nevem:Zita
becenevek: Zii*(legtöbben így hívnak), Zizi(csak a Fanni hívhat így), Ziti(csak a Nusinak), Zitty(nagyon utálom,de Blanka mindíg így hív), Szemmodell(mertsokakszerintszépszememvan), Euridiké(majdnem az lett a második nevem és van aki hallotta és így hív), Karolina(félremondták a nevemet és rajtammaradt), Regina(szintén, pontosabban hasonlít rám egy Regina nevű csaj), Boszi, Cukorbogyó, Eperhab(olyan édesvok mint az eperhab(: ), Istennő :"D
de a Zizit a Zitit és a Zittyet nagyon utálom...
grt ha a végig olvastad...
Mi a beceneved?
2010. július 31. 17:36
#81
2010. július 31. 17:39
#82
|
|
nedvedjuveúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.11. Hozzászólás: 24 Csatolások: 0 Azonosító: 126849 offline
|
Az én becenevem Pöle..de...hogy miért, azt ne kérdezzétek,már nem emlékszem rá!
2010. július 31. 18:21
#84
|
|
Lucy-chanяuleя oƒ αѕgαrd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.08.06. Hozzászólás: 2362 Csatolások: 159 Azonosító: 104204 offline
|
Az én nevem Fatime. Otthon és általában Fatinak becéznek. Van még a Fatika, amit anyum szívesen alkalmaz,de én a falra mászok tőle. Egyik unokatesóm Fatkának, vagy Tündérkének hív ( bár fogalmam sincs miért)
A nagynéném pedig mindég "Fatámnak" szólít. Az egyik barátnőmtől pedig a Hachiko (Hácsikó) becenevet kaptam egy általunk nagyon kedvelt anime karakter után. A másik hasonló történetű becenév pedig a Soul.(ezeket, csak egy személy használhatja, a többiek válogathatnak a fentiek közül)
Netes becenév,pedig a Shopi.
Egy időben az egyik osztálytársam Tifany Babának hívott, mert valahogy összekombinálta a Fatiból a "Tifát" és ez lett belőle, bár a Babát már én sem értem
Körülbelül ennyi.
Egy időben az egyik osztálytársam Tifany Babának hívott, mert valahogy összekombinálta a Fatiból a "Tifát" és ez lett belőle, bár a Babát már én sem értem
Körülbelül ennyi.
2010. augusztus 01. 22:04
#87
|
|
BritneyViviARTPOP |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.24. Hozzászólás: 4187 Csatolások: 2102 Azonosító: 113062 offline
|
Nevem: Vivien
Becenevem: Vivi,Vivike
Becenevem: Vivi,Vivike
2010. augusztus 01. 22:04
#88
|
|
BritneyViviARTPOP |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.24. Hozzászólás: 4187 Csatolások: 2102 Azonosító: 113062 offline
|
Idézet (BSBfan13 @ 2010.07.31. 18:29)
Én Vivien vagyok ..és Vivi vagy Vivcy a becenevem de a bátyám Zsülinek hív,..

Én is Vivien vagyok ^^
2010. augusztus 01. 22:05
#89
|
|
RetroGirl13visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.11. Hozzászólás: 435 Csatolások: 17 Azonosító: 129097 offline
|
nevem: Viktória
de így becéznek: Viky, Nyuszi
de így becéznek: Viky, Nyuszi
2010. augusztus 01. 22:05
#90
|
|
manocska17visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.15. Hozzászólás: 130 Csatolások: 7 Azonosító: 122869 offline
|
nevem:Petra
becenév:Petra, Peti
becenév:Petra, Peti
2010. augusztus 01. 22:17
#91
|
|
Pattii |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.28. Hozzászólás: 4097 Csatolások: 36 Azonosító: 123676 offline
|
Nevem: Patrícia ._.
Becenevek: Patti, Pati - csak néhányan hívnak így, Mazsi - itthon, Mazs..
, Heidi - Ez még suliban jött.. xD De egyszer-kétszer már baba is voltam, de nem értem, hogy jött nekik. xD
Becenevek: Patti, Pati - csak néhányan hívnak így, Mazsi - itthon, Mazs..
2010. augusztus 01. 22:25
#94
|
|
Zsanett.ZsüliettBritney Spears addict* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.03. Hozzászólás: 5274 Csatolások: 263 Azonosító: 130471 offline
|
A nevem:Zsanett
Beceneveim:Zsani,Zsanika,Zsancus
Beceneveim:Zsani,Zsanika,Zsancus
2010. augusztus 02. 00:15
#97
Anett vagyok, eleve nem tetszik a nevem, nemhogy a becézése :s
Becenév: Ancsi
Becenév: Ancsi
2010. augusztus 02. 00:24
#98
|
|
jacksonrathbone |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.04. Hozzászólás: 501 Csatolások: 17 Azonosító: 124222 offline
|
nevem :Alexandra
becézés:Szancy
becézés:Szancy
2010. augusztus 02. 12:20
#99
|
|
Evievisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.29. Hozzászólás: 359 Csatolások: 39 Azonosító: 132189 offline
|
Nekem az igazi nevem Evelin, és általában a barátaim úgy hívnak, hogy Evi.Viszont a két legjobb barátnőm pedig úgy szólít hogy Eve. :)
1 felhasználónak tetszik:
Bercsy
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline