Starity

Ötletdoboz

107 oldal 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 19. 10:27 #1941
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (szavy @ 2013.12.18. 16:02)
Szerintem írd meg először Wordbe az egészet, és ha kész, akkor küldd be. Én is így szoktam.

Pontosan. Vagy ha gyorsan, záros határidőn belül visszatér az ember rá, akkor még tudja szerkeszteni is. Akkor csak a linket kell ismerni hozzá.
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2013. december 28. 12:51 #1942
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8758
Csatolások: 215286
Azonosító: 59785
Offline offline
Nem tudom, hogy esetleg felmerült-e már itt a téma, mert nem néztem vissza az összes oldalt, de mi lenne, ha esetleg lenne egy mobilokra optimalizált oldalverzió is? Elég sokat vagyok fent telefonról, de körülbelül csak az üzeneteket tudom megnézni, mert annyira lassan tölt be az oldal. Persze ez a mobilnetem hibája elsősorban, tudom, de gondolom azért lenne igény rá. Ha nem, akkor bocsi.
A vélemények szerkesztését viszont én is támogatom. smileeee.gif
7 felhasználónak tetszik: duracell, xMilesss, icarlyluv, Kelsey, Sofi Chan, rolllllleee, *αηɢєℓ
2013. december 28. 14:32 #1943
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szandi0820 @ 2013.12.28. 12:51)
Nem tudom, hogy esetleg felmerült-e már itt a téma, mert nem néztem vissza az összes oldalt, de mi lenne, ha esetleg lenne egy mobilokra optimalizált oldalverzió is? Elég sokat vagyok fent telefonról, de körülbelül csak az üzeneteket tudom megnézni, mert annyira lassan tölt be az oldal. Persze ez a mobilnetem hibája elsősorban, tudom, de gondolom azért lenne igény rá. Ha nem, akkor bocsi.
A vélemények szerkesztését viszont én is támogatom. smileeee.gif

Úgy tudom, lesz – legalábbis tervben van. smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, duracell, kia08, icarlyluv, rolllllleee
2013. december 29. 09:22 #1944
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, mennyire megoldható, de jó lenne egy olyan funkció a fórumon, mint a blogoknál, hogy szűrni lehetne a megjelenő hozzászólásokat, mert vannak olyanok, amikre nagyon nem vagyok kíváncsi.
2014. január 09. 15:34 #1945
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Tök jó lenne, ha a felhasználókat is lehetne véleményezni. Nem stílusra, meg tehetségre, hanem úgy működhetne, mint az üzenőfal. Lenne egy ilyen külön kis fül.
Szerintem ez segítene a profilhoz hasonlóan megismerni a másikat. Meg jól is esik, ha az ember kedves szavakat kap. (csak nem bunkózásra használnák a felhasználók... unsure.gif )
1 felhasználónak tetszik: Cat10
2014. január 13. 03:22 #1946
szeptmaky
szeptmaky
visszatérő vendég
 
Státusz„No second chances. I’m that sort of a man.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.06.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 2116
Azonosító: 104186
Offline offline
Én valami hasonlóban gondolkodom mint az elöttem szóló, de egy kicsit tovább mennék. Mi lenne, ha az öt "sztárok reflektorfényben" - akik a lap alján szerepelnek - mellett lehetne öt kiemelt fórumozó is. Még ne kérdezzétek mi alapján kellene kiválasztani őket, mert a meglévőt sem értem mi alapján válogat.

De szerintem elég jó ötlet, ahhoz, hogy többen járjanak egy-egy forumozó adatlapján, véleményezzék, ismerkedjenek, stb. Szerintetek?
2014. január 13. 07:25 #1947
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A felhasználók véleményezésének lehetősége csak indulatokat és sok plusz munkát szülne a moderátoroknak, szóval nem hinném, hogy terveznének ilyesmit. Plusz ha lenne is ilyen lehetőség, úgysem a valóságot tükrözné. Az oldalon nagy többségben vannak a kis tinilányok, tinik, akik merő indulatból bárkit felmagasztalnának vagy lealáznának. Ha nem ez lenne az átlagéletkor itt, akkor esetleg lenne értelme, bár szerintem mindig mindenhol vannak olyanok, akik szeretnek kötekedni és belekötni a másikba... mellow.gif rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, icarlyluv, Shenayla, joe_r, Beyla, Lizania, N.k
2014. január 13. 10:12 #1948
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Felhasználókat véleményezni:

saját véleményt mondom, nem általános moderátorét: ez tényleg felesleges lenne a fent felsorolt okok miatt. Egyébként már van olyan lehetőség, hogy a tagokra lehet szavazni a profillapon. Eleinte az is jónak tűnt, aztán jöttek a "szavazz rám" üzenetek, és az is elvesztette nagyjából a célját, hisz már nem csak az kapott szavazatot, aki valamilyen formában aktív volt a fórumon, és nemcsak az, akinek elég barátja volt, hanem aki elég jól kampányolt maga mellett. blink.gif
Egyébként az oldal a sztárokról szól. wink.gif

Hozzászólás szűrő:
szerintem nem lehetséges, de ezt Freeze tudná pontosan megmondani. A vulgáris, kötekedő hozzászólásokat töröljük, a tagjait pedig felszólítjuk, vagy egyéb intézkedéseket foganatosítunk viselkedésük miatt. rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Shenayla, idone, joe_r, Tamás2.0, Beyla, Lizania, Kazuo
2014. január 13. 17:24 #1949
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Felhasználók véleményezése: ahogy azt korábban a hölgyemények kifejtették, nincs értelme egy olyan funkcióval bővíteni a profilt, amit a látogatók - az életkorukat figyelembe véve - nem a rendeltetésének megfelelően használnának.

Javítson ki bárki, ha tévednék, de én manapság baromira nem szeretnék a 12-18 éves korosztályba tartozni. Mégpedig abból az egyszerű okból kifolyólag, hogy az a szintű kegyetlenkedés, - szó szerint, és átvitt értelemben is - ami manapság akár az iskolában, akár ezen az oldalon látható a fent említett korosztálytól, az több, mint elkeserítő.
Csak azért egymásnak esnek tagok, mert az egyik rajong Justin Bieberért, vagy az 1D-ért, csak hogy két példát hozzak, a másik meg nem, akkor a rajongók rögtön nekiesnek a másiknak, kiközösítik, zaklatják, ítélkeznek felette. Csak az a baj, sokszor bebizonyosodott már, hogy nem jelent semmit az, ha valakit nagy tömegek imádnak, mert ez az imádat - tisztelet a kivételnek - ideig-óráig tart.

És az viszont garantált, hogy egy ilyen opció esetén rövid időn belül más sem lenne a vélemények között, mint gyűlölködés, vagy jópofizás, vagy kampányolás egy-egy sztár mellett esetleg ellen.

Hozzászólás szűrés: sajnálatos módon az emberi agynál jobb szelektáló/szűrő mechanizmus jelenleg nem létezik. Egyszerűen képtelenség lenne leprogramozni egy olyan algoritmust, ami képes egy szövegről eldönteni, hogy publikus-e vagy sem.
Az megoldható, mint ahogy működik is, hogy direktben, szavakra bontva szűr az algoritmus, de amikor egy szövegkörnyezetben van az adott - mondjuk - trágár szó, akkor esélytelen a dolog.
De aki érez magában tehetséget, és meg tud írni egy olyan kódrészt, ami kontextus alapon is tud szűrni a hozzászólásokban, az azonnal jelentkezzen, Freeze örülni fog neki. biggrin.gif laugh.gif
13 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Shenayla, Tamás2.0, Bessie, Beyla, idone, Éowyn, Lizania, Sally Sparrow, Kazuo, N.k, menthol, Bae Hee Yeon
2014. január 26. 15:25 #1950
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!szerintem lehetne valami szavazós téma!
2014. január 26. 15:30 #1951
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (ILLI @ 2014.01.26. 15:25)
Sziasztok!szerintem lehetne valami szavazós téma!

A régi fórum oldalán (HQ Paradise) ez a lehetőség adott volt, de ezen az oldalon nem. pardon.gif Egyébként folyamatban vannak most is különböző fejlesztések biggrin.gif
2014. január 26. 15:37 #1952
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2014.01.26. 15:30)
A régi fórum oldalán (HQ Paradise) ez a lehetőség adott volt, de ezen az oldalon nem. pardon.gif Egyébként folyamatban vannak most is különböző fejlesztések biggrin.gif

az jó!ha szabad megkérdeznem miféle fejlesztések? smileeee.gif
2014. január 26. 15:38 #1953
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (ILLI @ 2014.01.26. 15:37)
az jó!ha szabad megkérdeznem miféle fejlesztések? smileeee.gif

bevallom pontosan én sem tudom. rohog.gif _nevet.gif Csak annyit tudok, hogy több dolog is folyamatban van. biggrin.gif
2014. január 26. 17:05 #1954
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2014.01.26. 15:38)
bevallom pontosan én sem tudom. rohog.gif  _nevet.gif Csak annyit tudok, hogy több dolog is folyamatban van. biggrin.gif

szerintem még olyan is lehetne hogy kitenni külön a moderátorokat is a közösségnél!? blush.gif
2014. január 26. 18:04 #1955
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (ILLI @ 2014.01.26. 17:05)
szerintem még olyan is lehetne hogy kitenni külön a moderátorokat is a közösségnél!? blush.gif

passz, rákérdezhetek. Anno a HQP-n ha jól emlékszem külön színnel voltak jelölve a moderátorok, a kiemelt tagok és a tagok. think.gif De ez csak a lap alján volt látható, az online tagoknál. unsure.gif Mondjuk ha a moderátorokra vagy kíváncsi, összeszedhetem a neveket. biggrin.gif
2014. január 26. 18:09 #1956
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2014.01.26. 18:04)
passz, rákérdezhetek. Anno a HQP-n ha jól emlékszem külön színnel voltak jelölve a moderátorok, a kiemelt tagok és a tagok. think.gif De ez csak a lap alján volt látható, az online tagoknál. unsure.gif Mondjuk ha a moderátorokra vagy kíváncsi, összeszedhetem a neveket. biggrin.gif

kicsit azért érdekelne hogy kik a moderátorok!
2014. február 04. 09:44 #1957
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Újabb agyszüleményem: örülnék annak, ha egy külön fülön behívhatnám azokat a topikokat, amikhez hozzászóltam (úgy, mint azokat is, amiket én nyitottam), mert így egyszerűbb lenne "fejben tartani", mikhez szóltam hozzá. És összesítve látnám, mikhez jött komment azóta...

A másik: nincs valami mód "kibulizni", hogy bizonyos (megbízható) tagok tölthessenek fel több videót, mint napi 1? Tudom, hogy aki még anno az előző oldalra regisztrált, az tölthet fel tetszés szerint, de aki meg szeretne még feltenni egy nap egynél többet - normális formában, gondozva ezzel a lapjait..? Szerintem a moderátorok elbírálhatnák a tagok kérelmeit ilyen szempontból, s ha valaki kiérdemli, akkor kaphatna jogot rá, hogy több videót tehessen fel... Vagy ha nem is a tag kérelmére, hanem tudom is én a moderátorok, kiemelt tagok döntenek, hogy x, y, z meg zs megbízhatóan nem szemeteli tele a videórészleget, tölthessen még... Ilyet nem lehetne..? blush.gif (csak azért merészelek rákérdezni, mert én örülnék, ha tudnék még feltenni videókat, nem csak egyet/nap) --> ebből az ötletből kiindulva lenne még egy javaslat: a személyes profiloknál lehessen listázható a feltöltött videók listája is. Ergo, ha valaki sorozatosan szemeteket tölt fel, akkor ott is le lehetne tiltani időlegesen a feltöltést, büntiből. Hátha kevesebb szemét kerül fel... (Bár már így is hemzseg a videó-részleg blink.gif tőlük)

Illetve kérdés: tudom, sokan kérdezték már, sokszor, de: lehet tudni, hogy JELENLEG mitől függ a sztáradatlapok helyezése? Azt tudom, hogy a feltöltött képek, a rajongók és a vélemények száma közrejátszik a sorrend alakulásában, de ezen kívül még mi? A cikkek vagy a videók száma számít?

Köszönöm, s elnézést, hogy megint egy kisregénnyel jelentkeztem... blush.gif
6 felhasználónak tetszik: Jolie_77, N.k, Éowyn, Szandi0820, Lizania, menthol
2014. február 08. 15:05 #1958
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, hogy volt-e ilyen a HQP-n, de én hiányát érzem a szavazat visszavonó gombnak, mert van egy pár olyat felhasználó, akinél visszavonnám (neveket nem mondok), de szerintem ezzel nem csak én vagyok így.
2 felhasználónak tetszik: menthol, Lizania
2014. március 19. 14:27 #1959
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (June @ 2014.02.08. 15:05)
Nem tudom, hogy volt-e ilyen a HQP-n, de én hiányát érzem a szavazat visszavonó gombnak, mert van egy pár olyat felhasználó, akinél visszavonnám (neveket nem mondok), de szerintem ezzel nem csak én vagyok így.

Ezért kell jól megfontoltan szavazni. Én van, hogy hónapokkal, évekkel később nyomok valakire. Nem kell elkapkodni, s akkor nincs ilyen probléma. Vagy hát nem tudom, én nem nyomok senkire azonnal. biggrin.gif

Én továbbra is lobbiznék a sztáradatlapokon külön színház / könyv fülekért. Az egyik lapomra most tettem fel - egyelőre a filmekhez - a színházi repertoárt és a fülem áll ketté, olyan hosszú...

Plusz - ismét - nehezményezem, hogy a profilok szerkesztésekor nem lehet aláhúzni szöveget. 110.gif Vagy csak én nem tudok?
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Szandi0820, Lindsay019
2014. március 19. 19:48 #1960
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.03.19. 14:27)
Ezért kell jól megfontoltan szavazni. Én van, hogy hónapokkal, évekkel később nyomok valakire. Nem kell elkapkodni, s akkor nincs ilyen probléma. Vagy hát nem tudom, én nem nyomok senkire azonnal. biggrin.gif
Én továbbra is lobbiznék a sztáradatlapokon külön színház / könyv fülekért. Az egyik lapomra most tettem fel - egyelőre a filmekhez - a színházi repertoárt és a fülem áll ketté, olyan hosszú...
Plusz - ismét - nehezményezem, hogy a profilok szerkesztésekor nem lehet aláhúzni szöveget. 110.gif Vagy csak én nem tudok?

a színházas/könyves ötletet felvetem Freeze-nek, mihelyst beszélek vele wink.gif és valóban nem műkszik az aláhúzás, akárcsak a videó beillesztés. unsure.gif Azt hiszem rá fogok kérdezni, de lehet hogy a fejlesztés miatt van. unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Lindsay019, Szandi0820, Éowyn
107 oldal 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!