Starity

Pretty Little Liars / Hazug Csajok Társasága (2010-2017)

94 oldal 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 13. 21:28 #1121
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Idézet (Luckie @ 2013.05.13. 19:02)
Egyébként csak nekem van olyan érzésem, hogy Ariának Titanilla fogja kölcsönözni a hangját? laugh.gif

Szinte biztos, hogy ő fogja, hiszen a Kőgazdagokban is ő szinkronizálta. biggrin.gif Hanna (Molnár Ilona) sztem ez is tuti, de a másik két lánynak nem tudom, melyik állna jobban Spencer (Nemes Takách-Kata) és Emily (Vadász Bea) vagy épp fordítva! tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. május 24. 20:22 #1122
- törölt felhasználó -    
4. évad Promoshoot

Lucy, Shay, Troian, egy közös, plusz egy Lucy és Shay. Ashley-ről nem találtam (legalábbis HQ-ban nem), Shay-ről meg volt még egy, de az kicsi volt.
HQ
18 felhasználónak tetszik: nightfever, Vampiregirl1, Vampire Lady, Melcsi1997, Blaze, Bessie, Galexa93, Adrianna, saii, zsofeeh, SmileyZ, marti27, BunnyGirl, Ajsika, Blackheart.com, pink_bunny, idone, alexahemingway
2013. május 25. 20:54 #1123
- törölt felhasználó -    
Hali!Nagyon érdekel a sorozat,jónak tűnik. :)Megtudná valaki mondani melyik csatornán és mikor adják? blush.gif
2013. május 25. 22:14 #1124
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Idézet (Angelx @ 2013.05.25. 20:54)
Hali!Nagyon  érdekel a sorozat,jónak tűnik. :)Megtudná valaki mondani melyik csatornán és mikor adják?  blush.gif


Szia! Nálunk még nem adják, amcsiba megy az ABC-n, netről letudod tölteni magyar felirattal. biggrin.gif
2013. május 26. 14:11 #1125
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Luckie @ 2013.05.24. 20:22)
4. évad Promoshoot

Lucy, Shay, Troian, egy közös, plusz egy Lucy és Shay. Ashley-ről nem találtam (legalábbis HQ-ban nem), Shay-ről meg volt még egy, de az kicsi volt.
HQ

Ashley-ről ilyen jellegű shoot még nem jött ki. wink.gif
16 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Vampire Lady, Galexa93, Luckie, saii, Adrianna, zilinda, zsofeeh, Bessie, SmileyZ, marti27, otyg, BunnyGirl, pink_bunny, idone, alexahemingway
2013. május 29. 11:14 #1126
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Kanadai promó és sneak peekek (4x01):


16 felhasználónak tetszik: zilinda, Bessie, csaje.9999, Phopi, saii, Luckie, zsuzsye, Vampire Lady, T!mi, kurrek, Misao, kiskepikeh, ozoli, Ajsika, BunnyGirl, pink_bunny
2013. június 11. 17:30 #1127
- törölt felhasználó -    
Ma. Vagyis nálunk holnap. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Blaze, xxNikixx, Vampire Lady, katie993
2013. június 12. 18:16 #1128
- törölt felhasználó -    
Most néztem meg az évadnyitót. Nagyon jó volt. biggrin.gif
De a csomagtartós jeleneten meglepődtem. Mi ez már, egy döglött disznó. biggrin.gif Egyébként sejtettem, hogy Wilden meghalt, mert Ashley nemrég mondta egy interjúban, hogy az évadban utálni fogjuk Hanna anyját, és nehéz lesz a Marin család számára. Vajon miért - mert Ashley (Marin) megölte Wilden nyomozót. biggrin.gif Amúgy amire a legkíváncsibb vagyok, hogy Mona mit fog művelni az évadban. Én hiszem, hogy ő jó, és azért lépett be anno az A-csapatba, mert például megfenyegették, satöbbi. Én remélem, hogy így is lesz. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Adrianna, Ajsika, Vampire Lady, pink_bunny
2013. június 12. 19:58 #1129
xxNikixx
xxNikixx
*Nikita
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.30.
Hozzászólás: 3275
Csatolások: 7279
Azonosító: 33464
Offline offline
Nagyon tetszett az évadnyitó! meghajolo.gif
Gondolhattuk volna, hogy semmi komoly nem lesz a csomagtartóban csak egy malacka! biggrin.gif Az új nyomozó Sean Faris heart.gif azt hiszem nem fogom tudni utálni! Azt nem gondoltam volna, hogy a vonaton Wilden és Mellissa dobozolta be Ariát.
5 felhasználónak tetszik: Adrianna, Luckie, katie993, Vampire Lady, pink_bunny
2013. június 12. 21:59 #1130
- törölt felhasználó -    
Én egyszerűen imádtam az évadnyitót. wub.gif A csomagtartób először azt hittem hogy Wilden teste van benn,de mikor megláttam a malacot.Hát kuncogtam egy kicsit.Az hogy mi lesz ezzel az Ezria párossal nagyon kíváncsian várom.Toby és Spencer pedig ritka édesek,jó újra így látni Őket.Mona-ra kíváncsi vagyok hogy meddig marad ilyen segítőkész és puha szív lány. blush.gif
4 felhasználónak tetszik: xxNikixx, Luckie, xoSelenaxo, pink_bunny
2013. június 13. 17:09 #1131
- törölt felhasználó -    
És tegnap pont a legfontosabbat hagytam ki. biggrin.gif A fekete csipkés lányt. Jó kis csavar volt, azt meg kell hagyni, de egyszer megölöm Marlene-t. reklamalo.gif Miért tépi szét az idegeimet mindig? rohog.gif Talán ő és Red Coat egy és ugyanaz az ember? A harmadik évad fináléja után valahogy kétlem, hogy Alison tényleg halott, talán a fekete csipkés csaj is ő, vagy Cece. Sőt, én már azon is elgondolkodtam, hogy Cece lenne az A-csapat vezére, mert végül is ő volt Alison legjobb barátnője, és Alison mindent elmondott neki. Ezek szerint talán a másik négy lány titkait is?
De végül is olyan felesleges találgatni, hiszen - mint mindig - úgysem az lesz, ahogyan gondolom/gondoljuk. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Adrianna, kiskepikeh, xxNikixx, pink_bunny
2013. június 20. 20:45 #1132
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Ez a Jake elég cuki pasi. rohog.gif A tanáros megjegyzésen jót nevettem. _nevet.gif Hanna most sem rejtette véka alá természetét. Mi volt még? think.gif Ja tetszett Spencer és Ezra közti jelenet. Monát már kezdem sajnálni. (Hűha, ezt kimondtam. _nevet.gif )
Kár hogy nem figyeltekgobban a madárra. Ki tudja miről dalolt volna még. biggrin.gif
8 felhasználónak tetszik: heyitsjade, chelseagirl18, Misao, Vampire Lady, Vampiregirl1, Adrianna, Luckie, pink_bunny
2013. június 21. 12:31 #1133
- törölt felhasználó -    
SPOILER

Én nem tudom h mit gondoljak..tetszik is meg nem is h mona ebben benne van.. most amikor majdnem megfulladt én nem sajnáltam, mert gyűlölöm a csajt...és utálom a tudatod h a készítők most arra játszanak hogy megszeressük..azok után amit művelt hogy várhatják el ? na mindegy
aria -nak szurkolok hogy összejöjjön a dolog az új tanárral biggrin.gif valahogy ezrával együtt sokkal jobban tetszenek nekem külön külön... ne is jöjjenek össze .. jobb ez így...
hannah meg..a kedvenc karakterem de caleb az nagyon hiányzott..jah és spencer az akit még mindig nagyon szeretek akármit is játszik .. troian nagyon szimpatikus..számomra kiemelkedik közülük smileeee.gif
annak örülök hogy a sorozat folytatódott és még mindig izgalmas... mondjuk nagyon idegesített különösen is alison...nagyon nem bírnám elviselni a való életben .. melissa, jenna meg a néger csaj is minek oda??? nem értem h őket minek kellett belekeverni..már alapból azt sem értem ennek a szivatásnak mi az inditéka..mert a 4. évadnál járunk és nekem ötletem sincs mivel érdemelték ki ezt a lányok ...
2013. június 21. 13:52 #1134
Selena Best
Selena Best
visszatérő vendég
 
Státusz★ PLΔyBӨY ★
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.02.
Hozzászólás: 496
Csatolások: 16
Azonosító: 195223
Offline offline
Hanna Marin (Ashley Benson) gifek:
2 felhasználónak tetszik: nightfever, Galexa93
2013. június 21. 15:51 #1135
kiskepikeh
kiskepikeh
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.25.
Hozzászólás: 480
Csatolások: 16520
Azonosító: 153838
Offline offline
Ez az -A nem csak a lányokat üldözi hanem a szülőkre is rámegy. Egyik részben Ellával most meg Hannah anyát üldözi?? Ha eggyel talál ő volt -e az. Mi jön még?? Tudom,hogy ez nem a részhez tartozik,de Jenna hogyan fog kilépni mert,hogy terhes?
2013. június 22. 11:01 #1136
- törölt felhasználó -    
Elgondolkodtató...
(Csöpp angoltudás, vagy google fordító szükséges, rohog.gif plusz egyesek számára spoileres lehet. rolleyes.gif )
3 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Adrianna, Kyra99
2013. június 22. 13:18 #1137
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (Luckie @ 2013.06.22. 11:01)
Elgondolkodtató...
(Csöpp angoltudás, vagy google fordító szükséges, rohog.gif plusz egyesek számára spoileres lehet. rolleyes.gif )

Szerintem is nagyon elgondolkodtató és érdekes.Én személy szerint az első évadtól egy kicsit furcsának tartottam Ariát,leginkább azért,mert általában ő csinálja a 'shh'-t a posztereken vagy épp a nyitótémában(vagy hogy hívják).Úgyhogy úgy gondolom,hogy ebből a kis felsorolásból ha nem is minden,de egy része igaz. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. június 22. 15:25 #1138
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampire Lady @ 2013.06.22. 13:18)
Szerintem is nagyon elgondolkodtató és érdekes.Én személy szerint az első évadtól egy kicsit furcsának tartottam Ariát,leginkább azért,mert általában ő csinálja a 'shh'-t a posztereken vagy épp a nyitótémában(vagy hogy hívják).Úgyhogy úgy gondolom,hogy ebből a kis felsorolásból ha nem is minden,de egy része igaz. biggrin.gif

Az is érdekes, hogy Aria kapja a legkevesebb üzenetet A-tól. rolleyes.gif Vagy a 3x24-ben, amikor a négy lány és Mona a kocsiban voltak miután Alison(?) kimentette őket az égő házból, Mona mondott valamit, ami A ellen szólt (már nem tudom, hogy mit), és Aria tiltakozott. Meg az is érdekes, hogy Alison már "meglátogatta" Hannát, Emily-t, Spencer-t és a fináléban Monát is, de Ariát még sosem. Ezek azért érdekesek. biggrin.gif Egyébként hihetetlen, hogy egyesek mennyire odafigyelnek a részletekre, mert ha LittleLoca nem mutatja meg ezt, én nem tippeltem volna Ariára... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampire Lady
2013. június 22. 17:49 #1139
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (Luckie @ 2013.06.22. 15:25)
Az is érdekes, hogy Aria kapja a legkevesebb üzenetet A-tól. rolleyes.gif Vagy a 3x24-ben, amikor a négy lány és Mona a kocsiban voltak miután Alison(?) kimentette őket az égő házból, Mona mondott valamit, ami A ellen szólt (már nem tudom, hogy mit), és Aria tiltakozott. Meg az is érdekes, hogy Alison már "meglátogatta" Hannát, Emily-t, Spencer-t és a fináléban Monát is, de Ariát még sosem. Ezek azért érdekesek. biggrin.gif Egyébként hihetetlen, hogy egyesek mennyire odafigyelnek a részletekre, mert ha LittleLoca nem mutatja meg ezt, én nem tippeltem volna Ariára... biggrin.gif

Meg szerintem Aria írása nagyon hasonlít A írására,nem beszélve erről a 'red is the new black'-ről,az A-s nyakláncokról(ami persze érthető a neve miatt,de akkor is),az állandóan váltogatott mobilokról,az írógépről,a malacról,arról a mondatról,amikor Alison 'azt mondta' Ariának:'You know why I picked you,right'-ról,és még sorolhatnám. rolleyes.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, Adrianna
2013. június 22. 18:34 #1140
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampire Lady @ 2013.06.22. 17:49)
Meg szerintem Aria írása nagyon hasonlít A írására,nem beszélve erről a 'red is the new black'-ről,az A-s nyakláncokról(ami persze érthető a neve miatt,de akkor is),az állandóan váltogatott mobilokról,az írógépről,a malacról,arról a mondatról,amikor Alison 'azt mondta' Ariának:'You know why I picked you,right'-ról,és még sorolhatnám. rolleyes.gif  rohog.gif

Vagy 'A' már szétbombázta kétszer is Hannát és Calebet, elküldette Samarát, és Spencer szerelmi életébe is bekavart, no de Aria és Ezra a sorozat elejétől egészen a 3x24-ig együtt voltak. Persze Aria miért is cseszné el a szerelmi életét? smileeee.gif
Egyébként azt olvastam, hogy Hanna és Caleb már a 4x14-ben szakítani fognak cry.gif Ez nem ér. Így is Caleb minimum a 4x13-as részeg szerepelni fog benne, de azért az elején szétbombázzák őket. reklamalo.gif Fuck Ravenswood wink.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Adrianna, pink_bunny
94 oldal 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!