Mi a beceneved?
2010. április 19. 12:19
#21
|
|
dory.jakabvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.08.11. Hozzászólás: 145 Csatolások: 136 Azonosító: 104750 offline
|
Dóry de újabban Törpilla
2010. április 25. 15:56
#25
|
|
dontTRUSTmeúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 7 Csatolások: 0 Azonosító: 125810 offline
|
van egy pár, olyan is, ami amúgy teljesen eltér az eredeti nevemtől
leggyakoribbak: dóri, dó, D és a közkedvelt: effy, eff
(netes volt, de aztán suliban is rám ragadt
)
leggyakoribbak: dóri, dó, D és a közkedvelt: effy, eff
(netes volt, de aztán suliban is rám ragadt
2010. május 05. 18:50
#27
|
|
Minimanó94♥Mrs. Brown♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.17. Hozzászólás: 4150 Csatolások: 1061 Azonosító: 120485 offline
|
Hát az én nevem Edina, de iszonyat sok becenevem, ahány barátom van, mind másképp nevez, de a leggyakoribbak:
Edi, Dina, Prücsi:D, Ina
Edi, Dina, Prücsi:D, Ina
2010. május 05. 19:12
#33
|
|
böttifangörl |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.09.01. Hozzászólás: 4789 Csatolások: 14166 Azonosító: 70600 offline
|
hát én Bernadett vagyok.
barátaimnak: betti, újabban rám ragasztották a böttit, de otthon, családban detti. A bettinát utálom, sokan szólítanak bernadettnek is, főleg tanárok, de ha olyan a helyzet a barátaim is
barátaimnak: betti, újabban rám ragasztották a böttit, de otthon, családban detti. A bettinát utálom, sokan szólítanak bernadettnek is, főleg tanárok, de ha olyan a helyzet a barátaim is
2010. május 06. 11:32
#35
|
|
TenshiStarúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.01. Hozzászólás: 78 Csatolások: 0 Azonosító: 123948 offline
|
Engem Biankának nem igazán szeretem ha igy szólítanak de a beceneven Bia, Bius, meg a suliba néha Bibi. Egy távoli rokonom Mayának szólít meg méhecskének xD máig sem tom h mért
2010. május 06. 14:17
#36
|
|
Memécskevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 226 Csatolások: 37 Azonosító: 125800 offline
|
Melinda
Becenevek:Meme,Lina,Melcsipejcsi,Lindus,Melike,Bébibogyó,és Mucc.
Sziszke.(ez a szilágyiból van)
Pufinyuszi.(de ez csak a legjobb barátnőmnek engedem,h így hívjon)
Pöcök.(köszi anya)
Dundiégó.(kösssssz apa)
Ariel.(na ez egy hosszú történet,de akik adták azok tudják miről van szó)!!!
szép barátok!
Becenevek:Meme,Lina,Melcsipejcsi,Lindus,Melike,Bébibogyó,és Mucc.
Sziszke.(ez a szilágyiból van)
Pufinyuszi.(de ez csak a legjobb barátnőmnek engedem,h így hívjon)
Pöcök.(köszi anya)
Dundiégó.(kösssssz apa)
Ariel.(na ez egy hosszú történet,de akik adták azok tudják miről van szó)!!!
2010. május 06. 19:14
#37
Nikoletta
Bece : Nikcy , Niki , Nikola , bolha ( kicsi vagyok
)
Bece : Nikcy , Niki , Nikola , bolha ( kicsi vagyok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:


