Starity

Ötletdoboz

107 oldal 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. március 15. 20:14 #2121
cat32
cat32
»hunter«
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1727
Csatolások: 153
Azonosító: 240731
Offline offline
Idézet (ScreamQueen @ 2018.03.15. 19:59)
Létezik a Puffin nevű böngésző, amit ingyenesen le tudsz tölteni telefonra és azon keresztül már képeket is tudsz feltölteni wink.gif

Köszii smileeee.gif meghajolo.gif
2018. július 05. 18:50 #2122
- törölt felhasználó -    
Üdv!

Az jutott eszembe hogy a Sztárok/fórumtémáknál ne csak Összes Stúdióképek Rendezvények Paparazzi Magazinok Háttérképek Videók legyen, hanem legyen még egy Filmek/Sorozatok fül is. Tudom, hogy ez nem általános, hiszen ebből az énekesek, stb kiesnek, de szerintem a színészek/színésznők többségben vannak és jó lenne ezt is külön fülön látni, ne pedig csak az Összesből kimazsolázni. beer.gif

Illetve változatlanul támogatom azt, hogy a sztároknál, Instagram linket is hozzá lehessen adni az alapadtoknál. És ez is még mindig jó lenne:

Idézet (Selz1992 @ 2017.07.11. 16:48)
Nem tudom hogy felmerült-e már, hogy esetleg minden felhasználó egyszer változtathatna nevet az oldalon. Persze ott a lehetőség, hogy új profilt készítünk, de én például személy szerint nem dobnám a "kukába" a cikkeket, témákat, hozzászólásokat és a több éves tagságomat, mert évekkel ezelőtt regisztráltam egy olyan névvel, ami ma már nem tetszik. És azért gondoltam arra, hogy csak egyszer lehessen, mert akinek szüksége van rá, annak egyszer úgyis elég, azonban így el lehet kerülni, hogy egyes tagok szórakozzanak vele és naponta/hetente váltsák a nevüket.


Idézet (AliceLiza @ 2017.07.12. 10:43)
Igen, ez nem rossz ötlet. Több helyen van ilyen lehetőség azt hiszem pl Honfoglalón is van vagy volt. Egy változtatás után beszürkül és akkor már nem lehet semmit se csinálni vele... Szóval, megoldható az egyszeri változtatás és egész praktikus is. smileeee.gif

1 felhasználónak tetszik: exchange.
2018. július 05. 19:42 #2123
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szandi0820 @ 2016.01.18. 11:31)
Nem tudom, hogy valaki bedobta-e már a kalapba ezt a javaslatot, de épp azon gondolkodtam, hogy hasonlóan a külföldi fórumokhoz nem lenne célszerű egy ún. Multiple celebs kategóriát nyitni?  Így egy helyen meg lehetne találni az ilyen topikokat. laugh.gif 
Valamint szintén a célszerűség jegyében, a sztárok adatlapján a fórumtémák között nem lehetne kilistázni a Kis felbontású képeket és a Filmeket is? Mert akkor talán kisebb számban indítanák a 86212. xy személyes képek nevű topikot (főleg az 1000 alatti sztárok esetén). smileeee.gif

meghajolo.gif
2018. augusztus 05. 18:05 #2124
allisonhale.
allisonhale.
detective girl.
 
Státuszto the stars who listen and the dreams that are answered.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.22.
Hozzászólás: 2579
Csatolások: 20631
Azonosító: 267416
Offline offline
Sziasztok!
Pár évvel ezelőtt már láttam ezzel kapcsolatban kiírást, de már nem emlékszel, hogy hol és mit válaszoltak rá. Szóval nekem igazából az adatlap limittel van problémám. Nem azzal, hogy egy héten hármat vehetsz csak fel, hanem azzal, hogy max. csak 60 lapod lehet. Úgy vettem észre, hogy aki rendesen szerkeszti a lapjait, az úgyis megkapja a kért lapot, hiába van több neki, mint 60 (igen, én is közéjük tartozom, amit nagyon köszönök blush.gif ). Hiába találok olyan lapot, akit fel lehetne venni, egyszerűen a limit miatt nem tudom. Nagyon zavar, hogy mindenért a topikba kell írogatnom és várnom, hogy csatolják. Szerintem, aki nem szerkeszti a lapjait, attól úgyis el lehet kérni, mindegy mennyi van neki, de aki meg szerkesztené csak nem tudja felvenni hiába van ott a gomb, szerintem azzal szemben úgymond kiszúrás, hogy neki el kell kérni és várni, hogy csatolják. Többször volt már olyan, hogy szívesen felvettem volna valakit, de mivel nem tudtam, így lemaradtam róla, mert felvette más (aki rosszabb esetben végül el is hanyagolta). Vagy olyan is, hogy szívesen rendbe hoztam volna egy lapot, de nem tudtam felvenni. Olyanért meg nem nagyon szeretnék a topikba írni, akit csak rendbe hozni szeretnék (mert van hogy lenne kedvem hozzá, de mivel el kellene kérnem, így inkább hagyom az egészet, főleg, hogy lehet amire megkapnám már nem lenne időm / kedvem hozzá, hanem mondjuk csak aznap tudnám megcsinálni). Szóval szerintem el lehetne ezt törölni.
Előre is köszönöm a választ /válaszokat!

*szerk.: Nyilván nem azért van annyi lapom, mert lapgyűjtő vagyok, hanem mert szeretek velük foglalkozni. Csak olyanok vannak nálam, akiket szeretek / kedvelek és ismerem is a munkásságukat. Ezek a sztárok mind olyanok, akiket nem szeretném, ha elhanyagolnának, mert a kedvenceim közé tartoznak és tudom, hogy nálam vannak a legjobb helyen, mert én foglalkozom is velük.
1 felhasználónak tetszik: Shenayla
2018. október 13. 20:23 #2125
- törölt felhasználó -    
Hali!
Jó lenne ha értesítést kapnánk arról, hogy ki szavaz a profilunkra; ha valaki válaszol egy hozzászólásunkra; ha egy általunk szerkesztett adatlapra új rajongó/vélemény érkezik; ha valakinek tetszik egy hozzászólásunk. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Alenna, exchange., Nuti
107 oldal 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!