Starity

Victorious / V, mint Viktória (2010 - 2013)

27 oldal 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 26. 11:29 #461
- törölt felhasználó -    
Amikor megtudtam, hogy a Victori-Yes lesz a sorozatzáró rész, azt hittem fejjel neki ugrok a falnak. omg.gif Igazán fantasztikus sorozat, és megérdemelne egy sokkal, jobb, normálisabb befejezést. Én azt képzeltem el neki, hogy Toriék leérettségiznek, a végén meg elénekli a Make it Shine-t, és ha annyira részletesek akarunk lenni, a rész végén hazaér, és a laptopján visszanéz mindent, a TheSlap-en a képeket, amikor bekerült a suliba, satöbbi. laugh.gif
De, elvileg március 23-án, a Kids Choice Awards után startol(hat) a Sam & Cat. biggrin.gif De eléggé unszimpatikus nekem az alapsztorija.
2 felhasználónak tetszik: Alizgirl98, Cintii
2013. január 26. 12:11 #462
- törölt felhasználó -    
Kicsit kutakodtam, és megtaláltam a Sam & Cat hivatalos logóját a neten. laugh.gif Ez biztosan az, a Slap-en is fent van. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Alizgirl98
2013. január 26. 13:13 #463
- törölt felhasználó -    
Idézet (Luckie @ 2013.01.26. 11:29)
Amikor megtudtam, hogy a Victori-Yes lesz a sorozatzáró rész, azt hittem fejjel neki ugrok a falnak. omg.gif Igazán fantasztikus sorozat, és megérdemelne egy sokkal, jobb, normálisabb befejezést. Én azt képzeltem el neki, hogy Toriék leérettségiznek, a végén meg elénekli a Make it Shine-t, és ha annyira részletesek akarunk lenni, a rész végén hazaér, és a laptopján visszanéz mindent, a TheSlap-en a képeket, amikor bekerült a suliba, satöbbi. laugh.gif
De, elvileg március 23-án, a Kids Choice Awards után startol(hat) a Sam & Cat. biggrin.gif De eléggé unszimpatikus nekem az alapsztorija.


Igen, ez tökéletes befejezés lenne. Egyébként tegnap a "Give Victorious A Proper Finale" világtrend volt a Twitteren és Dan azt írta ki, hogy holnap is világtrendet csinál belőle a szereplők segítségével. Ő is akarja ám, hogy méltó befejezése legyen a sorozatnak, csak hát erről nem ő dönt, hanem a Nickelodeon. Még régebben mondta, hogy amikor az utolsó epizódot folytatták, fogalmuk sem volt róla, hogy az lesz az utolsó epizód.
2 felhasználónak tetszik: Luckie, Cintii
2013. január 30. 16:29 #464
- törölt felhasználó -    
HQ Still képek az utolsó részből. beer.gif mellow.gif
Most néztem meg az előzetest és... csalódás lesz, az biztos. Még csak nem is mondják be az elején, hogy "The last episode of Victorious" vagy valami ilyesmi. Á, dehogy. Csak simán "All new Victorious", stb. F*ck you, Nickelodeon. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Alizgirl98, Cintii, standoffan
2013. január 30. 16:54 #465
- törölt felhasználó -    
Idézet (sophiej @ 2013.01.30. 16:29)
HQ Still képek az utolsó részből.  beer.gif  mellow.gif
Most néztem meg az előzetest és... csalódás lesz, az biztos. Még csak nem is mondják be az elején, hogy "The last episode of Victorious" vagy valami ilyesmi. Á, dehogy. Csak simán "All new Victorious", stb. F*ck you, Nickelodeon.  laugh.gif

Nem akarom elhinni, hogy a Nickelodeon akkora egy f*sz (már bocsánat), hogy az egyik legnézettebb sorozatuknak nem akarna egy normális véget csinálni. 110.gif Ha már csak úgy eltörölték az egészet, legalább egy normális befejező részt csinálhattak volna neki. Azon kívül, a Victori-Yes már a képek alapján is gagyi résznek tűnik, mi ez a sajtruha? think.gif Az egész Nick mostanában egyre sz*rabb, kezdve a Victorious ostoba végével. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Alizgirl98, Cintii
2013. január 30. 17:18 #466
gyuszee16
gyuszee16
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.13.
Hozzászólás: 166
Csatolások: 8
Azonosító: 92927
Offline offline
2013. február 2. Victori-Yes (utolsó epizód)

2013. január 30. 17:43 #467
Boyfriend fan
Boyfriend fan
visszatérő vendég
 
StátuszNem tudod ki vagyok igazából!Nem tudod mit érzek!De egyet tudok:Seniki.Sem.Ismer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 125
Csatolások: 58
Azonosító: 194972
Offline offline
NAgyon jó ez a film!Én nagyon szertem!Jó kis sorozat és vicces is!smileeee.gif
2013. január 31. 16:42 #468
- törölt felhasználó -    
Idézet (Luckie @ 2013.01.30. 16:54)
Nem akarom elhinni, hogy a Nickelodeon akkora egy f*sz (már bocsánat), hogy az egyik legnézettebb sorozatuknak nem akarna egy normális véget csinálni. 110.gif Ha már csak úgy eltörölték az egészet, legalább egy normális befejező részt csinálhattak volna neki. Azon kívül, a Victori-Yes már a képek alapján is gagyi résznek tűnik, mi ez a sajtruha? think.gif Az egész Nick mostanában egyre sz*rabb, kezdve a Victorious ostoba végével. dry.gif


A Nick is kezd olyan lenni már, mint a Disney. Az egyetlen sorozat, amit szeretek rajta - most, hogy vége a Victoriousnak - az a House Of Anubis. És azt is nagy részben azért bírom, mert angol. Americans suck. tongue.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, Cintii
2013. január 31. 17:02 #469
- törölt felhasználó -    
Idézet (sophiej @ 2013.01.31. 16:42)
A Nick is kezd olyan lenni már, mint a Disney. Az egyetlen sorozat, amit szeretek rajta - most, hogy vége a Victoriousnak - az a House Of Anubis. És azt is nagy részben azért bírom, mert angol. Americans suck.  tongue.gif

Na ja, az Anubisz tényleg jóféle, bár azért olyan nagy kedvencnek nem mondanám. biggrin.gif
A Sam & Cat is eléggé gagyi lesz, ezt már most látom előre. Még Sam erőszakos karaktere és Cat bájossága se tudná feldobni. A karakterek alapján, egy kicsit Drake & Josh feelingje van, legalábbis nekem. think.gif
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2013. január 31. 17:51 #470
- törölt felhasználó -    
Idézet (Luckie @ 2013.01.31. 17:02)
Na ja, az Anubisz tényleg jóféle, bár azért olyan nagy kedvencnek nem mondanám. biggrin.gif
A Sam & Cat is eléggé gagyi lesz, ezt már most látom előre. Még Sam erőszakos karaktere és Cat bájossága se tudná feldobni. A karakterek alapján, egy kicsit Drake & Josh feelingje van, legalábbis nekem. think.gif


Hát annyira én se vagyok oda érte, de ANGOL!! rohog.gif (Nagy Britannia mániás vagyok, forgive me)
Hát a Sam & Cat-nek én értelmét sem látom, úgy őszintén. Hogy kapcsolódik egymáshoz a két szereplő? Ha még Jade & Cat lenne, az még oké (bár személy szerint örülök, hogy Liz nem marad a Nick-nél), de így... omg.gif
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2013. január 31. 17:58 #471
ercsi2000
ercsi2000
|Undead Army|
 
Státusz"Rain rain won't go away. Cloud on my head every single day"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.29.
Hozzászólás: 1741
Csatolások: 50
Azonosító: 135409
Offline offline
Nem értem miért ilyen semmitérő a befejezése...
Legalább egy normálisat csinálhattak volna, mondjuk hogy Torit leszerződteti egy producer, meg a többiekkel is történik valami jó dolog, de nem egy ilyen semmitmondó..

ráadásul a (várható) BTR befejezés is szörnyű.. dry.gif
2013. január 31. 18:27 #472
- törölt felhasználó -    
Idézet (ercsi2000 @ 2013.01.31. 17:58)
Nem értem miért ilyen semmitérő a befejezése...
Legalább egy normálisat csinálhattak volna, mondjuk hogy Torit leszerződteti egy producer, meg a többiekkel is történik valami jó dolog, de nem egy ilyen semmitmondó..
ráadásul a (várható) BTR befejezés is szörnyű..  dry.gif


A BTR-t is befejezik??? ohmy.gif Miért? Minden jó sorozatot megszüntetnek? Mit lehet tudni a végéről?
2013. január 31. 19:38 #473
ercsi2000
ercsi2000
|Undead Army|
 
Státusz"Rain rain won't go away. Cloud on my head every single day"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.29.
Hozzászólás: 1741
Csatolások: 50
Azonosító: 135409
Offline offline
Idézet (Georgie Tomlinson @ 2013.01.31. 18:27)
A BTR-t is befejezik??? ohmy.gif  Miért? Minden jó sorozatot megszüntetnek? Mit lehet tudni a végéről?

nem most, csak majd ha befejezik a 4. évadot.. de még csak most kezdték el forgatni, azt hiszem eddig 2 rész van és 13 lesz..

amit olvastam, az 'várható' befejezés volt, és angol, de azért értettem a lényegét..
a srácok betöltik a 18. életévüket, kiadják a 3. albumukat, és külön utakra mennek..James modellkedik, Logan orvos lesz, Kendall (és talán Carlos) valami hoki-sztár..

DE NAGYON REMÉLEM, HOGY NEM ÍGY LESZ,MERT EZ ÍGY K_RVA SZ_AR! mad.gif mad.gif
2013. január 31. 19:54 #474
- törölt felhasználó -    
Idézet (ercsi2000 @ 2013.01.31. 19:38)
nem most, csak majd ha befejezik a 4. évadot.. de még csak most kezdték el forgatni, azt hiszem eddig 2 rész van és 13 lesz..
amit olvastam, az 'várható' befejezés volt, és angol, de azért értettem a lényegét..
a srácok betöltik a 18. életévüket, kiadják a 3. albumukat, és külön utakra mennek..James modellkedik, Logan orvos lesz, Kendall (és talán Carlos) valami hoki-sztár..
DE NAGYON REMÉLEM, HOGY NEM ÍGY LESZ,MERT EZ ÍGY K_RVA SZ_AR!  mad.gif  mad.gif

Aztap_csa, ez ám a befejezés. dry.gif Lehetett volna úgy, hogy kiadják a kövi albumukat, és kész, világsztárok, minden csaj megvan értük őrülve, satöbbi.
Ez az egész Nickelodeon mostanában egy kalap sz*rt sem ér. A legjobb sorozataiknak nem tudnak egy normális véget csinálni, és erőltetik az összes gagyiságot. De a régebbieknek is az újabb részeik egyre unalmasabbak. Pölö az iCarly utolsó jó néhány része közül egyet se tudnék kiemelni, ami különösen megfogott úgy, hogy képes lennék egész nap csak azt nézni. A Victorious új részei is eléggé erőltetettek.
Hiányzik a régi Nickelodeon. Ez alatt az 1994-2007-es időszakot értem. biggrin.gif A régi sorozatok jók voltak, az újak erőltetettek, és egy kirohadásos normális befejezőrészt se bírnak kitalálni.
2013. február 01. 15:02 #475
- törölt felhasználó -    
Idézet (Luckie @ 2013.01.31. 19:54)
Aztap_csa, ez ám a befejezés. dry.gif Lehetett volna úgy, hogy kiadják a kövi albumukat, és kész, világsztárok, minden csaj megvan értük őrülve, satöbbi.
Ez az egész Nickelodeon mostanában egy kalap sz*rt sem ér. A legjobb sorozataiknak nem tudnak egy normális véget csinálni, és erőltetik az összes gagyiságot. De a régebbieknek is az újabb részeik egyre unalmasabbak. Pölö az iCarly utolsó jó néhány része közül egyet se tudnék kiemelni, ami különösen megfogott úgy, hogy képes lennék egész nap csak azt nézni. A Victorious új részei is eléggé erőltetettek.
Hiányzik a régi Nickelodeon. Ez alatt az 1994-2007-es időszakot értem. biggrin.gif A régi sorozatok jók voltak, az újak erőltetettek, és egy kirohadásos normális befejezőrészt se bírnak kitalálni.


meghajolo.gif meghajolo.gif
S bár nem egészen ehhez a topikhoz tartozik, de: szerintem abból az említett BTR befejezésből nem sok igaz, hiszen most kezdték el forgatni belőle a negyedik évadot. És lényeg, a lényeg, még annak is normálisabb, méltóbb befejezést csinálnának, mint a Victoriousnak.
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. február 02. 09:40 #476
ercsi2000
ercsi2000
|Undead Army|
 
Státusz"Rain rain won't go away. Cloud on my head every single day"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.29.
Hozzászólás: 1741
Csatolások: 50
Azonosító: 135409
Offline offline
Idézet (sophiej @ 2013.02.01. 15:02)
meghajolo.gif  meghajolo.gif 
S bár nem egészen ehhez a topikhoz tartozik, de: szerintem abból az említett BTR befejezésből nem sok igaz, hiszen most kezdték el forgatni belőle a negyedik évadot. És lényeg, a lényeg, még annak is normálisabb, méltóbb befejezést csinálnának, mint a Victoriousnak.

igen, tényleg most kezdték el forgatni, és amit leírtam az a várható befejezése a most kezdődött 4. évadnak...

DE ÉN MARHA NAGY HISZTIT CSAPOK, HA AZ LESZ A BEFEZEZÉSE! laugh.gif
2013. február 02. 18:12 #477
- törölt felhasználó -    
hullam.gif imádom! heart.gif
2013. február 03. 07:17 #478
gyuszee16
gyuszee16
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.13.
Hozzászólás: 166
Csatolások: 8
Azonosító: 92927
Offline offline
Tetszett ez az utolsó rész is, de egyáltalán nem sorozatzáró rész volt. Remélem pár hónapon belül kapunk majd egy rendes lezáró részt.
2013. február 03. 11:22 #479
ercsi2000
ercsi2000
|Undead Army|
 
Státusz"Rain rain won't go away. Cloud on my head every single day"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.29.
Hozzászólás: 1741
Csatolások: 50
Azonosító: 135409
Offline offline
Daniella heart.gif heart.gif heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, arianagrande26
2013. február 03. 13:28 #480
- törölt felhasználó -    
Idézet (ercsi2000 @ 2013.02.03. 11:22)
Daniella heart.gif heart.gif heart.gif


Nem tudom miért, de nekem nem szimpatikus blink.gif . Lehet, hogy a sorozatban a szerepe miatt, vayg nem tudom, de annyira unszimpi. Biztos bennem van a hiba, de nekem feláll a hátamon a szőr tőle. huh.gif
27 oldal 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!