Hát, az Eszterből elég becenevet hoztak ki...
Eszti, Danger, Ebbszy, Esztike, Eszterke-gyűlölöm, Szusi-szintén gyűlölöm, szöszi, szőkecica, szőkeség, Horváthné, Eszcsi, Esztimeszti-ez a kedvencem ,stb...
Mi a beceneved?
2010. május 19. 17:12
#42
Daniella--->Dancsi,Della,cukor borsó xD és mivel 2 nevem van a Judit---Jucus,picuur,pendii,
2010. május 19. 17:19
#43
|
.Fan.ni.^^butterscotch. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.03.21. Hozzászólás: 1038 Csatolások: 938 Azonosító: 90885 offline
|
Fanni...
Funna, Fanna, Fanncsieh, Fancsi, Csezel(de ez már olyan régi, hogy az eredetére sem emlékszem
)
Funna, Fanna, Fanncsieh, Fancsi, Csezel(de ez már olyan régi, hogy az eredetére sem emlékszem
2010. június 20. 19:12
#46
|
|
Piros0817gonosz taemint törpe™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.09.06. Hozzászólás: 1926 Csatolások: 6457 Azonosító: 70950 offline
|
az én nevem Dorottya, és elég sok jött össze ebből xD
leggyakoribb a Dorka
de hívnak még Dorothy-nak, Dorcinak, Művésznőnek
(főleg a zenesuliban a karmesterünk)
puffancstündér (köszi apu...
)
asszem ennyi
leggyakoribb a Dorka
de hívnak még Dorothy-nak, Dorcinak, Művésznőnek
puffancstündér (köszi apu...
asszem ennyi
2010. június 20. 19:12
#47
|
|
Piros0817gonosz taemint törpe™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.09.06. Hozzászólás: 1926 Csatolások: 6457 Azonosító: 70950 offline
|
az én nevem Dorottya, és elég sok jött össze ebből xD
leggyakoribb a Dorka
de hívnak még Dorothy-nak, Dorcinak, Művésznőnek
(főleg a zenesuliban a karmesterünk)
puffancstündér (köszi apu...
)
asszem ennyi
leggyakoribb a Dorka
de hívnak még Dorothy-nak, Dorcinak, Művésznőnek
puffancstündér (köszi apu...
asszem ennyi
2010. június 21. 11:44
#48
Mercédesz-----> Merci,Nusy(mert a másik nevem Anna),Gazella,Mercsu(amit utááálok),Picasso,Művésznő(az igazgató hív így),Pazarló,..............
2010. június 24. 20:59
#51
Tímea a nevem. Becenevek: Timi, Timcsi, Timcsa, Timcsó, Timcsike, Timike (bár ezt utálom xD)
2010. június 25. 16:50
#52
Alexandra vagyok.
De voltam már Szanszi,Szandi meg stb
De voltam már Szanszi,Szandi meg stb
2010. június 25. 16:57
#53
Dóra vagyook:)
de szoktak dórinak, dorcsinak, dorkának, dorykáának neveznii.
de szoktak dórinak, dorcsinak, dorkának, dorykáának neveznii.
2010. június 25. 23:41
#54
|
|
vivacicaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.23. Hozzászólás: 15 Csatolások: 0 Azonosító: 129809 offline
|
a nevem vivien. a legjobb barátnőm vivának hív.mások vivacicának,nyaficicának,cicának,vivinek,vivusnak,vivikének(amit ki nem állhatok) sötétangyalnak,sötétnek(ezt se bírom),viviettának,mókusnak,bikicsunájnak(igy csak a hugom hiv de ezt utálom a legjobban)buksinak. (kicsit hosszúra sikeredett)xD
2010. július 02. 21:13
#58
Viktória
Viki, Vikike, Ria, Rileah - igen, itthon is hívnak így
Aztán még van Csikti, Lili, Babi, Viktusz-Kaktusz meg ilyenek
Viki, Vikike, Ria, Rileah - igen, itthon is hívnak így
Aztán még van Csikti, Lili, Babi, Viktusz-Kaktusz meg ilyenek
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:



