Starity

Pretty Little Liars / Hazug Csajok Társasága (2010-2017)

94 oldal 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 25. 14:56 #661
- törölt felhasználó -    
Imádom kedvencem.
1 felhasználónak tetszik: nicol bellox
2012. február 28. 14:45 #662
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5220
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
2x25 Finálé Hivatalos epizódképek heart.gif
13 felhasználónak tetszik: DiscoDiva, SmileyZ, nicol bellox, Jessy, Nina1122, Adrianna, pillecukor3, katie993, WhiteRosee, BunnyGirl, pink_bunny, kriszti145, Galexa93
2012. március 01. 21:07 #663
- törölt felhasználó -    
2x23 "Eye of the Beholder" promo happy.gif
6 felhasználónak tetszik: nicol bellox, pillecukor3, SmileyZ, WhiteRosee, pink_bunny, kriszti145
2012. március 02. 14:51 #664
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5220
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
2x23 hivatalos epizódképek beer.gif
9 felhasználónak tetszik: nicol bellox, pillecukor3, katie993, SmileyZ, WhiteRosee, pink_bunny, kriszti145, melasz12, Galexa93
2012. március 08. 12:35 #665
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Ááá végreee Toby is itt van, már nagyon hiányoltam. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: pink_bunny, lirose
2012. március 08. 16:40 #666
- törölt felhasználó -    
Nagyon izgalmas volt az új rész.happy.gif De a 24.rész w00t.gif itt a promo.. heart.gif már alig várom. pompom.gif
6 felhasználónak tetszik: SmileyZ, nicol bellox, WhiteRosee, DiscoDiva, pink_bunny, kriszti145
2012. március 08. 17:22 #667
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Megvan a harmadik évad premierjének a címe! Marlene tegnap este írta ki twitterre! w00t.gif w00t.gif w00t.gif

3x01 - It happened 'that night'
16 felhasználónak tetszik: saii, SmileyZ, nicol bellox, katie993, Cintii, WhiteRosee, kriszti145, Alexis_0504, allyangel, DisneyFans, DiscoDiva, BunnyGirl, fanni1998, Adrianna, pink_bunny, pillecukor3
2012. március 08. 20:32 #668
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (benyaw93 @ 2012.03.08. 17:22)
Megvan a harmadik évad premierjének a címe! Marlene tegnap este írta ki twitterre! w00t.gif  w00t.gif  w00t.gif 
3x01 - It happened 'that night'


Ja, azátn már mindenféle találgatás megy róla! tongue.gif
2012. március 19. 17:47 #669
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
HARMADIK ÉVAD PREMIER JÚNIUS 5-ÉN w00t.gif w00t.gif
16 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, Twilight6, saii, SmileyZ, kriszti145, Cintii, Peti_1992, allyangel, Jessy, DiscoDiva, BunnyGirl, fanni1998, Adrianna, pink_bunny, Pandus, pillecukor3
2012. március 19. 17:58 #670
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
Idézet (benyaw93 @ 2012.03.19. 17:47)
HARMADIK ÉVAD PREMIER JÚNIUS 5-ÉN w00t.gif  w00t.gif


Ez most kicsit feldobta a napomat, már éppen kezdtem beleőrülni, hogy számolom vissza a perceket a fináléig. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: benyaw93, Cintii, DiscoDiva, Adrianna, pink_bunny, Pandus
2012. március 19. 18:05 #671
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4471
Azonosító: 4076
Offline offline
Idézet (saii @ 2012.03.19. 17:58)
Ez most kicsit feldobta a napomat, már éppen kezdtem beleőrülni, hogy számolom vissza a perceket a fináléig. biggrin.gif

Cö cö, 10-12 órát féllábon is, nemhogy alvás nélkül (mennyi is az percben)? tongue.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: saii, Cintii
2012. március 19. 18:24 #672
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12095
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (saii @ 2012.03.19. 17:58)
Ez most kicsit feldobta a napomat, már éppen kezdtem beleőrülni, hogy számolom vissza a perceket a fináléig. biggrin.gif

Ne is mond. Mindenhol azt olvasom, hogy A Day és kicsit sem ülök tűkön. Most olvastam én is a premierdátumot és ahhoz képest, hogy mikor kezdik forgatni elég gyorsan megkapjuk aminek én nagyon örülök. heart.gif
10 felhasználónak tetszik: SmileyZ, nicol bellox, saii, benyaw93, Cintii, DiscoDiva, Adrianna, pink_bunny, Pandus, kriszti145
2012. március 19. 18:57 #673
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
Idézet (otyg @ 2012.03.19. 18:05)
Cö cö, 10-12 órát féllábon is, nemhogy alvás nélkül (mennyi is az percben)?  tongue.gif  rohog.gif

Most majdnem mondtam valami csúnyát, kedves barátom. tongue.gif biggrin.gif


Idézet (funny18 @ 2012.03.19. 18:24)
Ne is mond. Mindenhol azt olvasom, hogy A Day és kicsit sem ülök tűkön. Most olvastam én is a premierdátumot és ahhoz képest, hogy mikor kezdik forgatni elég gyorsan megkapjuk aminek én nagyon örülök. heart.gif

Nálam is hasonló a helyzet, az elmúlt egy hétben még úgy elfoglaltam magam, másra tereltem a figyelmem, de ma, ma már nem megy. Az ABC Family a csajok twitteren, mindeni csak azt nyomja, hogy "It is A Day!!"..nekem meg lassan tényleg hozzák a kényszerzubbonyt. biggrin.gif
A premier dátumnak én is örülök, alig 3 hónap, de persze ez azt jelenti, hogy újabb visszaszámlálás indul. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: funny18, Cintii, pink_bunny
2012. március 19. 19:34 #674
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
új MQ pormókép
heart.gif
12 felhasználónak tetszik: Cintii, kriszti145, SmileyZ, allyangel, DisneyFans, DiscoDiva, BunnyGirl, Adrianna, pink_bunny, pillecukor3, Luckie, Galexa93
2012. március 20. 10:31 #675
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
Úgy tudtam, hogy ez lesz, Marlene néni annyira érzi, hogyan kell elérni nálam, hogy tűkön üljek június 5-ig.
A végével kezdeném. Miért mindig Em?? Darabokra tört a szívem, ahogy hisztérikusan sírt Spencer karjaiban. http://i44.tinypic.com/ne9ved.gif Már lassan kezdem azt hinni, hogy ő a fekete özvegy, igaz egyelőre nem erősítették meg, hogy Maya az akit megtaláltak, de tudjuk/sejtjük, hogy úgyis ő az. Nem mondhatnám, hogy Maya a kedvenc karaktereim között lett volna, az első szezonban szerettem, de itt a másodikban üres, unalmas, és lapos lett a karaktere, így ilyen szempontból nem fog hiányozni, de megölni azért mégsem kellett volna. Azt hiszem mostantól nem olvasok majd fansite-okat, mert már most érzem, hogy az én drágámból Paige-ből csinálnak majd bűnbakot. dry.gif Eddig sem volt népszerű karakter, ezután még úgy sem lesz az.

A motelos rész nagyon creepy volt, engem biztos nem tudtak volna betuszkolni egy ilyen "bizalomgerjesztő" szobába, főleg azután, ahogy a motel tulajdonos "üdvözölte" őket. Abba beleborzongtam.
Az álarcosbál is klassz volt, gyönyörűek voltak a lányok azokban a ruhákban. És ahhoz képest, hogy egyiküknek sem volt randija, egész szépen párra leltek. biggrin.gif És itt akkor megint visszakanyarodhatnék a mondandóm elejére, hogy Hanna, Aria, Spencer mind mind megkapták a hercegeiket a fináléba (aminek persze örülök, mert édesek együtt), Em meg összetörve sír..hol itt az igazság? Tudom-tudom neki ott lesz Paige (legalábbis remélem), de versenyezni egy halott nővel/szerelemmel, hát szép kilátások.

És akkor "A" személye.
Mindig volt valami érthetetlen vonzódásom a negatív karakterekhez, én kedvelem Jenna-t és Mona-t is (Melissa-t nem, de ott nagyban tehet a dologról Torrey DeVito), sőt psycho Mona-t egyenesen imádom. Most kiderül, hogy "A" valójában egy "A Team", ahol Mona csak az egyik kis hangya volt a bolyból. Kíváncsian várom kik a többiek, mert szerintem ez nem kétszereplős csoportosulás. Itt mindenki gyanús. Spencer igazán csatlakozhatott volna hozzájuk, mint beépített ügynök. biggrin.gif A végén a piros kabátos meg bárki lehetett, én tartom a véleményem miszerint Ali is életben van, és ő rángat mindenkit, de akár Dr. Sullivan is lehetett, mert azért abban nem vagyok olyan biztos, hogy a diliházba bárki ki-be járkálhat.

Sőt a legnagyobb, húzás az lenne az alkotóktól, ha kiderülne, hogy Maya halála csak megrendezett, és ő "A". Na az tetszene. biggrin.gif

Szóval most pontosan ott tartunk, ahol az első évad első epizódja véget ért. Kezdődik minden elölről.
9 felhasználónak tetszik: funny18, allyangel, nicol bellox, DiscoDiva, kurrek, Adrianna, pink_bunny, Pandus, kriszti145
2012. március 20. 15:20 #676
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12095
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (saii @ 2012.03.20. 10:31)
Úgy tudtam, hogy ez lesz, Marlene néni annyira érzi, hogyan kell elérni nálam, hogy tűkön üljek június 5-ig.

Aki nem látta a részt ne olvassa el, mert Spoiler-t is tartalmaz. smileeee.gif
Én kezdeném azzal, hogy Marlene néni a legnagyobb hazug. Amit írt vagy mondott semmi sem úgy történt aminek én örülök is meg nem is. Elég sok meglepetés ért ebben a részben ami elég izgalmas volt, de úton-útfélen azt hirdették, hogy nem lesz egyezés a könyvvel erre tessék. Hatalmas nagy csavar volt az már biztos, mert egyáltalán nem számítottam rá.

Az álarcosbál nagyon tetszett Ezria heart.gif (Ezra nagyon szexi volt abban az álarcban wub.gif ) Haleb sőt még Emily és Paige is aranyosak voltak. Én Paige-t jobban szeretem mint Maya-t. Nekem eléggé ellenszenves volt, vagy csak azért mert maga a csaj sem szimpatikus. Már a TVD-ben se bírtam itt meg pláne nem. Még nem lehet tudni, hogy tényleg meghalt-e vagy ez is az A-Team terve, de nem lepődnék meg ha tényleg meghalt volna. Emily-t nagyon megsajnáltam. Szabályosan rázott a hideg egész végig plusz még a jelenet zenéje is rátett egy lapáttal. sad.gif

A Hoteltől frászt kaptam. Nagyon ijesztő volt már akkor is mikor a lányok együtt mentek, de akkor volt a legijesztőbb mikor Spencer és Mona volt A szobájában. Nyomasztó, borzalmas hely így nem csodálom, hogy ott vert tábort. Mikor Spencer rájött az igazságra akkor én is és fogtam a fejemet, hogy ilyet követtek el. Hát komolyan mondom sose képzeltem volna, hogy ezt el fogják játszani velük. Janel fantasztikusan játszott ez tény. smileeee.gif


Idézet (saii @ 2012.03.20. 10:31)
A végén a piros kabátos meg bárki lehetett, én tartom a véleményem miszerint Ali is életben van, és ő rángat mindenkit, de akár Dr. Sullivan is lehetett, mert azért abban nem vagyok olyan biztos, hogy a diliházba bárki ki-be járkálhat.

Azért bárki nem lehet. Most, hogy tudjuk, hogy a könyv szerint mennek így egy valaki lehet bár lehet, hogy megint ez lesz a csavar. Most majd arra számítunk, hogy az az illető lesz aki a könyvben és akkor kapunk majd megint egy arculcsapást, hogy nem nem ő lesz az. Ezek után én semmiben sem vagyok biztos. mellow.gif

Kemény rész volt tele fordulatokkal és egy kis romantikával Spoby blush.gif de ezzel még több kérdés merült fel bennem mint eddig. Választ akarok pár kérdésemre és nagyon remélem, hogy megkapom a kövi évadban. Várós az már biztos. blush.gif
7 felhasználónak tetszik: saii, allyangel, nicol bellox, DiscoDiva, Adrianna, pink_bunny, Pandus
2012. március 20. 17:18 #677
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2012.03.20. 15:20)
 

Haleb sőt még Emily és Paige is aranyosak voltak. Én Paige-t jobban szeretem mint Maya-t. Nekem eléggé ellenszenves volt, vagy csak azért mert maga a csaj sem szimpatikus. Már a TVD-ben se bírtam itt meg pláne nem. Még nem lehet tudni, hogy tényleg meghalt-e vagy ez is az A-Team terve, de nem lepődnék meg ha tényleg meghalt volna. Emily-t nagyon megsajnáltam. Szabályosan rázott a hideg egész végig plusz még a jelenet zenéje is rátett egy lapáttal. sad.gif

Nekem Bianca Lawson-nal nincs problémám, Buffy óta szeretem, pusztán csak a karaktere Maya volt unszimpatikus. És most már beszélhetek róla múlt időben, mert közben olvastam egy Marlene interjú(már ha hinni lehet neki), amiben megerősíti, hogy Maya valóban távozott az élők sorából,és a halála szükségszerű volt a történet tovább görgetéséhez. Viszont azt eddig senki nem állította, hogy meggyilkolták, mi van ha szimplán túladagolta magát, *KÖNYV SPOIILER következik* az akár párhuzam is lehetne a könyvvel, ahol Toby-val történt ugyanez. *KÖNYV SPOIILER vége* Vagy ha tovább akarnék kombinálni, akkor mondhatnám, hogy Bianca Lawson-tól is olvastam egy interjút amiben elmondta, hogy a 2x20-as epizódban Emily partiján elmeséli Emily-nek mennyi borzalom történt vele az agymosótáborban. Lehet, hogy az egésznek nincs is köze a csajokhoz, és onnan intézte el valaki. De mivel ez végül nem került képernyőre, elvethető ezen történés lehetősége.

Végtelennek tűnő lehetőségek tárháza a sorozat, amiben nemhogy válaszokat kapnánk a kérdéseinkre, hanem egyre több merül fel belőlük. Szívesen belekukkantanék egy picit Marlene fejébe, csak, hogy megbizonyosodjak róla, hogy tényleg kapunk válaszokat a kérdéseinkre, de sajnos erre még várnunk kell június 5-ig minimum.
4 felhasználónak tetszik: funny18, DiscoDiva, Adrianna, pink_bunny
2012. március 20. 18:39 #678
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Nemrég fejeztem be a finálét. ohmy.gif
Jesszus... ez az egész annyira zavaros. Mennyire reklámozták, hogy végre kiderül, hogy ki "A", aztán Mona végülis csak az EGYIK "A" volt... minden évadban lebukik egy-egy ember az A-Team-ből, vagy mit akarnak? rolleyes.gif Azt hittem végre véglegesen lezárhatjuk ezt a szálat. dry.gif Mindenki abban a hitben volt, hogy nem követi sorozat a könyvet, erre bumm! rolleyes.gif Elég gáz. Azt hittem ütősebb ötlettel állnak elő. unsure.gif
De most végülis Monának mi baja volt? Angol felirattal néztem, és nem értettem tisztán. Lehet, hogy rosszul értettem, de hipnotikus állapotban volt, vagy mi? unsure.gif Meg az az óra a karján mi volt, ami csipogott a szakadékban? Vagy az csak az éjfélt jelezte? rohog.gif Hihetetlen, hogy Mona egy teljesen átlagos viselkedésű tiniből ilyen pszichóvá tudott változni egy pillanat alatt... unsure.gif
Sok gyanús dolog volt a bálon is. Lucas, Jenna, akkor a Fekete hattyúnak öltözött nő... Tényleg, az ki lehetett??? Jajj, megöl a kíváncsiság. rohog.gif Na meg a végén a piroskabátos nő a diliházban? Annyi lehetőség van, hogy nem lehetne a végére jutni... A piros kabát utoljára mondjuk Ariánál volt. De ez nem jelent semmit, mert végülis piros kabátot mindenhol lehet venni. rolleyes.gif Viszont 20 percnél, amikor Hanna és Caleb beszélgetnek a bálon, lejön egy pirosruhás szőke nő hátul a lépcsőkön és elsétál mögöttük, viszont amikor oldalról látszódna, eltakarja az arcát a maszkkal... Ez is lehet egy észrevétel.
Viszont a fő kérdésem... Amikor a lányok a motelban voltak, és Mona elvileg Calebbal volt, ki kémkedett a lányok után a falon keresztül??? Kivel beszélt Jenna padnál??? Túl sok megválaszolatlan kérdés. És amikor Spencer az autóban volt Monával, és azt mondta "Nem te láttad Ali-t Brookheaven-ben. Ő látott téged."... ezt sem értettem. blink.gif Az sem derült ki kristálytisztán, hogy végülis ki ölte meg Alit. Az is Mona volt!? Mert az egy dolog, hogy Garrettet letartóztatták, de nem hiszem, hogy ő a tettes. unsure.gif Ááá, most egész este ezen fogok agyalni... rohog.gif Majd magyar felirattal is megnézem azért. rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: benyaw93, saii, katie993, Twilight6, Adrianna, pink_bunny, Pandus
2012. március 20. 19:46 #679
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Egy kis kedvcsináló a 3. évadra. cool.gif Forrás: benyaw93. laugh.gif

12 felhasználónak tetszik: saii, DiscoDiva, benyaw93, SmileyZ, nicol bellox, fanni1998, xxNikixx, Adrianna, pink_bunny, kriszti145, mikieger, pillecukor3
2012. március 20. 22:05 #680
- törölt felhasználó -    
Na, elég régen jártam itt, de ez Finálé volt a javából, így le kell írnom mit gondolok.

A lányok nagyon jó úton haladnak hogy megtudják ki(k) A. Konkrétan nem tudhatjuk. Lehet, hogy Mona csak most csatlakozott. Mondjuk nem hinném, mert megfenyegette Dr.Sulivan fiát, így vannak kételyeim. A fekete hattyú-s ruhás hölgyre kíváncsi vagyok ki lehet. Nem hinném hogy Melissa, de Jenna sem.

Na igen, a hoteles rész. Én is megijedtem amikor kopog valaki a kocsiablakon. És amikor Hanna elesett, azon nem tudtam nem nevetni, de elbűvölő volt. Team Sparia. Mondjuk most legközelebb Hanna és Spenc áll hozzám, de Aria és Em is a kedvencem természetesen. Ha valaki rajongó, szereti mindegyik hazugot. Végre láttuk, hogy az epizódok végén hol van A. Amikor Hanna fürdött, A majdnem elkapta, de hála csörgött a telefonja.

A bálban a lányok csodásak voltak, főleg Em tetszett itt a legjobba. Na és #Ezriagoespublic, ugyebár. wub.gif Aria apja vajon hogy reagál majd?

A végén Spoby w00t.gif Na meg a bálon Haleb is volt. Csak szegény Em-et sajnálom, de remélem összejön Paige-vel, ő szimpibb. [Bevallom, féltem Spence hal meg, hisz semmi sem úgy történt mint ahogy beígérték.]

Sok kérdés maradt, amire lehetőleg választ kapunk Június 5.-én pompom.gif
6 felhasználónak tetszik: saii, funny18, katie993, allyangel, Adrianna, pink_bunny
94 oldal 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!