Starity

Ötletdoboz

107 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 17. 09:56 #41
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Én is hozzászólok! Remélem az új oldal stabil lesz, nem fog belassulni stb. Nekem eddig nincs bejelentkezési gondom, bár IE, és Safari-nál még nem próbáltam persze, de mivel firefox-om van használva, így ott tudom hogy eddig jó. Amik eddig voltak írva ötletek azokkal egyetértek, lesz amit azokból is felhozok, + lesz új ötlet is ami fontos.
Nem tudom hogy a témáknál a hozzászólókat a jövőben lehet e majd elismerni valahogy mint a másik fórumon, szerintem jó dolog, persze felhasználókra már lehet szavazni. Meg esetleg lesznek e klubok itt is. Pl. a másik fórumon BSTH Klub (Bud Spencer, Terence Hill), Schumacher és Massa szurkolók, Scuderia Ferrari, ezeknek vagyok tagja, és még van sok klub.

Beállítások: elég jó lett, de lehetne szerintem visszahozni azt, hogy be lehessen állítani hogy milyen témák ne jelenjenek meg, mint korábban, bár nálam offpartinál 1 ideje nem volt jó, ugyanis beállítás ellenére nem jelent meg fent az új üzenet.

Profil adatlap: Végre itt is van üzenőfal, külön lapra került a szerkesztett adatlapok, és a kedvencek. A profil oldal, kicsit hasonlít a másik sztár fórumhoz pár dologban, persze ez nem rossz.

Keresés: a kereső mezőnél van előtte egy lista hogy hol keresek, ha más oldalakon ilyen van, ott van olyan hogy pl. all, összes. Tehát hogy mindenhol keresek az oldalon belül. ez itt is kellene, + lehetne részletes keresés is. Meg a témákon belüli keresés is jó lenne, persze topic-okon belül is.

Hozzászólásoknál: üzenet elölnézete jó lenne szerintem is. Meg a többi hangulatjel ami volt, persze újak is jöhetnek. Továbbá nem rossz dolog, ha a felhasználó hozzászólásait meg lehet nézni, ahogy korábban volt pl., bár nemigazán használtam.

Sztáradatlapok: van legaktívabb rajongók, de külön menübe van rajongók is, ez jó szerintem. A kategóriánkénti téma nézegetés is megmaradt szerencsére. Viszont régen mondjuk megnyitottam 1 adatlapot, akkor pl. kiválasztottam a candid képeket, aztán volt a címek mellett mint most, hogy pl. 8.kép. Ha erre rákattintottam, kis ablakba felhozta egymás alatt a 8 kép linkjét, és így is meglehetett nyitni. Ugyan nem sokat, sőt alig használtam, de nem volt rossz, ezért ez is visszakerülhetne akár. Ami szerintem sokkal fontosabb viszont: a pl. 8.kép alatt volt olyan hogy megnyitás, majd bezárás. Ezzel alatta megjelenítette, bezárta, a képeket kis méretbe, és rákattintva a képre, új lapon megnyílt a kép teljes méretben. Ezt nagyon sokat használtam, és nagyon várom vissza. Példát is írok: többször előfordult hogy például maresz, vagy másvalaki, a másik fórumra töltött fel, illetve linkelt képeket, amit én leszedtem, és ide feltöltöttem. Ehhez megnyitottam a sztár adatlapját új lapon, és pl. candid képek, aztán az összes képnél lenyitottam a kis képeket, és utána megnéztem hogy a képek szerepelnek e, és ha a csatolás címe is kb. az volt, tehát oda kellett volna csatolni, akkor megnyitottam azt új lapon, és csatoltam, ami repost volt azt meg a repost ellenőrző nem engedte úgyse. Ha meg úgy láttam akkor nem is csatoltam.
Remélem a repost ellenőrző marad, vagy visszatér!
A szerkesztőket meg tényleg jó lenne ha a rendszer listázná, úgy hogy lenne pl. 1 lista, az összes meglévő sztár nevével, és ott látni lehetne hogy melyik adatlapnak nincs szerkesztője.
2010. március 17. 11:51 #42
- törölt felhasználó -    
Ami az előző fórumban megvolt, az sok alapfunkció volt... Most Freeze-nek azokat a kis gombokat órákig kell írnia... Amiket itt felsoroltatok, azok több hétbe-hónapba fognak telni.
Először nyilván a hibákat fogja kijavítani, az apróságok és kényelmi funkciók szerintem már nem elsődleges szempontok.
Nekünk modiknak is rengeteg dolog hiányzik, úgyhogy ezúton kérnék mindenkit, igyekezzen szabályszerűen postolni, mert összevonni meg áthelyezni stb. nem tudunk még.... asszem... biggrin.gif
2010. március 17. 21:07 #43
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Az oldal támogatását itt is folytatni kellene! cool.gif
2010. március 17. 21:36 #44
- törölt felhasználó -    
Idézet (Éowyn @ 2010.03.16. 21:45)

Gondolom, a modik  biggrin.gif  majd elkezdik átfésülni a rendezvények-részleget és átpakolják a paparazzo-képeket az új helyükre.


Pffff.... na ki lett osztva a meló biggrin.gif
2010. március 18. 20:11 #45
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Az aláírást le lehetne csökkenteni egy (1!) sorra. Mert ugyebár aláírásról van szó, nem pedig regényből kiragadott 3 oldalról vagy életérzésről... cool.gif (egy-pár forumozó nagyon "elszállt" ilyen téren)
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. március 18. 20:12 #46
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Idézet (Tamás2.0 @ 2010.03.18. 20:11)
Az aláírást le lehetne csökkenteni egy (1!) sorra. Mert ugyebár aláírásról van szó, nem pedig regényből kiragadott 3 oldalról vagy életérzésről...  cool.gif (egy-pár forumozó nagyon "elszállt" ilyen téren)


Dehogyis egy sorra! biggrin.gif
Én igyekeztem összetömöríteni. blush.gif

Nagyon jó lenne viszont az a határozott, sötétebb elválasztóvonal a hozzászólások és az aláírás között.
Gondolom, semmi akadálya smileeee.gif
2010. március 18. 20:16 #47
bestiak
bestiak
Sweet and Sticky
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.03.11.
Hozzászólás: 6373
Csatolások: 68391
Azonosító: 25642
Offline offline
Nekem a következő funkciók hiányoznak:

- Üzenetek megjelölése olvasottként
- Kis kék boríték,hogy melyik topikokhoz szóltam hozzá
- Adatlapnál a Thumbnail képek (ikon képek lenyitás,bezárás)
- Adatlapnál az adott sztár csatolt képeinek száma
- Születésnapos fórumozók külön kiemelve tongue.gif

Most kb. ennyi jutott eszembe. biggrin.gif
2010. március 18. 20:47 #48
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet (Necros @ 2010.03.15. 21:10)
- a Youtube videó gombnál Ctrl+V cseréje, mert én beilleszteni szoktam vele és így mindig felugrál a kis ablak

Köszönet ezért! meghajolo.gif

Az aláírásomat én is összébb nyomtam, így már elfogadható? biggrin.gif
2010. március 19. 16:50 #49
- törölt felhasználó -    
Még két apróság:

1. "Stúdió fotózások" —> Stúdiófotózások
2. "Twitter azonosítója" —> Twitter-azonosítója

És egy kérdés:

Van arra nézve valamilyen — írott, vagy íratlan — szabály, hogy milyen gyakorisággal lehet ugyanarról a sztárról cikket írni? Nem mintha naponta 10 cikket akarnék írni, csak szerintem ezt jó tudni, főleg, ha beindul a nagyüzem. smileeee.gif
2010. március 19. 17:35 #50
daydreamer
daydreamer
új tag
 
Státuszööö
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.23.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 5
Azonosító: 115401
Offline offline
Na.. Nem olvastam vissza, szóval bocs, ha ismétlek.
Nekem egyáltalán nem jön be az új oldal, szóval, ahelyett, hogy el kezdeném szidni a csodásan szemkárosító színeket, inkább azt javasolnám, hogy tegyetek be emellé egy szolidabb, vagy a régi témát, és a felhasználók hagy válogassanak kedvükre.
És többet nem is írok, mert a végén még megbánom.
Sorry.
2010. március 20. 21:02 #51
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Ugyan ez csak kis probléma de azért leírom, szóval az adatlap szerkesztésnél, ha entert nyomok túl nagy a sorköz és teljesen széthúzza a filmográfiát. Mintha kihagynék egy sort. Vagy lehet csak én vagyok béna?
2010. március 20. 21:21 #52
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gabor28 @ 2010.03.20. 21:02)
Ugyan ez csak kis probléma de azért leírom, szóval az adatlap szerkesztésnél, ha entert nyomok túl nagy a sorköz és teljesen széthúzza a filmográfiát. Mintha kihagynék egy sort. Vagy lehet csak én vagyok béna?


Ez teljesen jó, ugyanis az ENTER alapértelmezésben új bekezdést jelent, és nem sortörést. Ha sortörést szeretnél, akkor használd a SHIFT+ENTER kombinációt.
2010. március 20. 21:24 #53
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Köszönöm szépen smileeee.gif
2010. március 21. 12:34 #54
- törölt felhasználó -    
Az e-mail címemet hol látom és hol tudom megváltoztatni? A regisztrációhoz szükséges az e-mail cím, de a profilszerkesztésnél nem látok ilyen mezőt.

Ötletként felmerült bennem egy olyan opció, hogy e-mailben értesítést kapjanak a felhasználók a különböző eseményekkor (pl. új üzenetet kapott, valaki írt az üzenőfalára, hozzászóltak az általa indított témában, stb.), ahogy a Facebookon van.

Meg még be lehetne építeni egy fordítót, hogy a külföldi sztárok Twitter-üzenetei magyarul jelenjenek meg. _nevet.gif
(Ezt persze viccnek szántam)
2010. március 21. 14:05 #55
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Online online
Idézet (El Mexicano @ 2010.03.21. 12:34)
Az e-mail címemet hol látom és hol tudom megváltoztatni? A regisztrációhoz szükséges az e-mail cím, de a profilszerkesztésnél nem látok ilyen mezőt.

Valóban kimaradt, pótolva lesz. meghajolo.gif
Idézet (El Mexicano @ 2010.03.21. 12:34)
Ötletként felmerült bennem egy olyan opció, hogy e-mailben értesítést kapjanak a felhasználók a különböző eseményekkor (pl. új üzenetet kapott, valaki írt az üzenőfalára, hozzászóltak az általa indított témában, stb.), ahogy a Facebookon van.

Kialakítás alatt van ez a funkció. wink.gif
2010. március 21. 14:19 #56
- törölt felhasználó -    
Nem tudtam, hogy hova írhatnám, úgyhogy emellett a topic mellett döntöttem. Nem értem, hogy néhányan miért a nagy HQ képekhez töltik a kicsiket? Ahogy látom megmaradt a Kis felbontású képek c. topic, de vannak akik elkezdték a HQ képekhez tölteni a kicsiket, és akkor ez most hogy van? Az illetők rossz helyre rakta a képeket, vagy össze lesz vonva? Mert szerintem ez nem túl jó ötlet... unsure.gif
2010. március 21. 14:23 #57
Szilvia_91
Szilvia_91
♥Michael Jackson Fan♥
 
StátuszBlood On The Dance Floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.14.
Hozzászólás: 2773
Csatolások: 15865
Azonosító: 63660
Offline offline
Idézet (QueenB @ 2010.03.21. 14:19)
Nem tudtam, hogy hova írhatnám, úgyhogy emellett a topic mellett döntöttem. Nem értem, hogy néhányan miért a nagy HQ képekhez töltik a kicsiket? Ahogy látom megmaradt a Kis felbontású képek c. topic, de vannak akik elkezdték a HQ képekhez tölteni a kicsiket, és akkor ez most hogy van? Az illetők rossz helyre rakta a képeket, vagy össze lesz vonva? Mert szerintem ez nem túl jó ötlet... unsure.gif


Igen ezt már én is láttam és elég vegyes remélem csak rossz helyre töltötte fel smileeee.gif
2010. március 21. 14:36 #58
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Amíg más döntés nem születik, kis felbontású képek csak is az ennek külön kialakított fórumrészbe tölthetőek fel, és oda is csak Scan és Shoot témakörben. A többi továbbra is törölve lesz, amint ilyen topic nyílik.

Lehetőségeimhez mérten én is igyekszem kiszűrni ezeket a képeket, de ebben Ti is tudtok segíteni a Moderátor topic-ban jelezhetitek, ha kis méretű képeket találtok, és az nem oda való.
2010. március 21. 14:43 #59
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2010.03.21. 14:36)
Amíg más döntés nem születik, kis felbontású képek csak is az ennek külön kialakított fórumrészbe tölthetőek fel, és oda is csak Scan és Shoot témakörben. A többi továbbra is törölve lesz, amint ilyen topic nyílik.
Lehetőségeimhez mérten én is igyekszem kiszűrniezeket a képeket, de ebben Ti is tudtos segíteni a Moderátor topic-ban jelezhetitek, ha kis méretű képeket találtok, és az nem oda való.


Épp ebben a témában tettem egy javaslatot, hogy ezt jó lenne írásban is rögzíteni, hova mit lehet feltölteni és mit nem.
2010. március 21. 21:37 #60
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Meg lehetne oldani, hogy lehessen *png kiterjesztésű képeket is feltölteni? unsure.gif Mert ha átszerkesztem *jpg-re, csak romlik a minőség sad.gif
107 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!