Starity

Pretty Little Liars / Hazug Csajok Társasága (2010-2017)

94 oldal 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 19. 00:03 #1181
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Mona mikor nem tartogat meglepetéseket? biggrin.gif

Ez amúgy engem is felhúzott szokás szerint. Mármint, hogy Dr. Palmernél tett látogatás először úgy tűnt, hogy tök fölösleges volt, de a végére egy mondattal megint felkeltették az ember figyelmét. reklamalo.gif Spencert meg hát nem tudom nem szeretni. biggrin.gif

Elég olcsó húzás lesz, hogy Aria megint össze fog melegedni Ezraval. Mi a fenének hozták akkor képbe Jake-et? Legjobb az lenne, ha kiderülne, hogy Jake is a 'Red Coat' teambe tartozik. _nevet.gif

Wrent én is szeretem, szóval örülök, hogy visszatért, de gondolom most sem marad sokáig. rolleyes.gif Hastings mami nagyon kemény tud lenni, ha kell. rohog.gif Kár, hogy Monat sem kell félteni. Remélem lesz annyi esze, hogy rájöjjön mi folyok körülötte. unsure.gif Van annyira okos (majdnem rohog.gif ), mint Spence. biggrin.gif

Emily meg szerintem még fog szívni egy jó darabig. rohog.gif
Gondolom Jenna is hamarosan visszatér. Ki tudja milyen kedve lesz ezek után, hogy majdnem megölték. Méghozzá pont Emily szülinapi buliján. unsure.gif

Na meg nagyon érdekelne már "Creepyville" története is. _nevet.gif nevet2.gif
3 felhasználónak tetszik: Corby, Vampire Lady, Genevieve
2013. augusztus 19. 13:07 #1182
- törölt felhasználó -    
SPOILER

Az én fejemben totális a zavar biggrin.gif Nem értem Mona-t , Wrent. Jenna-ékat..igazából már nem tudom mi van ... pl itt van Hannah anyja is .. -A börtönbe jutatta Mona meg keresztbehúzta a számításait ... van egy olyan érzésem Mona még a tagja az -A csapatnak.. gyanús ez a magabiztossága ... az is lehet h kamu volt az egész h már nem segít neki akárki is -A
Spencert meg én is ugyanúgy szeretem..elkezd zongorázni...fantasztikus húzás volt biggrin.gif
Emily-t nem bírtam annyira sosem..most hogy Ali házában lakik lesz jó pár meglepetés gondolom amire rájön...de folytathatnák már azt h ki húzta ki Alit a földből mert az már nagyon érdekelne...lehet h Cece v nem tudom .de jó lenne annak a dolognak a folytatását látni..Jason-nel is mi van? ...hát igen sok itt a kérdés sose kapunk rájuk választ sztem biggrin.gif mad.gif
1 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás
2013. augusztus 20. 22:58 #1183
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
mikor lesz már új rész? megszoktam, hogy egymás után pár nap alatt végeztem négy évaddal, vagyis a 10. részig... ez nem igazság...

nem hiszem, hogy Mona önzetlenül csinálta volna, amit tett. szerintem azért, hogy megtudja, ki is a Red Coat. vagy én nem tudom... úúúúgy utálom, hogy ennyi kérdőjel van ebben a sorozatban reklamalo.gif és találják már meg CeCe-t reklamalo.gif és legyen már egy féltékenységi jelenet Ezra által... Jake aranyos fiú, de nem hiszem, szurkolok is nekik, de nem hiszem, hogy Aria be szeretné vonni a titkokba, így talán az fog történni velük, mint Hannah-val és Calebbel, bár ők kibékültek wub3.gif team Ezria meghajolo.gif

amúgy szerintem Spencer a legtehetségesebb, pedig nagyon nem kedveltem őt, tököm ki volt azzal, hogy mindenki csak vele csókolózik rohog.gif

kiváncsi vagyok, mit talál Emily, tuti lesz valami megdöbbentő, amire senki sem számítana.
2 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, Eszti0305
2013. augusztus 21. 10:56 #1184
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2453
Csatolások: 352
Azonosító: 166234
Offline offline
hát ez ritkasz*r rész volt pardon.gif Nem szólt semmiről sem a rész, vagyis én nem igazán rágtam a körmömet az izgatottság miatt, nagyon unalmas volt, ha így halad tovább a sorozat akkor nagyon ki fogok akadni, mert volt a remek alapötlet, de ez a sorozat is elkövette azt a hibát mint mondjuk a tvd, hogy a harmadik/negyedik évadban leengedett a minőség mellow.gif Addig húzzák-kavarják a szálakat amíg annyira összegabalyodnak hogy már ők sem fogják tudni akkor ki mit csinált és miért rolleyes.gif Félek a nyári félévadzárótól hogy nem lesz túl jó, mert ezután a rész után...
2013. augusztus 22. 12:08 #1185
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Részben egyet kell értsek Vampiregirl1-el, a legutóbbi rész valamely szinten eseménytelenül telt. Előbb-utóbb az írók is belegabalyodnak a szálakba. Jó bizonyíték erre, Travis. Illetve, hogy Wren gyanússá vált, de most róla se szó, se beszéd. Azt is el tudom képzelni, hogy majd ősszel kerül elő. CeCe visszatérése után már kezdtem örülni, hogy haladunk a történetben, de nem forgatta fel az állóvizet. Csak kis híján szemen szúrta őket. Az kicsit zavaros, hogy miért hallgatta ki Ariát és Ezrát. Milyen módon tudná felhasználni a tervében. Hmm. unsure.gif Toby akciójánál majdnem eljátszották ugyanazt, mint Hannával. De Caleb megmentette a dolgokat. biggrin.gif A táncos mulatságnak sikerült elterelnie a figyelmemet, hogy egyébként nyomozniuk kellene. A nagy Jake-Ezra találkozót sem így képzeltem. Spencer beszólásaiban nem csalódtam. laugh.gif

A finálé trailere izgalmasnak ígérkezik..
2013. augusztus 23. 13:47 #1186
- törölt felhasználó -    
Hát én legszívesebben leütném ezt a Cece-t ... nagyon nem bírom, és már unom a sok találgatást vele kapcsolatban
2013. augusztus 24. 20:29 #1187
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Ez már megint töltelék rész volt. Túl sokat nem tudtunk meg, csak beigazolódott 1-2 dolog, amit tudtunk. Értem Cece-t és azt, hogy A-ban nem lehet megbízni. biggrin.gif => Toby
Elég olcsó húzás volt, hogy Hanna akkor lett rosszul mikor bement az FBI-os nő. rolleyes.gif Az is, hogy Spence egy szót sem szólt, mikor csatlakozott Ariahoz és Emilyhez a pincében. A finálé gondolom azért nagyobbat fog ütni, mint ez a rész. biggrin.gif

Ja és hát ki ne hagyjam Jake és Ezra találkozását. omg.gif Az de béna volt. Főleg a bulis beszélgetés. rohog.gif De hogy azok után Aria meglépte, hogy átment Ezrához. Pfff. Csalódott vagyok. sad.gif

Azért Spencer maradt a régi rohog.gif heart.gif
5 felhasználónak tetszik: Melcsi1997, Nina 10, galaxyeleanor, Timicsy008, Adrianna
2013. augusztus 26. 00:21 #1188
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
az én tetszésemet sem nyerte el ez a rész..

Ezra egyszerűen asdflkdsnflkd annyira kiakasztó mad.gif "menj vissza Jake-hez, Jake itt vár az ajtónál?"
ember, ha Aria társaságára vágysz, akkor ne beszélgess vele a pasijáról mad.gif

akkor még mi volt? 40 percből alig jegyeztem meg valamit, pedig vagy három órája néztem meg...

Emily meg Paige kapcsolata meg egy másik kérdőjel... Hanna meg jobban összeszedhetné magát, remélem a csávó vallomása, aki a borítékot adta neki, segíteni fog az anyukáján...

de ez az egész rész: reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: Melcsi1997, Corby
2013. augusztus 27. 07:34 #1189
- törölt felhasználó -    
Lucynak már biztos,hogy Bogdányi Titanilla lesz a hangja.
2013. augusztus 28. 10:01 #1190
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2453
Csatolások: 352
Azonosító: 166234
Offline offline
Na jó, én besírok, ez hihetetlen, megálmodtam ki "A" _nevet.gif
Az álmomban az volt egy része hogy Paige kopasz volt(?Na jó, ez nem történt meg), de volt egy másik része is, ami valami olyasmi volt hogy egy régebbi veterán(?) repülővel mentünk(ez utalhat a kosztümjére, a gázálarcosra),és ott ült mellettem és miközben kutakodott a táskájában ott volt a piros kabát is.
De basszus, Ezra?? Hát erre kíváncsi leszek hogy fogják megint összekatyvasztani, hogy még felette is áll valaki rolleyes.gif
Egyébként jó rész volt, attól eltekintve hogy megtudtunk válaszokat egyes kérdésekre mint általában hogy aztán még több kérdés kerüljön a helyükre mellow.gif
És egy bölcs embert idézek most, aki látja a jövőt: "After 17 season’s of Pretty Little Liars, A is revealed and captured. The girls hug each other in a safe embrace, but are interrupted by the faint noise of a text. They read it aloud and stare into the distance, “It’s my turn, bitches -B”." rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Kyra99, benyaw93, Adrianna, Genevieve
2013. augusztus 28. 10:35 #1191
sh1nEE.
sh1nEE.
» ᴍs. ʙᴀʀᴄᴀɢɪʀʟ ღ
 
Státusz~ Pᴇʀғᴇᴄᴛɪᴏɴ ɪs ᴀ ᴅɪsᴇᴀsᴇ ᴏғ ᴀ ɴᴀᴛɪᴏɴ ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1238
Csatolások: 454
Azonosító: 131165
Offline offline
SPOILERVESZÉLY!
Sajnos nem éppen mondanám magamat egy éjjeli bagolynak, így azt a szándékomat, miszerint a "summer final"-t az eredeti vetítés időpontjában néztem volna meg, el kellett vetnem. Mondanom sem kell hogy reggel fél 7-kor, ébredésem pillanatában első utam a laptophoz vezetett és máris indítottam a letöltést, hogy reggeli után nagy lustán elterpeszkedjek a gép előtt és megszemléljem, milyen újabb meglepetésszerű fordulattal próbálják meg felülmúlni a tavalyi Tobys csavart.
Kezdjük az elején. Hálát adok az égnek hogy ezt megértük: Ashley-t szabadlábra helyezték. Erre a momentumra sóvárogtam hetek óta; egy gonddal kevesebb, feltételeztem felelőtlenül. Értelemszerűen tisztában voltam vele, hogy az epizód végére minimum 3 friss, ropogós galibát generálnak majd a producerek. Lám, igazam is lett. Fény derült a rejtelmes misztériumra: Alison életben van. {Illetve jelen pillanatban nagyon úgy fest a szituáció.} Na és Ezra? Óóó én mindig tudtam hogy vaj van a füle mögött. Egyszerűen unszimpatikus karakternek találtam, nem is igazán komáltam az Ezria páros ügyes-bajos dolgait. Biztos vagyok benne hogy az "A" ranglétra tetején mégsem a drágalátos tanárbácsi pöffeszkedik, mérget mernék rá venni, hogy valaki más is benne van még a buliban.
A halloween-es epizódok mindig is nagy népszerűségnek örvendtek nálam és valami azt súgja, hogy az idei magasan viszi majd a pálmát. Október 22, már nagyon várlak! happy.gif
5 felhasználónak tetszik: galaxyeleanor, xxNikixx, Adrianna, ItsBlaze, Beba13
2013. augusztus 28. 11:34 #1192
Briel
Briel
visszatérő vendég
 
StátuszMagyarország: nekünk 8!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.24.
Hozzászólás: 174
Csatolások: 1
Azonosító: 207035
Offline offline
SPOILER VESZÉLY MINDEN MONDATBAN!

Először is. Wáó! Kiröhögtem a barátnőmet, mert ezt az ötletet vetette fel. Ezra=A?! wtf.gif Oké, meg van a logikája, én nagyon szerettem, de azért egy elég nagy son of a bitch Így kijátszani Ariát! Bár én sem gondolnám, hogy ő lenne a Piramis csúcsán, vagy manipulálták. CeCe meg várható volt. Mindenki gyanakodott rá. Az mondjuk már kezdd idegesíteni, hogy ezeknek 9 életük van.
Toby "A" mániája érthető is, de ugyanakkor mégsem, mert lássuk be. Ő volt A és tudja milyen aljas. Shana-t még jobban rühellem és Mona meg a nagy kérdőjel még mindig.
Az előző részekben is voltak utalások Wrenre, könyörgöm ne legyen hozzá köze. Csak neki NE!
Mrs. Grunwald pedig... érdekes.Ha Ali tényleg él...
Még mindig nem vagyok odáig azért, hogy 5. évadot is berendeltek, de lehet lesz benne "élet".

Az októberi rész pedig tuti ütni fog beer.gif
2013. augusztus 28. 15:28 #1193
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
SPOILER

Én nem akarom elhinni,h Ezra A vagy akár a csapat tagja. Számomra ennek nincs értelme,megint elég légből kapott. Tudom,h sokan akarták,h ő legyen,de egyszerűen lehetetlennek érzem. Meg mikor derült ki vmi tutira pll finálékban? Az is hülyeség,h Ali (?) segìt nekik,megmutatja a búvóhelyet,de az elmúlt 3,5 évad alatt egyszer sem figyelmeztette őket róla,pedig az első résztől főszerepe van??? Meg nem bízhat a lányokban,de azért néha segít nekik..wtf??? Az egész amúgy is miatta van. Próbálják itt sokkolni a nézőket,de ennek érdekében teljesen véletlenszerű döntéseket hoznak,ìgy nem nehéz. A múlt részben mèg Wren lett gyanús,most Ezra. Legközelebb ki lesz?
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2013. augusztus 28. 15:34 #1194
- törölt felhasználó -    
Én csak annyit mondok: IMÁDOM!!! heart.gif
És az Ezrás cuccot én se tudom elhinni!! rtfm.gif Abban reménykedek lesz valami magyarázata és megnyugodhatok!!! ohmy.gif
Am örülök neki h Alison él!!! biggrin.gif
És az cirkuszi bohóc..én nem mondtam volna neki igent!!!
1 felhasználónak tetszik: Jessy
2013. augusztus 28. 15:58 #1195
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Most komoly?Ezra?Először is,nem látom benne a logikát,miszerint ő lenne A/vagy csak benne is lenne az A team-ben,szerintem ez is olyan lesz,mint mikor Toby is 'velük volt'.Én még mindig Aria-ra gyanakszom,és szerintem nem is oktalanul(lehet,hogy véletlen volt,de mikor a lányok kapták azokat a biliárdgolyókat(azt hiszem azok voltak)akkor is az ő neve hátulján volt az A felirat.)
De lehet,hogy tévedek,elvileg itt sosem tudni.Mindegy,hagyjuk.Viszont mindig is gondoltam,hogy Alison életben van,csak furának tartottam ezt az egész: 'megmutatom a lányoknak hol van A búvóhely' -ét,meg ezt az egész Mrs. Grunwald sztorit.Összességében nem volt rossz rész,még mindig nagyon sok megválaszoltatlan kérdés van,és remélem lassan-lassan fény derül mindenre.Viszont az októberi részt már nagyon várom. laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Jessy, Timicsy008, Adrianna
2013. augusztus 28. 18:24 #1196
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3654
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Szerintem nagyon jól összehozták ezt az évadzárót is. Mondjuk, nálam még mindig a második évados záróepizód az abszolút favorit. smileeee.gif
A poén az, hogy sosem gondoltam arra (maximum talán egy-két másodpercig, de később mindig elvetettem az ötletet), hogy Ezra lehet A. Vagy hogy legalább is tagja az A-Team-nek, viszont pont tegnap este néztem meg egy videót, ami érveket sorolt fel amellett, hogy ő is benne lehet a dologban. Elég logikusak voltak.
Örülnék, ha vele nem játszanák el ugyanazt, mint Tobyval... Benne lehet a pakliban, hogy megint csak az agyunkat akarják húzni, és kitalálják, hogy Ezra csak követte a lányokat, mert sejtette hogy A még mindig cseszteti őket. Abban a szobában meg csak azért borult ki, mert rájött erre. A fekete öltözéke meg véletlen. Többen is azt mondják (vagy inkább akarják) hogy ez is egy lehetséges opció, bár én nem hiszem.. Meg nem is akarom hogy így legyen. tongue.gif
Mindig nyakkendő meg ing van rajta, most meg véletlenül pont fekete pulcsi meg sapi? biggrin.gif Ráadásul elég pszicho feje volt miután csapkodni kezdte azt a szegény szekrényajtót.. biggrin.gif
#TeamEzrA! laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: Alizgirl98, Timicsy008, areo, Adrianna
2013. augusztus 28. 18:54 #1197
- törölt felhasználó -    
Mi a francért Ezra 'A'? Nem lehet volna valaki más? Amúgy meg ez a rész kiakasztott, Ali él és az a csúnya szemű nénike mentette meg? MII? Ezek annyira.. omg.gif nem is tudom mit mondjak... Á hagyjuk... rolleyes.gif reklamalo.gif
#FuckingEzraIs'A'
2013. augusztus 28. 20:03 #1198
Timicsy008
Timicsy008
LadyStark™
 
StátuszHear me roar when the winter is coming...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1854
Csatolások: 153
Azonosító: 123715
Offline offline
Eddig nem látogattam meg a fórumot, mert gondoltam már így is sokan vagytok itt és nem kell még egy plusz, de egy órája néztem meg nyári finálét és én egyszerűen kiakadtam. De gondolom nem csak én volt ezzel. Muszáj volt idejönnöm és látnom, hogy a Ti mit szóltok hozzá. Nos, én szóhoz sem jutok. Igazából nem akarok semmi spoiler-t írni, csak annyit, hogy most nagyot csalódtam, mert ő volt az egyetlen akiben még megbíztam. blush.gif Remélem, hogy lesz az íróknak valami jó magyarázata ellene. Mint ahogy előbbre is olvastam és pár más fórumon is témába volt, hogy Aria is tagja lehet a csapatnak. Nos, én nem tudom mit higgyek. Én valahogy nem tudnám elképzelni róla, hogy a sötét oldalon áll. De mik vezettek ahhoz, hogy azt gondolják ő is tagja? Bár a záró epizód után, már semmin sem lepődök meg... mellow.gif Én már annyi mindent olvastam erről, hogy ki a fene ez a Red Coat, hány Red Coat van, kik vannak az A Team-be. Én most azt nem értem, szóval se Melissa se Mona nem jó megint? Tehát minden ami csak volt, az színjáték volt Mona-tol is? Annak viszont örülök, hogy Ashley ügye tisztázódott. Alig várom már a Halloween részt. Remélem sokkolni fognak vele, úgy mint a mostanival. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: katie993
2013. augusztus 28. 21:00 #1199
- törölt felhasználó -    
SPOILER

Kiakasztó egy rész volt biggrin.gif de már mindenki eljátszott azzal a gondolattal ami kiderült a rész végén...engem kissé kirázott a hideg amikor Ezra idegbajt kapott ott..csak néztem hogy ki ez , ennyi idő után mintha nem is ismerném ... pedig előtte tudtam hogy ő A illetve elolvastam a fórumot.. biggrin.gif Most jár az agyam mivel magyarázható...v valóban ő A, vagy eljátsszák amit Toby-val..de h annak semmi értelme nem lenne az tuti...avagy egy teljesen más magyarázat..
De én azt mondom akkor már legyen ő A, aki üldözi Alit..bár ha a kezdetektől fogva ő fenyegette akkor aztán érdekes lenne hogy miért is...mi a fene oka volt Ezra-nak arra hogy Ali életét megkeserítse , v hogy most a lányokét..mindig újabb kérdések...de felesleges nagyon belemerülni mert már túl bonyolult...azért jó lenne ha nem játszanák el folyton hogy újabb A a csapatban...előbb utóbb unalmas lesz dry.gif
Plusz felmerült az is ugyebár hogy A a lányokat arra használja hogy Alit elkapja..de ez hülyeség..könyörgöm kínozza őket a végtelenségig...erre nem lenne szükség hogy Alit elkaphassa...nem tudom de egyre nagyobb hülyeségnek tűnik ez már..Cece-t is belekeverték ...
1 felhasználónak tetszik: Timicsy008
2013. augusztus 28. 21:26 #1200
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2453
Csatolások: 352
Azonosító: 166234
Offline offline
Blogomra is kitettem, de ide is kiteszem a kis teóriámat, és előre is bocsi ha teljesen értelmetlen, elég hülyén magyaráztam, és az is lehet hogy vannak benne logikai bakik satöbbi... a nagyon alap dolgot kell nézni laugh.gif Feltételezzük, hogy Marlene King igazán remek író, és azt furdalta ki amit most le fogok írni és mindez nem csak egy szimpla "dobjunk be egy random emberkét A-nek" dolog volt.
Kezdjük az elejéről. Ezra teljesen komplettnek néz ki, és csak kisebb sejtések voltak hogy lehet ő A, de kb. minden egyes karakterre voltak. Ariával összemelegedett, ők voltak az álompár, és csak annyi történt Ezrussal mikor behozták ezt az idióta Maggie/Malcolm dolgot. Szerintem Ezrával az volt, hogy régebben megőrült, nem az a "üvöltözünk/törünk/zúzunk" féle, hanem az intelligens fajta. Gazdag család, lehet úgy érezte mindent amit pénzel meg lehet venni az meg van, csak pont a szeretet hiányzott, meg hasonlók, és ez lett vele, egy kissé zárkózott antiszociális egyén, aki a könyveibe zárkózott. Később viszont az anyja összehozta Maggie-vel mondhatni, vagyis lefizette őt hogy jöjjön össze a fiával, és Ezra tényleg azt gondolta hogy ő szereti őt, ezért kezdett kicsit közvetlenebb lenni. De utána tett valamit Maggie, amiért az ezrus anyu elküldte, de ezután drága fiacskája úgy tűnt nem tért vissza teljesen az előző állapotába, pedig belül ez szíven ütötte. Ezután jött csak a nagy kalamajka, találkozott Alisonnal. (Ő a beach hottie) Fülig beleszeretett, de Alison megcsalta őt Ian-el, és ekkor kattant be nála végképp valami. Elkezdte fenyegetni Alisont, meg hasonlók, és utána meg ő próbálta megölni őt. Lefizette közben Cece-t, aki pedig Monát, és Mona meg "besorozta" Tobyt. Ez a nemjuteszembe milyen ötlet amit törin is tanultunk hogy direkt úgy csinálja hogy ne nagyon lehessen visszavezetni eredetileg akkor ki is vezeti ezt az egészet. Ő ölte meg Ian-t is mivel vele csalta meg Ali. Megtudta hogy voltak barátnői, és ezután vette kezdetét a további dolgok. Mivel szerzett tanári képesítést ezért könnyedén el tudott helyezkedni a bnői iskolájába ahol remekül meg tudta ismerni, figyelni őket. Csak közben véletlenül találkozott a bárban Aria-val, és mivel nem tudta hogy ő a bnők egyike, elkezdett érdeklődni felé és bele is szeretett. Ez magyarázná miért szenvedett Aria kevesebbet mint a többi lány. És így, hogy szakítottak, könnyedén meglehet indulatosabb(lásd az ajtó helyett szekrénycsapkodós jelenet, bár az nem ezért volt, de az indulatnak megfelel), és esetleg Jake lesz a kövi célpontja...
Ja igen, Maggie. Az anyja megint aggódni kezdett drága fiáért hogy elköltözött meg satöbbi (satöbbi alatt azt kell érteni hogy "visszafejlődött az előző állapotába" bár nem pont csak az anyja így látja) így felbérelte megint Maggie-t hogy játssza el hogy Ezra Malcolm apja, és ekkor meg is lágyult Ezrus vmennyire, bár látszott hogy a fiúért van oda, Maggie-re még mindig dühös volt. De miután kiderült a hazugság, ez is méginkább felidegesítette, jöttek a bedurvulások, mint az Emily-s dolgok meg satöbbi.
Valami ilyesmi lehetséges szerintem, bár nem biztos hogy minden tény egyezik a sorozatbeli dolgokkal, nem emlékszem mindegyikre... És kicsit zagyva is lett, de sebaj. Meg persze lehet csak megindult a fantáziám a sok ultra jó pszichothriller miatt...
Ja, kiegészítés: Ez megmagyarázhatná hogy van megfelelő mennyiségű pénze a sok cuccra, mint minikoporsó, meg anyámtyúkja...
8 felhasználónak tetszik: Timicsy008, galaxyeleanor, Vampire Lady, Karina197, Adrianna, katie993, ItsBlaze, hedi2001
94 oldal 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!