Starity

Pretty Little Liars / Hazug Csajok Társasága (2010-2017)

94 oldal 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 28. 21:57 #1201
Timicsy008
Timicsy008
LadyStark™
 
StátuszHear me roar when the winter is coming...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1854
Csatolások: 153
Azonosító: 123715
Offline offline
Vampiregirl11 szerintem egész jó kis teóriád van. Főként az utolsó mondat tetszett, amit úgy kiegészítésként hozzá tettél, mert éppen én is elgondolkodtam, az epizód közben még mielőtt a végét mutatták volna, hogy A-nek honnan van ennyi pénze. Biztos nem gimis. Szóval úgy nagyjából értem mire gondolsz és elképzelhető. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2013. augusztus 28. 22:09 #1202
xxNikixx
xxNikixx
*Nikita
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.30.
Hozzászólás: 3275
Csatolások: 7279
Azonosító: 33464
Offline offline
SPOILER!!!

Kiakadtam!!
Azt gondoltam, h Ali életben van valamilyen módon és ez be is bizonyult.
Ezra, most komolyan??? valamivel megzsarolták szerintem, tuti. Meg amúgy miért csapkodott a végén nem értettem... ohmy.gif De Spencer csaj után futott az is biztos, hogy ő ki lehetett??
Amúgy Aria beszélte rá a csajokat, hogy menjenek el az ünnepségre... és milyen csendben volt amikor megtalálták A rejtekhelyét...
Még Mrs. Grunwald is mondta, hogy bennük sem bízhat Ali, egyik lányban sem!!!
2 felhasználónak tetszik: Timicsy008, katie993
2013. augusztus 28. 22:54 #1203
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2013.08.28. 21:26)
Blogomra is kitettem, de ide is kiteszem a kis teóriámat, és előre is bocsi ha teljesen értelmetlen, elég hülyén magyaráztam, és az is lehet hogy vannak benne logikai bakik satöbbi... a nagyon alap dolgot kell nézni laugh.gif Feltételezzük, hogy Marlene King igazán remek író, és azt furdalta ki amit most le fogok írni és mindez nem csak egy szimpla "dobjunk be egy random emberkét A-nek" dolog volt.
Kezdjük az elejéről. Ezra teljesen komplettnek néz ki, és csak kisebb sejtések voltak hogy lehet ő A, de kb. minden egyes karakterre voltak. Ariával összemelegedett, ők voltak az álompár, és csak annyi történt Ezrussal mikor behozták ezt az idióta Maggie/Malcolm dolgot. Szerintem Ezrával az volt, hogy régebben megőrült, nem az a "üvöltözünk/törünk/zúzunk" féle, hanem az intelligens fajta. Gazdag család, lehet úgy érezte mindent amit pénzel meg lehet venni az meg van, csak pont a szeretet hiányzott, meg hasonlók, és ez lett vele, egy kissé zárkózott antiszociális egyén, aki a könyveibe zárkózott. Később viszont az anyja összehozta Maggie-vel mondhatni, vagyis lefizette őt hogy jöjjön össze a fiával, és Ezra tényleg azt gondolta hogy ő szereti őt, ezért kezdett kicsit közvetlenebb lenni. De utána tett valamit Maggie, amiért az ezrus anyu elküldte, de ezután drága fiacskája úgy tűnt nem tért vissza teljesen az előző állapotába, pedig belül ez szíven ütötte. Ezután jött csak a nagy kalamajka, találkozott Alisonnal. (Ő a beach hottie) Fülig beleszeretett, de Alison megcsalta őt Ian-el, és ekkor kattant be nála végképp valami. Elkezdte fenyegetni Alisont, meg hasonlók, és utána meg ő próbálta megölni őt. Lefizette közben Cece-t, aki pedig Monát, és Mona meg "besorozta" Tobyt. Ez a nemjuteszembe milyen ötlet amit törin is tanultunk hogy direkt úgy csinálja hogy ne nagyon lehessen visszavezetni eredetileg akkor ki is vezeti ezt az egészet. Ő ölte meg Ian-t is mivel vele csalta meg Ali. Megtudta hogy voltak barátnői, és ezután vette kezdetét a további dolgok. Mivel szerzett tanári képesítést ezért könnyedén el tudott helyezkedni a bnői iskolájába ahol remekül meg tudta ismerni, figyelni őket. Csak közben véletlenül találkozott a bárban Aria-val, és mivel nem tudta hogy ő a bnők egyike, elkezdett érdeklődni felé és bele is szeretett. Ez magyarázná miért szenvedett Aria kevesebbet mint a többi lány. És így, hogy szakítottak, könnyedén meglehet indulatosabb(lásd az ajtó helyett szekrénycsapkodós jelenet, bár az nem ezért volt, de az indulatnak megfelel), és esetleg Jake lesz a kövi célpontja...
Ja igen, Maggie. Az anyja megint aggódni kezdett drága fiáért hogy elköltözött meg satöbbi (satöbbi alatt azt kell érteni hogy "visszafejlődött az előző állapotába" bár nem pont csak az anyja így látja) így felbérelte megint Maggie-t hogy játssza el hogy Ezra Malcolm apja, és ekkor meg is lágyult Ezrus vmennyire, bár látszott hogy a fiúért van oda, Maggie-re még mindig dühös volt. De miután kiderült a hazugság, ez is méginkább felidegesítette, jöttek a bedurvulások, mint az Emily-s dolgok meg satöbbi.
Valami ilyesmi lehetséges szerintem, bár nem biztos hogy minden tény egyezik a sorozatbeli dolgokkal, nem emlékszem mindegyikre... És kicsit zagyva is lett, de sebaj. Meg persze lehet csak megindult a fantáziám a sok ultra jó pszichothriller miatt...
Ja, kiegészítés: Ez megmagyarázhatná hogy van megfelelő mennyiségű pénze a sok cuccra, mint minikoporsó, meg anyámtyúkja...

jó gondolatmenet, de ha Ezra lenne kezdetektől fogva A, akkor miért küldte volna Aria anyját abba a múzeumba? ahol Ezriának az első hivatalos együtt megjelenése volt, tudjátok, miről beszélek... csak végül az anyuka nem ért oda, mert lerobbant a kocsi és az apukával enyelgett tovább.

teljesen kiakadtam, amikor megjelent Ezra. csak erre nem számítottam, de komolyan. szerintem ő később lett bele vonva. a Malcolm-os ügy miatt elég gyengécskévé válhatott maybe és ezért beadhatta a derekát. de tényleg, Ezra volt eddig a tökéletes szereplője az egésznek... de most már Caleb az tongue.gif na, ha Caleb-et is belevonják ebbe az A-akcióba, akkor hivatalosan is meg fogok zakkanni. amúgy tudtam, hogy Mona életben van, meg sem lepődtem, hogy nincs veszélyben. azon sem csodálkoztam, hogy CeCe eltűnt.

már fogalmam sincs, hogy mit gondoljak. ezek szerint Toby már tényleg nincs benne A bandájában, ha nyomozott... meg állítólag A férfi... állítólag Ezra = A... akkor ki a bánat Red Coat? oké, hogy CeCe. de akkor ki a ém.dfgékldfmg volt a másik vörös kabátos? talán Ali volt és el akarta vezetni a csajokat arra a rejtekhelyre?... muszáj volt belerángatni Ezrát? cry.gif

ahogy itt írjátok, hogy Aria így meg úgy... lehet benne valami, még sem tudnám kinézni belőle blink.gif


elegem van már ebből a sorozatból, komolyan mondom mad.gif teljesen fel tud húzni mad.gif hogy tudtak így minket itt hagyni OKTÓBERIG?! reklamalo.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, katie993, ItsBlaze, Bessie, Jody
2013. augusztus 28. 23:12 #1204
Timicsy008
Timicsy008
LadyStark™
 
StátuszHear me roar when the winter is coming...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1854
Csatolások: 153
Azonosító: 123715
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2013.08.28. 22:54)
jó gondolatmenet, de ha Ezra lenne kezdetektől fogva A, akkor miért küldte volna Aria anyját abba a múzeumba? ahol Ezriának az első hivatalos együtt megjelenése volt, tudjátok, miről beszélek... csak végül az anyuka nem ért oda, mert lerobbant a kocsi és az apukával enyelgett tovább.
teljesen kiakadtam, amikor megjelent Ezra. csak erre nem számítottam, de komolyan. szerintem ő később lett bele vonva. a Malcolm-os ügy miatt elég gyengécskévé válhatott maybe és ezért beadhatta a derekát. de tényleg, Ezra volt eddig a tökéletes szereplője az egésznek... de most már Caleb az tongue.gif na, ha Caleb-et is belevonják ebbe az A-akcióba, akkor hivatalosan is meg fogok zakkanni. amúgy tudtam, hogy Mona életben van, meg sem lepődtem, hogy nincs veszélyben. azon sem csodálkoztam, hogy CeCe eltűnt.
már fogalmam sincs, hogy mit gondoljak. ezek szerint Toby már tényleg nincs benne A bandájában, ha nyomozott... meg állítólag A férfi... állítólag Ezra = A... akkor ki a bánat Red Coat? oké, hogy CeCe. de akkor ki a ém.dfgékldfmg volt a másik vörös kabátos? talán Ali volt és el akarta vezetni a csajokat arra a rejtekhelyre?... muszáj volt belerángatni Ezrát? cry.gif
ahogy itt írjátok, hogy Aria így meg úgy... lehet benne valami, még sem tudnám kinézni belőle  blink.gif 

elegem van már ebből a sorozatból, komolyan mondom mad.gif teljesen fel tud húzni mad.gif hogy tudtak így minket itt hagyni OKTÓBERIG?! reklamalo.gif


Nos, én olvastam egy oldalon, hogy Ali valóban él és ő a Red Coat. De valójában két Red Coat van. Az egyik Cece - a rossz és a másik Ali, aki próbálja megvédeni a lányokat. Nem vagyok benne biztos hogyan volt már az a jelenet, mikor az égő házból kihúzta valaki a lányokat és azt hiszem Hanna látta Alit. Én egy külföldi fórumon olvastam, hogy nagy valószínűséggel Ali segített rajtuk. És ugyebár a mostani fináléba, valaki lekapcsolta a fűrészgépet és szerintem az Ali volt és őt követte Spencer és bevárta Red Coat, hogy megtudja neki mutatni azt a rejtekhelyet. Sőt a fal lyukon az a szem is inkább hasonlított Alison szemére, mint sem CeCe-ére, véleményem szerint. Remélem nem kevertelek meg. biggrin.gif Egyébként én is nagyon remélem, hogy Caleb maradni fog jó fiúnak, mert kell egy normális ember ebbe a sorozatba, akibe legalább meg lehet bízni. Én személy szerint bőgtem, mikor Ezra-t láttam. De nekem is furcsa dolog volt Aria A-nek, de lehet benne valami.
Nem tudom kinek mennyire jó az angol tudása, de ebben a cikkben elég jó érveket hoznak fel Aria ellen.
2 felhasználónak tetszik: Kyra99, Karina197
2013. augusztus 29. 07:34 #1205
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampiregirl1 @ 2013.08.28. 21:26)
Blogomra is kitettem, de ide is kiteszem a kis teóriámat, és előre is bocsi ha teljesen értelmetlen, elég hülyén magyaráztam, és az is lehet hogy vannak benne logikai bakik satöbbi... a nagyon alap dolgot kell nézni laugh.gif Feltételezzük, hogy Marlene King igazán remek író, és azt furdalta ki amit most le fogok írni és mindez nem csak egy szimpla "dobjunk be egy random emberkét A-nek" dolog volt.
Kezdjük az elejéről. Ezra teljesen komplettnek néz ki, és csak kisebb sejtések voltak hogy lehet ő A, de kb. minden egyes karakterre voltak. Ariával összemelegedett, ők voltak az álompár, és csak annyi történt Ezrussal mikor behozták ezt az idióta Maggie/Malcolm dolgot. Szerintem Ezrával az volt, hogy régebben megőrült, nem az a "üvöltözünk/törünk/zúzunk" féle, hanem az intelligens fajta. Gazdag család, lehet úgy érezte mindent amit pénzel meg lehet venni az meg van, csak pont a szeretet hiányzott, meg hasonlók, és ez lett vele, egy kissé zárkózott antiszociális egyén, aki a könyveibe zárkózott. Később viszont az anyja összehozta Maggie-vel mondhatni, vagyis lefizette őt hogy jöjjön össze a fiával, és Ezra tényleg azt gondolta hogy ő szereti őt, ezért kezdett kicsit közvetlenebb lenni. De utána tett valamit Maggie, amiért az ezrus anyu elküldte, de ezután drága fiacskája úgy tűnt nem tért vissza teljesen az előző állapotába, pedig belül ez szíven ütötte. Ezután jött csak a nagy kalamajka, találkozott Alisonnal. (Ő a beach hottie) Fülig beleszeretett, de Alison megcsalta őt Ian-el, és ekkor kattant be nála végképp valami. Elkezdte fenyegetni Alisont, meg hasonlók, és utána meg ő próbálta megölni őt. Lefizette közben Cece-t, aki pedig Monát, és Mona meg "besorozta" Tobyt. Ez a nemjuteszembe milyen ötlet amit törin is tanultunk hogy direkt úgy csinálja hogy ne nagyon lehessen visszavezetni eredetileg akkor ki is vezeti ezt az egészet. Ő ölte meg Ian-t is mivel vele csalta meg Ali. Megtudta hogy voltak barátnői, és ezután vette kezdetét a további dolgok. Mivel szerzett tanári képesítést ezért könnyedén el tudott helyezkedni a bnői iskolájába ahol remekül meg tudta ismerni, figyelni őket. Csak közben véletlenül találkozott a bárban Aria-val, és mivel nem tudta hogy ő a bnők egyike, elkezdett érdeklődni felé és bele is szeretett. Ez magyarázná miért szenvedett Aria kevesebbet mint a többi lány. És így, hogy szakítottak, könnyedén meglehet indulatosabb(lásd az ajtó helyett szekrénycsapkodós jelenet, bár az nem ezért volt, de az indulatnak megfelel), és esetleg Jake lesz a kövi célpontja...
Ja igen, Maggie. Az anyja megint aggódni kezdett drága fiáért hogy elköltözött meg satöbbi (satöbbi alatt azt kell érteni hogy "visszafejlődött az előző állapotába" bár nem pont csak az anyja így látja) így felbérelte megint Maggie-t hogy játssza el hogy Ezra Malcolm apja, és ekkor meg is lágyult Ezrus vmennyire, bár látszott hogy a fiúért van oda, Maggie-re még mindig dühös volt. De miután kiderült a hazugság, ez is méginkább felidegesítette, jöttek a bedurvulások, mint az Emily-s dolgok meg satöbbi.
Valami ilyesmi lehetséges szerintem, bár nem biztos hogy minden tény egyezik a sorozatbeli dolgokkal, nem emlékszem mindegyikre... És kicsit zagyva is lett, de sebaj. Meg persze lehet csak megindult a fantáziám a sok ultra jó pszichothriller miatt...
Ja, kiegészítés: Ez megmagyarázhatná hogy van megfelelő mennyiségű pénze a sok cuccra, mint minikoporsó, meg anyámtyúkja...

Köszönöm, hogy ezt leírtad helyettem is, mert pont ezen gondolkodtam, viszont Alinek és Ezrának mi köze van egymáshoz? Ezt nem tudom felfogni, meg, hogy Ezra miért akarná bántani a lányokat. Oké ne nézzetetek hülyének, de én arra gondoltam, hogy azért, mert fél, hogy kiderül a kis kapcsolata Ariaval és akkor bumm ott a börtön amit persze senki nem akar..
1 felhasználónak tetszik: galaxyeleanor
2013. augusztus 29. 09:45 #1206
- törölt felhasználó -    
SPOILER

Itt vmi nagy dolognak kell lennie..egy kapcsolat miatt nem igaz hogy ennyi mindennel megszívatták már a lányokat...talán régen Ezra és Ali együtt volt de ez még mindig nem elég nyomós ok..ha valóban Ezra A akkor vmit tudhat róla Alison ami miatt végezni akar vele hogy elhallgattassa...az hogy mondjuk Ali elhagyta nem lehet elég ok mindenre ami eddig volt hiszen már beteges az egész amit Hanna-ékkal művelnek a sok A-k..a készítők se tudják már h mit csinálnak...fogták bedobták Ezra-t mert totál nyugis volt végig és megint csak a szokásos .. egy újabb A h mindig legyen új..

a Cece-s dolog igen szánalmas volt..most komolyan leesik onnan...kicsit mozog a keze és képes olyan hamar eltűnni hogy ne vegyék észre??? ezt komolyan azt hiszik h beveszem? v a csaj már annyit zuhant életében hogy hipp hopp felkel aztán megy tovább

Mrs Grunwald v hogy kell írni meg annyira idegesítő..hirtelen kedve támadt mesélni? Spencer arcába meg gond nélkül hazudott és garantálom hogy a mai napig beszél Alival ... Aria is igen érdekesen reagálta le a dolgokat..hát miért ne legyen még gyanúsabb ő is...

Azért én dühös is vagyok mert itt van Mona Jenna Shana Cece Jason akik totál homályosak jah és persze Melissa...miért nem képesek többet tudatni a nézőkkel folyton csak az újabb kérdések egyszerűen kiakasztó..de ha kiderül h Ezra nem A azt nem bocsátom meg... ritka szánalmas húzás lenne ha most meg jófiút csinálnának belőle és ezt is kimagyaráznák
2 felhasználónak tetszik: xxNikixx, Timicsy008
2013. augusztus 29. 19:19 #1207
T!mi
T!mi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.26.
Hozzászólás: 88
Csatolások: 0
Azonosító: 40084
Offline offline
Nem hinném, hogy Ezra lenne A... Bár a-ra végződik a neve, és sosem szerettem a karakterét, ám szerintem ez megint csak egy jó hülye húzás a sorozat készítőítől. Régen odavoltam a PLL-ért, de már teljesen egyértelmű, hogy nem tudnak mit kitalálni, összevissza csűrik-csavarják a szálakat, amik nem vezetnek sehova. Most komolyan, mi akar lenni ez a Ravenswood is, ez az új, misztikus vonal??? Teljesen elrugaszkodnak a könyvektől, és nem biztos, hogy ez annyira jó ötlet. Tudom, most divat mindenből spin off-ot készíteni... mégsem látom sok értelmét. Ráadásul egy jó karaktert is elveszítünk...
No de visszatérve a fináléra: szerintem annyi az egész magyarázata, hogy Ezra követte Ariát, és bedühödött, mert félti a lányt A-tól, ezért csapkodta a szekrényajtót. Vagy, persze lehet erre is valami bonyultabb, hülye magyarázat, mert ez persze túl egyszerű lenne... Ám a lényeg, hogy nem lehet ő a főgonosz. Ami Ali-t illeti, szerintem majd az következik, hogy ő egy szellem, a kísértete próbálja nyomra vezetni a lányokat, ezért látják álmukban is oly gyakran, és ezért van az is, hogy arjtuk kívül csak az anyja látta. Ez beleillene az új vonalba, nem igaz? tongue.gif
2013. augusztus 29. 19:32 #1208
- törölt felhasználó -    
Spoiler
Azért Ezra igen jó A lenne..olyan kis nyugodtnak tűnik gyámoltalannak aztán közben végezni próbál az összessel..am most belegondoltam...a végén az arca inkább tűnt ugy h vki járt itt és lebuktam mint olyannak h ne Aria megint veszélyben..habár ha valóban annyira szereti akk akár lehet valóban ez a verzió de annak mi értelme lenne? ott van a bizonyíték rá h pasi lakik ott ki mást akarnak még belerángatni ebbe az A dologba..meg miért követte volna őket Ezra? miből gondolta volna h veszélyben vannak hiszen max a féltékenység járhat az eszében de az h neki pont akk utánuk kellett menni mert tuti vmi nem stimmel az furcsának tűnik... én azt mondom legyen benne ebben a dologban igaziból..megint megszívatnak minket én komolyan hanyagolom a sorozatot...azért össze kaphatnák már magukat h a történetnek legyen értelme...caleb is elmegy hát örülök nagyon blink.gif blink.gif
2013. augusztus 29. 21:45 #1209
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Hűha, ez a rész aztán nagyon durva volt. Még ha voltak benne laposabb részek és klisék is. A vége az nagyon ott volt. meghajolo.gif

Ezra: hát ő nagyon meglepett, be kell vallanom. Utána kezdtem el én is gondolkozni, hogy milyen jó ötlet volt őt behozni a történetbe, mint A. DE szerintem pont a love story miatt az fog történni, hogy Ezra is be lett szervezve az A teambe, mert zsarolják valamivel. Na most hogy ő ki ellen miket csinált, vagy fog, az jó kérdés, gondolom választ fogunk rá kapni.

Lányok vs Ali: Mrs. Grunwald is szépen megmondta Spencernek, Ali azért nem jelentkezett a lányoknál mert nem tudja kiben bízhat. Vagyis lehet köztük valaki, aki elárulta, és A-nak dolgozik. Esetleg maga A.

CeCe: az a lezuhanás és "életre kelés" szörnyen béna és erőltetett dolog volt. dry.gif

van néhány idegesítő dolog, ezt nem egyszer leírtam ide. Ha van egy jó szál, azt miért nem nyomozzák le a lányok rendesen? Belekapnak mindenbe, a vége meg tiszta káosz. rolleyes.gif Van egy rakat olyan ember, aki mesélhetne, de nem foglalkoznak velük, annyiban hagyják az egészet. Mondjam? Szerintem mindenki tudja: Melissa, Wren, Mona, Shana, Jenna - csak hogy pár nevet említsek.
Mrs. Grunwaldról meg már a legelső perctől tudni lehetett, hogy titkolózik. rolleyes.gif Esküszöm, ezek a legidegesítőbb dolgok. reklamalo.gif Legalábbis számomra. rohog.gif

Spencer meg hát .. wub.gif örök kedvenc. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, SmileyZ, katie993, Timicsy008, marti27, Misao
2013. augusztus 29. 23:47 #1210
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Timicsy008 @ 2013.08.28. 23:12)
Nos, én olvastam egy oldalon, hogy Ali  valóban él és ő a Red Coat. De valójában két Red Coat van. Az egyik Cece - a rossz és a másik Ali, aki próbálja megvédeni a lányokat. Nem vagyok benne biztos hogyan volt már az a jelenet, mikor az égő házból kihúzta valaki a lányokat és azt hiszem Hanna látta Alit. Én egy külföldi fórumon olvastam, hogy nagy valószínűséggel Ali segített rajtuk. És ugyebár a mostani fináléba, valaki lekapcsolta a fűrészgépet és szerintem az Ali volt és őt követte Spencer és bevárta Red Coat, hogy megtudja neki mutatni azt a rejtekhelyet. Sőt a fal lyukon az a szem is inkább hasonlított Alison szemére, mint sem CeCe-ére, véleményem szerint. Remélem nem kevertelek meg. biggrin.gif Egyébként én is nagyon remélem, hogy Caleb maradni fog jó fiúnak, mert kell egy normális ember ebbe a sorozatba, akibe legalább meg lehet bízni. Én személy szerint bőgtem, mikor Ezra-t láttam. De nekem is furcsa dolog volt Aria A-nek, de lehet benne valami.
Nem tudom kinek mennyire jó az angol tudása, de ebben a cikkben elég jó érveket hoznak fel Aria ellen.


persze, teljesen értelek, egyet is értek kb mindennel, és sajnos egyre arra hajlok, hogy Aria benne van a dologban... de nem lehet mad.gif szerintem az a verzió a 'legjobb', hogy Ezra meg lett zsarolva a kapcsolatuk miatt... mert emlékszek, hogy Aria ott hagyta Ezrusnál a telefonját, kapott egy üzenetet A-től és Ezra teljesen kiakadt, hogy miért mesélt akárkinek is a kettejük kapcsolatáról... akkor nem lehetett ő még A, talán később lett bevonva... viszont az is közbe játszik, hogy Ezrának, mint tanárnak és felnőttnek, kötelessége lett volna belevonni a felnőtteket. oké, hogy ő fiatal, de mégis tanár és "kötelessége" lett volna... na jó, azért ez hlyeség, miután titokban együtt volt Ariával, de akkor is XDDD

az egyik gondolatom teljesen kizárja, hogy Aria benne lenne a dologban, a másik meg tökéletesen el tudja képzelni. :S direkt ezt akarták az írók dry.gif dry.gif nem lehet benne A csapatában.
1 felhasználónak tetszik: Timicsy008
2013. augusztus 30. 16:45 #1211
- törölt felhasználó -    
SPOILER

Újra megnéztem a részt biggrin.gif hátha felfedezek némi logikát abban hogy Ezra lehetséges A jelölt...de figyeltem Aria-t is...
Azt tudom h már a legelső részben gyanús volt a kezdés miatt hiszen nem véletlenül egyedül csak ő mutatja azt a koporsó felett és a többiek nem...de én nem A nek képzelem el őt , akkor még azt mondtam hogy ő ölte meg Alit...de mivel Ali él ez már nem állja meg a helyét...csak hogy bele volt keverve a történetbe Ali ikertestvére stb stb...szval most azt gondolom hogy tekintve Aria arcát a rész végén vége felé mikor bebizonyosodott h Alison nem halt meg igen csak ijedt fejet vágott...Mrs Grunwald sem nagyon tetszett neki , véleményem szerint mert igen csak aggódott h vmi kiderülhet róla miután Ali még köztük járkál..sztem Alison és Aria benne volt vmiben v Aria tett vmit Alison ellen , de az A csapatba én nem raknám be őt..az tuti h bűnös vmiben és régen azért alkotott mármint az apja irodájában is amit csinált bizonyítja h elég meggondolatlan volt és talán négyük közül ő az aki a legkevésbé hagyná h Ali kiszúrjon vele ...mármint fene tudja Ali mivel szívatta meg ami már túl sok volt Aria-nak

Ezra pedig ... hát én még mindig azt mondom hogy nem azért akadt ki a rész végén mert rájött A továbbra is létezik hanem mert tudta h lebukott..talán az bosszantotta fel hogy a lányok rájöttek Alison-ra...na meg ott van Cece..egyrészt az előző részben kihallgatta Ezráékat...most amikor Ariaval iszogattak vszinüleg ő állt az ablaknál..vis ez érdekes mert normál esetben azt mondanám h akk Ezrának dolgozik de miért nyomozna ő utána??
Visszatérve Ezra-ra...ahogy elnézem biztos h szereti Aria-t tehát ez a tény nálam megbonyolítja a dolgokat azért...a rész végén ugyebár hallotta a lányokat amikor arról beszélnek h Ali él és utána ment a rejtekhelyre ahol kiakadt...össze rakta a képet h hogyan jöttek rá Spencerék a dologra...én ezt tudom csak ésszerűnek tartani...meg hát a szekrény tele fekete kabátokkal , rajta is ugyan olyan volt...biztosra veszem h nem követte aznap Aria-ékat mert mi oka lett volna ha totál ártatlan...azért lesz még meglepetés itt bőven biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Timicsy008, Vampire Lady
2013. augusztus 30. 19:47 #1212
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
rohog.gif
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1234115_605699639474393_463211932_n.png
11 felhasználónak tetszik: mikieger, katie993, Jody, Timicsy008, Vampire Lady, Bessie, LoveNessa, galaxyeleanor, Beba13, Genevieve, Luckie
2013. augusztus 30. 22:56 #1213
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
TUDTAM,TUDTAM & TUDTAM!!! biggrin.gif
Én mindig is biztos voltam benne, ennek ellenére ugyanúgy meglepett. _nevet.gif Hol ordítoztam,hogy "Tudtam!" utána meg..."Neee!" rohog.gif
Amúgy most ez elég érdekes lesz,már ami az Ezria dolgot illeti. Aria mellé most már nem azt a kölyökkutya-szemű, táncos fiút tudnám elképzelni, hanem egy ilyen őrültet. cool.gif
No meg még egy, akkor Malcomnak ki is inkább az anyja? Mert tuti nem a Maggie...
6 felhasználónak tetszik: Jody, Vampire Lady, katie993, benyaw93, Genevieve, Luckie
2013. augusztus 31. 01:32 #1214
Timicsy008
Timicsy008
LadyStark™
 
StátuszHear me roar when the winter is coming...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1854
Csatolások: 153
Azonosító: 123715
Offline offline
Kedvenc képem! thumbsup.gif rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Karina197, Vampire Lady, benyaw93, Genevieve
2013. szeptember 01. 14:35 #1215
- törölt felhasználó -    
Úgy tűnik sokan sejtették, hogy Ezrának köze lehet ehhez az egészhez, de én még mindig nem vagyok róla meggyőződve, hogy ő lenne a "tetején" mindennek. És őszintén szólva sokszor már követni sem tudom a dolgokat, annyi mindent belekevernek, majd a levegőbe hagynak, hogy gondolkodnom kell, hogy akkor ezt, meg ezt a szereplőt honnan is ismerjük, vagy mikor bukkant fel először? Jó lenne néhány szálat mostmár igazán elvarrni, mert rengetegszer voltam már úgy, hogy bedobom a törölközőt, és nem nézem. Csak sajnos kíváncsi természet vagyok, meg már azóta nézem mióta elindult biggrin.gif
Viszont ha Ezra nem A és nincs hozzá köze, akkor megint elkéne lőniük amit Toby esetébe csináltuk, ami valljuk be unalmas lenne, és elcsépelt már. Szerintem mostmár "annyiban hagyják" a dolgot és valamilyen szerepe igen is lesz benne. Nekem is az jutott eszembe, hogy akkor ő Beach Hottie? A fürdőnadrágos srác, az idősebb akivel Allison kavart, aki ezekszerint él?! Nagyon remélem, hogy ez nem egy újabb ködösítés, vagy fél infó, hanem ez akkor így is van. De ezt sem értem, hogyan tudott ennyi időn át elrejtőzni? Akárhogy is figyelembe vesszük, hogy milyen agyafúrt és "gonosz", még csak egy tinédzser.. Nem tudom, nem tudom, annyit gondolkodtam már ilyeneken.. biggrin.gif De sosem vagyok előrébb, október meg messze van... dry.gif

Ez viszont rohog.gif _nevet.gif
http://prettylittleblackhoodie.tumblr.com/post/59918720206/i-cant-believe-poor-ian-almost-broke-his-poor
3 felhasználónak tetszik: Timicsy008, Vampire Lady, Dorci000
2013. szeptember 01. 19:18 #1216
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Az írok azt nyilatkozták,hogy a 4. évad elején találták ki azt,ami a nyári fináléban kiderült. Azt hiszem ez pontosan jellemzi a sorozat logikáját. Szóval aki már hamarabb gondolt erre a személyre,annak csak szerencséje volt úgy néz ki,mert az első 3 évadban rá semmi jel nem utalt,mivel az írok akkor még nem is tudták ki lesz a bűnbak. De én még reménykedem,hogy ez egy újabb elhalt ötlet az izgalom fokozására.
Azt meg,hogy vki a táblára írt szövegekből emel ki random szavakat,enyhén erőltettnek érzem...
2 felhasználónak tetszik: cintia0023, Bessie
2013. szeptember 01. 23:31 #1217
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
I know Ezra is supposed to be A and therefore Boardshorts/the beach hottie, but look who is wearing boardshorts in the pilot. Wren!
prettylittleblackhoodie.tumblr.com/

http://25.media.tumblr.com/c725d402d779668fc35d5dcf2fb3782b/tumblr_msf7sm8JTA1rjem43o1_r1_500.png
nem tudom, mit gondoljak think.gif
2013. szeptember 01. 23:40 #1218
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2013.09.01. 23:31)
I know Ezra is supposed to be A and therefore Boardshorts/the beach hottie, but look who is wearing boardshorts in the pilot. Wren! 
prettylittleblackhoodie.tumblr.com/

http://25.media.tumblr.com/c725d402d779668fc35d5dcf2fb3782b/tumblr_msf7sm8JTA1rjem43o1_r1_500.png
nem tudom, mit gondoljak think.gif



Nyugi,még az írók sem tudnak többet. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Genevieve
2013. szeptember 02. 18:57 #1219
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jessy @ 2013.09.01. 19:18)

Azt meg,hogy vki a táblára írt szövegekből emel ki random szavakat,enyhén erőltettnek érzem...

Igen, ezek nekem is túlzásnak hatnak, mikor felnézek tumblr-re, és innen-onnan kivágott képek és mondvacsinált, erőltetett bizonyítások, hogy alátámasszanak dolgokat. Szerintem az íróknak fogalmuk sincs mihez kezdjenek, vagy hogy kit keverjenek még bele, kit rángassanak be az A teambe... unsure.gif
Tudom, tudom, hogy ez csak egy sorozat, de én a rendőröket se értem. A lányoknak azok után amiket csináltak, már rég sitten kéne ülniük, hogy úsznak meg ennyi mindent? laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Jessy, Bessie, Genevieve
2013. szeptember 02. 19:30 #1220
Selly 13
Selly 13
bellathorne.♥
 
StátuszCandice Accola.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.24.
Hozzászólás: 1170
Csatolások: 698
Azonosító: 133827
Offline offline
Sziasztok! happy.gif
Már régebb óta, érdekel ez a sorozat, de csak most jutattam el addig hogy tényleg szeretném megnézni. Valójában egy barátnőm nagyon jó kritikákkal mesélt róla, és sokan ismerik/látták/szeretik is.smileeee.gif Egy kérdésem lenne...találtam már linket, amin meg tudom nézni, viszont felirattal. Az érdekelne hogy van-e magyar szinkronnal? Találtam néhány régi cikket, amikben azt írják hogy 'előkészületben van', de azt, hogy végül készült-e hozzá vagy sem, azt már sehol sem találom. dry.gif
94 oldal 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!