Egy YouTube-on megjelent dal felzavarta a vizeket. Állítólag Britney Spears már felvette a "Telephone"-t Lady Gaga előtt...
A teljes cikkhez kattints ide!
Eredetileg Britney-é a Telephone?
2010. május 05. 18:51
#8
|
.Fan.ni.^^butterscotch. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.03.21. Hozzászólás: 1038 Csatolások: 938 Azonosító: 90885 offline
|
Hát ha lemondott róla így járt. Neki biztos nem hozott volna akkora sikert mint Gaga-nak. Legalábbis szerintem...
2010. május 05. 19:00
#10
|
|
Natyangelvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.12.22. Hozzászólás: 492 Csatolások: 9 Azonosító: 115343 offline
|
Uhh...szerintem egyáltalán nem Britney énekel a felvételen... ennél azért jobb hangja van! Én már annyi Britney-t hallgattam, tuti, hogy felismerném! Amúgy gyűlölöm Gagát, de ez az egy száma tényleg jó!A klipptől eltekintve! A fenti hír pedig valószínűleg hamis...ha igaz lenne miért csak most derült volna ki?
2010. május 05. 19:03
#11
|
|
NecrosCara is my Mistress |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.16. Hozzászólás: 8558 Csatolások: 17675 Azonosító: 12106 offline
|
Gaga verziója nekem sokkal jobban tetszik. Főleg a Legend of the Seeker változat óta.
Egyébként meg ha Britney lemondott róla, akkor egy szava nem lehet...
Egyébként meg ha Britney lemondott róla, akkor egy szava nem lehet...
2010. május 05. 20:12
#12
Ez a szám amúgy is Gaga stílus, nem Britney-é. A hangja benne felismerhetetlen. Örülök, hogy nem Ő énekli, mondjuk Gaga fan sem vagyok.
2010. május 05. 20:17
#13
|
|
DinAa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.02. Hozzászólás: 630 Csatolások: 13 Azonosító: 126246 offline
|
sztem ez csak hamisítvány... hát nem tökre ugy hangzik hogy csak a hang frekvenciát változtatták meg? és mellesleg ez a hang nagyon nem Britney-s... szal sztem csak vki Gagával akart kitolni
2010. május 05. 20:24
#14
|
|
Czuppon Mónikavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.03.21. Hozzászólás: 396 Csatolások: 562 Azonosító: 90871 offline
|
Gagá-nak dögösebben hangzik!
2010. május 05. 20:41
#17
|
|
TenshiStarúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.01. Hozzászólás: 78 Csatolások: 0 Azonosító: 123948 offline
|
Ez biztos h Gaga csak meg van változtatva a hangfrekvencia. (ilyet én is tudok =))
0:25-nél hallatszik a legjobban. Lehet h máshol is hallatszik de nem nézem végig
0:25-nél hallatszik a legjobban. Lehet h máshol is hallatszik de nem nézem végig
2010. május 05. 20:41
#18
|
|
TenshiStarúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.01. Hozzászólás: 78 Csatolások: 0 Azonosító: 123948 offline
|
Ez biztos h Gaga csak meg van változtatva a hangfrekvencia. (ilyet én is tudok =))
0:25-nél hallatszik a legjobban. Lehet h máshol is hallatszik de nem nézem végig
0:25-nél hallatszik a legjobban. Lehet h máshol is hallatszik de nem nézem végig
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline
0 felhasználónak tetszik:





