Lexi,Szim,Batman,Zsömi,Alexia(nem vagyok Alexa csak a TVD-ből lexi miatt
Mi a beceneved?
2011. június 03. 19:49
#261
|
|
vampiregomezTeen Wolfer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.05. Hozzászólás: 1759 Csatolások: 310 Azonosító: 146677 offline
|
Hát nagyon sok becenevem van a barátoktól:
Lexi,Szim,Batman,Zsömi,Alexia(nem vagyok Alexa csak a TVD-ből lexi miatt
)
Lexi,Szim,Batman,Zsömi,Alexia(nem vagyok Alexa csak a TVD-ből lexi miatt
1 felhasználónak tetszik:
anna21
2011. június 06. 09:25
#262
|
|
badperfectStan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.24. Hozzászólás: 2551 Csatolások: 988 Azonosító: 143952 offline
|
Timi, Timike, timo stb. de mostanaban a baratnoim Kiskacsanak hivnak
2011. június 09. 16:21
#265
Barbara a nevem.
Becenév:Barby,Barbyeeh cica,Barbyci,meg még nagyon sok van.
Nah azt amit utálok az a:
Bori,Rabrabra,Borabora!!!Annyira rühellem ha így hívnak!!Idegesít!!
Becenév:Barby,Barbyeeh cica,Barbyci,meg még nagyon sok van.
Nah azt amit utálok az a:
Bori,Rabrabra,Borabora!!!Annyira rühellem ha így hívnak!!Idegesít!!
2011. június 10. 21:18
#269
A barátaim banyókának,dórinak,alexnek,babócának és kicsi selenánal
itthon is kivéve az elsőt
JA és anya külön nevet talált ki nekem!
:TOKIO HOTEL BUZI
JA és anya külön nevet talált ki nekem!
1 felhasználónak tetszik:
Fruzsyka11
2011. június 10. 21:25
#272
|
|
Fruzsyka11Princess❤️ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.02. Hozzászólás: 1534 Csatolások: 530 Azonosító: 126243 offline
|
Kucyy..
Frucii
Fudzsi
Meg még van sok!!
Frucii
Fudzsi
Meg még van sok!!
2011. június 10. 21:25
#273
Tina
sokan a Titanillából eredve Tita-ának hívnak de ez nem tetszik!
sokan a Titanillából eredve Tita-ának hívnak de ez nem tetszik!
1 felhasználónak tetszik:
Szabó Regina
2011. június 13. 14:41
#274
keresztapám régebben pumuklinak hívott
apukám hipponak
tesóm dócameninek,dócának
anyukám szívemnek,gyöngyvirágomnak
de mostanában már mindenki Dórinak hív
apukám hipponak
tesóm dócameninek,dócának
anyukám szívemnek,gyöngyvirágomnak
de mostanában már mindenki Dórinak hív
2011. június 13. 16:18
#276
|
|
LadyStellaHUMANOID |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.01. Hozzászólás: 470 Csatolások: 185 Azonosító: 142273 offline
|
Stella =D
Mert am Eszter vok
Mert am Eszter vok
2011. június 13. 17:36
#277
|
|
cherybloodúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.13. Hozzászólás: 34 Csatolások: 0 Azonosító: 152878 offline
|
Fanni vagyok és: Fancy,Anime Angyal,Mangagirl,Viki(2.név
)
és amit utálok:Fáncsi
és amit utálok:Fáncsi
2011. június 20. 13:24
#278
|
|
SelenaLaura2001visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.21. Hozzászólás: 144 Csatolások: 2 Azonosító: 149688 offline
|
Hát nagyon nem becéznek de:Lara
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
