseikor is mindig arra gondolok hogy a többi lány elnéz a koporsó felett, Aria meg gyanúsan mutogat mintha ő lenne a gyilkos. De ugye mindig van valami ami miatt az ember azt mondja hogy nem lehet ő A hiszen kapott sms-eket ő is, nem lehet ős a gyilkos, hiszen -A, őt is ugyan úgy cseszegeti...de ahogyan ti levezettétek igenis lehet ő -A, ...a fekete hattyús jelmezen meg sokkot kaptam amikor megláttam, azzal eléggé meggyőztetek.

Mi van ha:
van egy A aki Alison és Ariat szívatja, mert Ali tudja ki az igazi A, és elakarja kapni
és van Aria A-ként aki a többi lánynak árt? Így magyarázható miért kap aria is olyan sms -eket, bár amikor egyszerre kapták, akk gondolom az is aria műve volt, de amikor csak aria-ra irányult, amit csak ő tudott, akkor lehet hogy az igazi Alison tól kapta.
így magyarázható ahogyan ti is írtátok hogy aria miért halt meg majdnem, ha ő -A, jah és még vmi, mondták hogy vki megfog halni v is mona mondta, de sztem nem garettre céloztak hanem spencer volt a célpont, de közben Aliék meg Ariat akartak eltenni láb alól, mert hát elég érdekes hogy egyszerre végeztek majdnem spencerrel és aria val is, nem lett volna az kicsit túl sok egy éjszakára -A, nek?? ha csak a két gyilkosságot nem ugyanazok akarták elvégezni

a lényeg hogy sztem nagyon sok igaz van a ti verziótokban , de lehet hogy ez az Ali-Courtney dolgot félreértelmeztem, pl az hogy mióta cserélhettek helyet egymással
4 felhasználónak tetszik: Rihannna, Selenna, xxNikixx, Luckie
2012. október 28. 20:27 #968
Selenna
Selenna
••Jelly&Pumba••
 
Státusz- Mondd csak...lehet valaki bátor miközben fél? - Csak akkor lehet valaki bátor.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.12.
Hozzászólás: 1031
Csatolások: 103
Azonosító: 124892
Offline offline
Na hát VampireDiares4ever, ez most újabb fejtöréseket okozott, de megérte. tongue.gif Csak rájövünk, hogy mi is történik itt nem? wink.gif

Az az ötlet most így nagyon tetszik nekünk, hogy Aria is kap üzeneteket egy teljesen más A-től, aki Alison, és csak Aria-t szívatja, mert ez valóban megmagyarázza azokat a részeket, amikor Aria-t szívatják rendesen, ő meg ugye nyilván nem bántja magát... (:
No de, igen, most ezen is elgondolkoztunk. Hogy a még életben lévő Ali, aki Courtney ikertestvére, miért is marad a háttérben?
Végül is attól is függ, hogy Ali és Courtney mikor cseréltek helyet. Itt ugye két féle verzió lehetséges akkor:
    Első verzió: tehát, hogy Alison és Courtney már nagyon-nagyon régen helyet cseréltek, így Courtney van a visszaemlékezős részekben, ő volt szinte mindvégig a lányokkal. Ez azt jelentené, hogy Courtney kapta az első üzeneteket A-től, aki mondjuk már akkor is Aria volt, hiszen ha jobban belegondolunk, soha nem volt valami kedves Courntey a lányokkal. Féltékenységből, vagy másból, de elkezdte szívatni az A-es üzenetekkel. Esetleg szóba jöhet egy másik elmélet is, miszerint Aria apjának és Courtney-nak viszonya volt, és Aria erre valahogy rájött. (Ez a viszonyos dolog megmagyarázná, hogy Garrett miért látta Countey-val beszélni Aria apját. Végül ugye a lányok nem említették meg Arianak ezt a dolgot, pedig pont ezért keresték őt. De talán Aria már régen rájött, és ezért találta ki A-t, és bosszúból küldött üzeneteket Courtney-nak.)Aztán Ali megölte Courtney-t, és azért maradt a háttérben, mert rájött arra, hogy Courtney-t A fenyegette és ő is tartott tőle, így biztosabb volt úgy élnie, hogy nem tud róla senki, még A sem. Vagy a másik ok az, hogy félt a rendőröktől is hogy kiderítik hogy ő ölte meg az ikertestvérét. Hiszen lássuk be, kiszökik az elmegyógyintézetből és kicsivel később meghal az ikertestvére. Kicsit feltűnő lenne... Tehát Ali ezért marad a háttérben, mert nem akarja, hogy A tudjon a létezéséről.
    2. verzió: szóval tegyük fel, hogy Alison és Courtney nagyon későn cseréltek helyet. Alison bánt úgy a lányokkal, Alison volt az aki megkapta az első üzeneteket A-től, szintén azért, mert Aria féltékeny volt rá, vagy titkon utálta, vagy mert rájött, hogy viszonya volt az apjával (bár erről sem tudunk még sokat). Aztán Courtney előkerült, és helyet cserélt Alisonnal, aki kicsivel később meg is ölte őt. Akár az is lehet, hogy azon a bizonyos utolsó éjjelen, amikor Alison (vagyis mivel helyet cseréltek Courtney) a titkaikról kérdezgette a lányokat, talán azért tette, mert próbált beleszokni ebbe a világba, mivel tudta, hogy Alison sok mindent tudhat a legjobb barátnőiről, és mivel helyet cserélt vele, próbálta ő is megtudni a titkokat. De ez megint más dolog, csak ilyen kis fantáziálás.(: És ebben az esetben tudjuk, hogy Alison nem egy félénk kis csaj, ment és megölte ikertestvérét, hogy újra ő lehessen Alison, vagyis saját maga. Na persze nem úgy sült el a dolog ahogy tervezte, hiszen rájött arra, hogy most, hogy megölte Courney-t, ő teljesen a háttérbe van szorulva, senki nem tud a létezéséről. És itt volt a remek lehetőség, hogy minden feltűnés nélkül kiderítse, hogy ki A, hiszen azt hitte, hogy Alison meghalt. Így Alison a háttérben maradt, kiderítette hogy ki A, és elhatározta, hogy megszabadítja tőle a lányokat illetve ezzel saját magát is, hiszen ha A meghal, akkor visszajöhet a köztudatba. Talán Alison arra vár, hogy végre végleg eltüntethesse A-t, most hogy tudja ki is ő, és utána visszatérhet a régi életéhez, úgy, hogy többé nem kell tartania semmilyen A-től. Ha pedig az a kérdés merül fel, hogy Alison nem fél e attól, hogy lebukik amiért megölte ikertestvérét, akkor erre az lehet a válasz, hogy nem fél ettől, mert elmondja az igazat, hogy Courtney-val helyet cseréltek, és kiderült hogy Courtney-t megölték, ezért visszajött. Ha pedig belegondolunk, Alison vagy Courtney (éppen amelyikük Rosewood-ban volt), rengeteg fenyegető üzenetet kaptak, amit megmutatnak a rendőrségen, és ezzel gyanú A-re, azaz Aria-ra terelődik, aki meg meghalt. Így az ügy lezárva, már csak egy iker él, az pedig Alison.smileeee.gif

Egyébként találtam még egy sokkoló képet, ami alátámasztja az ikres dolgot. *.* KÉP. A képen Alison mögött a falon, ott lóg egy kép, amin középen van Jason (Ali bátyja) és mellette egyik oldalon Ali másik oldalon Courtney(?) .tongue.gif Érdekes (:
5 felhasználónak tetszik: Alizgirl98, cintia0023, Cintii, DeWiL, Blaze
2012. október 28. 22:25 #969
- törölt felhasználó -    
Idézet (Selenna @ 2012.10.28. 20:27)
Na hát VampireDiares4ever, ez most újabb fejtöréseket okozott, de megérte. tongue.gif Csak rájövünk, hogy mi is történik itt nem?  wink.gif 

Az az ötlet most így nagyon tetszik nekünk, hogy Aria is kap üzeneteket egy teljesen más A-től, aki Alison, és csak Aria-t szívatja, mert ez valóban megmagyarázza azokat a részeket, amikor Aria-t szívatják rendesen, ő meg ugye nyilván nem bántja magát... (:
No de, igen, most ezen is elgondolkoztunk. Hogy a még életben lévő Ali, aki Courtney ikertestvére, miért is marad a háttérben?
Végül is attól is függ, hogy Ali és Courtney mikor cseréltek helyet. Itt ugye két féle verzió lehetséges akkor:
<ol type="1">Első verzió: tehát, hogy Alison és Courtney már nagyon-nagyon régen helyet cseréltek, így Courtney van a visszaemlékezős részekben, ő volt szinte mindvégig a lányokkal. Ez azt jelentené, hogy Courtney kapta az első üzeneteket A-től, aki mondjuk már akkor is Aria volt, hiszen ha jobban belegondolunk, soha nem volt valami kedves Courntey a lányokkal. Féltékenységből, vagy másból, de elkezdte szívatni az A-es üzenetekkel. Esetleg szóba jöhet egy másik elmélet is, miszerint Aria apjának és Courtney-nak viszonya volt, és Aria erre valahogy rájött. (Ez a viszonyos dolog megmagyarázná, hogy Garrett miért látta Countey-val beszélni Aria apját. Végül ugye a lányok nem említették meg Arianak ezt a dolgot, pedig pont ezért keresték őt. De talán Aria már régen rájött, és ezért találta ki A-t, és bosszúból küldött üzeneteket Courtney-nak.)Aztán Ali megölte Courtney-t, és azért maradt a háttérben, mert rájött arra, hogy Courtney-t A fenyegette és ő is tartott tőle, így biztosabb volt úgy élnie, hogy nem tud róla senki, még A sem. Vagy a másik ok az, hogy félt a rendőröktől is hogy kiderítik hogy ő ölte meg az ikertestvérét. Hiszen lássuk be, kiszökik az elmegyógyintézetből és kicsivel később meghal az ikertestvére. Kicsit feltűnő lenne... Tehát Ali ezért marad a háttérben, mert nem akarja, hogy A tudjon a létezéséről.
2. verzió: szóval tegyük fel, hogy Alison és Courtney nagyon későn cseréltek helyet. Alison bánt úgy a lányokkal, Alison volt az aki megkapta az első üzeneteket A-től, szintén azért, mert Aria féltékeny volt rá, vagy titkon utálta, vagy mert rájött, hogy viszonya volt az apjával (bár erről sem tudunk még sokat). Aztán Courtney előkerült, és helyet cserélt Alisonnal, aki kicsivel később meg is ölte őt. Akár az is lehet, hogy azon a bizonyos utolsó éjjelen, amikor Alison (vagyis mivel helyet cseréltek Courtney) a titkaikról kérdezgette a lányokat, talán azért tette, mert próbált beleszokni ebbe a világba, mivel tudta, hogy Alison sok mindent tudhat a legjobb barátnőiről, és mivel helyet cserélt vele, próbálta ő is megtudni a titkokat. De ez megint más dolog, csak ilyen kis fantáziálás.(: És ebben az esetben tudjuk, hogy Alison nem egy félénk kis csaj, ment és megölte ikertestvérét, hogy újra ő lehessen Alison, vagyis saját maga. Na persze nem úgy sült el a dolog ahogy tervezte, hiszen rájött arra, hogy most, hogy megölte Courney-t, ő teljesen a háttérbe van szorulva, senki nem tud a létezéséről. És itt volt a remek lehetőség, hogy minden feltűnés nélkül kiderítse, hogy ki A, hiszen azt hitte, hogy Alison meghalt. Így Alison a háttérben maradt, kiderítette hogy ki A, és elhatározta, hogy megszabadítja tőle a lányokat illetve ezzel saját magát is, hiszen ha A meghal, akkor visszajöhet a köztudatba. Talán Alison arra vár, hogy végre végleg eltüntethesse A-t, most hogy tudja ki is ő, és utána visszatérhet a régi életéhez, úgy, hogy többé nem kell tartania semmilyen A-től. Ha pedig az a kérdés merül fel, hogy Alison nem fél e attól, hogy lebukik amiért megölte ikertestvérét, akkor erre az lehet a válasz, hogy nem fél ettől, mert elmondja az igazat, hogy Courtney-val helyet cseréltek, és kiderült hogy Courtney-t megölték, ezért visszajött. Ha pedig belegondolunk, Alison vagy Courtney (éppen amelyikük Rosewood-ban volt), rengeteg fenyegető üzenetet kaptak, amit megmutatnak a rendőrségen, és ezzel  gyanú A-re, azaz Aria-ra terelődik, aki meg meghalt. Így az ügy lezárva, már csak egy iker él, az pedig Alison.smileeee.gif
[/list] 
Egyébként találtam még egy sokkoló képet, ami alátámasztja az ikres dolgot. *.* KÉP. A képen Alison mögött a falon, ott lóg egy kép, amin középen van Jason (Ali bátyja) és mellette egyik oldalon Ali másik oldalon Courtney(?) .tongue.gif Érdekes (:

nem tudom hogy találsz rá ezekre a képekre, de nagyon jó, egyre jobban kezdem magam bele élni ebbe a variációba biggrin.gif
és mi van akk ha mondjuk végig alit mutatták, és courtney kiszökött az intézetből de nem volt helycsere mert alapból azon az éjszakán szökött meg, ment h megölje alit, eltemette, de vhogy túl élte hiszen mint láttuk az utolsó részben, még élt, és kimászhatott...ez elég durva..és ali bosszúból v félelemből megölte courtney-t akit lehet h -A, irányított Alihoz h végezzen vele, hiszen kitudja -A, milyen üzeneteket hagyott még Alison-nak v Courtney-nek régebben
úgy hogy akár még helycsere nélkül is lehet ez az ikres dolog...courtney azon az éjszakán szökött meg alit megölni, de ali életben maradt és végzett vele, v végül még is ő halt meg, és most a zakkant ikertesó él ami sztem nem vszínű
már csak azért sem, mert az elméletem szerint ugye Alison A ként küldi Aria-nak néha az üzeneteket, míg Aria A ként a lányoknak, de ha Courtney élne miért A ként küldene üzenetet, szval akk maradjuk abban hogy ő halt meg és Ali él, a helycsre meg még kitudja mikor történhetett meg
sztem eddig ahányszor felmerült aria -A, ként pl a babák alapján is, mindig elvetettük az ötletet, de most elég meggyőző bizonyítékokat látok erre, és tuti h most figyelni fogom
az az egy sztem biztos h akárki is -A, lehetetlen h egy éjszaka készült megölni Aria-t és Spencert is, biztos hogy csak egyiküket akarta
de ugye itt van Garett is..ha az elmélet alapján megyünk, ahol ali a jó, segíti a lányokat, miközben Aria -A, és Mona-ék úgy tűnik egy újabb -A, vel mint kiderült Spencert készülték megölni, közben meg Alison Ariat- egy másik emberrel, felmerül a kérdés hogy akkor ez esetben Alison ölte meg GArett-et is? v az az férfi akivel együtt lekészülték lökni Aria-t? mert ha jól emlékszem mondták hogy igazat mondott? mintha ezt beszélték volna, és ez utalhatott Garett-re is nem? hogy amikor spenc-errel beszélt és mondta h nem ő ölte meg Alit, akk most azért halt meg mert ali gyilkosának hitte mindenki, kötük alison v courtney is attól függ melyikük él éppen ? mert hát ariat-t elkapták és garett mellé zárták, így ugyan az ölte meg garettet mint aki elfogta ariat
de nem tudom már hogy ugyan az a jelmezes kapta el aria-t mint spencert, v különböző? ha jól emlékszem nem ugyan az az ember volt, ami jó, mert így továbbra is fenn áll az hogy aria-t nem A akarta bántani, mig spencert ki tudja melyik embere -A, nek.
am aria talán nem látszik de sztem nem az a nyugodt kissé lázadó csaj, pl amikor rúzzsal elintézte az apja irodáját, roppant elszánt volt
kár h nincs időm előről nézni, mert biztos h sok mindent megértenék, így emlékezetből nehezebb kitalálni mi miért lehetett
ami meg toby-t illeti elég fura h most h már kiderült a nézők számára h -A, -vel dolgozik, olyan agresszív lett, ugye eddig nem volt annyira az
és sztem nem régóta tagja ennek, mert hát elég komoly balesete volt neki is, amikor lezuhant, mert spenc nem engedelmeskedett -A, nek. , és nagyon úgy tűnik hogy szereti spencert, én azt látom rajta, úgy hogy miért ártana neki, hacsak majd ki nem derül h szándékosan került közel hozzá, mert a lányok tönkre tették az életét, és bosszút akar állni
de annak nem örülnék
1 felhasználónak tetszik: Rihannna
2012. október 31. 19:07 #970
- törölt felhasználó -    
én az ilyeneket észre se veszem... dry.gif de mondjuk nincs is ennek jelentősége vszínüleg
katt
csak egy kis érdekesség lehet h már láttátok
2012. november 01. 17:02 #971
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.10.31. 19:07)
én az ilyeneket észre se veszem... dry.gif  de mondjuk nincs is ennek jelentősége vszínüleg
katt
csak egy kis érdekesség lehet h már láttátok



Remélem ezt senki nem gondolta komolyan. biggrin.gif Mármint,hogy az direkt néz ki így. biggrin.gif
8 felhasználónak tetszik: Cintii, Adrianna, chelseagirl18, Vampiregirl1, Kyra99, Blaze, Rihannna, melasz12
2012. november 02. 19:50 #972
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
Pretty Little Liars 3x13 "This is a Dark Ride" -costumes HQ

heart.gif wub2.gif heart.gif
17 felhasználónak tetszik: Lolla, cicusmicus8, Adrianna, Alexis_0504, Vampiregirl1, Diinaa, SmileyZ, Alizgirl98, Galexa93, Kyra99, duracell, BunnyGirl, Blaze, Coco Selly, nicol bellox, zsofeeh, alexahemingway
2012. november 02. 20:00 #973
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (saii @ 2012.09.13. 06:57)
3x13 "This Is a Dark Ride" Episode stills HQ

A stilleket már felesleges felraknom, így itt vannak a hiányzó BTS-ek HQ-ban. heart.gif beer.gif
17 felhasználónak tetszik: Adrianna, saii, Vampiregirl1, Diinaa, SmileyZ, Alizgirl98, Kyra99, duracell, BunnyGirl, Lolla, Blaze, Coco Selly, nicol bellox, zsofeeh, melasz12, Galexa93, alexahemingway
2012. november 02. 20:06 #974
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Új BTS képek a 2x13 - The First Secret és a 2x25 - UnmAsked című részekhez HQ méretben. heart.gif beer.gif
19 felhasználónak tetszik: saii, Adrianna, Melcsi1997, Vampiregirl1, benyaw93, Diinaa, SmileyZ, Alizgirl98, Galexa93, bajer, Kyra99, BunnyGirl, duracell, Lolla, nicol bellox, Blaze, Coco Selly, zsofeeh, alexahemingway
2012. november 09. 15:21 #975
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
3x14 - She's Better Now hosszú előzetes. Januárt most azonnal. w00t.gif
14 felhasználónak tetszik: Twilight6, saii, Nita09, Cintii, Adrianna, benyaw93, Vampiregirl1, Alizgirl98, Kyra99, BunnyGirl, nicol bellox, Blaze, wannascream, Lilimooo
2012. november 13. 07:32 #976
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
Season 3 Promotional pics MQ


Ha Jason-nek kijutott egy fotó, akkor Mona és Jenna is megérdemeltek volna egyet-egyet.
24 felhasználónak tetszik: Brittany, Nesquik, Adrianna, Vampiregirl1, Barbus87, Kyra99, Cintii, SmileyZ, Alexis_0504, Luckie, duracell, BunnyGirl, Lolla, T!mi, Alizgirl98, Diinaa, Coco Selly, nicol bellox, Selenna, Lilimooo, zsofeeh, recklessbitch, melasz12, Galexa93
2012. november 14. 17:47 #977
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rihannna @ 2012.10.28. 03:17)
Ma barátnőmmel, Selenna-val, megnéztük a legújabb részt. És hát képtelenek voltunk persze megálni, hogy ne kombináljunk, és ne kezdjük el megint azt találgatni, hogy ki lehet "A". Tehát a következő szófo$ás arról fog szólni, hogy szerintünk ki A.biggrin.gif
...

Hú,olyan dolgokat írtál le,amiket eddig szinte észre se vettem biggrin.gif Szerintem elég hihető ez az ikres dolog,meg hogy Ali az előző Halloweeni részben a saját történetét mesélte el + hogy Aria 'A',de hát nem tudom.Egy csomó minden van a sorozatban,amit nem tudunk,de persze ettől is olyan izgalmas.Nem is fogom kibírni januárig hogy ne tudjam mi lesz a 14.részben biggrin.gif
2012. november 14. 18:09 #978
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (saii @ 2012.11.13. 07:32)

Ha Jason-nek kijutott egy fotó, akkor Mona és Jenna is megérdemeltek volna egyet-egyet.

Elvileg a srácok képe a 2. évadhoz tartozik és jó pár oldallal előrébb HQ méretben is szerepelnek, wink.gif de igazad van abban, hogyha a lányokról kijött az új shoot akkor csinálhattak volna a többiekről is. Hivatalos képek csak a 4 lányról jöttek ki.
3 felhasználónak tetszik: Adrianna, saii, Luckie
2012. november 17. 21:03 #979
IAmJulcsi
IAmJulcsi
Pretty Liar ✔
 
Státusz#goodbyeglee
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.12.
Hozzászólás: 3543
Csatolások: 749
Azonosító: 165186
Offline offline
wub.gif heart.gif
10 felhasználónak tetszik: soma10, WhiteRosee, Tiny7, tothbianka, Galexa93, zsuzsye, Alizgirl98, Vampiregirl1, Luckie, alexahemingway
2012. november 20. 06:44 #980
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
Januárt akarok, most!!! Vagy egy időgépet. biggrin.gif

12 felhasználónak tetszik: Misao, Nesquik, funny18, Vampiregirl1, T!mi, Cintii, Alizgirl98, nicol bellox, Diinaa, BunnyGirl, katie993, Lilimooo
94 oldal 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!