Segítség
2010. október 28. 16:37
#462
Az Évről-évre funkciónál képet szerettem volna cserélni, de mindkét kép ugyanabban az évben készült és a régi képet teszi mindig vissza az új helyett. Ez mitől lehet?
2010. október 28. 16:39
#463
|
|
Coco Selly |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.08.22. Hozzászólás: 5338 Csatolások: 158038 Azonosító: 105880 offline
|
Idézet (Juanita @ 2010.10.28. 16:37)
Az Évről-évre funkciónál képet szerettem volna cserélni, de mindkét kép ugyanabban az évben készült és a régi képet teszi mindig vissza az új helyett. Ez mitől lehet?
Ezt már én is észrevettem, viszont pár óra múlva kicseréli a második (vagy az utolsó) verzióra.
2010. október 28. 16:39
#464
Idézet (Coco Selly @ 2010.10.28. 16:39)
Ezt már én is észrevettem, viszont pár óra múlva kicseréli a második (vagy az utolsó) verzióra. 
Köszi szépen
2010. október 28. 19:05
#465
Idézet (Juanita @ 2010.10.28. 16:37)
Az Évről-évre funkciónál képet szerettem volna cserélni, de mindkét kép ugyanabban az évben készült és a régi képet teszi mindig vissza az új helyett. Ez mitől lehet?
Nekem is volt ilyen, én csak frissítettem és már jó volt.
2010. október 30. 19:46
#466
Idézet (Sugarbird @ 2010.10.28. 10:52)
Valaki nem tudja,hogy kell gifsoup animációt kitenni az adatlapomra?
Töltsd fel egy képfeltöltő oldalra (http://kepfeltoltes.hu/), majd a profil szerkesztésénél linkeld be a képet.
Nem volt elég részletes, de remélem érthető.
2010. november 01. 21:24
#468
Idézet (Fedorov @ 2010.11.01. 21:21)
Miért nem tudok véleményt írni?? Akár milyen hosszút írok, azt írja ki hogy: hiba ennél azért hosszabbat írj.
Valószínűleg amit írsz az nem elég. Ugyanis az új szabály miatt egy bizonyos mennyiség alatt nem engedi elküldeni a véleményt. Próbálj meg minél hosszabbat írni.
2010. november 02. 14:38
#469
|
|
Fedorov |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.10.10. Hozzászólás: 573 Csatolások: 177 Azonosító: 18774 offline
|
Eddig 5 sztáradatlapot szerkesztettem, de csak 2 jelent meg. A többit nem engedélyezik a moderátorok?? Erről nem kapok valami üzenetet? Szerintem minden rendben van mind az 5-tel.
2010. november 02. 16:20
#470
Idézet (Fedorov @ 2010.11.02. 14:38)
Eddig 5 sztáradatlapot szerkesztettem, de csak 2 jelent meg. A többit nem engedélyezik a moderátorok?? Erről nem kapok valami üzenetet? Szerintem minden rendben van mind az 5-tel.
Nem küldenek üzenetet arról hogy elkészült-e vagy sem. Magadnak kell figyelned. Előfordulhat hogy a másik 3-nak már van adatlapja,vagy hibás,de nem tudom. Ha továbbra sem kerül ki a nap folyamán az a 3 akkor írj egy moderátornak
2010. november 02. 16:23
#471
|
|
Lindsay019Disney princess♔ |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 08.04.22. Hozzászólás: 4957 Csatolások: 54911 Azonosító: 58811 offline
|
Idézet (Fedorov @ 2010.11.02. 14:38)
Eddig 5 sztáradatlapot szerkesztettem, de csak 2 jelent meg. A többit nem engedélyezik a moderátorok?? Erről nem kapok valami üzenetet? Szerintem minden rendben van mind az 5-tel.
Nem tudom, én tegnapelőtt tettem fel Maggiet, de nem fogadták el, szóval lehet, hogy sok a munkájuk most.
2010. november 02. 16:26
#472
_ToTo_ az adatlapguru, mi többiek nem igazán nyúlunk bele az adatlapokba. Türelem, lehet hogy este lesznek jóváhagyva
2010. november 02. 18:11
#474
Idézet (duracell @ 2010.11.02. 17:23)
Valaki nem tudná megmondani, hogy jelenleg hová lehet írni a hírmoderátori feladatokkal kapcsolatban? 
Igen, ezen én is gondolkodtam, most, hogy le lett zárva az a topik.
2010. november 02. 19:46
#475
Idézet (duracell @ 2010.11.02. 17:23)
Valaki nem tudná megmondani, hogy jelenleg hová lehet írni a hírmoderátori feladatokkal kapcsolatban? 
El Mexicano mindig elérhető.
2010. november 02. 19:46
#476
Valaki nem tudja, hogy hogy kell Photoscape-be beilleszteni új betűtípusokat?
2010. november 03. 13:06
#477
Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy miért nem enged videót betenni a profilomba?
Bemásoltam a beágyazási kódot, rámentem a "rendben"-re , de nem csinál semmit
Bemásoltam a beágyazási kódot, rámentem a "rendben"-re , de nem csinál semmit
2010. november 05. 14:06
#478
Van egy kis gondom. Mostanság gyakran van hogy valaki ír és nem látni a hozzászólását...és mikor más ír utána,még azt se látni egy jó ideig.Csak akkor látom ha hozzá akarok szólni a témához. Ez miért van?Vagy csak nálam van ez?
2010. november 05. 15:37
#479
|
|
Sugarbird |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.07.23. Hozzászólás: 11153 Csatolások: 120184 Azonosító: 67006 offline
|
Idézet (WhiteAngel @ 2010.11.05. 14:06)
Van egy kis gondom. Mostanság gyakran van hogy valaki ír és nem látni a hozzászólását...és mikor más ír utána,még azt se látni egy jó ideig.Csak akkor látom ha hozzá akarok szólni a témához. Ez miért van?Vagy csak nálam van ez?
Nekem nem jelenít meg pár hszemet.Se a profilomon se az adott topikban(az egyik filmes és a Megasztáros)
2010. november 05. 15:39
#480
|
|
Vikici |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.08. Hozzászólás: 2041 Csatolások: 313 Azonosító: 126670 offline
|
Idézet (WhiteAngel @ 2010.11.05. 14:06)
Van egy kis gondom. Mostanság gyakran van hogy valaki ír és nem látni a hozzászólását...és mikor más ír utána,még azt se látni egy jó ideig.Csak akkor látom ha hozzá akarok szólni a témához. Ez miért van?Vagy csak nálam van ez?
Ezt már én is tapasztaltam, nálam volt, hogy a képet se jelenítette meg, csak azt írta ki egyből, hogy feltöltve.
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Benny Blanco olyan helyen csókolta meg Selena Gomezt, hogy elpirulunk a kép láttán
Benny Blanco olyan helyen csókolta meg Selena Gomezt, hogy elpirulunk a kép láttán
Továbbra is dúl köztük a szerelem.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Mindenki szorít neki.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.

offline
0 felhasználónak tetszik:

