Starity

Ötletdoboz

107 oldal 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 15. 16:49 #1921
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.05.15. 08:43)

Igen, de akkor viszont mi értelme lenne? A modik suttyomban el tudnák csórni más életrajzát? rohog.gif


Mert egyébként nem derülne ki kb. két perc alatt? Meg úgy általában éppen erre van csak ideje a modiknak. tongue.gif w00t.gif biggrin.gif rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Lizania, Beyla, FruFruChan
2013. május 17. 10:14 #1922
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.05.15. 08:43)
Igen, de akkor viszont mi értelme lenne? A modik suttyomban el tudnák csórni más életrajzát? rohog.gif

Az már megint másolásnak számít, és annak is utána nézünk. rohog.gif Egyébként én szoktam lezárni a topikokat, nehogy egyesek azt higgyék, hogy még lehet pályázni.
Elrejteni el lehetne, nem nagy dolog, de mi értelme lenne? Ha pl. újra pályázat lenne, az adott illető újra pályázhatna az általa megírt életrajzzal. Ha elrejtjük, akkor már nem tehetné. Azonkívül ha valaki tanulni szeretne egy kis életrajz írást, vagy ötleteket meríteni, hogy más hogy csinálja, akkor a régi pályázatok között is utána tud nézni. pardon.gif
4 felhasználónak tetszik: Lindsay019, FruFruChan, FruzShina., YoubaFelix
2013. május 29. 11:49 #1923
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hát én csak nehezményezni jöttem... blush.gif
Az a helyzet, hogy egyet kell értenem néhány fórumozó társammal azzal kapcsolatban, hogy az oldal tényleg a celebhírek mellett elment Velvet2-be. 110.gif

Nem tudom, hogy én vagyok-e túlságosan kényes, de egyre jobban elözönlik az oldal Életviteles részét a feleslegesebbnél feleslegesebb, általánosabbnál általánosabb "hírek". blink.gif Az utóbbi időben megjelent írásoknak több, mint fele szerintem témáját tekintve kifejezetten "netszemét" kategória. Ezzel nem a cikkek szerzőit akarom megbántani, csupán azt szeretném mondani, hogy véleményem szerint több értelme lenne, ha kevesebb hír jelenne meg adott téma alatt, de azok olyanok is lennének. Személy szerint ha ilyen információkra vagyok kíváncsi, a Velveten egyből az arcomba tolják, sőt, már a levelezőrendszerből való kilépéskor is "premier plánban" nyomatják az efféle írásokat.

Csak ennyit szerettem volna...
9 felhasználónak tetszik: Bessie, Éowyn, joe_r, _ToTo_, CandUs, LaDySmIth, Bettyke94, Pumpkin, FruFruChan
2013. május 31. 13:25 #1924
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.05.29. 11:49)
Hát én csak nehezményezni jöttem... blush.gif
Az a helyzet, hogy egyet kell értenem néhány fórumozó társammal azzal kapcsolatban, hogy az oldal tényleg a celebhírek mellett elment Velvet2-be. 110.gif
Nem tudom, hogy én vagyok-e túlságosan kényes, de egyre jobban elözönlik az oldal Életviteles részét a feleslegesebbnél feleslegesebb, általánosabbnál általánosabb "hírek". blink.gif Az utóbbi időben megjelent írásoknak több, mint fele szerintem témáját tekintve kifejezetten "netszemét" kategória. Ezzel nem a cikkek szerzőit akarom megbántani, csupán azt szeretném mondani, hogy véleményem szerint több értelme lenne, ha kevesebb hír jelenne meg adott téma alatt, de azok olyanok is lennének. Személy szerint ha ilyen információkra vagyok kíváncsi, a Velveten egyből az arcomba tolják, sőt, már a levelezőrendszerből való kilépéskor is "premier plánban" nyomatják az efféle írásokat.
Csak ennyit szerettem volna...

Hát nem tudom, én nem szoktam Velvetet nézegetni, szóval erről nem igazán tudok nyilatkozni, de én személy szerint örülök annak, hogy néha érdekesebb közéleti hírek is felkerülnek, ami azért lehet, hogy elgondolkodtatja a fiatalokat - pl. a csecsemő, akit nemrég Kínában a WC-n húztak le (édes Istenem). Valahol szívesebben olvasok hasonló jellegű cikkeket, minthogy azt olvassam, hogy zéjn málik vagy egydé tagjai éppen hány galambot eresztettek el szombaton reggel, de valahogy bíbőr két farpofájához sincsen túl sok kedvem. Akkor már inkább életviteli cikkek legyenek, amik alatt azért lehet diskurálni és eszmétcserélni.
6 felhasználónak tetszik: Lizania, Bessie, Adrianna, CandUs, LeahRyan, Szandi0820
2013. június 02. 14:35 #1925
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.05.31. 13:25)
Hát nem tudom, én nem szoktam Velvetet nézegetni, szóval erről nem igazán tudok nyilatkozni, de én személy szerint örülök annak, hogy néha érdekesebb közéleti hírek is felkerülnek, ami azért lehet, hogy elgondolkodtatja a fiatalokat - pl. a csecsemő, akit nemrég Kínában a WC-n húztak le (édes Istenem). Valahol szívesebben olvasok hasonló jellegű cikkeket, minthogy azt olvassam, hogy zéjn málik vagy egydé tagjai éppen hány galambot eresztettek el szombaton reggel, de valahogy bíbőr két farpofájához sincsen túl sok kedvem. Akkor már inkább életviteli cikkek legyenek, amik alatt azért lehet diskurálni és eszmétcserélni.

Én sem látogatom a Velvetet, viszont ha kilépek a levelezőmből és/vagy felnézek az Indexre, akaratlanul ezekbe futok. blink.gif
Nincs bajom az életviteli írásokkal, sőt, szerintem is legyenek, de nem mindegy, hogy milyenek.

Személy szerint meglepődtem, hogy senki egy sort nem írt arról például, hogy nemrég jelent meg először hosszú idő után törökül az Egri csillagok, vagy hogy elment egy igazán nagy színész, Bárdy György.

Szóval annyi értelmes és izgalmas téma lenne, de valahogy sosem ezek kerülnek megírásra. sad.gif Megmondom őszintén, hogy én már alig olvasok itt cikkeket, rászoktam a 1-2 topikra és ennyi. Gyakrabban bújom az Indexet például.
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Bessie, Éowyn, CandUs, LaDySmIth
2013. június 03. 17:54 #1926
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.06.02. 14:35)
Én sem látogatom a Velvetet, viszont ha kilépek a levelezőmből és/vagy felnézek az Indexre, akaratlanul ezekbe futok. blink.gif 
Nincs bajom az életviteli írásokkal, sőt, szerintem is legyenek, de nem mindegy, hogy milyenek. 
Személy szerint meglepődtem, hogy senki egy sort nem írt arról például, hogy nemrég jelent meg először hosszú idő után törökül az Egri csillagok, vagy hogy elment egy igazán nagy színész, Bárdy György. 
Szóval annyi értelmes és izgalmas téma lenne, de valahogy sosem ezek kerülnek megírásra. sad.gif Megmondom őszintén, hogy én már alig olvasok itt cikkeket, rászoktam a 1-2 topikra és ennyi. Gyakrabban bújom az Indexet például.

Ez is csak az itteni emberek érdeklődését mutatja. rolleyes.gif Nekem is ki van a hócipőm azzal, hogy egyesek minden mozdulatát nyomon követhetjük szinte napról napra, de sajnos ilyeneket küldenek be. Méghozzá nem is akárhogy. rohog.gif De azt hiszem erről a két aktív hírszerkesztőnk többet tudna mondani. _nevet.gif

De most is komolyan mondom, amit a spec. member egyik topikjában javasoltam. Egyszer be kéne tenni a beküldött híreket, csak úgy minden átírás nélkül. Megnézném milyen hozzászólások jönnének. _nevet.gif (Gonosz, tudom, de így talán többen meglátnák, hogy Courtneyy és LoveNessa mennyit bajlódik egy cikkel. dry.gif )
16 felhasználónak tetszik: Luckie, Beyla, dijansalihu, Lindsay019, duracell, Éowyn, Adrianna, Sally Sparrow, Lizania, pink_bunny, Darkness, CandUs, Seherezade1050, YoubaFelix, Szandi0820, icarlyluv
2013. július 19. 09:30 #1927
- törölt felhasználó -    
Ez tényleg nem rossz ötlet biggrin.gif biggrin.gif

Idézet (Bessie @ 2013.06.03. 17:54)
Ez is csak az itteni emberek érdeklődését mutatja. rolleyes.gif Nekem is ki van a hócipőm azzal, hogy egyesek minden mozdulatát nyomon követhetjük szinte napról napra, de sajnos ilyeneket küldenek be. Méghozzá nem is akárhogy. rohog.gif De azt hiszem erről a két aktív hírszerkesztőnk többet tudna mondani. _nevet.gif 
De most is komolyan mondom, amit a spec. member egyik topikjában javasoltam. Egyszer be kéne tenni a beküldött híreket, csak úgy minden átírás nélkül. Megnézném milyen hozzászólások jönnének. _nevet.gif (Gonosz, tudom, de így talán többen meglátnák, hogy Courtneyy és LoveNessa mennyit bajlódik egy cikkel. dry.gif )
2013. július 25. 18:33 #1928
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Jó ötlet lenne mondjuk ha 5 sztár helyett, esetleg 10 sztárt lehetne egy topikhoz csatolni.
14 felhasználónak tetszik: silenc, Lizania, Luckie, Évike12, pink_bunny, Darkness, idone, YoubaFelix, Shenayla, Queenie, Nórii. SelFan., Pumpkin, Seherezade1050, Bae Hee Yeon
2013. szeptember 03. 08:26 #1929
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Bennem felmerült az a gondolat, hogy nem-e lehetne olyat, hogy adott sztáradatlap szerkesztője bele tudjon nyúlni kicsit a feltöltött videókba? Értem a belenyúlás alatt azt, hogy törölheti, ha nem az oldalra való, fanvideóról van szó...
5 felhasználónak tetszik: silenc, Lizania, Pöttömke, Darkness, Bae Hee Yeon
2013. szeptember 03. 15:11 #1930
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.09.03. 08:26)
Bennem felmerült az a gondolat, hogy nem-e lehetne olyat, hogy adott sztáradatlap szerkesztője bele tudjon nyúlni kicsit a feltöltött videókba? Értem a belenyúlás alatt azt, hogy törölheti, ha nem az oldalra való, fanvideóról van szó...

Hogy ez milyen jó lenne...Az utóbbi héten kb 8 videót töröltettem Maite Perroniról...Más lapoknál meg még egyszerűen energiám sincs egyenként írogatni..
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. szeptember 03. 17:09 #1931
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2013.09.03. 15:11)
Hogy ez milyen jó lenne...Az utóbbi héten kb 8 videót töröltettem Maite Perroniról...Más lapoknál meg még egyszerűen energiám sincs egyenként írogatni..

Ugye? Plusz még az sem lenne rossz, ha a leírásba is bele lehetne piszkálni. Csomó olyan cím és leírás van fent a videóknál, hogy rossz rájuk nézni. fear.gif
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2013. szeptember 03. 18:51 #1932
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.09.03. 08:26)
Bennem felmerült az a gondolat, hogy nem-e lehetne olyat, hogy adott sztáradatlap szerkesztője bele tudjon nyúlni kicsit a feltöltött videókba? Értem a belenyúlás alatt azt, hogy törölheti, ha nem az oldalra való, fanvideóról van szó...


Igazad van. Nekem (nem azért) de Simon Cowell az egyik adatlapom és föltöltöttek egy csomó videót Britneyről hozzá aminek semmi köze sincs hozzá. Meg a címek amiket írni képesek... Istenem! Mert szerintem nem éppen jó a "Simon érdekes kérdést kérdez Demitől."
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. szeptember 04. 16:55 #1933
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Ezt zárjuk is rövidre. Nem lesz ilyen lehetőség. Példának okáért azért nem, mert akkor hirtelen mindenki önjelölt moderátor lenne, és a nagy takarításban olyan videók is törlésre kerülnének, amik egyébként maradhatnának.

Egy dolgot tartok elképzelhetőnek, hogy a Kiemelt tagok kapnának egy ilyen jogosítványt. Ők ugyebár nem véletlenül lettek Kiemelt tagok. De ez pusztán elmélet.
2013. szeptember 04. 17:09 #1934
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2013.09.04. 16:55)
Egy dolgot tartok elképzelhetőnek, hogy a Kiemelt tagok kapnának egy ilyen jogosítványt. Ők ugyebár nem véletlenül lettek Kiemelt tagok. De ez pusztán elmélet.

És ők hányan vannak? Szerintem nem elegen a tengernyi szeméthez a videóknál... mellow.gif laugh.gif
2013. november 21. 08:24 #1935
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Az adatlapokkal kapcsolatban merült fel bennem egy - nem tökéletes - ötlet, de azért felvetném, hátha fel lehetne fejleszteni használható gondolattá.
Szóval. Mivel tengernyi mennyiségű sztáradatlap van a portálon, s akad köztük - sajnos - elég sok, akik már nincsenek közöttünk, lehetne olyat, hogy ezeket a lapokat jól megcsinálni és összegyűjteni 1-2 portálos profilon, ami kifejezetten erre lett létrehozva VAGY kitalálni olyan megoldást, hogy ezek a lapok külön legyenek kezelve valamilyen formában. Általában nem, vagy csak kevés dolog történik velük később, de ezeket meg lehetne írni cikkek formájában is, amik eleve kapcsolódnak adott laphoz, így a frissítés ezen a módon meg is oldható. Így kiesik az állandó szerkesztési kényszer alól viszonylag tetemesebb mennyiségű lap. (persze csak abban az esetben, ha rendesen, szépen készítik el az adatlapokat) Ha valakinek esetleg eszébe jutna valami plusz, akkor írhatna valamelyik moderátornak, aki bele tudna nyúlni adott lapba.
És akkor a szerkesztés csak a jelenleg is aktív, illetve élő hírességek lapjaira hárulna át főleg.

Tudom, hogy ebbe az elméletbe bele lehetne kötni, magam is bele tudnék, de alapgondolatnak hoztam, hátha ebből kiindulva valakinek lesz egy mégjobb, megvalósítható ötlete.

A másik. Szerintem a beküldött adatlapok csak akkor legyenek elfogadhatóak a moderátorok részéről, ha adott sztárról MINDEN ki van töltve. Ne csak pár alapadat. Rengeteg úgy hagyott lap van... A gazdája létrehozza őket és a mai napig nem csinál hozzájuk se biót, se filmográfiát. Ha valaki veszi a fáradtságot és dolgozik az életrajzzal, akkor jó esetben gondozni is fogja azt, akit létre szeretne hozni. Így nem lenne annyi fölös és gazdátlan/gondozatlan profil.

A hírekkel kapcsolatban: most hány hírszerkesztő van az oldalon? Csak kettő? Szerintem ez nagyon kevés. Sok esetben rengeteget csúsznak a cikkek, a szerkesztők sincsenek gépből. Szívességből, hobbiból csinálják, de nem várható el, hogy éjjel-nappal a monitor előtt üljenek és mások sokszor használhatatlan hülyeségeit javítgassák vagy törölgessék. Szerintem ha tényleg csak két darab hírszerkesztője van az oldalnak, kellene még néhányat felfogadni. Azért vannak az oldalon olyan tagok, akik meg tudnának birkózni a feladattal és szívesen besegítenének. Lehetne több megbízható tagot is választani és mindenki akkor jönne fel és javítgatna, amikor éppen ráér. Nagy valószínűséggel az oldal pörgősebb lenne, több hír kerülhetne ki idejében, stb.

Egyelőre ennyi lenne. Remélem tudtam valami hasznosat is mondani. blush.gif
3 felhasználónak tetszik: Shenayla, Szandi0820, Lizania
2013. november 21. 12:43 #1936
TommyScans
TommyScans
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.29.
Hozzászólás: 830
Csatolások: 10295
Azonosító: 28189
Offline offline
Idézet (TommyScans @ 2012.04.21. 22:08)
Lehetne egy újabb fül az adatlapokon (pl) FILMKOCKA néven. Ez hasonló lenne , mint az Évről évre rész. Itt nem állított téglalapban szerepelne a sztár fotózáson vagy premieren készült arcképe , hanem a megadott évből egyik legismertebb filmjéből/sorozatából egy kép. A kép sarkában évszámmal és az elrendezésnek megfelelően a kép alatt vagy mellett lehetne egy vagy két mondatot írni a képről ) Pl: Kösztümös szerepben az XY című drámában ; XY partnereként az XY című sorozat egyik epizódjában ). Énekeseknél is megoldható lenne ( Lila hajjal az XY klipjében , fellépésen...csarnokban , stb. ) Gondolom más művészeti ágnál is megoldható lenne. Filmeket , sorozatokat , tv műsorokat mindenki tölt le. Már a legtöbb filmlejátszóval ki lehet capni a képeket a filmekből.


Mivel most úgyis fejlesztés alatt van a Starity feldobom a korábbi ötletemet ( annak idején néhány tagnak tetszett ) , hátha már feledésbe merült ( és esetleg megvalósul!). biggrin.gif
2013. november 21. 12:52 #1937
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.11.21. 08:24)
Az adatlapokkal kapcsolatban merült fel bennem egy - nem tökéletes - ötlet, de azért felvetném, hátha fel lehetne fejleszteni használható gondolattá.
Szóval. Mivel tengernyi mennyiségű sztáradatlap van a portálon, s akad köztük - sajnos - elég sok, akik már nincsenek közöttünk, lehetne olyat, hogy ezeket a lapokat jól megcsinálni és összegyűjteni 1-2 portálos profilon, ami kifejezetten erre lett létrehozva VAGY kitalálni olyan megoldást, hogy ezek a lapok külön legyenek kezelve valamilyen formában. Általában nem, vagy csak kevés dolog történik velük később, de ezeket meg lehetne írni cikkek formájában is, amik eleve kapcsolódnak adott laphoz, így a frissítés ezen a módon meg is oldható. Így kiesik az állandó szerkesztési kényszer alól viszonylag tetemesebb mennyiségű lap. (persze csak abban az esetben, ha rendesen, szépen készítik el az adatlapokat) Ha valakinek esetleg eszébe jutna valami plusz, akkor írhatna valamelyik moderátornak, aki bele tudna nyúlni adott lapba.
És akkor a szerkesztés csak a jelenleg is aktív, illetve élő hírességek lapjaira hárulna át főleg.
Tudom, hogy ebbe az elméletbe bele lehetne kötni, magam is bele tudnék, de alapgondolatnak hoztam, hátha ebből kiindulva valakinek lesz egy mégjobb, megvalósítható ötlete.
A másik. Szerintem a beküldött adatlapok csak akkor legyenek elfogadhatóak a moderátorok részéről, ha adott sztárról MINDEN ki van töltve. Ne csak pár alapadat. Rengeteg úgy hagyott lap van... A gazdája létrehozza őket és a mai napig nem csinál hozzájuk se biót, se filmográfiát. Ha valaki veszi a fáradtságot és dolgozik az életrajzzal, akkor jó esetben gondozni is fogja azt, akit létre szeretne hozni. Így nem lenne annyi fölös és gazdátlan/gondozatlan profil.
blush.gif


Jók az ötletek, főleg a második. Szerintem is jobb lenne ha úgy lehetne csak adatlapot létrehozni ha teljes életrajzot is kellene írni.
És azt sem tartom jó ötletnek, hogy ha valaki lemond egy sztáradatlapról akkor törli a biográfiát, mondván, hogy nem azért dolgozott vele, hogy más meg azt használja.
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Szandi0820, Lizania
2013. november 21. 13:19 #1938
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Shenayla @ 2013.11.21. 12:52)
És azt sem tartom jó ötletnek, hogy ha valaki lemond egy sztáradatlapról akkor törli a biográfiát, mondván, hogy nem azért dolgozott vele, hogy más meg azt használja.

Én sem. Azt megértem, ha a saját szellemi termékét az ember szereti magáénak tudni. Erre az lehetne a megoldás, hogy fel kellene tüntetni azt a tagot, aki dolgozott vele. Akár "beleégetni" a lapba, hogy ne lehessen átírni. Aki lapot csinál, az szerintem a közért csinálja. Akkor meg nem "mindegy"? Le lehetne fektetni azt is, hogy esetleg a megírt életrajz automatikusan a Starity "tulajdona" lesz, mint ahogysn a cikkek is. Ezen túl, ahogy már mondtam, lehetne a bióknál is hasonló, mint a cikkeknél. Szerepelne, ki írta meg. Azért, mert valaki hozzáír két filmcímet meg 2 mondatot, az még nyilván nem ér, de ha x idő után viszi valaki a lapot és gondoskodik róla, akkor az ő neve is odakerülne...
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Shenayla, Lizania
2013. december 18. 15:31 #1939
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
Sziasztok!
Lenne egy olyan felvetésem, hogy a cikkeknél jó lenne, ha lenne egy Mentés gomb, nemcsak a Beküldés. Gyakran van olyan, hogy véletlenül mellé kattintok cikkből, és így elveszik az egész. Meg ha esetleg nincs időm befejezni a teljes cikket később folytathatnám. Meg amúgy is adna valami kis biztonság érzetet, hogy nem fog csak úgy elveszni a sok munkám. Bár lehet, hogy én vagyok a béna, hogy kilépek a cikkeimből. blush.gif
Remélem eljut a kérésem a szerkesztőséghez,
Lilla06
2013. december 18. 16:02 #1940
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Lilla06 @ 2013.12.18. 15:31)
Sziasztok!
Lenne egy olyan felvetésem, hogy a cikkeknél jó lenne, ha lenne egy Mentés gomb, nemcsak a Beküldés. Gyakran van olyan, hogy véletlenül mellé kattintok cikkből, és így elveszik az egész. Meg ha esetleg nincs időm befejezni a teljes cikket később folytathatnám. Meg amúgy is adna valami kis biztonság érzetet, hogy nem fog csak úgy elveszni a sok munkám. Bár lehet, hogy én vagyok a béna, hogy kilépek a cikkeimből. blush.gif 
Remélem eljut a kérésem a szerkesztőséghez,
Lilla06

Szerintem írd meg először Wordbe az egészet, és ha kész, akkor küldd be. Én is így szoktam.
4 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Lizania, Lilla06, Bessie
107 oldal 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!