Starity

Pretty Little Liars / Hazug Csajok Társasága (2010-2017)

94 oldal 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 17. 18:36 #1641
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Végre volt időm megnézni a heti epizódot (köszi, hülye éjszakás műszak mad.gif )
Ez most nagyon tetszett. Végre Caleb megmutatta érzéseit, és Hanna viszonozta. biggrin.gif és végre a csajok is akcióba lendültek! Ez kell, ne hagyjátok magatokat lányok! ChArles nem ksipályás. Jó hogy rájöttek, hogyan tudja nyomon követni ChArles. taps.gif
A Dean-Spencer jeleneteket imádtam főleg a vége felé. Egyébként pont Dean bevallós szövege előtt jöttem rá, hogy nagyon csípném, ha összejönne Spencerrel. w00t.gif Bocs Toby rohog.gif
Rebecca Breeds megjelenésének örülök, tehetséges ausztrál színésznő, örülök, hogy pár epizódban benne lesz. Gondolom Ezrával kavar pár részig.
Á de a legjobban tényleg a szülinapi üzenet tetszett a legjobban. iszonyat várom már a leleplezést!!! biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: adriienn96, LeerdammerGirl, kurrek, KataCullen
2015. július 20. 10:32 #1642
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
Idézet (blackcoffee @ 2015.07.17. 16:30)
Toby-ra és Ezrára gyanakodtam. biggrin.gif
Viszont még mindig nem akarom azt elhinni, hogy Wren lenne Charles.. Meg Marlene nyilatkozta, hogy nem igaz az a kiszivárgott információ.

Már úgy megijedtem,el se olvastam a spoileres cikket biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2015. július 22. 06:38 #1643
- törölt felhasználó -    
Csak imádni lehet a sorit! wub.gif
2015. július 22. 07:04 #1644
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5264
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Idézet (MeesterGirl. @ 2015.07.22. 06:38)
Csak imádni lehet a sorit! wub.gif

Jól mondod!
2015. július 23. 15:52 #1645
- törölt felhasználó -    
Én most rettenetesen kiakadtam Tobyra, de lehet hogy úgy lesz a legjobb hacsak a 6x10-ben fedik fel Charles kilétét.
De most hogy elvileg kiszivárgott most hogy ki Charles, bár én nehezen tudom elhinni, vagy ha tényleg igaz akkor lehet hogy kétszer is meggondolom a folytatását a sorozatnak. Plusz szerintem ilyen "a PLLnek a korábbi stábosa voltam és most elmondom hogy XY Chales" jellegű dolgot bárki megtudna csinálni és elég sok őrült rajongó van...
2 felhasználónak tetszik: adriienn96, Bessie
2015. július 25. 21:19 #1646
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Édes istenem ez annyira várható volt. laugh.gif ChArles talizni akart az öcsivel (cuki Jason), hát nem belerondítottak a talijukba? rohog.gif Amúgy valahol értem én DiLaurentis apucit is, hogy miért vágtázott el a naplementében, Alival együtt. Féltette a pici lányát, meg nem akarta hogy a családi szennyesek kiderüljenek, DE azt hiszi hogy nem derülne ki hamarosan? És nem lennének nagyobb biztonságban millió zsarukkal körülvéve? 110.gif Vagy ha tudják, akkor csapdába csalták volna és tádááá vége a rémálomnak? (Jó, ezt senki sem akarja rohog.gif )
Várom már azt a percet, mikor kiderül, hogy a szent Sara nem is annyira szent. rohog.gif
És igen, lebuktak a lányok, hogy sok mindent eltitkoltak - újfent. Persze érthető a felháborodás mindenhonnan, de ha belegondoltok, logikus. Ha egy szerettemet, ismerősömet egy ilyen zseniális pszichó fenyegetné, én sem rohannék rögtön a zsarukhoz egy minimális, lehetséges információval. unsure.gif
Azért valahol Tobyt is megértem. Spencer megint durván titkolózott előtte, pedig az utóbbi évek alatt sok mindent megtett érte. unsure.gif Aj, nagyon várós a folytatás, hiába tudom, hogy a leleplezés picit még odébb van. Na nem nagyon, csak egy picit. Ezt meg ugyebár kibírjuk. Főleg hogy ennyit vártunk a válaszra. rohog.gif _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: CandUs, adriienn96, KataCullen
2015. július 25. 21:28 #1647
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Kövi rész tartalma angolul (spoileres)

After their latest run-in with Charles, tensions are at an all-time high with the PLLs and the town of Rosewood. Aria’s big moment of seeing her work displayed in an art gallery is in jeopardy as Ella is determined to keep her safe at home. Hanna is still uncomfortable with the unexpected scholarship money and is determined to give it back, even if that means ruining her chances at going to her school of choice. And to top it off, the one normal high-school rite of passage the girls are looking forward to is in danger as Rosewood High is considering not letting the PLLs attend prom due to security issues.

Meanwhile, the more Alison learns about her brother the harder she finds it to connect a deranged murderer to the young blond haired boy she sees in the photos and in her memories.


2 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, adriienn96
2015. július 27. 10:52 #1648
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
6x09 - "Last Dance" still képek
15 felhasználónak tetszik: funny18, standoffan, CandUs, Blackheart.com, SmileyZ, adriienn96, Cintii, marti27, Bessie, idone, kurrek, KataCullen, D3aths, duffi, lucymharding
2015. július 29. 20:15 #1649
- törölt felhasználó -    
Nah, végre hogy lebuktatták ezt a Clarkot. Az első perctől fogva gyanús volt. Rhysre egészen addig gyanakodtam míg Hanna ki nem mondta hogy szerinte ő 'A', mert akkor semmi esetre se lehet az. A promo szerint megfognak lepődni a lányok, így nem jöhetnek rá korábban ki az.
Amúgy remélem Mona is megjelenik majd a bálon valahogy, mert nélküle nem lenne az igazi.
2015. július 29. 22:39 #1650
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Clark túl sokat kérdez állandóan. Ideje hogy észrevette Aria is. Igazából több dolog is megfogalmazódott bennem a rész alatt. Rhys tényleg tökéletes DiLaurentisnek tűnik - épp ezért NEM lesz ő Charles. Hisz ő a megtévesztés mestere, ez meg túl átlátszó lenne. És Clark csak egy gyalogos ebben a sakkjátszmában.
Ott volt Ali és Lorenzo is. Nem túl durva, hogy valaki csak így besétál egy rendőrőrsre? 110.gif Most komolyan, még ha este is van, kizárt, hogy senki sem venné észre! Mindegy nyilván kellett ez a párbeszéd Tanner és Ali között. Ez az eset ráadásul megint rávilágított arra, hogy nem tűnt el teljesen Alison számító, rideg oldala teljesen. biggrin.gif
Egyébként sem értem Alit. Annyira meg akarja ismerni és megvédeni azt az elmebeteget, aki az egészről tehet? Hisz csecsemő korában is bántani akarta, és ki tudja azóta mi jár abban a pszichó fejében.
Aztán már megint mi ez az összedolgozás A és a vörös kabátossal? ohmy.gif Úgy volt hogy Ali a vörös kabátos, és néha Cece.

És a legégetőbb kérdésem: mi a fenének 6 tű? Ki az a 6 személy, akit el akar kapni megint? Ott van ugye Hanna, Aria, Emily, Spencer. Ez négy. Ötödik gondolom Alison, de a hatodik ki? Mona? Sara? think.gif

u.i.: el sem hiszem, hogy tényleg pár rész választ el attól, hogy tényleg megtudjuk ki A. w00t.gif Várom is, meg nem is. Utána tuti nem lesz ugyanaz a sorozat. unsure.gif Hiába fog eltűnni Charles, de tudjuk hogy ki ő. Még ha bujkálni is fog. Bármikor megjelenhet vagy kitalálhat valamit. És ahhoz nagyon ért. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, KataCullen
2015. augusztus 01. 19:06 #1651
KataCullen
KataCullen
Addicted to Pretty Little Liars ❤♡
 
StátuszÉlettan ✔ ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.11.
Hozzászólás: 1456
Csatolások: 132
Azonosító: 124843
Offline offline
A Clark-dolog nem lepett meg, sőt amióta feltűnt azt vártam, hogy mikor bukik le. Ariát nem is értem, hogy lehetett ilyen vak. Már csak azt várom, hogy a kis ártatlan Saráról is kiderüljön valami, mert tuti nem egy szent. És ez most nem kapcsolódik szorosan a legutóbbi részhez, de pl senkinek nem mesélt semmit arról, hogy mi történt vele annyi éven keresztül a Babaházban, és ez azért gyanús.

Aliről szintén kitudódott, hogy az eszközei a régiek. Viszont hogy elkezdi védeni azt a pszichopata Charlest, az még nekem is durva. Elvégre miatta kellett évekig bujkálnia, rettegnie, de az már nem számít.

Amúgy nekem Hanna egyre szimpatikusabb, ő a legbelevalóbb, kész detektív lett, a butácska megjegyzései meg szórakoztatnak. Meg próbálkozik ezerrel megtalálni A-t, ez a Rhys melléfogás, de legalább lépésenként halad előre. Viszont már tülkön ülök, hogy fény derüljön A kilétére. Erre a "bennfentestől kiszivárgotatott Wren teóriára" kíváncsi leszek, nem kizárt, de én azt gondolom, hogy ez inkább egy méditrükk volt, hogy még inkább felcsigázzák a kedélyeket a félévadzáróra. Bár aztán ki tudja... Meg amúgy amitől félek, hogy mi (nézők) nem fogjuk látni A arcát, csak a lányok, de remélem nem lesz igazam, mert már nem tudok várni. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2015. augusztus 01. 22:29 #1652
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
6x10 - "Game Over, Charles" still képek
12 felhasználónak tetszik: lucymharding, standoffan, CandUs, Nina 10, SmileyZ, funny18, duffi, adriienn96, KataCullen, Blackheart.com, kurrek, Bessie
2015. augusztus 02. 21:19 #1653
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Idézet (saii @ 2015.07.27. 10:52)
6x09 - "Last Dance" still képek

A teljes szett
10 felhasználónak tetszik: lucymharding, Bessie, standoffan, Blackheart.com, SmileyZ, funny18, KataCullen, kurrek, duffi, adriienn96
2015. augusztus 05. 18:38 #1654
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Jó kis bevezető volt az igazi nagy durranás előtt. sajnálom hogy Tobyt és Lorenzót kirúgták a rendőrségtől, habár nem csodálkozom a dolgok miatt. Ledöbbentem, hogy Clark igazi foglalkozása micsoda. ohmy.gif Amúgy pont azon gondolkodtam én is, miközben az anyukák az alagsorban voltak, hogy most kaptak egy kis ízelítőt, milyen lehetett a lányoknak évekig. És nekik is leesett, hogy a kis Rhys lehet hogy Charles. Jó, persze nem ő, de akkor is. rohog.gif És igen, tényleg Ali tudta meg először kicsoda A / Charles. Már tűkön ülve várom a félévadzárót. yahoo.gif

Készüljetek, az viszont 60 perces lesz! w00t.gif

Még egy kis morzsa:
This episode will mark the end of Charles' storyline and therefore the title refers to the end of Charles' reign of terror.
6 felhasználónak tetszik: CandUs, Blackheart.com, kurrek, KataCullen, Judit107, adriienn96
2015. augusztus 05. 20:21 #1655
- törölt felhasználó -    
Idézet (molnarmeli @ 2015.08.05. 20:14)
Spoilert is tartalmaz a 6x10 részhez!
Pár képrészlet a részből:
(Egy videóból szedtem őket és a minőségük nem túl jó)

Charles/A itt éppen le akar ugrani, Ali próbálja megakadályozni ebben, addig a rendőrök is kiérnek.
2015. augusztus 06. 08:03 #1656
- törölt felhasználó -    
Idézet (molnarmeli @ 2015.08.05. 20:21)
Charles/A itt éppen le akar ugrani, Ali próbálja megakadályozni ebben, addig a rendőrök is kiérnek.

2 felhasználónak tetszik: Bessie, adriienn96
2015. augusztus 06. 09:56 #1657
Blackheart.com
Blackheart.com
yizhan - bjyxszd
 
Státuszliving my best fujoshi life ^.^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.04.
Hozzászólás: 3585
Csatolások: 1884
Azonosító: 42891
Offline offline
Nekem nagyon tetszett ez a bálos rész. Főleg ahogy az anyukák kutattak DiLaurentis házban. Nagyon cukik voltak. w00t.gif Csak nekem van olyan érzésem, hogy totál úgy viselkedtek, ahogy a lányaik?
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Ali kit pillanthatott meg a csuklya alatt. Banyeg, valamiért azért úgy érzem, mégsem az igazi A / Charles-t fogja látni. Vagy nem is tudom... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 06. 16:25 #1658
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
Ezt láttátok már? Bár már nem hiszem, hogy aktuális, de azért érdekes. smileeee.gif beer.gif

1 felhasználónak tetszik: xxNikixx
2015. augusztus 06. 16:28 #1659
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Kövezzetek meg, de nem tudom felfogni, hogy lehet ennyi évnyi szenvedést csak így megbocsájtani. Akármilyen szomorú is a története.
4 felhasználónak tetszik: CandUs, Judit107, SmileyZ, adriienn96
2015. augusztus 06. 18:41 #1660
- törölt felhasználó -    
Most már szinte biztos vagyok bent hogy Wren nem Charles, elvégre Alison tudtommal nem is ismerte őt, szóval biztos nem lepődhetett meg az arcán. Az viszont hogy a lányok egyszerre tudják meg velünk hogy ki 'A' ezek szerint mégsem teljesen igaz, elvégre Alison - elvileg - látta. De most már nagyon-nagyon kíváncsi vagyok arra hogy kicsoda Charles, ugyanis az összes teória közül az egyetlen értékelhető amit olvastam az az hogy Jason valójában Charles és Rhys meg Jason, bár ezt nem hiszem hogy belevezetik, hiszen túl bonyolult lenne kimagyarázni. Az anyukák kijutására is nagyon kíváncsi vagyok.
4 felhasználónak tetszik: CandUs, KataCullen, SmileyZ, Bessie
94 oldal 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!