Segítség
2010. május 23. 20:41
#102
Idézet (mvivien0403 @ 2010.05.23. 13:47)
és honnan tudják hogy 2x regisztráltam ha nem ugyanaz az e-mailom.
Az hogy 2 emailod van nem jelent semmit mert a géped ugyanaz
(és úgytudom hogy érzékelhető hogy a személy ugyanazon gépről jelentkezett be,vagy másikról...márha persze jól tudom
2010. május 23. 21:48
#103
|
|
mvivien0403új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.21. Hozzászólás: 3 Csatolások: 0 Azonosító: 127736 offline
|
Idézet (WhiteAngel @ 2010.05.23. 20:41)
Az hogy 2 emailod van nem jelent semmit mert a géped ugyanaz
(és úgytudom hogy érzékelhető hogy a személy ugyanazon gépről jelentkezett be,vagy másikról...márha persze jól tudom
)
(és úgytudom hogy érzékelhető hogy a személy ugyanazon gépről jelentkezett be,vagy másikról...márha persze jól tudom
és hogy tudom törölni most akor ezt? mert a másikat május 27.-én léphetek be
2010. május 23. 22:00
#104
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (mvivien0403 @ 2010.05.23. 21:48)
és hogy tudom törölni most akor ezt? mert a másikat május 27.-én léphetek be
A vezetőség nyilván nem véletlenül adott pihenőt. Semmiért nem szoktak ilyesmit csinálni. Várd ki a belépési időt, és utána érdeklődj. A dupla regisztrálást sehol sem szeretik. Van, ahol ezért végleges tiltás jár.
2010. május 24. 10:18
#106
Én azt vettem észre hogy sok olyan smiley is bekerül a hozzászólásokba ami itt oldalt nem látható..gondolom régiek,de én ezeket hogyan tudnám elérni?hogyan lehetne berakni?
2010. május 24. 10:21
#107
Idézet (mvivien0403 @ 2010.05.23. 13:47)
vivi0403 volt.
nem kaptam semmilyen értesítést. és honnan tudják hogy 2x regisztráltam ha nem ugyanaz az e-mailom.
nem kaptam semmilyen értesítést. és honnan tudják hogy 2x regisztráltam ha nem ugyanaz az e-mailom.
a géped IP-száma viszon ugyanaz, mivel -gondolom- egy gépet használsz.
2010. május 24. 10:23
#108
|
|
ventura |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.12. Hozzászólás: 2363 Csatolások: 587 Azonosító: 7500 offline
|
Idézet (mvivien0403 @ 2010.05.23. 13:47)
és honnan tudják hogy 2x regisztráltam ha nem ugyanaz az e-mailom.
Hát onnan tudják, hogy az imént írtad le, két hozzászólással feljebb...
1 felhasználónak tetszik:
Riley13
2010. május 25. 00:36
#110
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Olvasom ezt a dupla reget és lenne egy kérdésem. Tesóm és én is regisztrálva vagyunk és kb váltjuk egymást a starityn. Ebből lehet gond? Mármint, hogy egy gép.
2010. május 25. 00:53
#111
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (#Anita95 @ 2010.05.23. 22:42)
meg tudja valaki mondani hogy hol lehet sztáradatlapjára képet feltölteni???? 
Belemész a Szerkesztembe és legalul van egy olyan, hogy Profilkép-Képek feltöltése.
Ha nem erre gondoltál, akkor a másik válasz az lenne, hogy létrehozod/megkeresed az adott topicot, amelyikbe képet szeretnél feltölteni. Ha létrehoztad, akkor csatolni kell az adatlapot a témához, amit a név beírásával tehetsz meg.
2010. május 25. 08:48
#112
|
|
ventura |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.12. Hozzászólás: 2363 Csatolások: 587 Azonosító: 7500 offline
|
Idézet (Fuller @ 2010.05.25. 00:36)
Olvasom ezt a dupla reget és lenne egy kérdésem. Tesóm és én is regisztrálva vagyunk és kb váltjuk egymást a starityn. Ebből lehet gond? Mármint, hogy egy gép.
Mivel -gondolom- nincs erre egy külön ip-cím kommandó
...és mivel nem egy embernek van esetetekben két regisztrációja, szerintem nem kell izgulni
2010. május 25. 11:53
#113
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Idézet (ventura @ 2010.05.25. 08:48)
Mivel -gondolom- nincs erre egy külön ip-cím kommandó
itt a starityn, ha ezt nem írod le akkor tuti nem derült volna ki...
...és mivel nem egy embernek van esetetekben két regisztrációja, szerintem nem kell izgulni
...és mivel nem egy embernek van esetetekben két regisztrációja, szerintem nem kell izgulni
Ok, akkor csak riogattátok az előző felhasználót.
1 felhasználónak tetszik:
Bessie
2010. május 25. 11:59
#114
|
|
tironmanHQParadise. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 1908 Csatolások: 774 Azonosító: 5 offline
|
Idézet (mvivien0403 @ 2010.05.23. 13:47)
vivi0403 volt.
nem kaptam semmilyen értesítést. és honnan tudják hogy 2x regisztráltam ha nem ugyanaz az e-mailom.
nem kaptam semmilyen értesítést. és honnan tudják hogy 2x regisztráltam ha nem ugyanaz az e-mailom.
látom még mindig nincs regisztrációnál iq teszt..
2010. május 25. 22:33
#115
|
|
Freeze********** |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 6473 Csatolások: 2512 Azonosító: 1 offline
|
Idézet (mvivien0403 @ 2010.05.23. 13:47)
vivi0403 volt.
nem kaptam semmilyen értesítést. és honnan tudják hogy 2x regisztráltam ha nem ugyanaz az e-mailom.
nem kaptam semmilyen értesítést. és honnan tudják hogy 2x regisztráltam ha nem ugyanaz az e-mailom.
Alapból többszörös regisztráció miatt lettél kitiltva. Ilyen esetben pedig előzetes figyelmeztetés nélkül töröljük a felhasználóneveket és kitiltjuk az illetőt. A bökkenő az, hogy most ezt a felhasználódat is bannolni fogjuk és ha újra regisztrálsz más néven, akkor azt is.
Legyél türelemmel, amíg nem jár le az eltiltásod!
2010. május 26. 14:55
#116
Hello
A HQP-n annak idején készítettem adatlapot Bonnie Tylerről. Régóta nem léptem be csak most, de látom a szerkesztési jogom eltűnt. Hogyan tudnám én tovább folytatni a szerkesztését? A jelenlegi szerkesztője nem válaszolt a levelemre:(
Üdv
A HQP-n annak idején készítettem adatlapot Bonnie Tylerről. Régóta nem léptem be csak most, de látom a szerkesztési jogom eltűnt. Hogyan tudnám én tovább folytatni a szerkesztését? A jelenlegi szerkesztője nem válaszolt a levelemre:(
Üdv
2010. május 26. 14:59
#117
Idézet (csucsuka @ 2010.05.26. 14:55)
Hello
A HQP-n annak idején készítettem adatlapot Bonnie Tylerről. Régóta nem léptem be csak most, de látom a szerkesztési jogom eltűnt. Hogyan tudnám én tovább folytatni a szerkesztését? A jelenlegi szerkesztője nem válaszolt a levelemre:(
Üdv
A HQP-n annak idején készítettem adatlapot Bonnie Tylerről. Régóta nem léptem be csak most, de látom a szerkesztési jogom eltűnt. Hogyan tudnám én tovább folytatni a szerkesztését? A jelenlegi szerkesztője nem válaszolt a levelemre:(
Üdv
Ha fél évig nem léptél be az oldalra akkor a moderátoroktól lehet elkérni az adatlapot, gondolom ezért kapta meg más. Ha a jelenlegi szerkesztője aktív felhasználó, akkor nem fogják a moderátorok visszavenni tőle. Akkor a szerkesztőnek kell írnod. De hát az ugye már más, hogy nem reagál rá.
2010. május 28. 16:25
#120
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (Ever @ 2010.05.28. 16:23)
Hogyan kell mozgó képet felrakni avatarnak?(elivleg ami most van annak is olyannak kéne lennie)
100x100-as képnek kell lennie
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.


offline

