Starity

Sons of Anarchy / Kemény motorosok (2008-2014)

12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 13. 22:00 #181
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2013.10.12. 11:20)
Fú, ez durva volt, főleg a vége! ohmy.gif

Nagyon durva. blink.gif Még a rendőrök is csak sasoltak, hogy mi a fene történik itt. rohog.gif Jax ezt jól elszúrta. Jót akar, de mostanában elég rosszul sülnek el az ötletei. Clayt nem tudom hova tenni. blink.gif Engem is meglepett, hogy elmondta, ajánlatot tettek neki. Az még jobban, hogy Jax mondja meg neki mit tegyen. Milyen időket élünk? biggrin.gif Gemmát nagyon sajnálom, az a jelenet Clay-el. A perverz állatjai. crazy.gif Nero jó nagy bajba került. A DNS és Lee halott, aki esetleg tisztázhatná, ha megszorongatná a klubb. Tara már csak hab a tortán. Ebből akkora balhé lesz, ha kidugul. Jax-et nem is az, hogy sajnálom, de kicsit átérzi az ember a helyzetét. Nem igazán van akiben bízhat, illetve nem tudja kiben bízhat. Gemma is megéri a pénzét, Tara is, egy szóval mindenki. Kezd egyedül maradni és látszanak rajta a nyomás okozta tünetek. wacko.gif

A háborút én is biztosnak látom. Esetleg Clay tehet valamit. Amennyire ellenszenves volt, annyira díjaznám ha most cselekedne egy jót és legalább ezt a balhét elsimítaná. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. október 18. 15:40 #182
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Végre behoztam magam. smileeee.gif
Nos hát voltak itt események, először is Lee halála, nem gondoltam volna hogy ilyen hamar vége lesz. Mondjuk nyilván nem oldódott meg semmi sőt, csak nem gondoltam hogy ilyen "könnyen" lerendezik.
A néger nő meg bekerült a képbe mindenképp bűnbakot akar ugye. Nem értettem ezt a paróka levevős jelenetet az mit akart szimbolizálni?
Néró most kijött a pácból ugye. Gemma meg. Hát nagyon komoly a nő, és megint csak azt tudom mondani, hogy Katey Sagal zseniális. Olvastam pár helyen, hogy sokan rossz szemmel nézték, hogy ő játssza Gemmát, mert hogy Kurt Sutter felesége. Lehet hogy ezért kapta meg a szerepet, de szerintem nagyon jól hozza a karaktert.
Tara meg minél jobban próbál nem Gemmára hasonlítani annál jobban hasonlít rá. Ez a mindenki háta mögötti sz@rkeverés igazán ismerős lehetne. biggrin.gif
Bobby pedig visszatért pár emberrel. Kellett már egy kis vérfrissítés kérdés mennyi ideig lesznek benne.
Mintha megcsillant volna egy apró reménysugár a jó útra térésre, de attól tartok, hogy jövőhéten rá lesz lapátolva egy nagy kupac...

Ja még annyi, hogy arra kiváncsi lennék Unser meddig fogja Tara hátát.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Josh_
2013. október 20. 15:52 #183
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (Gabor28 @ 2013.10.18. 15:40)
Nem értettem ezt a paróka levevős jelenetet az mit akart szimbolizálni?

A parókás rész nekem is kérdőjeles. Lehet csak figyelmen kívül hagytam valamit, de nem értem miért hordott egyáltalán parókát? Komolyabbnak akart tűnni? Erre tudok tippelni. Ez a „ideje máshogy játszani” nem túl sok jót vetít előre. Ő és Lee nem sokban különböznek, csak kevésbé rafinált és brutális, de ne kiabáljam el. biggrin.gif

Bobby és Jax beszélgetése, Juice alakítása, a végén a rendőrök szivatása rohog.gif király jelenetek voltak. Igazából a vége tetszett a legjobban. Jó, hogy egy kis vidámság is előkerült végre. Gemmát pedig nem tudom nem meglíteni. Imádom amikor neki vannak jelenetei, zseniális és pont. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. október 26. 01:33 #184
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Ez a rész és Tara! wtf.gif
Teljes döbbenet. Sok mindent kinéztem belőle a gyerekek kapcsán, de erre nem számítottam. Vártam, hogy alakítson valamit, legyen talpraesettebb, de nem ilyen áron. Ráadásul Gemmát így látni a végén sad.gif. Ha kijön remélem olyan bosszút indít Tara ellen, hogy örökre megtanulja hol a helye. diablo.gif

Wendy-t még lehet is érteni mit miért tesz, de Unser omg.gif, hamar elfelejtik az emberek ki segített nekik, amikor bajban voltak. Ő nagy csalódás. A rész végén arra gondoltam, jól megkapták akik ebben benne voltak. Remélem a lelkiismeretük súlya alatt összeroskadnak. mad.gif Az első találkozásra Gemma és Jax között kíváncsi leszek. fear.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. október 26. 12:41 #185
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Josh_ @ 2013.10.26. 01:33)
Ez a rész és Tara!  wtf.gif 
Teljes döbbenet. Sok mindent kinéztem belőle a gyerekek kapcsán, de erre nem számítottam. Vártam, hogy alakítson valamit, legyen talpraesettebb, de nem ilyen áron. Ráadásul Gemmát így látni a végén sad.gif. Ha kijön remélem olyan bosszút indít Tara ellen, hogy örökre megtanulja hol a helye. diablo.gif 
Wendy-t még lehet is érteni mit miért tesz, de Unser omg.gif, hamar elfelejtik az emberek ki segített nekik, amikor bajban voltak. Ő nagy csalódás. A rész végén arra gondoltam, jól megkapták akik ebben benne voltak. Remélem a lelkiismeretük súlya alatt összeroskadnak. mad.gif Az első találkozásra Gemma és Jax között kíváncsi leszek.  fear.gif

Első reakcióm a rész végén: "rohadt r**anc". ohmy.gif Sok mindenre számitottam, de erre én sem. Ez nagyon durva volt. Még Gemma-t is meglepte. Annyira hogy nem is hozta a szokásos önmagát.
Első találkozásra anya és fia közt engem is érdekel, de félek. unsure.gif Jax mindent elhisz annak a nőnek, és itt most tuti nem fogja megvédeni az anyját. Viszont a hét kérdése: hogy ment el a kisbaba? Volt egyáltalán? unsure.gif

A rész amúgy nagyon jól indult. Istenem, olyan jót nevettem a Patkányos részen. biggrin.gif Aztán jött a több. blush.gif Egyre nagyobb kupac lesz az MC felett, és egyszer csak rájuk fog borulni. sad.gif
De most Tara tényleg azon gondolkodik, hogy feldobja Jaxet és a többi srácot? Na és ott van Nero is.
1 felhasználónak tetszik: Josh_
2013. október 26. 16:43 #186
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2013.10.26. 12:41)
Viszont a hét kérdése: hogy ment el a kisbaba? Volt egyáltalán?  unsure.gif

A gyerek jó kérdés. Két verzióm van.
1. Nem volt baba. A véres tasak is azért kellett, mert terhesség hiányában nem volt magzat ami elmenjen, kvázi vérezni sem tudott. Színjáték volt semmi más.
2.Terhes, most is. Pontosan ezért kellett a vér, mert nem akarta a magzatot feláldozni. Igaz ennek ellenmondanak a reakciók, a folt a hasán illetve Wendy és Unser kézfogása, de Sutterből kinézem tartogat ő még meglepetést számunkra. biggrin.gif

Avval nyugtatom magam, úgyis kiderül a dolog, Jax tudomást fog szerezni minden aljas húzásáról. Ezek után az sem lepne meg ha Gemma kötne valamiféle alkut Tara ellen vagy Neronak lenne végleg elege az egészből. Ez a Tara „hadművelet” egy dologra jó, jó nagy zűr lett belőle. bolond.gif

A patkányos rész tényleg nagy volt. Az a fejszerkezet ahogy levetették vele a mellényt és a felvarrót azt hittem elsírja magát. _nevet.gif
Venus Van Dam története is megér 1-2 szót, voltak benne alakítások, főleg az anyja részéről mielőtt az agya felkenődött volna a falra. Nehéz sorsokban nincs hiány.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. november 01. 16:20 #187
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Ez elég "nyugis" rész volt. biggrin.gif Tetszett, ahogy Nero magára vállalta az egészet, és nem engedett a nőnek. biggrin.gif Azért voltak pillanatai, mikor pl megszorongatta Barkovsky (vagy hogy a fenébe nevezik azt a pasit) mogyoróit. rohog.gif
Azért az a gázolós jelenet se volt semmi. ohmy.gif A nagy találkozás is meg volt fia és anyja között. Szerencsére nagy baj nem történt. smileeee.gif Viszont Tara nagyon kiállhatatlan. Gemma, ezt meg kell bosszulnod, de rendesen. rohog.gif

Ja és nagyon tetszett a Gemma és Unser beszélgetése is. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Gabor28, Josh_
2013. november 01. 17:25 #188
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2013.11.01. 16:20)
Ez elég "nyugis" rész volt. biggrin.gif Tetszett, ahogy Nero magára vállalta az egészet, és nem engedett a nőnek. biggrin.gif Azért voltak pillanatai, mikor pl megszorongatta Barkovsky (vagy hogy a fenébe nevezik azt a pasit) mogyoróit. rohog.gif 
Azért az a gázolós jelenet se volt semmi. ohmy.gif A nagy találkozás is meg volt fia és anyja között. Szerencsére nagy baj nem történt. smileeee.gif Viszont Tara nagyon kiállhatatlan. Gemma, ezt meg kell bosszulnod, de rendesen. rohog.gif 
Ja és nagyon tetszett a Gemma és Unser beszélgetése is. meghajolo.gif


Na most bukott a Wendy lesz a gyám terv, mert újra drogos...
Vagy most télleg annak a főnővérnek akarja adni a fiúkat, mert az ott nem volt tiszta...
Úgy gondolom, hogy a pedofil nő megöléséért még Jax megütheti a bokáját. Ahogy mondta a csávó: nem használom fel ellened csak ha muszáj. De lesz még itt muszáj szituáció...

Még van 4 rész vagy 5... hát kíváncsi leszek, és utána meg elvileg az utolsó évad, de a nézettséget nézve úgy gondolom Sutter is meggyőzhető lesz a folytatásról.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Josh_
2013. november 02. 01:18 #189
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Gabor28 @ 2013.11.01. 17:25)
Na most bukott a Wendy lesz a gyám terv, mert újra drogos...
Vagy most télleg annak a főnővérnek akarja adni a fiúkat, mert az ott nem volt tiszta...
Úgy gondolom, hogy a pedofil nő megöléséért még Jax megütheti a bokáját. Ahogy mondta a csávó: nem használom fel ellened csak ha muszáj. De lesz még itt muszáj szituáció...
Még van 4 rész vagy 5... hát kíváncsi leszek, és utána meg elvileg az utolsó évad, de a nézettséget nézve úgy gondolom Sutter is meggyőzhető lesz a folytatásról.

Na bumm, nem az első eset, hogy Jax börtönbe kerül. rohog.gif Viszont az milyen durva lenne, ha az évadzáróban börtönbe kerülne Jax és Tara is? blink.gif Akkor aztán tényleg fontos lenne, hogy ki vigyáz a gyerkőcökre?

Azt meg ne is emlegesd. Én legalább 10 évadot akarok. blush.gif Nem akarom, hogy vége legyen ennek a sorozatnak. sad.gif Sutter meg had "perverzkedjen" a börtönlakókkal. _nevet.gif

Szerintetek mikor látjuk újra Clayt? biggrin.gif Kicsit hiányoltam. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Josh_
2013. november 03. 03:14 #190
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2013.11.02. 01:18)
Szerintetek mikor látjuk újra Clayt? biggrin.gif Kicsit hiányoltam. _nevet.gif

Olyan jól beilleszkedett a sitten, nem akarta Sutter zavarni a forgatással. _nevet.gif
Szerintem következő részben már hallunk róla, csak beindul a biznisz az írekkel.

Olvastátok, hogy Maggie Siff terhes? Valamilyen formában gondolom beleírják majd a sorozatba, szóval lesz még terítéken a gyerek kérdés. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. november 18. 21:15 #191
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
fúúú Tara nagyon belekeverte magát a trutyiba.
Azt mindenképp ki kell emelnem, hogy imádtam ahogy Katey Sagal énekel a rész (6x10) elején. Valamint ebben a részben nagy taps jár neki... Mindig de most különösen, a rész amikor bement Clayhez. Megjegyezném Perlmant is zseniális volt az a jelenet.
Durva lenne ha Jax segíteni kijutni Clayt, azért az milyen durva. Meg most hogy fogja lejátszani ezt a kettős játszmát a néger rendőrnővel. 3 rész és én nem látom a kiutat sehogy. Lehet, hogy most nem kapunk semmilyen lezárást és úgy göngyölődik tovább a 7. évadra?
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Josh_
2013. november 27. 23:56 #192
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Sons of Anarchy Season 6 PromoShoot
Katey wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, House Of Wax
2013. december 22. 21:14 #193
- törölt felhasználó -    
háá nem semmi évad volt ezt az állat Suttert pedig csak úgy fogom hívni ezentúl hogy WTF Sutter!! biggrin.gif

ez pedig fantasztikus!!! hiányozni fogsz Tara én végig neked drukkoltam! smileeee.gif
meghajolo.gif meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Josh_, Bessie
2014. április 25. 19:11 #194
- törölt felhasználó -    
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. július 09. 10:53 #195
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
yahoo.gif

1 felhasználónak tetszik: Josh_
2014. július 10. 15:00 #196
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2014.07.09. 10:53)
yahoo.gif 

Valami azt súgja, hogy ez sem lesz egy könnyű, nyári, elgurulnak a naplementében évad. biggrin.gif

Ha jól láttam ezek még nincsenek... + ha valaki rátalált az 5. évad képeire hasonló méretben esetleg megoszthatná. Az az 1 sorozat hiányzik.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, House Of Wax
2014. augusztus 07. 11:52 #197
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Josh_ @ 2014.07.10. 15:00)
Valami azt súgja, hogy ez sem lesz egy könnyű, nyári, elgurulnak a naplementében évad.  biggrin.gif 

Nem bizony biggrin.gif heart.gif

1 felhasználónak tetszik: Josh_
2014. augusztus 19. 01:03 #198
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
oh my Gosh biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Josh_, House Of Wax
2014. szeptember 09. 20:57 #199
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Neem. Nem akarom, hogy vége legyen. cry.gif Ettől függetlenül napok óta kezelhetetlen voltam, különösen ma. Iszonyatosan várom a 90 perces évadnyitót. biggrin.gif Hajnalban korán kelek, csak hogy meló előtt belenézhessek, még ha nem is végig látom. _nevet.gif

1 felhasználónak tetszik: Josh_
2014. szeptember 10. 09:44 #200
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2014.09.09. 20:57)
Neem. Nem akarom, hogy vége legyen. cry.gif Ettől függetlenül napok óta kezelhetetlen voltam, különösen ma. Iszonyatosan várom a 90 perces évadnyitót. biggrin.gif Hajnalban korán kelek, csak hogy meló előtt belenézhessek, még ha nem is végig látom. _nevet.gif

Fanatizmus. biggrin.gif Felhívom Jax-et tegyen arra egy kört és raboljon el a melótól. Ő majd kezelhetővé tesz újra. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!