Segítség
2010. május 17. 12:43
#81
Az adatlapomon ha rákattintok a "kedvenc sztárjaim" listára, akkor senkinél nem jeleníti meg a profilképet. Másnál is így van, vagy csak nekem szarakodik valami?
2010. május 17. 12:49
#82
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Idézet (hanita @ 2010.05.17. 12:43)
Az adatlapomon ha rákattintok a "kedvenc sztárjaim" listára, akkor senkinél nem jeleníti meg a profilképet. Másnál is így van, vagy csak nekem szarakodik valami?
Nyugi nálam is. Gondolom Freeze intézkedik amint lehet
2010. május 17. 13:17
#83
Idézet (Brittany20 @ 2010.05.17. 12:49)
Nyugi nálam is. Gondolom Freeze intézkedik amint lehet 
Megnyugodtam akkor. De most néztem már jó is. Minden oké.
2010. május 20. 22:39
#85
|
|
brigitteleeúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.26. Hozzászólás: 7 Csatolások: 39 Azonosító: 121255 offline
|
hogy a viharba került nekem egy újonnan nyitott fórumom a női sztárok kategória alá, amikor férfi...?? hol lehet ezt átállítani,v ha nem lehet, hogy lehet a fórumtémát törölni? v áthelyezés??? vmit alkossunk már... szerencsétlent ne hagyjuk a nőknél:D
2010. május 20. 22:44
#86
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (brigittelee @ 2010.05.20. 22:39)
hogy a viharba került nekem egy újonnan nyitott fórumom a női sztárok kategória alá, amikor férfi...?? hol lehet ezt átállítani,v ha nem lehet, hogy lehet a fórumtémát törölni? v áthelyezés??? vmit alkossunk már... szerencsétlent ne hagyjuk a nőknél:D
Mi van?
2010. május 20. 22:48
#87
|
|
ventura |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.12. Hozzászólás: 2363 Csatolások: 587 Azonosító: 7500 offline
|
Idézet (brigittelee @ 2010.05.20. 22:39)
hogy a viharba került nekem egy újonnan nyitott fórumom a női sztárok kategória alá, amikor férfi...?? hol lehet ezt átállítani,v ha nem lehet, hogy lehet a fórumtémát törölni? v áthelyezés??? vmit alkossunk már... szerencsétlent ne hagyjuk a nőknél:D
http://starity.hu/forum/topik/83602-segitseget-kerek/oldal/22/#p698070
2010. május 21. 21:57
#90
|
|
nozso13 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.30. Hozzászólás: 7208 Csatolások: 72041 Azonosító: 47795 offline
|
Idézet (Lady Suzy @ 2010.05.21. 21:53)
Van egy nagy méretű képem és fel szeretném tölteni. De amikor megnyitná ezt írja ki: "A kép mérete túl nagy"
Szeretném megkérdezni, hogy ez miért van?
Szeretném megkérdezni, hogy ez miért van?
Véletlenül nem a kis felbontású képekhez próbáltad? Pontosan mekkora a kép, mert bizonyos képméret felett valóban nem lehet feltölteni, de ahhoz nagyon nagynak kell lennie.
2010. május 21. 22:07
#91
|
|
Coco Selly |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.08.22. Hozzászólás: 5338 Csatolások: 158038 Azonosító: 105880 offline
|
Max 4 MB lehet egy feltöltött kép...
Hiába kisebb felbontású, ha sok rajt a szín, az is növeli a méretét (MB-ban).
Javaslom, hogy méretezd át egy kicsit kisebbre, de a HQ (méret: 1280 x 960) megmaradjon, ha oda szeretnéd feltenni
Hiába kisebb felbontású, ha sok rajt a szín, az is növeli a méretét (MB-ban).
Javaslom, hogy méretezd át egy kicsit kisebbre, de a HQ (méret: 1280 x 960) megmaradjon, ha oda szeretnéd feltenni
2010. május 21. 22:10
#92
|
|
Lady Suzy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.06.11. Hozzászólás: 8501 Csatolások: 349848 Azonosító: 98426 offline
|
Idézet (nozso13 @ 2010.05.21. 21:57)
Véletlenül nem a kis felbontású képekhez próbáltad? Pontosan mekkora a kép, mert bizonyos képméret felett valóban nem lehet feltölteni, de ahhoz nagyon nagynak kell lennie.
5,21 MB úgyhogy lehet hogy túl nagy
Köszönöm nozso13 és cocoselly
2010. május 23. 09:12
#93
Hogy tudok egy üzenetben több hozzászólásra válaszolni? Tudom, hogy a HQP volt ilyen lehetőség, de itt sajnos nem jövök rá sehogy, pedig biztos van, mert másnál láttam már.
2010. május 23. 09:17
#94
|
|
ventura |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.12. Hozzászólás: 2363 Csatolások: 587 Azonosító: 7500 offline
|
Idézet (hanita @ 2010.05.23. 09:12)
Hogy tudok egy üzenetben több hozzászólásra válaszolni? Tudom, hogy a HQP volt ilyen lehetőség, de itt sajnos nem jövök rá sehogy, pedig biztos van, mert másnál láttam már.
Hát barkácsmódszerrel.
Kimásolod mondjuk egy notepad-be (ha csak két idézetet akarsz, akkor ez sem kell, elég az egyiket bemásolni a vágólapra..) az egyes [quote]-s részeket, és egymás alá rakod őket, majd ezt a több idézetet így beilleszted a hozzászólásodba.
Ha nem világos, írj privátot nekem, és részletezem..!
2010. május 23. 10:20
#96
|
|
ventura |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.12. Hozzászólás: 2363 Csatolások: 587 Azonosító: 7500 offline
|
Idézet (Bessie @ 2010.05.23. 10:13)
Uh.
Csak ilyen bonyolult módszerrel lehet? 
Hát mivel nincs olyan fícsör amivel egyszerre több hozzászólást is ki lehetne jelölni válaszra, én ezt a megoldást alkalmazom.
Amúgy nem bonyolult, ha megérted a logikáját, akkor körülbelül 5 mp plusz munka...
2010. május 23. 10:29
#97
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (ventura @ 2010.05.23. 10:20)
Hát mivel nincs olyan fícsör amivel egyszerre több hozzászólást is ki lehetne jelölni válaszra, én ezt a megoldást alkalmazom.
Amúgy nem bonyolult, ha megérted a logikáját, akkor körülbelül 5 mp plusz munka...
Amúgy nem bonyolult, ha megérted a logikáját, akkor körülbelül 5 mp plusz munka...
Amúgy értem.
2010. május 23. 13:21
#98
|
|
mvivien0403új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.21. Hozzászólás: 3 Csatolások: 0 Azonosító: 127736 offline
|
Szijaztok kéne 1 kis segitség!!!Letiltottak valamiért a starity.hu-n. Pedig nem tudom miért!Ezért kellet egy újat csinálnom hogy ezt megírjam.Nem káromkodtam az oldalon,nem is szóltam be senkinek stb!!Ha valaki tud segiteni miért történt ez,NAGYON köszyyyyyy
2010. május 23. 13:32
#99
|
|
ventura |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.12. Hozzászólás: 2363 Csatolások: 587 Azonosító: 7500 offline
|
Idézet (mvivien0403 @ 2010.05.23. 13:21)
Szijaztok kéne 1 kis segitség!!!Letiltottak valamiért a starity.hu-n. Pedig nem tudom miért!Ezért kellet egy újat csinálnom hogy ezt megírjam.Nem káromkodtam az oldalon,nem is szóltam be senkinek stb!!Ha valaki tud segiteni miért történt ez,NAGYON köszyyyyyy 
Előszöris, a dupla regisztráció alapvetően tiltott, és további bant kaphatnál érte...
Mi volt a korábbi felhasználóneved? Egyáltalán nem kaptál semmilyen értesítést sem privát üzenetben valamelyik moderátortól?
(Továbbítom a hozzászólásodat a moderátorok felé, majd ők reagálnak rá érdemben...)
2010. május 23. 13:47
#100
|
|
mvivien0403új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.21. Hozzászólás: 3 Csatolások: 0 Azonosító: 127736 offline
|
Idézet (ventura @ 2010.05.23. 13:32)
Előszöris, a dupla regisztráció alapvetően tiltott, és további bant kaphatnál érte...
Mi volt a korábbi felhasználóneved? Egyáltalán nem kaptál semmilyen értesítést sem privát üzenetben valamelyik moderátortól?
(Továbbítom a hozzászólásodat a moderátorok felé, majd ők reagálnak rá érdemben...)
Mi volt a korábbi felhasználóneved? Egyáltalán nem kaptál semmilyen értesítést sem privát üzenetben valamelyik moderátortól?
(Továbbítom a hozzászólásodat a moderátorok felé, majd ők reagálnak rá érdemben...)
vivi0403 volt.
nem kaptam semmilyen értesítést. és honnan tudják hogy 2x regisztráltam ha nem ugyanaz az e-mailom.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.


0 felhasználónak tetszik:
offline