Starity

Sons of Anarchy / Kemény motorosok (2008-2014)

12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 28. 17:49 #121
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
én még meg sem néztem, de már most kivagyok! Azóta is. Mondhatja bárki, hogy zseniális húzás, de Jax után sokan pont Opie-t szerették a legjobban. Egyébként pont azon gondolkodom, hogy ez tényleg zseniális húzás volt tőle, mégha annyira utálom is miatta. Várták Clay halálát, direkt nem nyíratta ki, erre most Opie. Mikor olvastam a cikket, hogy nagyon brutális, véres halála volt, hát elképzeltem, hidd el. ja, még mindig sík ideg vagyok emiatt. grrr.gif

Legkésőbb holnap megnézem már én is, legalább bele tudom ezt is írni a cikkbe (elkezdtem írni egy SoA cikket. biggrin.gif )
1 felhasználónak tetszik: Josh_
2012. szeptember 28. 18:28 #122
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.09.28. 17:49)
Legkésőbb holnap megnézem már én is, legalább bele tudom ezt is írni a cikkbe (elkezdtem írni egy SoA cikket. biggrin.gif )

Szeretettel várom. beach.gif

Kifejteném mit gondolok, de amíg nem nézed meg befogom a szám, mert mondani lehet, de kell a kép hozzá, az utolsó lélegzet, úgy érzed át igazán. Annyi előnyöd van, tudod ez lesz az utolsó felvonás. Ennek fényében egészen más megvilágítást kapnak Opie utolsó jelenetei/mondatai. Szívszorító rész lesz, annyit ígérhetek.
2012. szeptember 28. 18:46 #123
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Josh_ @ 2012.09.28. 18:28)
Szeretettel várom. beach.gif 
Kifejteném mit gondolok, de amíg nem nézed meg befogom a szám, mert mondani lehet, de kell a kép hozzá, az utolsó lélegzet, úgy érzed át igazán. Annyi előnyöd van, tudod ez lesz az utolsó felvonás. Ennek fényében egészen más megvilágítást kapnak Opie utolsó jelenetei/mondatai. Szívszorító rész lesz, annyit ígérhetek.

100-as zsepi előkészítem. sad.gif Abban valószínűleg igazad van, hogy előny, hogy tudom a lényeget, mert ha nem tudnám, én úgy szidnám Suttert, mint a lovat. Na nem mintha eddig nem azt csináltam volna.

Azért megnéztem volna azokat a káromkodó szavakat, amiket inkább kitöröltél innen. biggrin.gif

De az az üzenet Sutternek enyhén nem gonosz? Mit válaszolt Ryan? Á, megnézem. rohog.gif

Egyébként sokszor nem finomkodnak, ha arról van szó. Ott van például az a jelenet is, amikor Juice megölte a 4-ik évadban az egyik Sons tagot, mikor rájött, hogy ő vitte el a kokót. unsure.gif De gondolom ez durvább volt. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Josh_
2012. szeptember 28. 23:47 #124
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
A káromkodásom titkos marad. biggrin.gif _nevet.gif

Szerintem durvább, mint az volt. Az a rossz, hogy amikor leperegnek az utolsó jelenetek megérted miért Opie-nak kellett meghalnia. Azonnal világossá válik, miért őt választotta. Bárki meghallhatott volna, illetve korlátozott a jelöltek száma (ezt majd érteni fogod), de senki halála nem lett volna ilyen fájdalmas, mint az övé és nem váltott volna ki ilyen reakciót. Amennyire logikus lépés sorozatügyileg, érzelmi szempontból annyira elfogadhatatlan. Kit érdekel a sorozat, miért pont ő? Neki, aki annyi szenvedésen átesett, így kell meghalnia? Ilyen brutális módon kioltja az életét a szemétláda? Inkább halt volna meg más. Dobjanak oda mást. Nem érdekel ki hal meg, melyik tag, csak Opie ne. És tényleg, úgy éreztem ha más hal meg elfogadom, az övét nem tudom. Na ezért nagy ász Sutter, egyszerre imádod és gyűlölöd.

Néha ránézek a Twitter fiókjára, nem lehet egy könnyű eset. biggrin.gif Nem azt mondom, hogy alpári, de szereti kíméletlenül az emberek szemébe vágni a véleményét. Nem sok dologra van tekintettel. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. szeptember 30. 02:01 #125
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Mostanáig húztam az időt. Annyira nem akartam megnézni ezt a részt. blush.gif De erőt vettem magamon. Nem tudom, te hogy vagy vele, de szerintem az egész epizódon lehetett érezni, hogy "lesz valami". De az is lehet, hogy én képzeltem bele, mert tudtam, hogy mi fog lenni. Azonkívül, hogy még mindig sokkban vagyok (pedig csak az történt, amit már tudtam, mégsem tudtam felkészülni) nem tudom elhinni az egészet. Most nem tudok erről többet írni, ne haragudj. blush.gif
2012. szeptember 30. 11:01 #126
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.09.30. 02:01)
Most nem tudok erről többet írni, ne haragudj. blush.gif

Ugyan, miért haragudnék? Mindenki másképp dolgozza fel a látottakat. Ez egy olyan rész, amit a rajongók többsége valószínűleg nem néz vissza. Egyszer látta mi történt, mindene megvan a folytatáshoz, nem akarja átélni újra a képsorokat. Bárki, aki idetéved azt kérdezheti: csak egy halál, miért kell ebből ilyen lelki traumát csinálni? A mi megnyilvánulásaink még a szolidabbak közé tartoznak. Sokféle reakcióval találkoztam. Van, aki őrjöngött, mások sírtak, de olvastam olyat is, hogy "köszönöm, de én ezek után nem nézem a sorozatot". Persze, ezek eltúlzott érzelmi reakciók, de jóérzésű ember nem megy el mellette szó nélkül. mellow.gif

A "lesz valami" érezhető mindegy egyes jeleneten onnantól fogva, amikor Pope közli, valakinek menni kell. Nem is tudom, akkor még talán elhittem, hogy majd ebből is kimásznak valahogy. Aztán nagyon gyorsan tudatosul az emberben, itt biza valakinek az örök vadászmezőkre kell költözni, nincs kibúvó. Erre azért én se voltam felkészülve. blink.gif

Az előző hozzászólásomhoz akartam csatolni, de nem találtam Kurt bejegyzését sehol. Nem kerestem, erre szembejöttek velem (ahogy lenni szokott). .. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. szeptember 30. 11:23 #127
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Egy sorozatnál sem éltem át azt, amit tegnap ennél. Olyan gyomorgörcsöm volt, és néha még a hideg kirázott. Közben eszembe jutott, ha valaki látni, tutira kiröhögne, hogy mit parázok ennyire. (Én pedig aztán hozzászoktam a kemény jelenetekhez. Évek óta a kedvenc műfajom a horror.) És hidd el én is leállítottam azután, miután Ope behúzott az őrnek. Itt már tudtam mi jön. Nagy levegők után elindítottam. Na erről megint annyira nehéz beszélni, hogy az nem igaz. (Azt hiszem igazad van. Ha valaki betéved ide, hülyének gondolna, de nem izgat, mert fogalma sincs semmiről. pardon.gif ) (Ja és én is sírtam. Le is kellett állítani utána, mert nem láttam semmit.) Opie utolsó mondta is kiverte ám a biztosítékot nálam. cry.gif

Egyébként én is olvastam a Twitter hozzászólásokat. Egyedül azt nem találtam meg, amit Sutter irt Ryannek. (mellesleg nem tudtam megállni, csináltam Ryannek adatlapot. rohog.gif ) kapott ám rendesen Sutter. De volt olyan "aranyos", hogy jónéhány üzit retweetelt. De ha jól emlékszem, talán a legelső retweetelt üzenete pont az volt, hogy valaki azt írta, hogy ezután soha többé nem fogja nézni a SoA-t.
De láttad azt a képet, amit nemrég tett fel? Egy kutya van kitéve alatta, meg hogy miért Opie? Az a sunyi állat! _nevet.gif

Voltak még tényleg érdekes dolgok benne. Tara ahogy egyre jobban magát hozza, de azt nagyon kétlem, hogy valaha is túl fog tenni Gemman. Azért az utolsó hozzászólása nem volt enyhén durva! Hogy ő nem fogja megölni, de talán a férje igen. ohmy.gif Itt gondolom erősen a levelekre célzott. rohog.gif Hiába égette el, az bizony ott lebeg a feje felett.

Hogy mi lesz ezután? Nehéz megmondani, de az kizárt, hogy Ope-ot ne bosszulja meg. Az viszont jó húzás volt Jaxtől, hogy így teljesen maga mellé állította Tiget. meghajolo.gif Mert hát Clay hiába volt olyan, amilyen mégis Tig mindig bizalmat szavazott neki. Szóval annak, hogy Tignek mindig Jax mellé kell állnia, ennek biztos nagy jelentősége lesz később.

De most tudod mi jutott még eszembe? Az volna állat, ha Paris Hiltont is becastolnák. _nevet.gif Milyen ribit játszana már? _nevet.gif Ha ő is orrba verést kapna Gemmatól, a sorozatnak hatalmas nézettsége lenne. nevet2.gif Na jó, leszálltam a földre. rohog.gif
2012. szeptember 30. 22:40 #128
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Kicsit megzavarom az beszélgetést...
Katey Sagal Season 5 PromoShoot
(Hihetetlen ez a nő biggrin.gif )
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Josh_, standoffan
2012. szeptember 30. 23:08 #129
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.09.30. 11:23)
Na jó, leszálltam a földre. rohog.gif

Repülj csak nyugodtan. _nevet.gif Jó ötleteid vannak. biggrin.gif
Én is felállítottam egy képzeletbeli listát, mely személyek arcát ismertethetné meg Gemma az ajtófélfával. diablo.gif Pl.: a pop ipar 'jeles' képviselői máris sorakozhatnának az ajtó előtt. biggrin.gif Imádtam azt a jelenetet. thumbup2.gif

Örülök, hogy végül is bővebben kifejetetted, mit éreztél. meghajolo.gif Ez megerősítés számomra is, hogy abban a jelentben tényleg van valami, ami megmozgatja az ember szívét. Amit írtam, hogy tönkretette a napom igaz, még ha hülyén is hangzik. Nem sok mosolyt tudtam magamra erőltetni, hiába tértem vissza az egyéb hétköznapi teendőimhez. blink.gif

Tara, na végre! spiteful.gif Az a mondat tényleg sokkoló volt, néztem is nagyot, de ezt hiányoltam tőle. Nem kell ide ez a szende szűz biggrin.gif hozzáállás, csapjon a lovak közé. Ettől még izgalmasabb lesz a kettőjük párharca. Azért nagyon ne durvuljon be, Gemma párti vagyok. smokin.gif

Jax. Nem szép ilyet mondani, de tetszett a rész vége. A barát halála valami jó dologhoz fogja szerintem segíteni őt. Illetve valami nagy fordulathoz. Nyilván nem tudom megjósolni mi lesz a elkövetkező időkben, de harciasabbnak, összeszedettebbnek, szenvedélyesebbnek tűnt a végén és én ezt is várnám tőle. Kicsit szétszórt volt az utóbbi részekben, ami persze érthető ennyi gonddal a vállán. Jól fogalmazták meg sorozatjunkien: " lehet úgy az ember a SAMCRO vezetője, hogy ő maga ne váljon Clay Morrow-vá?" Tényleg érdekes kérdés. Clay sokkal gátlástalanabbul tudott dönteni bizonyos kérdésekben, Jaxet befolyásolta a lelkiismerete illetve, hogy alapján véve jó gyerek, helyén van a szíve.

Nem láttam, de most pótoltam. A rohadék. biggrin.gif Tudja ő, rossz fát tett a tűzre, erre bedob egy ilyen aranyos dögöt a közösbe. wub2.gif
Láttam a képeket is, kapott bár leb@szást. biggrin.gif
2012. szeptember 30. 23:20 #130
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (Gabor28 @ 2012.09.30. 22:40)
Kicsit megzavarom az beszélgetést...

Ilyen képekkel bármikor. biggrin.gif Köszönöm, hogy megosztottad. meghajolo.gif Nagyon jó ez a sorozat illetve a másik, sötét verzió is. smileeee.gif

Egyébként nem zavarsz, kezdtem azt hiszi mindenki kihalt innen. biggrin.gif
Nagy magányunkban pedig sikerült pár oldalnyi szösszenetet összehoznunk. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. szeptember 30. 23:23 #131
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Próbáltam megtalálni a többit is, de egyelőre csak kicsiben találtam...

Sajnos még nem volt időm elkezdeni az 5. évadot, úgyhogy nem tudok hozzászólni egyelőre és mivel nem akarom lelőni a poént nem is néztem be a témába... de remélem a héten már fel tudok zárkózni smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. szeptember 30. 23:30 #132
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Én is szétnéztem, sajnos nem sok sikerrel jártam. Remélem, időközben előkerülnek majd, eddig minden évad megvan, ez is nagy kincs lenne számomra.

Jó kis izgalmak várnak majd rád, szóval hajrá! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. október 01. 00:01 #133
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Gabor28 @ 2012.09.30. 23:23)
Próbáltam megtalálni a többit is, de egyelőre csak kicsiben találtam...
Sajnos még nem volt időm elkezdeni az 5. évadot, úgyhogy nem tudok hozzászólni egyelőre és mivel nem akarom lelőni a poént nem is néztem be a témába... de remélem a héten már fel tudok zárkózni smileeee.gif

Én nyáron daráltam le az összes évadot. biggrin.gif Ezt a 3 részt hamar meg fogod tudni nézni. Lesznek benne dolgok. rolleyes.gif
2012. október 01. 20:58 #134
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Season 2 Promoshoot
Fotók: Jason O'Dell & Mike Muller
5 felhasználónak tetszik: saii, Bessie, Josh_, House Of Wax, standoffan
2012. október 01. 21:14 #135
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Season 3 Promoshoot
Fotók: Frank Ockenfels
5 felhasználónak tetszik: saii, Bessie, Josh_, House Of Wax, standoffan
2012. október 01. 21:44 #136
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Készül már az életnagyságú szavy szobor. biggrin.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif Köszi szépen. air_kiss.gif
1 felhasználónak tetszik: szavy
2012. október 01. 22:20 #137
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.10.01. 21:44)
Készül már az életnagyságú szavy szobor. biggrin.gif

Ha találsz egy jó kőfaragót, khmm gyémántcsiszolót (gyors javítom magam még lebacna, hogy mit akarok a kővel, sziklakertet? biggrin.gif ), akkor én is beszállok némi aprópénzzel a projekt megsegítésére. angel2.gif Jár neki a szobor ilyen képek után. air_kiss.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. október 01. 22:35 #138
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Josh_ @ 2012.10.01. 22:20)
Ha találsz egy jó kőfaragót, khmm gyémántcsiszolót (gyors javítom magam még lebacna, hogy mit akarok a kővel, sziklakertet?  biggrin.gif ), akkor én is beszállok némi aprópénzzel a projekt megsegítésére.  angel2.gif Jár neki a szobor ilyen képek után.  air_kiss.gif

Felavatásról téged is értesítelek. biggrin.gif Hamarosan felavatjuk a szobrot. Utána meg bulizunk! csirke.gif chicken.gif banana_moonwalk.gif

Úgy készüljetek! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Josh_
2012. október 01. 22:54 #139
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Mi visszük a szobrot, ő pedig állja a parti költségeit biggrin.gif , ami persze többre jön majd ki, mint a szobor maga. _nevet.gif
2012. október 01. 23:00 #140
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Josh_ @ 2012.10.01. 22:54)
Mi visszük a szobrot, ő pedig állja a parti költségeit  biggrin.gif , ami persze többre jön majd ki, mint a szobor maga.  _nevet.gif

Én leszek a díszvendég a szobrom avatásán, mindenki engem fog éltetni, illetlenség lenne az én nyakamba varrni a költségeket. reklamalo.gif És nem limuzinnal fogok menni, hanem chopperral, aminek a bérleti díját szintén ti álljátok. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Josh_
12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!